Noņem Cerber 2.0 vīrusu (Vīrusa noņemšanas instrukcijas)

Cerber 2.0 vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Cerber 2.0 ransomware vīruss?

Klājā nākusi Cerber izspiedējprogrammatūras otrā versija . Ko tev vajadzētu par to zināt ?

Cerber2 vīruss ir Cerber izspiedējprogrammatūras atjauninātā versija. Šīs programmatūras izstrādātāji ir padarījuši izspiedējprogrammatūra grūtāku un savādāku no citām izspiedējprogrammatūrām. Cerber Decryptor nestrādā uz izspiedējprogrammatūras atjaunotās versijas. Šis drauds ir izstrādāts tā, lai ļaundabīgo programmatūru pētnieki nevarētu analizēt vīrusu.

Tapat kā iepriekšējā versija, vīrusa otrā versija šifrē upuru failus un .cerber faila paplašinājuma vietā, tas pievieno .cerber2 faila paplašinājumu. Cits svarīgs fakts ir tas ,ka šis variants izmanto Microsoft API CryptGenRandom ,lai radītu šifrēšanas atslēgu, kas ir divreiz garāka nekā tā, kas ir izmantota iepriekšējā versijā – tagad tā ir 32 biti. Mūsu pētnieki ir pamanījuši ,ka vīruss ir programmēts tā ,lai tas neietekmētu datorus ,kuru valodas pēc noklusējuma ir:

Armēņu, azerbaidžāņu,baltkrievu, gruzīnu, kirgīzu, kazahu, moldovāņu, krievu, turkmēņu, tadžiku, ukraiņu, uzbeku.

Ja tas nosaka, ka datora lietotājs izmanto vienu no šīm valodām, tas uzsāk Cerber 2.0 noņemšanu. Citos gadījumos tas uzreiz uzsāk šifrēšanas procedūru. Vīruss ir programmēts tā, lai noklusējuma sistēmas faili netiktu ietekmēti , kā arī pamata programmas (tādas kā interneta pārlūkus , Flash Player, vietējos iestatījumus, parauga mūzika, video, bildes un citus līdzīgus datora noklusējuma datus). Pārējie lietotāja faili tiek šifrēti ar spēcīgu šifrētāju un kļūst nederīgi. Nav iespējams manipulēt failus, ja lietotājam nav atšifrēšanas atslēgas, kas diemžēl nāk no vīrusa izstrādātājiem.

Cerber 2 vīruss izveido # DECRYPT MY FILES #.txt un # DECRYPT MY FILES #.html failus un atstāj tos datorā , tas maina displeja fonu , un aktivizē .vbs failu,kas runā ar lietotāju,sakot ,ka visi dokumenti , fotogrāfijas un datubāzes ir šifrēti Šie faili tiek saukti par izpirkuma vēstulēm , abi – gan .html , gan .txt faili sākas ar tādiem vārdiem:

Tu nevari atrast failus, kuri tev ir vajadzīgi? Vai tavu failu kontents ir nesalasāms? Tas ir pilnīgi normāli , jo visi failu nosaukumi un dati tagad ir šifrēti.

Pārējais teksts ir informācija par to ,kā tas notika un instrukcijas, kā atšifrēt .cerber2 failus. Parasti upurim tiek ieteikts lejuplādēt Tor pārlūku un izmaksāt izpirkumu ar Bitcoins. Neskatoties ne uz ko , mēs neiesakām maksāt izpirkumu un noņemt Cerber 2.0 vīrusu bez vilcināšanās. Izmaksājot izpirkumu, tu atbalstītu kibernoziedzniekus , kuriem jau ir bagāta dzīve citu tādu izpirkumu dēļ . Lai noņemtu vīrusu, izmanto antivīrusu programmu, piemērām tādu kā, FortectIntego.

Sadales metode

Pastāv dažādi sadales veidi, bet šie ir divi galvenie:

 • Surogātpasts;
 • Viltus reklāmas internetā.

Nav nekāds noslēpums, ka viltnieki izmanto maldīgas e-pasta vēstules, izliekoties par uzticamu, labi pazīstamu uzņēmumu darbiniekiem. Parasti tie pievieno pielikumus un laipni prasa tos atvērt. Tādi pielikumi inficē datoru uzreiz pēc to atvēršanas. Cits veids ir ar viltus reklāmām – šis ir ļoti izplatīts veids, šīs maldīgās reklāmas strādā ļoti efektīvi, mudinot cilvēkus klikšķināt uz tām , tādā veidā aktivizējot kodus un inficējot datoru ar ļaundabīgo programmatūru. Mēs ļoti rekomendējam izvairīties no reklāmām ,kas mudina lejuplādēt atjauninājumus vai lietotnes, vai arī iebaida sakot ,ka dators ir inficēts.

Kā noņemt Cerber 2.0 izspiedējprogrammatūras vīrusu?

Ja tu esi kļuvis par Cerber 2.0 izspiedējprogrammatūras upuri, tu jau droši vien esi redzējis izpirkuma ziņu un brīdinājumu, ka neviena antivīrusa programma nevarēs palīdzēt no tā atbrīvoties.Taisnība, ka antivīrusa programmas nevarēs atšifrēt failus, taču tās spēj aizsargāt datoru no līdzīgu programatūru uzbrukumiem, (ja tā regulāri skenē darbību internetā). Lai noņemtu vīrusu no datora, mēs iesakām izmantot vienu no rīkiem ,kas ir piedāvāti raksta nobeigumā. Mēs neiesakām izmantot neuzticamus atšifrēšanas rīkus; tā tu varētu sabojāt savus datus. Mēs iesakām nogaidīt ,kamēr vīrusu pētnieki izstrādā bezmaksas Cerber 2.0 atšifrētāju, lai tev izdotos veiksmīgi atgūt savus failus. Protams tu vari atgūt datus no dublējumiem; pirms tu to dari, pabeidz Cerber 2.0 noņemšanu.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Cerber 2.0 vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Cerber 2.0 lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Cerber 2.0

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Cerber 2.0 noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Cerber 2.0 lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Cerber 2.0. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Cerber 2.0 izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Cerber 2.0 un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās