Noņem Cerber vīrusu (Noņemšanas instrukcijas) - Jun 2018 atjaunināšana

Cerber vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Cerber vīruss?

Cerber vīruss bloķē Jūsu failus un pieprasa izpirkumuCerber virus

Cerber vīruss ir ļāunprātīga programma, kas izmanto AES algoritmu, lai bloķētu upuru failus. Tāpat kā citi šāda veida vīŗusi, Jūs varat inficēties ar to caur spam e-pastiem, kuri satur šo vīrusu. Noderīga informācija – ja dzīvojat kādā no šim valstīm – Azerbajdžāna, Armēnija, Gruzija, Baltkrievija, Kirgiztāna, Kazakstāna, Moldova, Turkmenistāna, Tadžikistāna, Krievija, Uzbekistāna, Ukraina un Krievija, šis vīruss neskars Jūsu datoru, ja atrodaties ārpus šīm valstīm, vīruss var uzbrukt Jūsu datoram. Tas uzsāk savu darbību, kad ieslēdzat savu datoru. Kad dators ir aktīvs, Cerber vīruss sāk sūtīt brīdinājumus un restartē Jūsu datoru Drošajā režīmā. Tad restartē Jūsu datoru atkal un uzsāk savu darbību.

Cerber virus

Kad vīruss ir beidzis savu darbību, Cerber vīruss atstāj zīmītes ar izpirkuma maksu, visās mapēs, kurās atrodas inficētie faili. Šie faili tiek pāŗsaukti kā DECRYPT MY FILES. Paplašinājumi var atšķirties, tie var būt: .html, .txt, vai .vbs faili. .vbs failsarī atskaņos audio faili:

Attention. Attention. Attention. Your documents, photos, databases and other important files have been encrypted!

Izpirkuma zīmīte izskaidro, kas noticis ar Jūsu datoru un sniedz instrukcijas kā atgūt Jūsu failus. Vīrusa radītāji, liek Jums lejupielādēt TOR interneta pārlūku, lai piekļūtu adresei, kur Jūs varat veiktmaksājumu anonīmi. Tiek pieprasīta izpirkuma maksa 1.25 Bitcoin apmērā, kas ir aptuveni 512 ASV dolāri. Tiek arī draudēts, ja netiks veikta izpirkuma apmaksa summa tiks dubultota pēc 7 dienām. Ja apmaksa tiek veikta, teorētiski, Jums tiks iedota saite uz web adresi, kurā varēsiet lejupielādēt rīku, ar ko atbloķēt failus.

Cerber virus

Ir iespējams atgūt bloķētos failus nemaksājot izpirkuma maksu?

Diemžēl, nav iespējams atbloķēt failus, nemaksājot izpirkuma maksu.Tomēr, mēs iesakam nemaksāt šo izpirkuma maksu, tādējādi sponsorējot nāošos vīrusus un nav arī nekādas arantijas, ka atgūsiet savus failus. Šis vīruss var atvērt Jūsu datoru daudziem citiem vīrusiem, tādējādi radot vēl lielākus zaudējumus.

Izdzēšot vīrusu, nepalīzēs atgūt failus. Atbloķē failus izmantojot hakeru ieteikto variantu arī nav droši. Labākais varients kā atgūt failus ir izmantot daudz uzticamākus veidus variantus. Ātrākais un drošākais veids ir izmantot savu datu rezerves kopijas vēlams ārējos cietajos diskos, CD vai DVD.

Neuzglabājiet datu kopijas virtuālos diskos, jo vīruss var tiem piekļūt. Taču ja pievienojat ārējo cieto disku, kamēr datorā ir šis vīŗuss, diemžēl, visticamāk, ka tie faili arī tiks inficēti. Ja jums nav rezerves kopijas, Jūs varat mēģināt izmantot šīs programmas datu atguvei – Photorec, Kaspersky virus-fighting utilities or R-Studio. Pirms mēģiniet atbloķēt failus, izdzēsiet vīrusu un visus ar to saistītos failus. Lai to izdarītu variet izmantot šō pret-vīrusu programmu – FortectIntego.

Cerber virus

Kā Cerber vīruss tiek izplatīts?

Zināms, ka Cerber vīruss atļāuj citiem kiber-noziedziniekiem pievienoties tā tīmeklim un izplatīt šo vīrusu kā vien viņi vēlas. Vīrusa radītāji paņem daļu no ienākumiem un ļauj vīrusu izplatītājiem paturēt pārējo. Parasti tiek izplatīts caur spam e-pastiem, maldinot lietotājus, ka e-pasts satur svarīzgu ziņu no valdības vai citām autoritātēm. Tādēļ nekādā gadījumā, neatveriet e-pastus no nezināmiem sūtītājiem. Kā arī neapmeklējiet apšaubāma satura web adreses un neklikšķiniem uz pop-up reklāmām un baneriem.Cerber virus

Kā izdzēst Cerber vīrusu?

Nav šaubu, ka Cerber vīruss ir viens no mūsdienu bīstamākajiem datorvīrusiem. Datoru eksperti joprojām mēģina radī rīku ar ko atbloķēt vīrusa skartos failus, tomēr pagaidām vienīgais veids kā tos atgūt ir veikt maksājumu. Ja nevēlaties maksāt, tad izdzēsiet vīrusu pēc iespējas ātrāk. Tas ir labi strukturēts un bīštams vīruss. Eksperti iesaka izmantot profesionālas progeammas, lai izdzēstu šo vīrusu. Šis vīruss var mēģināt izvairīties no pret-vīrusu programmas, lai tikai mēģinātu palikt Jūsu sistēmā. Sekojiet sekojošam instrukcijām un tieciet vaļā no šī vīrusa.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Cerber vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Cerber lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Cerber

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Cerber noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Cerber lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Cerber. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Cerber izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Cerber un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās