Noņem DNS Unlocker reklāmprogrammas (Noņemšanas instrukcijas) - atjaunināts Aug 2018

DNS Unlocker reklāmprogrammu noņemšanas instrukcija

Kas ir DNS Unlocker reklāmprogramma?

Kas man būtu jāzin par DNS Unlocker?

DNS Unlocker adware

DNS Unlocker ir bezmaksas aplikācija, kuru interneta lietotāji apspriež dažādos forumos.Tādēļ drošības eksperi nolēma papētīt to tuvāk. Diemžēl rezultāti nav iepriecinoši, jo šī aprikācija ir kategorizēta kā reklāmprogramma un potenciāli nevālama.

Gluži kā tā CloudScout, tā sola: Atbloķē bloķētās web adreses un digitālo medijus par BRĪVU! Mūsu DNS serveris ir daudz ātrāks par VPM, vieglāk uzstādāms….Tomēr, nešķiet, ka Jūs pat aspevat domu lejupielādēt šo aplikāciju, jo tā var parādīties Jūsu datorā arī bez Jūsu ziņas. Tas ir iespējams, jo tā tiek izplatīta ar mārketinga stratēģiju – kompleki jeb saišķi.

Drošības eksperti ir atklājuši, ka tā ceļo kopā ar citām bezmaksas programmām kā PDF creators, media players utt. Šie komplekti parasti tiek reklamēti labi zināmās web adresēs kā download.com, soft32.com, softonoc.com, cnet.com, utt. Un Jums jābūt ļoti uzmanīgiem katrā no instalācijas soļiem, jo šīs rīks ir noslēpts ļoti viltīgi. Tādēļ šī aplikācija ir Potenciāli Nevēlama Programma (PNP) un to var atrast ar gandrīz jebkuru pret-vīrusu programmu.

ATJAUNINĀJUMS: Balstoties uz jaunākajām ziņām, DNS Unlocker tiek lietots, lai rādītu pop-up reklāmas sauktas ''atbalsta krāpnieciskas reklāmas'' vai ''tehniskā atbalsta krāpniecības pop-up''. Visbiežāk, šādas reklāmas ir radītas, lai iebiedētu datoru lietotājus, ka viņu datori ir briesmās un ka viņiem ir nepieciešams atjaunināt kādu no programmām. Šie atjauninājumi ir bezmaksas un mēģina savāk pēc iespējas vairāk klikšķu. Kā arī var saturēt telefona numuru, mudinot sazināties ar ''Microsoft ekspertu''.

Uzķeroties uz kādu no šīm DNS Unlocker reklāmām, Jūs varat inficēt savu datoru vai savienot to ar krāpniekime, kuri pieprasīs samaksu par vīrusu dzēšanu. Parasti šī samaksa variē no 100 līz 500 ASV dolāriem. Turklāt tas ir maksas numurs, par kuru Jums būs jāmaksā.

DNS Unlocker izmanto populārākos interneta pārlūkus kā Google Chrome, Mozilla Firefox un Internet Explorer. Kad tas ir iekļuvis datorā, tas var pārņemt vadību pār visiem interneta pārlūkiem un uzsākt mārketinga kampaņas. Jūs varat saņemt ļoti daudz reklāmu, baneru, pop-up reklāmu, utt. Esiet uzmanīgi ar piedāvājumiem, pat ja tie izskatās ļoti izdevīgi. Patiesībā, šīs reklāmas mēģina Jūs savienot ar bīstamām web adresēm, kuras nav ne drošas, ne uzticamas. Lai novērstu šīs problēmas, Jums jāveic pilna sistēmas skenēšana ar kvalitatīvu pret-vīrusu programmu kā FortectIntego.

DNS Unlocker adware

DNSUnlocker, vai tā ir bīstama aplikācija?

Kā jau minējām iepriekš, inficēšanās ar šo vīrusu ir cieši saistīta ar programmu komplektiem. Šī izplatīšanas metode ir ļoti maldinoša un ļauj nevēlamām programmām kā DNS Unlocker iekļūt Jūsu sistēmā bez Jūsu ziņas. Parasti, šī aplikācija parādāš Jūsu datorā pēc tam, kad esat instalējuši kādu populāru aplikāciju, kas paradzēta video straumēšanai utt.

Šie komplekti parasti sastāv no vismaz divām programmām, tādēļ pastāv iespēja, ka DNS Unlocker nāks komplektā ar kādu citu nevēlamu aplikāciju kā Linkey virus, CinemaPlusPro adware, CrossBrowser, Iminent Toolbar. Ja vēlaties izvairīties no šādu programmu instalēšanas, Jums vajadzētu pievērst uzmanību tam ko Jūs lejupielādējiet. Vienmēr izvēlieties kostumizētu instalēšanas iespēju. Tādējādi Jūs redzēsiet ko Jūs instalējat.

DNS Unlocker izdzēšana ir vēlama līdzko Jūs pamanat šo aplikāciju Jūsu datorā. Pretējā gadījumā, Jūs varat piedzīvot reklāmas, datora darbības palēnināšanos un citas problēmas. Jūs varat izdzēst šo programmu gan automātiski, gan manuāli. Ja Jūs nevēlaties lieki tērēt laiku, instalējiet kādu no šīm programmām: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, tad veikt pilnu sistēmas skenēšanu un izdzēst šo vīru un ar to saistītos failus.

DNS Unlocker vīrusa dzēšana. Kā labot DNS uzstādījumus?

Šķiet, ka šī aplikācija var ''sačakarēt'' Jūsu datora DNS uzstādījumus. Lai izdzēstu DNS Unlocker pilnībā, Jums jāseko nākamajā lapā esošamiem soļiem un atjaunot DNS uzstādījumus Jūsu datorā. Sekojiet šim gidam, lai to izdarītu:

 1. Atveriet “Control Panel” un dodaties uz “Network and Internet” -> “Network and Sharing Center”-> “Change Adapter Settings”. Jums vajadzētu redzēt aktīvo interneta savienojumu.
 2. Labais peles klikšķis, izvēlaties “Properties” un atrodat “Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)”. Atķeksējiet un klikšķiniet atkal uz “Properties”. Kad esat Properties logā, pārliecinaties, ka esat izvēlējies “Obtain an IP address automatically” un “Obtain DNS server address automatically!”. Kā jau brīdinājām, DNS Unlocker var mainīt šos uzstādījumus, lai aizkavētu tā dzēšanu!
 3. Spiežiet uz “OK”, lai saglabātu izmaiņas.

Uncovering DNS Unlocker files:

It is known that this adware-type application has already been updated for several times. According to the latest news, it may hide its files on your computer hoping that they will remain unnoticed. If you have already used an updated anti-spyware to scan your computer for malicious files or followed our manual DNS Unlocker removal guide and failed with its elimination, follow these steps after that:

 1. Open “Control Panel” and go to “Appearance and Personalization” -> “Folder Options”
 2. Go to “View” tab and select “Show hidden files, folders and drives” and uncheck “Hide extensions for known file types”. Click “Apply” to save these changes.
 3. Now click Windows Key and R at the same time to launch Run and enter %temp%. After hitting “Enter”, you should find yourself in a new directory.
 4. Select each of temporary files that can be seen here and delete them.

You should also check your “Program Files” and “Program Data Folders” for suspicious files that could belong to DNS Unlocker virus. Make sure that you inspect both of your drives, C: and D:. Finally, if ads do not stop from showing up on your web browser, you should go to “Appdata” folder and delete your profile for this web browser.

Other versions of DNS Unlocker:

DNS Unlocker Version 1.3: This type of DNS Unlocker is just the same as its ancestor. It claims to be able to allow connection to a diverse DNS server, what, as a consequence, should provide people with the access to blocked domains. However, just like its mother version, it is an ad-supported application, which actively seeks to generate income from advertising in the first place. Besides, it can track its victims and collect personal data.

Typically, this program enters PCs via software packages as an optional component. After doing so, it starts displaying sponsored pop-ups, causes browser's redirects. It may also install cookies, collect/share data, misuse PC's resources, corrupt browser's settings, block attempts to remove it and other unsaid activities.

DNS Unlocker Version 1.4: another update of DNS Unlocker has emerged. It can be found under the nameDNS Unlocker version 1.4. Despite some updates regarding technical side, the principle of this app is just the same – to hijack web browsers and show sponsored advertisements.

It is programmed in a way to generate web traffic to sponsored websites and increase the rank of third-party domains. Not to mention, it is also set to collect personally non-identifiable information without requiring the permission and can negatively affect web browser's performance.

As you can see, DNS Unlocker virus hides under different names and sometimes it causes ads that can easily trick you into thinking that you are dealing with another PUP. If you have been suffering from commercial notifications labeled as “Powered by DNS”, “brought to you by DNSUnlocker”, “powered by DNS Unlocker”, and similar ones, you are dealing with the same virus.

In this case, you should follow a step-by-step guide given below and fix your computer. Beware that this threat is considered the aggressive one, so our team recommends opting for automatic removal option.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

manuālā DNS Unlocker reklāmprogrammu dzēšanas instrukcija

Noņemiet DNS Unlocker no Windows sistēmām

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē DNS Unlocker un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast DNS Unlocker vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet DNS Unlocker no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs DNS Unlocker reklāmprogrammatūru no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, DNS Unlocker ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet DNS Unlocker no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies DNS Unlocker un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu DNS Unlocker noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet DNS Unlocker no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies DNS Unlocker un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu DNS Unlocker dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet DNS Unlocker no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet DNS Unlocker vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu DNS Unlocker noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no DNS Unlocker pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās