Vīrusa bīstamība:  
  (77/100)

KMSPico vīruss. Kā noņemt? (Atinstalēšanas pamācība)

autors: Ugnius Kiguolis - -   KMSPico | Veids: Ļaunatūra

Kā darbojas KMSPico vīruss?

KMSPico virus

Lai gan daudzi datoru lietotāji meklē bezmaksas KMSPico lejupielādes saiti, mēs iesakām jums to nedarīt. KMSPico ir lielā mērā bīstams rīks, zināms kā Windows aktivators. Tas nav saistīts ar Microsoft un ir nelegāls rīks, kas var piesārņot jūsu datoru ar kaitīgiem vīrusiem. Kaut arī pats par sevi tas nav kaitīgs, vairums tīmekļa vietņu, kuras piedāvā tā lejupielādes saiti, ir neuzticamas un cenšas izplatīt ļaunprogrammatūru. Taču neko vairāk nevar gaidīt no vietnēm, kuras piedāvā nelegālu programmu.

Kā mēs jau minējām iepriekš, KMSPico aktivators var ienest nopietnus datorvīrusus jūsu datora sistēmā, jo kibernoziedznieki zina, ka daudzi datoru lietotāji cenšas iegūt labu datorprogrammu par brīvu. Tā nav ieteicama rīcība. Tomēr, kibernoziedznieku mērķis ir izmantot lietotājus, kuri cenšas iegūt par brīvu apmaksātu programmatūru.

Tāpēc tie inficē vispieprasītākās datorprogrammas ar kaitīgiem elementiem, tādiem kā Trojāni vai tārpi, vai mazāk bīstamiem apdraudējumiem, piemēram, reklāmprogrammatūru. Novērots, ka KMSPico vīruss bieži veicina reklāmprogrammatūras, un tāpēc daži drošības pētnieki sauc šo bīstamo programmu par KMSPico reklāmprogrammatūru. Tomēr tā nav pareiza kategorizācija.

Mēs gribētu mudināt jūs NELEJUPIELĀDĒT un NEIZMANTOT šādus nelegālus rīkus. Šis noteikti NAV drošs rīks. Bez tam jūs nekad nevarat zināt, kādi papildu līdzekļi tai ir. Ja jūs vēlaties izmantot pilnu, drošu un legālu Windows versiju, jums no Microsoft jāiegādājas oficiāla licences atslēga. Vēl viens aizdomīgs fakts par KMSPico ir tas, ka tas prasa atspējot visas aktīvās drošības programmas uz datora, lai ļautu tam iekļūt. Acīmredzami tā ir zīme, ka šī programma varētu radīt potenciālus apdraudējumus drošībai.

Ja jūs esat instalējuši šo nelegālo programmu, mēs stingri iesakām jums pārbaudīt savu datoru ar pretļaunatūras programmu, piemēram, Reimage, lai redzētu, vai jūs kopā ar KMSPico zip esat instalējuši ļaunprogrammatūras. Atcerieties, ka vairums ļaunprātīgo lietojumprogrammu parasti tik ātri neatklāj savu esamību. Tās var uzkrāt sensitīvu informāciju par jums ilgstošu laiku vai pēkšņi ielauzties, lejupielādējot papildu ļaunprogrammatūru jūsu datorā.

Kā KMSPico ļaunprogrammatūra var ienest citas programmas jūsu datorā?

Kā mēs jau minējām iepriekš, KMSPico krekam vajadzētu pašam būt drošam. Tomēr daudzi datoru lietotāji sūdzas, ka KMSPico nedarbojas, vai, ka tie ievērojuši dažus citus aizdomīgus gadījumus pēc tā lejupielādes. Ir samērā viegli izskaidrot, kāpēc lietotāji sāk novērot šādas parādības.

Problēma ir tā, ka kaitīgu vai potenciāli nevēlamu programmu izstrādātāji tiecas izmantot programmatūru saistīšanas metodi, kas palīdz tiem izplatīt savus šaubīgos produktus kopā ar citu bezmaksas programmatūru. Šādā gadījumā KMSPico instalēšanas iestatne varētu jūs iepazīstināt ar citām programmām, kuras jūs varat lejupielādēt un instalēt vienlaicīgi ar KMSPico.

ESIET UZMANĪGI, jo šie papildu elementi var būt ļaunprātīgi un kaitēt jūsu datorsistēmai! Lieki piebilst, ka nelegālu programmatūru ieteikto programmu drošums ir lielā mērā apšaubāms.

KMSPico noņemšanas instrukcija

KMSPico vīruss ir lielā mērā nedrošs. Kaut arī jūs to varat noņemt manuāli, jūs nekad nevarat zināt, vai jūs esat kopā ar to instalējis kādu ļaunprogrammu, vai nē. Tāpēc mēs jums iesakām skenēt savu datoru ar jaudīgu pretļaunatūras risinājumu, piemēram, Reimage un automātiski noņemt visas kritiskās programmas un failus.

Tas ir vieglākais un ātrākais veids kā iztīrīt savu datoru no draudiem un potenciāli nevēlamām programmām. Gadījumā, ja jūs vēlaties noņemt vienīgi KMSPico, izdzēsiet no sava datora šādus failus un mapes:

 • AutoPico.exe
 • Service_KMS.exe
 • unins000.exe
 • KMSELDI.exe
 • UninsHs.exe
 • tap-windows-9.21.0.exe

Papildu noņemamie faili un mapes:

Izdzēsiet AutoPixo.exe, installAll.cmd, Access_KMS_Client.OOB.xrm-ms and Access_KMS_Client.PL.xrm-ms un citus atlikušos failus no KMSPico mapes C:\Program Files. Ejiet arī uz Sākuma izvēlne > Programmas un izdzēsiet no turienes arī KMSPico mapi.

Mēs iesakām jums arī rūpīgi pārbaudīt Windows reģistru un noņemt visas ar šo programmu saistītās atslēgas. Šis uzdevums ir samērā sarežģīts, un mēs neiesakām jums veikt kādas izmaiņas un sabojāt citu programmatūru.

Jūs varat automatiski izdzēst KMSPico ar vienu no šīm programmām: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Mēs iesakam šīs programmas, jo tās bez problēmām var dzēst nevēlamās programmas un vīrusus ar visiem failiem , kas ir saistīti ar tiem.

Mēs varam būt saistīti ar jebkuru no mūsu ieteiktajiem produktiem šajā lapā. Pilns apraksts ir mūsu Lietošanas noteikumos Lejupielādējot jebkuru piedavāto Pretvīrusu programmu, lai noņemtu KMSPico vīruss, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politika un Lietošanas noteikumi.
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage (noņēmējs) Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Reimage (noņēmējs) Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar OS X
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies noņemt vīrusu, izmantojotReimage, iesniegt jautājumu mūsu atbalsta komandai, sniedzot pēc iespējas vairāk informācijas
Reimage ir ieteiktā programma, lai atinstalētu KMSPico vīruss. Bezmaksas skeneris ļauj Jums pārbaudīt vai Jūsu dators ir vai nav inficēts. Ja Jums vajag noņemt ļaunprātīgas programmas, Jums jāiegādājās ļaunprātīgo programmu noņemšānas rīka Reimage licenzētā versija.
Vairāk informāciju par šo programmu Jūs varat atrast šeit Reimage review.
Nospiediet pieminēts pie Reimage
KMSPico vīruss momentuzņēmums
KMSPico vīruss momentuzņēmums

Manuālā KMSPico vīrusu dzēšanas instrukcija:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet KMSPico no Windows sistēmām

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē KMSPico un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast KMSPico vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet KMSPico no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet KMSPico no Internet Explorer (IE)

 1. Noņem bīstamos paplašinājumus
  Atver Internet Explorer, klikšķini uz zobrata ikonas (IE izvēlnes) labajā augšējā stūrī un izvēlies Manage Add-ons. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Manage add-ons'
 2. Jūš redzēsiet Manage Add-ons logu. Meklē KMSPico un citus aizdomīgus paplašīnājumus. Atslēdz to sklikšķinot uz Disable: Labais klikšķis uz katras no ļaunprātīgajām vietnēm un izvēlieties 'Disable'
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Klikškini uz zobrata ikonas (izvēlne) labajā augšējā stūrī un izvēlies Internet Options. Paliec General izvēlnē.
 4. Noņem ļaunprātīgās URL adreses un ievadi vēlamo domeina vārdu. Klikšķini uz Apply, lai saglabātu izmaiņas. Izdzēsiet ļaunprātīgās URL adreses, ievadiet vēlamo domeina nosaukumu un klikšķiniet uz 'Apply', lai saglabātu izmaiņas
 5. Restartē Internet Explorer
  Vēlreiz klikšķini uz zobrata ikonas un izvēlies Internet options. Ej uz Advanced izvēlni.
 6. Izvēlies Reset.
 7. Kad esat jaunā logā, atķeksē Delete personal settings un izvēlies Reset, lai pabeigu KMSPico noņemšanu. Atveriet 'Advanced' un klikšķiniet uz 'Reset'. Tad izvēlaties 'Delete personal settings' un klikšķiniet vēlreiz uz 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Izdzēs KMSPico vīrusu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, KMSPico ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet KMSPico no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies KMSPico un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu KMSPico noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet KMSPico no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies KMSPico un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu KMSPico dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Noņemiet KMSPico no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet KMSPico vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu KMSPico noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-kmspico-virus.html

Noņemšanas instrukcijas citās valodās