Vīrusa bīstamība:  
  (10/100)

Noņem Safesurfs.com (Noņemšānas gids) - Jan 2021 atjaunināšana

Harolds Dalma - -   Safesurfs | Veids: Pārlūku pārtvērējs

Kāpēc es ciešu no Safesurfs.com pāradresācijas problēmas?

Safesurfs.com ir pārlūku pārtvērējs, kas parādījās gandrīz pirms gada. Tā agresīvās izplatīšanās metodes dēļ, šī potenciāli nevēlamā programma jau ir inficējusi tūkstošiem datoru, un nav šaubu, ka tā joprojām rada draudus datorlietotājiem. Lai novērstu tās iefiltrēšanos, jums jābūt ļoti uzmanīgiem ar bezmaksas programmatūrām, kuras tiek aktīvi piedāvātas internetā.

Uzmanīgi sekojiet katram brīvprogrammatūru instalēšanas solim, lai novērstu šī pārlūku pārtvērēja iefiltrēšanos. Ja Safesurfs.com iekļūst sistēmā, tas pārtver visus tīmekļa pārlūkus (Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Microsoft Edge, u.c.). Šī ir viena no tā atšķirīgajām pazīmēm, kas liek drošības ekspertiem iekļaut šo programmu savu antivīrusu un pretspiegošanas programmu datubāzē. Tāpēc varat automātiski tikt vaļā no šī iebrucēja.

Jums nekad nevajag izmantot Safesurfs.com mājas lapas veidā vai kā noklusēto meklēšanas sniedzēju, jo šī meklētājprogramma ir komerciāla un tās izstrādātāji ir apmaiņa pret naudu reklamējuši aizdomīgas trešās puses. Runājot par tās uzticamību, jums jāzina, ka šis pārlūku pārtvērējs starp saviem meklēšanas rezultātiem uzrāda galvenokārt sponsorētas saites, tāpēc jūs, izmantojot to saviem meklējumiem, varat tikt viegli pāradresēti uz ļaunprātīgu tīmekļa vietni.

The picture of Safesurfs.com virus

Bez tam līdzīgi vairumam korumpētu meklētājprogrammu Safesurfs.com izseko tā lietotājus. Kā norādīts tā Privātuma politikā un Galalietotāja licences vienošanā, šī meklēšanas vietne nepārtraukti vāc informāciju par cilvēku meklēšanas pieprasījumiem, ieskaitot to e-pasta adreses, datora atrašanās vietu, visvairāk apmeklētajām tīmekļa vietnēm, datiem, ko tie ievada reģistrējoties, u.tml.

Diemžēl mēs nevaram garantēt, ka šī informācija netiek pārdota neuzticamām trešajām pusēm, tāpēc nav šaubu, ka šis pārlūku pārtvērējs jāizmanto īpaši uzmanīgi. Ja jūs to varat atrast savā tīmekļa pārlūkā, mēs stingri iesakām jums noņemt Safesurfs.com no datora. To jums var palīdzēt izdarīt ReimageIntego.

Kāpēc šī meklētājprogramma uzskatāma par risku personas privātumam un kā es varu novērst tā iefiltrēšanos?

Kaut arī Safesurfs.com izskatās kā uzticama meklētājprogramma ar meklēšanas lodziņu un tiešām saitēm, drošības eksperti domā, ka tas ir risks (lai gan neliels) cilvēku privātumam un virtuālajai drošībai. Šādiem pieņēmumiem ir vairāki iemesli.

Pētījumi atklājuši, ka šī meklētājprogramma ir samērā pretrunīga. lai gan tā var lielīties ar to, ka spēj nodrošināt selektīvi atlasītus un individualizētus meklēšanas rezultātus, tā var drīzāk cilvēkiem uzrādīt izmainītus meklēšanas rezultātus. Tas nozīmē, ka vairums saišu un reklāmu, ko tā sniedz, var būt sponsorētas, t.i. piesaistītas partneru tīmekļa vietnēm.

Diemžēl, bet tās pāradresācijas var likt jums apmeklēt gan uzticamus, gan nedrošus domēnus, tāpēc šī meklētājprogramma tiek uzskatīta par apdraudējumu cilvēku virtuālajai drošībai.

Lai pasargātu sevi no šī drauda, jums jākontrolē brīvprogrammatūru instalēšana, atlasot Advanced/advancētās vai Custom/pielāgotās instalēšanas opciju. Tāpat arī izlasiet Privacy Policy/privātuma politiku, End User's License Agreement/galalietotāja licences vienošanās un līdzīgu informāciju, ko sniedzis programmatūras izstrādātājs.

Ja jūs varat atrast aizdomīgus izteikumus, jums vajadzētu izvēlēties citu programmu. Tomēr, ja jūs esat izmantojuši šo pārlūku pārtvērēju, jums jāpadomā par Safesurfs.com izņemšanu no sistēmas. Šim nolūkam jūs varat izmantot zemāk sniegtos norādījumus.

Kā es varu noņemt Safesurfs.com?

Jums nepieciešams noņemt šo pārlūku pārtvērēju, jo tā ir nopietni aizdomīga programma, kura izmanto sīkdatnes, lai izsekotu savus lietotājus. Drošības eksperti jau ir brīdinājuši cilvēkus, stāstot, ko tie ir atklājuši par personīgi identificējamas un neidentificējamas informācijas uzkrāšanu.

Piemēram, tā var uzkrāt atslēgas vārdus, lejupielādes un augšupielādes, programmatūru un datoraparatūras informāciju, pārlūka veidu, valodu, e-pasta adresi un tamlīdzīgi. Bet trešās puses var izmantot to negodīgiem nolūkiem, tāpēc nav šaubu, ka jāapsver Safesurfs.com noņemšana.

Protams, līdzīgi kā citas potenciāli nevēlamas programmas, tā var sagādāt jums grūtības, lai no tās atbrīvotos, tāpēc mēs stingri iesakām izmantot automātiskās noņemšanas metodi. Drošas pretspiegošanas programmatūras izmantošana bez jebkādām grūtībām noņems šo pārtvērēju kopā ar tā pielikumiem. Tomēr, ja jūs nevēlaties izmantot papildu programmatūru, jūs varat izmantot zemāk dotos norādījumus:

Ar ReimageIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Supported versions Lietojams ar OS X Supported versions
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Reimage Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Reimage Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Reimage Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Reimage, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Safesurfs.com dzēšanas instrukcija:

Noņemiet Safesurfs.com no Windows sistēmām

Drošības eksperti ir atklājuši vairāk brīvprogrammatūras, kuras izmantotas, lai izplatītu šo pārlūku pārtvērēju. Lai nodrošinātu, ka Safesurfs.com noņemšana no Windows OS ir veiksmīga, jums nepieciešams atinstalēt visas šīs programmas: VPlay, LessTabs, WebCake saistītās ievades, Conduit saistītās ievades, Yontoo, Yealt, un citas. Protams, neaizmirstiet noņemt arī SafeSurfs un tās ievades.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Safesurfs.com un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Safesurfs.com vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'
 5. Izdzēs Safesurfs.com no Windows saīsnēm
  Ar labo peles taustiņu klikšini uz Mozilla Firefox saīsnes un izvēlies Properties. Labais klikškis uz meklētāja ikonas un izvēlieties 'Properties'
 6. Ej uz Shortcut un atrodi Target lauciņu. Izdzēs ļaunprātīgās URL adreses, kas ir saistītas ar vīrusu. Izvēlieties 'Shortcut' lodziņu un izdzēsiet 'http://isearch.babylon.com...' un citas aizdomīgas web adreses

Atkārto iepriekš minētos soļus ar visām meklētāja saīsnēm, ieskaitot Internet Explorer un Google Chrome. Esi doršs, ka atķeksē visas saīsnes, ieskaitot darbavirsmu, sākuma izvēlni un uzdevumjoslu.

Noņemiet Safesurfs.com no Mac OS X sistēmas

Mēģinot manuāli atinstalēt Safesurfs.com , jums jānoņem visas tās ievades. Mēs iesakām arī atinstalēt šīs aizdomīgās lietotnes no Mac OS X: VPlay, LessTabs, WebCake saistītās ievades, Conduit saistītās ievades, Yontoo, Yealt, u.tml.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet Safesurfs.com no Internet Explorer (IE)

 1. Noņem bīstamos paplašinājumus
  Atver Internet Explorer, klikšķini uz zobrata ikonas (IE izvēlnes) labajā augšējā stūrī un izvēlies Manage Add-ons. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Manage add-ons'
 2. Jūš redzēsiet Manage Add-ons logu. Meklē Safesurfs.com un citus aizdomīgus paplašīnājumus. Atslēdz to sklikšķinot uz Disable: Labais klikšķis uz katras no ļaunprātīgajām vietnēm un izvēlieties 'Disable'
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Klikškini uz zobrata ikonas (izvēlne) labajā augšējā stūrī un izvēlies Internet Options. Paliec General izvēlnē.
 4. Noņem ļaunprātīgās URL adreses un ievadi vēlamo domeina vārdu. Klikšķini uz Apply, lai saglabātu izmaiņas. Izdzēsiet ļaunprātīgās URL adreses, ievadiet vēlamo domeina nosaukumu un klikšķiniet uz 'Apply', lai saglabātu izmaiņas
 5. Restartē Internet Explorer
  Vēlreiz klikšķini uz zobrata ikonas un izvēlies Internet options. Ej uz Advanced izvēlni.
 6. Izvēlies Reset.
 7. Kad esat jaunā logā, atķeksē Delete personal settings un izvēlies Reset, lai pabeigu Safesurfs.com noņemšanu. Atveriet 'Advanced' un klikšķiniet uz 'Reset'. Tad izvēlaties 'Delete personal settings' un klikšķiniet vēlreiz uz 'Reset'

Noņemiet Safesurfs.com no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Safesurfs.com un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Klikškini uz izvēlnes (labais augšējais stūris), izvēlies Options General.
 4. Izdzēs ļaunprātīgās URL adreses un ievadi vēlamo mājaslapas adresi vai klikšķini uz Restore to default.
 5. Klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Kad esat iekš 'General', izdzēsiet ļaunprātīgās URl vietnes no 'Home Page' un klikšķiniet uz 'Restore to Default'. Klikšķiniet uz 'OK'
 6. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 7. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Safesurfs.com noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Safesurfs.com no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Safesurfs.com un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Nomaini mājas lapu un lieto noklusējuma meklētājprogrammu, ja Jūsu bija inficēta ar vīrusu
  Klikškini uz izvēlnes ikonas un izvēlies Settings.
 4. Atver On startup, tad atver Open a specific page or set of pages un klikšķini uz Set pages. Kad esat atvērsi izvēlni un 'Settings', izvēlies 'Set pages'
 5. Tagad Jums vajadzētu redzēt vēlvienu logu. Tajā logā, izdzēsiet ļaunprātīgās adreses un ievadiet jaunu mājaslapas adresi. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 6. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 7. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 8. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 9. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 10. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Safesurfs.com dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Safesurfs.com no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Safesurfs.com vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Atveriet Safari interneta meklētāju un izvēlnē klikšķiniet uz Safari. Tad izvēlieties Preferences kā rādīts iepriekš un izvēlieties General.
 4. Skatiet Homepage lauku. Ja Safesurfs.com ir to mainījis, noņemiet nevēlamo linku un ievadiet to, kuru Jūs vēlaties lietot kā meklētāju. Atcerieties iekļāut ”http://” pirms ievadiet adresi. Kad esat iekš 'General' izdzēsiet ļaunprātīgāš URL vietnes un ievadiet vēlamo domeina nosaukumu
 5. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 6. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Safesurfs.com noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'
Alice Woods
Alice Woods

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Alice Woods
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-safesurfs-com.html
Noņemšanas instrukcijas citās valodās

Jūsu viedoklis attiecībā uz Safesurfs.com