Noņem Win32.CoinMiner (Noņemšānas gids) - Feb 2018 atjaunināšana

dzēšanas instrukcija

Kas ir Win32.CoinMiner?

CoinMiner vīruss arvien ir aktīvs

Attēls ar Win32.CoinMiner

CoinMiner vīruss uz lietotāja datora darbojas kā komanda bitkoinu iegūšanai. Pati programmatūra nav ļaunprātīga, bet to var par tādu uzskatīt, jo tā parasti iekļūst ierīcē bez tiešas lietotāja piekrišanas maskējoties par citu programmu. Coin Miner klejo kibertelpā kopš 2011. gada.

Par laimi, CoinMiner var tikt atklāts, izmantojot vairākumu drošības lietojumprogrammu, tostarp Windows Defender. Raksturīgi, ka tas tiek ziņots kā Trojas zirgs: win32 / coinminer!bit vai win32 / coinminer!bit. Ja šī ļaunprogramma iefiltrējas jūsu operētājsistēmā, tā ir jābloķē dažu sekunžu laikā. Tomēr, ja vēlaties pārbaudīt sistēmu attiecībā uz šādu draudu un pārliecināties, ka tas neslēpjas jūsu datorā, varat paļauties citām trešās puses utilītprogrammām, piemēram, FortectIntego vai Malwarebytes, kas var jums palīdzēt arī noņemt CoinMiner.

Kopš sākotnējās versijas parādīšanās ļaunprogrammatūra ir konstatēta dažādās versijās. Šeit ir tikai dažas no tām:

  • Win32/CoinMiner.EE
  • Win32/CoinMiner.DV
  • Win32/CoinMiner.BB

Maineris var sistēmā izpildīt arī komandu cgminer.exe . Kaut arī maineris neatstāj nekādas redzamas pēdas datora darbvirsmā, jums var būt aizdomas par tā klātbūtni, ja ierīce sāk darboties nekvalitatīvi. Sistēmas programmas var sākt lēnas atvēršanas laikā vai kļūst nereaģējošas. Jūs varat konstatēt CoinMainer ļaunprogrammatūras uzdevumu arī Task Manager/Uzdevumu dispečerā. Reizēm tas izmantos vairāk nekā 40% CPU enerģijas resursu.

Protams, lēna datorsistēma ir viena no galvenajām problēmām, kas saistīta ar kriptovalūtu maineriem. Lai uzlabotu datora funkcionalitāti un sāktu to lietot kā iepriekš, jums ir jānoņem CoinMiner vīruss, neizšķiežot sistēmas resursus. Ja jūs interesē, kā tas nokļuva jūsu Windows, lūdzu, turpiniet lasīt.

Maineri – zem pārlūku paplašinājumu maskas

Kriptovalūtas rakšana ir jauns vilnis ļaundabīgo programmu izstrādātāju vidū. Šo apgalvojumu pierāda liela vairuma pārlūku spraudņu atrašana Chrome interneta veikalā, lietotnes Google Play un Apple veikalos. Par laimi, jūs varat atvairīt šādas nevēlamās programmatūras, izmantojot īpašus pret-monētu-maininga pārlūka pievienojumprogrammas. Tomēr pirms instalējiet kādu no tām, veiciet gudru izvēli.

Turklāt, ja atjaunināsiet savu pretvīrusu rīku, arī tas spēs bloķēt šādu infekciju. Tā kā daži hakeri novirza orientāciju uz kriptovalūtas maineriem, nevis parastajām ļaundabīgajām programmām, būtu fatāla kļūda, ignorēt varbūtību, ka šādi maineri varētu tikt piegādāti kopā ar izspiedējvīrusu – lai divkāršotu noziedznieka ienākumus.

Tādēļ ir ārkārtīgi svarīgi uzturēt sistēmu atjauninātu. Turklāt pievērsiet uzmanību tam, kādas jaunas lietotnes un no kurienes jūs lejupielādējat. Ņemiet vērā, ka bezmaksas skaņu rediģēšanas lietojumprogrammas, multivides atskaņotāji un failu pārveidotāji bieži satur nevēlamus pielikumus sadaļā ” Recommended/Ieteicamie” vai pat “Custom/pielāgotie” iestatījumi. Pārbaudiet instalēšanas posmus, pirms noklikšķini uz pogas “Instalēt”.

Attēls, kurā imitēts Win32.CoinMiner CPU lietojumsWin32.CoinMiner tiešā veidā ietekmē jūsu datora darbību

Win32.CoinMiner noņemšanas etapi

Atjaunināta pretivīrusu utilīta bloķēs draudus, pirms tie iemitināsies sistēmā. Pēc dažu lietotāju domām , Windows Defender un cita trešās puses programmatūra nepalīdzēja viņiem noņemt CoinMiner vīrusu. Šajā gadījumā jūs varat veikt skenēšanu ar ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas programmu.

Gadījumā, ja kriptovalūtas maineris iefiltrējies kopā ar citu Trojas zirgu vai aizsardzības sistēmas apiešanas instrumentu, pārstartējiet datoru Safe Mode/drošajā režīmā un veiciet skenēšanu, izmantojot savas pretvīrusu un ļaunprātīgo programmatūru noņemšanas utilītas. Jūs varat atkārtot šo procedūru arī parastajā režīmā. Šiem soļiem vajadzētu veikt CoinMiner noņemšanu.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Linas Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās