Noņem Alma Locker vīrusu (Pamācība)

Alma Locker vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Alma Locker izspiedējvīruss?

Iemesli Alma Locker vīrusa noņemšanai:

Alma Locker vīruss ir jauns datoru drauds, kas parādījās nesen un pievienojās milzīgajai izspiedējvīrusu saimei. Kamēr interneta sabiedrībai nepārtraukti uzbrukuši CryptXXX, Cerber 2.0 un citi bēdīgi slaveni failus šifrējošie vīrusi, šim vīrusam šķiet piemīt jaunas īpašības pretstatā minētajiem vīrusiem. Izspiedējvīruss ir IT speciālistu izpētes objekts, bet parastajiem lietotājiem tas kļūst par galvassāpēm. Tāpēc ir svarīgi pēc iespējas ātrāk noņemt Alma Locker. Atklājies, ka tas izmanto Tor komandas un kontroles serverus. Bez tam, kamēr citi tāda paša veida vīrusi izplatās galvenokārt ar ļaunprātīgiem spamu pielikumiem, šis vīruss dod priekšroku mūķu komplektu izmantošanai. Ja jūsu dators un vērtīgie dati ir kļuvuši par upuriem, uzmanīgi izlasiet, lai iepazītos ar Alma Locker noņemšanas metodēm. Lai ietaupītu laiku, instalējiet FortectIntego un sāciet noņemšanas procesu.

Šķiet, ka izspiedējvīruss jau spēris pirmos soļus virtuālajā sabiedrībā. Par laimi IT speciālists Darien Huss spēja to konstatēt. Drauds joprojām ir izpētes stadijā, tāpēc lietotājiem, kuri gaida bezmaksas Alma Locker deskriptoru, nepieciešams apbruņoties ar pacietību. Ir aizdomas, ka vīruss satur kļūdas vai blusas programmā, kuras var būt izmantotas, lai to pārtrauktu. Runājot par tehniskajiem raksturojumiem, vīruss izmanto AES-128 algoritmu. Šīs metodes dēļ tas spēj bloķēt svarīgus datus. Vēlāk tas korumpētajiem failiem un dokumentiem pievieno no pieciem simboliem sastāvošu paplašinājumu.

Bez tam upurim tiek piešķirts unikāls identifikācijas kods. Tas tiek izmantots izpirkuma samaksai. Runājot par to, izstrādātāji nešķiet alkatīgi, jo tie prasa 1 BTC (bitkoinu) par bloķēto informāciju. Jebkurā gadījumā nav gudri maksāt naudu, jo nav garantijas, ka hakeri apžēlosies par jums un atdos atpakaļ datus pēc maksājuma saņemšanas. Izspiedējvīruss ir tiešsaistes bizness, tāpēc zināmi nedaudzi ziņojumi, ka kibernoziedznieki turējuši savu vārdu.

Bez tam Alma Locker izspiedējvīrusa mērķis ir plašs failu paplašinājumu loks. Tas var kodēt attēlu, tekstu, programmas Excel un mūzikas failus. Īsumā – tas draud kodēt visus failus, kuri parasti satur vissvarīgāko informāciju. Interesanti, ka vīruss apiet vairākas mapes, piemēram, atkritni, programmu failus, Internet Explorer, Mozilla, Chrome, vietējos iestatījumus un dažus citus. Tāpēc, ja jūs esat tur uzglabājuši savus datus, pastāv iespēja izvairīties no Alma Locker ļaunprogrammatūras.

Attiecībā uz failu atšifrēšanu hakeri piedāvā iespēju bez maksas atšifrēt dažus failus. Upuri tiek mudināti lejupielādēt Alma Locker atšifrētāju. Tomēr pašlaik šķiet, ka šī programmatūra nedarbojas, jo tā ielādē servera kļūdu. Visbeidzot, vīruss atstāj Unlock_files_[random_extension].html un Unlock_files_[random_extension].txt failus ar norādījumiem, kā pārsūtīt maksājumu.

Kā šis vīruss izplatās?

Ļaunprogrammatūra galvenokārt atzīst par labāku iefiltrēties datoros ar RIG mūķu komplekta palīdzību. Tas parādījās gada sākumā. Konstatēts, ka šis Trojas zirgs bija daļa no lielas kiberkampaņas. Bez tam tas ietekmēja miljoniem lietotāja datu. Tas ir arī saistīts ar SmokeLoader ļaunprogrammatūru. Tā ir spējīga darboties sistēmas aizmugurē un lejupielādēt vajadzīgos ļaunprātīgos failus. Visā visumā, ir veids, kā aizsargāties pret šo ļaunprogrammatūru un Trojas zirgiem – uzlabojot sava datora drošību. Lejupielādējiet un instalējiet atbilstošas drošības lietojumprogrammas. Vislabākā kombinācija varētu būt pretvīrusa un pretspiegošanas lietotnes. Pēdējā ir spējīga konstatēt plašāku mazāku un nopietnāku draudu loku.

Labas ziņas! Upuri tagad var bez maksas atšifrēt kodētos datus

Labas ziņas ikvienam, kurš kļuvis par Alma Locker izspiedējvīrusa upuri. Izrādās, ka šī vīrusa darbības veidam ir daži trūkumi, kas ļāva ļaunprogrammatūru pētniekiem radīt bezmaksas Alma Locker atšifrēšanas rīku. Šis izspiedējvīrusa variants izmanto AES atslēgu, lai nošifrētu failus un to pašu atslēgu iespējams izmantot, lai tos atšifrētu. Acīmredzot blēži aizmirsuši novērst vienu trūkumu vīrusa kodā – Tie sūta AES atslēgu ar HTTP tīrā tekstā un to iespējams viegli atklāt. protams, ja upuris nesaglabā tīkla darbību žurnālu, var būt neiespējami saņemt šo atšifrēšanas atslēgu bez maksas. Lai atšifrētu failus, lietotājam nepieciešams lejupielādēt C# kompilatoru, pievienot doto kodu, kompilēt un palaist to. Jūs varat atrast pilnu pamācību, kā atšifrēt savus failus šī posta beigās sniegtajos norādījumos. Ja jums ir kādi jautājumi par atšifrēšanas procedūru, lūdzu, nosūtiet to mūsu atbalsta grupai.

Norādījumi izspiedējvīrusa noņemšanai

Lai gan citas ļaunprogrammatūras var tikt noņemtas, izmantojot manuālo metodi, mēs neiesakām dzēst Alma Locker vīrusu manuāli. Šis kiberdrauds, protams, ir mīkla IT pētniekiem, tāpēc jums nav daudz iespēju gūt sekmes dzēšot failus šifrējošo vīrusu. Tāpēc noņemiet Alma Locker ar spēcīgas drošības programmas, piemēram, FortectIntego vai SpyHunter 5Combo Cleaner palīdzību. Katra no tām īsā laikā atbrīvos jūs no vīrusiem. Diemžēl neviena no tām neatkodēs šifrētos datus. Jūs varat izmantot datu atjaunošanas programmatūras, kamēr IT speciālisti strādā pie bezmaksas atšifrētāja. Pēc tam, kad ļaunprogrammatūra ir pilnībā noņemta, apsveriet datu uzglabāšanas iespējas. Uzglabājiet tos atsevišķā vietā un veiciet regulāru dublēšanu. Visbeidzot, ja jūs saskaraties ar problēmām un nevarat veikt Alma Locker noņemšanu, izpildiet norādījumus atjaunošanai.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Alma Locker vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Alma Locker lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Alma Locker

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Alma Locker noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Alma Locker lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Alma Locker. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Alma Locker izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Papildus informācija: Atjauno savus datus

Iepriekš izklāstītie padomi ir paredzēti tam, lai palīdzētu tev noņemt Alma Locker no tava datora. Lai atjaunotu šifrētos failus, mēs rekomendējam sekot viruss.lv drošības ekspertu sagatavotajai instrukcijai.

Tagad iespējams bez maksas atšifrēt jūsu failus, jo ļaunprogrammatūru speciālisti atklājuši trūkumus izspiedējvīrusa darbībā un ļāva tiem radīt bezmaksas atšifrēšanas rīku. Tāpēc jums nav nepieciešams maksāt bitkoinus par Alma Locker Dekriptoru.

Ja tavi faili tika šifrēti ar Alma Locker, tu vari izmantot dažādus veidus ,lai tos atjaunotu:

Kā izgūt savus failus ar Windows Previous Versions feature/Windows iepriekšējo versiju funkciju?

Ja jūs pirms kāda laika iespējojāt System Restore/sistēmas atjaunošanas funkciju savā datorā, tagad izmantojiet šo metodi, lai atjaunotu savus šifrētos failus. Šī metode ir noderīga tikai tad, ja jūs vēlaties atšifrēt konkrētus failus, bet ne visus. Lūdzu, izpildiet šos norādījumus:

 • Atrodi šifrēto failu, kuru tev vajag atjaunot un uzspied uz to labu klikšķi;
 • Atzīmē “Properties” un spied uz “Previous versions” cilni;
 • Šeit atzīmē visas pieejamās faila kopijas “Folder versions”. Tev jāizvēlās versija, kuru vēlies atjaunot un jāuzspiež un noklikšķiniet “Restore”.

Kā atšifrēt failus, izmantojot bezmaksas Alma Locker atšifrēšanas programmu?

Drošības speciālisti ir radījuši rīku, kas ļauj upuriem bez maksas atšifrēt savus failus. Lai atšifrētu failus, ko skāris Alma Locker šifrētājs, izpildiet šādas darbības:

1. Lejupielādējiet uzticamu C# kompilatoru (programmatūru, kura spēj kompilēt C# kodus).

2. Iekopējiet šajā saitē doto kodu.

3. Ielīmējiet kodu C# kompilatorā un kompilējiet to. Palaidiet programmu. Programma norādīs informāciju, kas nepieciešama, lai atšifrētu jūsu failus.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Alma Locker un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās