Vīrusa bīstamība:  
  (95/100)

Fake Windows Activation screen. Kā noņemt? (Atinstalēšanas pamācība)

autors: Harolds Dalma - - | Veids: Ļaunatūra

Fake Windows Activation vīruss

Fake Windows Activation vīruss  ir Trojas zirgs ,kas bloķē pieeju datora sistēmai un brīdina ,ka tu izmanto nelegālu Windows operātājsistēmas versiju, kurai nepieciešams tikt reaktivētaj. Vīruss izmanto ekrāna bloķētāju ,kas rāda sistēmas ziņu , mudinot aktivižēt Windows nakamajās 24 stundās. Savādāk tev nebūs pieejas lielākai daļai  Windows OS funkcijām. Nesāc panikot vai griezt māju kājām gaisā ,lai atrastu licences numuru. Tā ir viltus ziņa , interneta viltnieku izveidota , lai iegūtu naudu nelikumīgā veidā. Pat ja tu atrod un iesniedz pareizo sērijas numuru, tas tiks noraidīts , tā vietā tu saņemsi nākamo ziņu, kas skan līdzīgi šaj:

Windows Palīgs nav spējīgs aktivizēt Windows
Sazinies ar klientu apkalpi , lai to aktivizētu.

Tu dzirdēsi ziņas atskaņoto versiju katru reizi, kad uzklikšķināsi uz ekrāna . Acīmredzami tevi mēģina piemānīt, un tev vajadzētu noņemt  Fake Windows Activation vīrusu no sava datora. Bet pirmais, ko nepieciešams atrisināt ir tas ,kā atbloķēt ekrānu. Bez tā atbloķēšanas tev neizdosies uzsākt sistēmas skenēšanu , tādā gadījumā vīruss paliks tavā datorā. Laimīgā kārtā ir atrasts risinājums – ja aktivācijas cilnē ierakstīt “closecloseclosecloseclose”, tas var palīdzēt atbloķēt ekrānu. Pirmais ,ko nepieciešams izdarīt pēc ekrāna atbloķēšans , ir  skenēt datoru pret Fake Windows Activation vīrusu ,izmantojot Reimage vai citas antivīrusa programmas.

Fake Windows Activation virus screenshot

Kopā ar augšākminēto ziņu, vīruss piedāvā zvanīt uz šo numuru (1-888-479-3649) , zvanot uz kuru upurim it kā būtu sniegta palīdzība un instrukcijas Windows aktivācijā. Tev būtu jāsaprot, ka šis numurs nesavienos tevi ar īato Windows tehnisko atbalstu . Tu vienkārši piezvanīsi kibernoziedzniekiem, kuri mēģinās tevi pārliecināt, ka tavam licences numuram ir beidzies termiņš un tev ir nepieciešams jauns, kuru tu vari iegādāties par  $99.99 USD. Bet realitātē tavam Windows nekas nekaiš un tas, ko noziedznieki meģina tev pārdot visticamāk par neeksistē. Esi uzmanīgs, ja viņi pieprasa kādu konfindenciālu informāciju , nekādā gadījuma nesniedz to ! Lai atrisinātu šo problēmu ,tev nepieciešams skenēt datoru ar uzticamu antivīrusa programmu un noņemt vīrusu. Mēs iesakām izmantot profesionālas antivīrusa programmas ,kas ir plaši atpazītas un augsti vērtētas visā pasaulē.

Kā tu vari izvairīties no tāda vīrusa?

Maldinošas programmas var tikt instalētas dažādos veidos. Visbiežāk tas notiek, kad lietotāji aizmirst par svarīgiem interneta lietošanas nosacījumiem. Lai izvairītos no ļaundabīgo programmatūru instalēšanas datorā , tev nepieciešams :

 • Nekad neizmantot augsta riska tīmekļa vietnes. Neizmanto vietnes, kuras cenšas bloķēt tava antivīrusa programma vai Google SafeSearch filters;
 • Izvairies no klikšķināšanas uz aizdomīgiem banneriem vai izlecošām reklāmām , kuri regulāri parādās kaut kur uz ekrāna;
 • Neļauj instalēties programmām , no tīmekļa vietnēm , kurās tu nokļuvi tev nezināmā veidā. Ja tu pamani ,ka dažreiz tu esi spiests apmeklēt vietnes, kuras nebija plānojis apmeklēt, tev vajadzētu skenēt savu datorsistēmu  ar uzticamu antivīrusa programmu, lai pārbaudītu , vai tavā datorā  nav parādījusies, kāda aizdomīga lietotne, kas rada tādu novirzīšanu .
 • Instalē programmas tikai ar Patstāvīgago iestatījumu opciju( Advanced / Custom). To vajadzētu darīt ,jo programmas, kurus tu vēlies instalēt , varētu būt sabojātas un varētu iekļaut citas, ļoti aizdomīgas programmas instalēšanas procesā. Tu vienmēr vari atteikties no tādiem pielikumiem noņemot atzīmi pie rekomendētajām lejuplādēm vai ieteiktejām programmatūrām.
 • Nekad neatver e-pasta vēstules no nepazīstamiem adresātiem! Lielākā daļa ļaundabīgo programmatūru tiek izplatīta ar ļaunprātīgām e-pasta vēstulēm , tādēļ nevajadzētu atvērt nevienu no tādām aizdomīgām vēstulēm un to pielikumus.
  Turpini lasīt šo rakstu, lai uzzinātu ,kā atbrīvoties no šī vīrusa.

Kā izvairīties Fake Windows Activation ekrāna?

Lai likvidētu šo programmatūru no tava datora, tev ir nepieciešams izslēgt datoru un restartēt to Drošajā režīmā (Safe Mode) un lejuplādēto  automātisko Fake Windows Activation vīrusa noņemšanas rīku. Ja tev jau ir tāds rīks, tad tu vari sākt tā noņemšanu skenējot sistēmu ar to. Tas atradīs un likvidēs visus ļaundabīgos failus. Pārliecinies, ka tam ir jaunākie atjauninājumi. Tālāk rakstā tu atradīsi ieteikumus, kā noņemt bloķēto ekrānu pirms Fake Windows Activation vīrusa noņemšanas. Ja tu sastopies ar kādām no problēmām noņemšanas laikā, nevilcinies un sazinies ar mums.

Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedavāto Pretvīrusu programmu, lai noņemtu Fake Windows Activation screen, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage (noņēmējs) Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Reimage (noņēmējs) Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir ieteiktā programma, lai atinstalētu Fake Windows Activation screen. Bezmaksas skeneris ļauj Jums pārbaudīt vai Jūsu dators ir vai nav inficēts. Ja Jums vajag noņemt ļaunprātīgas programmas, Jums jāiegādājās ļaunprātīgo programmu noņemšānas rīka Reimage licenzētā versija.

Piezīme Nepieciešama manuāla palīdzība nozīmē, ka viena vai variākas noņemšanas programmas nebija spējīgas noņemt parazītprogrammubez manuālas iejaukšanās, lūdzams, lasīt par manuālās noņemšanas instrukciju zemāk

Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
Alternatīvas programmas
Malwarebytes
Alternatīvas programmas
Malwarebytes

Fake Windows Activation screen manuāla noņemšana

Likvidēt procesu
[random].exe

Dzēst reģistra vērtības
HKEY_CURRENT_USERSoftwareAntiPiracy
HKEY_CURRENT_USERSoftware
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem "DisableTaskMgr" = "1"
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun ""

Nereģistrēts DLLs
mtl.dll

Dzēst failus
[random].exe
mtl.dll

Manuālā Fake Windows Activation screen dzēšanas instrukcija:

Noņem Fake Windows Activation screen lietojot Safe Mode with Networking

Piezīme: Lai atgūtu pieeju savam ekrānam, pamēģini ierakstīt “closecloseclosecloseclose”  Windows koda verifikācijas ailē. Ja šī metode strādā,uzsāc programmu un sāc pilnu sistēmas skenēšanu savā ierīcē . Ja nu ekrāns ir atkal bloķēts pēc sistēms restarta, seko soļiem, kas ir piedāvāti raksta turpinājumā  .

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Fake Windows Activation screen

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet Reimage vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Fake Windows Activation screen noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Fake Windows Activation screen lietojot System Restore

Tu vari pacensties noņemt bloķētu ekrānu , spiežot CTRL+ALT+DEL, uzsākot Productkeyupdate.exe procesu Uzdevumu pārvaldniekā (Task Manager) beidzot to automātiski. Pēc ši uzdevuma pabeigšanas , noskenē savu datoru  Reimage bez vilcināšanās.

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Fake Windows Activation screen. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar Reimage pārliecinies, ka Fake Windows Activation screen izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Alice Woods
Alice Woods

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Alice Woods
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-fake-windows-activation-screen.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās