Noņem Cerber Decryptor (Noņemšanas instrukcijas) - atjaunināts Aug 2017

dzēšanas instrukcija

Kas ir Cerber Decryptor?

Vai Cerber Decryptor atšifrēt Jūsu failus?

Cerber Decryptor

Cerber ir ļaunprātīgs vīruss, kas ir kārtējā izpirkumu pieprasoša programma, aprdaud upura failus, padarot tos nederīgus un nelietojamus. Tad vīrus piedāvā risinājumu, izskaidrojot kā atšifrēt inficētos failus – Jums jāinstalē Tor interneta pārluks un jāapmeklē specifiska web adrese, lai redzētu instrukcijas.

Cerber decryptor ir programma, kuru iesaka Cerber vīrusa radīāji, šī vīrusa noņemšanai. Šī programma tiek reklamēta kā rīks, kas ir vienīgais, kas var noņemt šo vīrusu un atšifrēt inficētos failus. Kiber-noziedzinieki pārdod šo aizdomīgo preogrammu par 2.480 BTC (Bit coin), kas ir aptuveni 1300 USD ( ASV dolāri).

Jautājums, ko uzdod Cerber vīrusa upuri, ir vai šis rīks tiešam palīzēs vai tas ir bezjēdzīgs? Mēs apšaubam, ka atbilde ir pozitīva, tādēļ iesakam padomat divreiz pirms iegādāties Cerber decryptor.

Atcerieties, ka Kiber-noziedzinieku primārais mērķis ir savāk pēc iespējas vairāk izpirkumus. Viņu lietotā metode ir ļoti attīstīta un, diemžēl, efektīva. Daudzi datoru lietotāji savos datoros glabā svarīgu, privātu informāciju, nav nozīmēs vai tas ir darba vai privātais dators.

Zaudēt visus failus ir traģēdija, jo vīruss var nozagt ne tikai Jūsu atmiņas (ģimenes fotogrāfijas, video, mūziku), bet arīdzan dokumentus, arhīvus, prezentācijas un citus svarīgus dokumentus, kuri nepieciešami darbam vai studijām. Neparedzēti datu zaudējumi rada paniku un tas ir tas, uz ko šie noziedzinieki tēmē. Viņi vēlas iebiedēt lietotājus un likt tiem domāt, ka viņiem NAV nekādu izredžu atgūt viņu failus un, ka viņiem ir jāmaksā izpirkums, lai atgūtu datus. Mēs brīdinam, ka tā varētu nebūt īsta izeja.

Cerber Decryptor

Vai Jūs domājat, ka TIEŠĀM šie noziedzinieki atdos Jūsu failus? Ja Jūs tā domājat, tad diemžēl Jūs kļudaties. NAV nekādas garantijas, ka viņi Jums vienkārši tāpat atdos Jūsu datus vai dos Jums programmu, lai noņemtu vīrusu. Viņi ir aizņemti ar vīrusu radīšanu un izplatīšanu, lai varēu turpināt savu ļauprātīgo darbību. Mēs šāubamies, ka viņi, pat pēc izpirkuma maksas pārskaitīšanas, atdos datus.

Tādēļ, ja Jūs negribat zaudēt Jūsu naudu, tāpat kā jau zaudējāt savus datus, neuzņematies risku, pārskaitot naudu web adresēm, kuras Jums iesaka šie noziedzinieki. Lūdzams, NEKAD TO NEDARIET. Ja Jūsu dators ir inficēts ar Cerber vīrusu, mēs iesakam izdzēst to nekavējoties. Jūs to varat izdarīt ar pret-vīrusa programmu kā FortectIntego. Tā var atrast un izdzēst šo vīrusu un failus, kas ar to saistīti.

Kā saņemt Cerber Decryptor?

Kad Jūsu dators ir ificējis Jūsu datoru, parasti kiber-noziedzinieki atstāj teksta failu ar izpirkuma pieprasījumu uz Jūsu darba virsmas. Teksts var atšķirties, bet pārsvarā, Jums jālejupielādē Tor interneta pārlūks, lai apmeklētu web adresi, kurā Jums jāiegādājas Cerber decrypter. Kā jau iepriekš esam minējuši, Jums to NEVAJADZĒTU DARĪT. Atcerieties, ka šīs adreses var būt pilnas ar vīrusiem. Tāpēc, nevis cenšaties izpirkt Jūsu failus, Jums vajadzētu izdzēst šo vīrusu no Jūsu datora.

Kā noņemt Cerber decryptor?

Ja Jūsu dators ir inficēts ar Cerber vīrusu, izdzēsiet to ar pret-vīrusu programmu. Vienīgias 100% drošais veids kā atgūt zaudētos failus, ir importēt tos no rezerves mapes. Laiku pa laikam, Jums vajadzētu saglabāt Jūsu datus uz ārējās atmiņas, gadījumā, ja tiekat inficēts ar vīrusu , Jūs varētu Jūsu atgūt datus.

Ja Jūs iegādājaties Cerber decryptor, jo jums nav rezerves datu un tas tiešām ir izdarījis,to kas tika solīts, Jums vajadzētu izdzēst to no Jūsu datora. Jo šis fails var būt inficēts ar trojas vīrusiem, kuri var ievest Jūsu datora citus vīrusus un ļaunprātīgas programmas. Ja Jums rūp Jūsu datora drošība, instalējiet kvalitatīvu pret-vīrusu programmu un noņemiet Cerber decryptor vīrusu.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Cerber Decryptor dzēšanas instrukcija

Noņem Cerber Decryptor lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Cerber Decryptor

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Cerber Decryptor noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Cerber Decryptor lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Cerber Decryptor. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Cerber Decryptor izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Cerber Decryptor un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās