Noņem COM surrogate vīrusu (Noņemšānas gids) - Mar 2018 atjaunināšana

COM surrogate vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir COM surrogate vīruss?

Pārskats par COM surrogate vīrusu

COM surrogate procesi darbībā

COM surrogate vīruss (arī pazīstams kā Dllhost.exe 32 COM surrogate vīruss) ir bīstams Trojas zirgs , kas kādu laiku aktīvi izplatījās apkārt. Šī ļaunprogramma maina dažus skartās sistēmas iestatījumus un sāk veikt bīstamas darbības. Šīs ļaundabīgās programmas galvenā iezīme ir tāda, ka tā slēpjas zem likumīgā Windows procesa vārda. Dllhost.exe 32 COM surrogate ir pazīstams galvenokārt kā kritisks process, ko izmanto, lai izvietotu dažus Windows operētājsistēmu pakalpojumus un procesus.

Parasti šī saskarne dod iespēju izstrādātājiem izveidot COM objektus, kas piesaista sevi dažādām programmām un paplašina tās. Izsakoties skaidrāk, COM objekts tiek izmantots, lai ģenerētu mapē esošo failu sīktēlus un daudzus citus no pirmā acu skata neskaidrus procesus. Tādēļ, pateicoties tās specifiskajam un daudzveidīgajam mērķim, lietotāji to nespēj atpazīt un bieži vien sajaukt oriģinālo un vīrusa versiju.

Tāpat kā daudzi citi Trojas zirgi , ļaunprātīgās versijas mēģina nozagt upuru personīgo informāciju un datorā saglabātos datus. Šāds Trojas zirgs var arī izraisīt citu vīrusu iefiltrēšanos, dot attālinātas kontroles iespēju noziedzniekiem un izraisīt citas ar datoru saistītas problēmas. Jums varētu būt aizdomas, ka jūsu dators ir inficēts ar COM surrrogate ļaunprogrammatūru, ja jūs pamanāt, ka sistēma darbojas lēni vai notiek atteices, ir problēmas, lietojot Microsoft Office programmas, Notepad vai citas lietojumprogrammas.

Turklāt jūs varat ievērot, ka jūsu datorā parādās aizdomīgas programmas, un jūsu pārlūkošanas sesijas var tikt traucētas ar novirzīšanu uz aizdomīgām vietnēm. Tomēr daudzi dažādi datorvīrusi var izraisīt tādas pašas problēmas . Tāpēc, ja jūs redzat savādus un nezināmus procesus norisināmies Task Manager/Uzdevumu dispečerā, jums vajadzētu domāt par COM surrogate noņemšanu. Izmantojiet mūsu padomu un skenējiet datoru ar FortectIntego vai citu uzticamu pretļaunatūras programmatūru.

Sakarā ar Trojas vīrusu spēju izlikties par likumīgu procesu, jums vajadzētu uzzināt, kā atšķirt īsto versiju no ļaunprātīgās:

  • Atkarībā no operētājsistēmas Windows versijas oriģinālajam failam būtu jāatrodas c:\windows\system32 vai c:\winnt\system32 direktorijā;
  • Vīruss izmanto milzīgu jūsu CPU jaudu, bet nepieciešamais procesa izlietojums ir ievērojami zemāks;
  • Liels skaits dllhost.exe *32, kas darbojas Task Manager/Uzdevumu dispečerā arī ir norāde, ka jūsu dators ir inficēts ar COM surrogate vīrusu.

Tomēr, ja jūs esat inficēts ar ļaundabīgo programmu, kas apgrūtina šo darbību, jums nevajadzētu mēģināt to apturēt saviem spēkiem. Jūs varat likvidēt būtiskus failus un nopietni kaitēt savam datoram.

Šim nolūkam jums ir jālieto pretvīrusu vai pretļaunatūras programmatūras programmatūra un jāļauj jūsu vēlamajai programmatūrai noņemt COM surrogate vīrusu no datora.

COM surrogate vīrusa attēlsCOM surrogate vīruss ir bīstams Trojas zirgs, kas imitē svarīgus Windows darbības procesus.

Trojas zirga versija izplatās ar krāpnieciskām tīmekļa vietnēm

Ļaunprātīgā procesa izstrādātāji to izplata ar ļaunprātīgām tīmekļa vietnēm, kas var reklamēt viltotus legālo lietojumprogrammu atjauninājumus. Tādējādi lietotāji tiek ievilti neapzinātā inficētā faila lejupielādēšanā tā maldinošā izskata dēļ. Turklāt jums vajadzētu izvairīties no nelikumīgām lejupielādēm, jo krāpnieki tās bieži izmanto, lai izplatītu Trojas zirgu un citas augsta riska datoru infekcijas.

Ja to nepietiek, Lesvirus.fr analītiķi ievēroja, ka daži upuri tika inficēti, izmantojot surogātpasta e-pasta ziņojumus, kas nosūtīti DHL vai FedEx transporta kompānijas vārdā. Tēmas līnijā bija norādīts, ka tai neizdevās piegādāt paketi un sniegts pielikums ar sīkāku informāciju. Kad lietotājs atvēra pielikumu, Trojas zirgs iefiltrējās datorā un uzsāka savu ļaunprātīgu darbību.

Tāpēc, ja jūs vēlaties būt drošībā, jums vajadzētu sākt izvairīties no nelegālām vietnēm, ignorēt aizdomīgus e-pastus , nekad neielādēt to varbūtēji inficētos pielikumus un arī aizvērt visas maldinošās reklāmas , kas var parādīties, kamēr jūs pārlūkojat tīmekli.

Ja reklāma piedāvā atjaunināt jūsu Flash Player, FLV Player vai līdzīgu programmu, jums tā jāaizver. Ja jums rodas šaubas, vai jums ir jāatjaunina šīs programmas, jums vajadzētu apmeklēt to oficiālās tīmekļa vietnes. Kā jau teicām, jums nekad nevajadzētu atstāt COM surrogate vīrusu savā datorā. Ja jums pat ir vismazākās šaubas par to, lūdzu, izmantojiet tālāk sniegtos padomus un iztīriet datoru.

Pareizā metode COM surrogate vīrusa noņemšanai

Ja vēlaties aizsargāt savus konfidenciālos datus, piemēram, bankas pieteikšanās datus, kredītkartes datus, paroles un līdzīgu informāciju, jums jāizmanto uzticama drošības programmatūra, lai noņemtu COM surrogate vīrusu. Atcerieties, ka, ja atbrīvosities no oriģinālā Windows faila, jūs varat pilnībā sabojāt savu operētājsistēmu, tādēļ necentieties to noņemt saviem spēkiem.

Tas ir gandrīz neiespējami.

Ja mēģināt izdzēst aprakstīto vīrusu manuāli, varat pieļaut briesmīgu kļūdu un izdzēst nepareizo failu. Lai izvairītos no nevajadzīgām kļūdām, izmantojiet profesionālas programmas COM surogāta noņemšanai. Mēs ļoti iesakām skenēt sistēmu ar vienu no zemāk uzskaitītajām programmām.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās