Vīrusa bīstamība:  
  (77/100)

Noņem KMSPico vīrusu (Noņemšānas gids) - atjaunināts Jan 2020

Ugnius Kiguolis - -   KMSPico | Veids: Ļaunatūra

Kā darbojas KMSPico vīruss?

KMSPico virus

Lai gan daudzi datoru lietotāji meklē bezmaksas KMSPico lejupielādes saiti, mēs iesakām jums to nedarīt. KMSPico ir lielā mērā bīstams rīks, zināms kā Windows aktivators. Tas nav saistīts ar Microsoft un ir nelegāls rīks, kas var piesārņot jūsu datoru ar kaitīgiem vīrusiem. Kaut arī pats par sevi tas nav kaitīgs, vairums tīmekļa vietņu, kuras piedāvā tā lejupielādes saiti, ir neuzticamas un cenšas izplatīt ļaunprogrammatūru. Taču neko vairāk nevar gaidīt no vietnēm, kuras piedāvā nelegālu programmu.

Kā mēs jau minējām iepriekš, KMSPico aktivators var ienest nopietnus datorvīrusus jūsu datora sistēmā, jo kibernoziedznieki zina, ka daudzi datoru lietotāji cenšas iegūt labu datorprogrammu par brīvu. Tā nav ieteicama rīcība. Tomēr, kibernoziedznieku mērķis ir izmantot lietotājus, kuri cenšas iegūt par brīvu apmaksātu programmatūru.

Tāpēc tie inficē vispieprasītākās datorprogrammas ar kaitīgiem elementiem, tādiem kā Trojāni vai tārpi, vai mazāk bīstamiem apdraudējumiem, piemēram, reklāmprogrammatūru. Novērots, ka KMSPico vīruss bieži veicina reklāmprogrammatūras, un tāpēc daži drošības pētnieki sauc šo bīstamo programmu par KMSPico reklāmprogrammatūru. Tomēr tā nav pareiza kategorizācija.

KMSPico virus

Mēs gribētu mudināt jūs NELEJUPIELĀDĒT un NEIZMANTOT šādus nelegālus rīkus. Šis noteikti NAV drošs rīks. Bez tam jūs nekad nevarat zināt, kādi papildu līdzekļi tai ir. Ja jūs vēlaties izmantot pilnu, drošu un legālu Windows versiju, jums no Microsoft jāiegādājas oficiāla licences atslēga. Vēl viens aizdomīgs fakts par KMSPico ir tas, ka tas prasa atspējot visas aktīvās drošības programmas uz datora, lai ļautu tam iekļūt. Acīmredzami tā ir zīme, ka šī programma varētu radīt potenciālus apdraudējumus drošībai.

Ja jūs esat instalējuši šo nelegālo programmu, mēs stingri iesakām jums pārbaudīt savu datoru ar pretļaunatūras programmu, piemēram, Reimage Reimage Cleaner , lai redzētu, vai jūs kopā ar KMSPico zip esat instalējuši ļaunprogrammatūras. Atcerieties, ka vairums ļaunprātīgo lietojumprogrammu parasti tik ātri neatklāj savu esamību. Tās var uzkrāt sensitīvu informāciju par jums ilgstošu laiku vai pēkšņi ielauzties, lejupielādējot papildu ļaunprogrammatūru jūsu datorā.

KMSPico virus
KMSPico vīruss

Kā KMSPico ļaunprogrammatūra var ienest citas programmas jūsu datorā?

Kā mēs jau minējām iepriekš, KMSPico krekam vajadzētu pašam būt drošam. Tomēr daudzi datoru lietotāji sūdzas, ka KMSPico nedarbojas, vai, ka tie ievērojuši dažus citus aizdomīgus gadījumus pēc tā lejupielādes. Ir samērā viegli izskaidrot, kāpēc lietotāji sāk novērot šādas parādības.

Problēma ir tā, ka kaitīgu vai potenciāli nevēlamu programmu izstrādātāji tiecas izmantot programmatūru saistīšanas metodi, kas palīdz tiem izplatīt savus šaubīgos produktus kopā ar citu bezmaksas programmatūru. Šādā gadījumā KMSPico instalēšanas iestatne varētu jūs iepazīstināt ar citām programmām, kuras jūs varat lejupielādēt un instalēt vienlaicīgi ar KMSPico.

ESIET UZMANĪGI, jo šie papildu elementi var būt ļaunprātīgi un kaitēt jūsu datorsistēmai! Lieki piebilst, ka nelegālu programmatūru ieteikto programmu drošums ir lielā mērā apšaubāms.

KMSPico noņemšanas instrukcija

KMSPico vīruss ir lielā mērā nedrošs. Kaut arī jūs to varat noņemt manuāli, jūs nekad nevarat zināt, vai jūs esat kopā ar to instalējis kādu ļaunprogrammu, vai nē. Tāpēc mēs jums iesakām skenēt savu datoru ar jaudīgu pretļaunatūras risinājumu, piemēram, Reimage Reimage Cleaner un automātiski noņemt visas kritiskās programmas un failus.

Tas ir vieglākais un ātrākais veids kā iztīrīt savu datoru no draudiem un potenciāli nevēlamām programmām. Gadījumā, ja jūs vēlaties noņemt vienīgi KMSPico, izdzēsiet no sava datora šādus failus un mapes:

 • AutoPico.exe
 • Service_KMS.exe
 • unins000.exe
 • KMSELDI.exe
 • UninsHs.exe
 • tap-windows-9.21.0.exe

Papildu noņemamie faili un mapes:

Izdzēsiet AutoPixo.exe, installAll.cmd, Access_KMS_Client.OOB.xrm-ms and Access_KMS_Client.PL.xrm-ms un citus atlikušos failus no KMSPico mapes C:\Program Files. Ejiet arī uz Sākuma izvēlne > Programmas un izdzēsiet no turienes arī KMSPico mapi.

Mēs iesakām jums arī rūpīgi pārbaudīt Windows reģistru un noņemt visas ar šo programmu saistītās atslēgas. Šis uzdevums ir samērā sarežģīts, un mēs neiesakām jums veikt kādas izmaiņas un sabojāt citu programmatūru.

Jūs varat automātiski likvidēt vīrusa radītos bojājumus, izmantojot kādu no šīm programmām: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mēs iesakām visas no šīm lietotnēm, jo tās identificē potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus kopā ar visiem saistītajiem failiem un reģistru ierakstiem.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Reimage Cleaner Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Supported versions Lietojams ar OS X Supported versions
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Reimage Reimage Cleaner, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Reimage Reimage Cleaner ir ieteicamā programma vīrusu radīto bojājumu likvidēšnai. Free scanner allows you to check your system for damaged and corrupted files. If you need to fix them, you may need to purchase the licensed version of Reimage Reimage Cleaner.
KMSPico vīruss momentuzņēmums
KMSPico vīruss momentuzņēmums

Manuālā KMSPico vīrusu dzēšanas instrukcija:

Noņemiet KMSPico no Windows sistēmām

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē KMSPico un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast KMSPico vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-kmspico-virus.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās