Noņem Reimage vīrusu (Noņemšānas gids) - Oct 2018 atjaunināšana

Reimage vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Reimage vīruss?

Kas ir Reimage Repair un vai tas ir vīruss?

Reimage virus

Reimage NAV vīruss. Tā ir Windows Repair programma, kuru Jūs vara lejupielādēt no oficiālās web adreses un sadarbības partneru web adresēm. Daži lietotāji zin šo programmu, daži nē, tādēļ daudzi lietotāji ir pārliecināti, ka šīir ļaunprātīga programma un var iefiltrēties Jūsu datorā. Šo vīrusu sauc Reimage vīruss.

Ja esat viens no šiem lietotājiem, Jums nav taisnība. Šo programmu lieto sistēmas labošanai un lai uzlabotu datora darbību. Vairāk par šo programmu variet atrast šeit – Reimage apskats. Šī aplikācija ir maldīgi uzskatīta kā ļaunprātīga programma, jo lietotāji tiek pārliecināti, ka programma tikai uzspiež pilnas versijas iegādi. Taisnība, šīs reklāmas parādāš diezgan bieži, bet Jūs varat ignorēt šīs reklāmas un neiegādāties pilno versiju.

Kad Jums ir Reimage savā datorā, Jūs redzēsiet pop-up reklāmas, kuras rāda vai Jūsu dators ir drošībā vai nē. Mērķis ir pārliecināt Jūs iegādāties pilno versiju. Esiet uzmanīgi, jo Jūsu dators var nebūt briesmās. Pēc tam, kad esat klikšķinājuši uz “Start repair”, Jūs sevi atradīsiet oficiāla web adresē, kur Jūš mēģināš pārliecināt iegādāties Reimage Plus. Bet tas ir bizness, vai ne?

Tā ir Jūsu izvēle, iegādāties vai nē. Ja jau esat lejupielādējis šo programmu, Jūš variat vai nu paturēt to vai izdzēst no sava datora. Pāris gadus atpakaļ, tā uzsāka sadarbību ar Avira Antivirus, tādēļ variet būt droši, ka tā ir datora drošības programma.

Kā Reimage iekļūst manā datorā bez lejupieladēšanas?

Jāatzīmē, ka Reimage NEVAR iekļūt Jūsu datorā bez Jūsu ziņas. Šī programma būtu jālejupielādē no oficiālās web adreses. Jebkurā gadījumā, instalēšanas procesam ir nepieciešama lietotāja dalība. Ja esat izlēmis instalēt Reimage Repair savā datorā, Jums var tikt piedāvāts “ieteiktas” uzstādījums, kas iekļāuj AVG Safeguard Toolbar un search.avg.com interneta pārlūka paplašinājumu. Protams, ka Jūs variet piekrist instalēt šīs programmas, jo tās ir atpazīstamas drošībās programmas.

Kā izdzēst Reimage no sava datora?

Kā jau minējām, Reimage NAV vīruss vai ļainprātīga programma. Tomēr, tā reklāmas, var būt kaitinošas un mēgināt Jūs pārliecināt iegādāties pilno versiju. Protams, ja Jūš vēlaties to darīt, Jūs varat lejupielādēt Reimage savā datorā.

Reimage virus

Reimage FAQ

Jautājums. Pēdējā laikā es saņemu daudz ziņojumu, ka mans dators ir inficēts un vienīgais veids kā es varu to pasargāt ir iegādāties pilnu Reimagr PC Repair versiju. Tomēr, es neatceros, ka būtu lejupielādējis šo programmu… Vai tā ir krāpniecība vai kas?

Atbilde. Jums ir darīšana ar kvalitatīvu un uzticamu programmu. Šī programma ir saņēmus daudz komentaru, ak tā mēģina ievilināt lietotājus iegādāties pilno versiju. Tomēr ir grūti atrast bezmaksas pret-vīrusu programmu. IR simtiem līdzīgu programmu, kas nāk komplektā ar citām programmām.

Jautājums. Esmu pamanījis daudz reklāmu savā interneta pārlūkā. Tās saka, ka man jāiegādājās Reimage pilnā versija. Papildus tam, man ir Babyloon Toolbar interneta pārlūkā, kas, manuprāt, ir pilnīgi bezjēdzīgs. Kā es tiku pie Reimage un kā es varu to izdzēst?

Atbilde. Jūs dabūjāt Reimage ar saišķi jeb programmu komplektu. Tādā veidā tiek lejupielādētas un instalētas vairākas programmas reizē. Tādā veidā Jūs varat netīši lejupieladēt arī kāu vīŗusu vai ļaunprātīgu programmu. Tomēr, arī Reimage var būt to skaitā. Ja vēlaties atbrīvoties no Reimage, Jums ir jāizdzēš šī programma un jārestarte interneta pārlūks.

Jautājums. Kāds var izskaidrot, kas ir Reimage PC Repair? Vai tas ir vīruss? Jau kādu laiku, tas vislaik mēģina pierunāt mani iegādāties pilnu versiju. Kā es varu to izdzēst?

Atbilde. Reimage NAV vīruss. Tā ir programma, kas reklamē savu pilno versiju. Lai atbrīvotos no Reimage, Jums vajag atinstalēt Reimage no sava datora.

Jautājums. Esmu pamanījis reklāmas, kas mudina mani lejupieladēt Reimage PC Repair, kas šķiet uzticama programma. Tomēr tā iesaka instalēt papildus programmas reizē ar Reimage, kā Safeguard Toolbar un search.avg.com un man tas šķeit aizdomīgi. Kāds ir Jūsu viedoklis? Vai man labāk izdzēst šo programmu?

Atbilde. Reimage PC Repair ir uzticama programma un Jūs to varat lejupielādēt, lai pārbaudīu sava datora drošību. Tomēr, tā var piedāvāt Jums lejupielādēt tās pilno versiju. Ja vēlaties izvairīties no šīm reklāmām, tad labāk nelejupielādējiet to.

Jautājums. Lūdzu palīdziet! Es tieku savienots ar aizdomīgām web adresēm un saņemu brīdinājumus par sistēmas inficēšanu. Un vienmēr vienīgais veids kā ar to cīnīties ir iegādāties Reimage pilno versiju. Vai tā ir laba programma vai labāk no tās izvairīties?

Atbilde. Reimage Repair mēgina Jūs pārliecinat iegādāties tās pilno versiju. Jūs varat uzticēties šai programmai, neskatoties uz visai agresīvo tās pašreklāmu. Ja vēlaties bezmaksas rīku, iesakam Reimage Express.

Reimage PC Repair Online dzēšana:

Ja neesat apmierināts ar šo programmu, Jūs variet izdzēst šo programmu sekojot šiem soļiem:

  • klikšķiniet 'Start menu' → 'Control Panel' → 'Uninstall a Program' or 'Add/Remove Programs.'
  • Atrodiet Reimage vai Reimage Express, labais peles taustiņš un izvēlieties 'atinstalēt'.

Tomēr, mēs iesakam apdomāt šīs programmas dzēšanu divreiz, jo tā ir kvalitatīva programma, aks var palīdzēt Jūsu datoram.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot Reimage, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Reimage ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Reimage maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Reimage, izmēģiniet Combo Cleaner.
Alice Woods
Alice Woods

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Alice Woods
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās