Noņem BlackMoon vīrusu (Virusu noņemšanas gids)

BlackMoon vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir BlackMoon vīruss?

Kā darbojas BlackMoon trojas vīruss Jūsu datorā?

Bēdīgi slavenais BlackMoon trojas vīruss zināms arī kā BlackMoon vīruss vai W32/Banbra, pirmoreiz tika atklāts 2014 gadā. Šis vīruss ir radīts, lai zagtu lietotāju bankas informāciju, savienojot tos ar viltus banku web adresēm. Diemžēl, šis vīruss ir inficējis vairāk kā 100,000 datoru. Šis vīruss uzbrūk lietotājiem no Austrum āzijas reģiona, visbiežāk, no Japānas, Ķīnas un Dienvidkorejas.

Kad šis vīruss ir iekļuvis lietotāja datorā, tas atstāj vairākus infekciozus failus. Šis vīruss sevi stāda priekšā kā DLL failu, ko var palaist ar rundll32.exe programmu. Šis vīruss ir radīts ar mērķi savienot lietotājus ar krāpnieciskām web adresēm. BlackMoon vīruss var modificēt visus lielākos web pārlūkus Windows OS, kā Mozilla Firefox, Google Chrome un arī jauno Microsoft Edge. Pirms savienošanas ar citu web adresi, tiek rādīts brīdinājums (visticamāk Korejiešu, Japāņu vai Ķīniešu valodā), ka lietotājam ir jāizpilda “drošības apstiprināšanas process”, ko var izdarīt ielogojoties Jūsu interneta bankā. Protams, ka tā ir blēdība, lai zuzinātu Jūsu bankas datus. Vīruss var ievākt lietotāja privāto informāciju sākot no privātā un darba telefona līdz parolēm un karšu datiem.

Ja uzskatat, ka Jūsu dators ir inficēts ar šo vīrusu, negaidiet un izdzēsiet to nekavējoties. Skenējiet datoru ar kvalitatīvu pret-vīrusu programmu. Mēs iesakam izmantot FortectIntego vai kādu citu atpazīstamu pret-vīrusu programmu. Diemžēl, manuāla šī vīrusa izdzēšana ir laikietilpīgs un piņķerīgs process un var sagādāt galvassāpes pat datoru ekspertiem.

Kā šis vīruss tiek izplatīts?

Ir zināms, ka BlackMoon vīruss izpatās ar blakus-lejupielādēm, kas nozīmē, ka lejupielādējot kādu programmu, šīs vīruss arī tiek lejupielādēts. Visbiežāk, to lejupielādē kopā ar viltus Java Flash Player vai Flash Player atjauninājumiem. Kaut gan šīs programmas ir legālas un atpazīstamas, tādēļ hakeri tās izmanto, lai iegūtu lietotāju uzticību. Tad Jūs tiekat savienots ar aizdomīga satura web adresi un iegūstat šo vīrusu savā īpašumā. Tādēļ mēs iesakam turēties pa gabalu no nezināmām un šķietami aizdomīgām web adresēm un sargāt savu datoru ar spēcīgu pret-vīrusu prorammu.

Kā izdzēst BlackMoon vīrusu?

BlackMoon ir ļoti bīstams datora draudz, un Jums nevajadzētu ar to cīnīties paša spēkiem, ja vien neesat IT eksperts. Šis vīruss ir ļoti labi uzprogrammēts un bieži slēpj savus failus zem šķietami drošu failu nosaukumiem. BlackMoon vajadzētu dzēst automātiski ar spēcīgu pret-vīrusu programmu un skenēt datoru vairākas reizes, līz šis vīruss ir dzēsts. Pēc tam mainiet savas paroles un lietotājvārdus, lai novērstu Jūsu datu zagšanu.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās