Noņem AutoLocky (Uzlabotais gids)

dzēšanas instrukcija

Kas ir AutoLocky?

Kas ir AutoLocky vīruss un kā ar to tikt galā?

Tā vien šķiet, ka jaunu vīrusu parādīšanās aug ģeometriskā progresijā. Ir palaists jauns vīruss, ko sauc par AutoLocky vīrusu. Izskatās, ka šis vīruss lieto Locky vīrusa nosaukumu, bet par laimi, šis vīruss nav tik bīstams. Šis vīruss, attiecībā kā daudzi citi bīstamāki vīrusi, ir rakstīts Autolt programmēšanas valodā. Nav brīnums, ka nepagāja ilgs laiks, kamēr datoru eksperti atkoda šo vīrusu un radīja AtuoLocky vīrusa pretlīdzekli.

Šis vīruss ir radīts, lai uzvestos līdzīgi kā Locky vīruss. Kad vīruss ir pamanījies ielavīties lietotāja datorā, tas šifrē lietotāja personīgos failus, lietotjot AES-128 šifrēšanas algoritmu. Gluži kā Locky vīruss, šis vīruss failiem pievieno .locky paplašinājumu. Šis vīruss var inficēt plašu failu tipu klāstu, kā .doc, .txt, .docx, .doxm, .rar, .jpeg un daudzus citus. Ja Jūs vēl nezinājāt, vīruss šos failus padara nepieejamus un Jums ir jāizpērk Jūsu faili, veicot pārskaitījumu vīrusa rakstītājiem. Šī vīrusa izpirkšanas maksa ir 0.75 Bitcoins, kas ir aptuveni 325 ASV dolāru. Taču neskatoties uz to cik Jūsu faili Jums ir svarīgi, Jums nevajadzētu steigties un veikt šo pārskaitījumu.

Kad Jūsu faili ir inficēti, vīruss rada divus failus – info.txt un info.html, kuros Jūs atradīsiet informāciju kā pārskaitīt naudu noziedziniekiem. Tajā pašā laikā, šis vīruss noņem visas atšifrēšānas atslēgas un nosūta tās uz tā komandas-un-kontroles serveriem. Jums vajadēu zināt šo to par šo vīrusu. Šo vīrusu IR IESPĒJAMS atlauzt. Jūs varat atrast pretlīzekli šim vīrusam nākošajā lapā. Taču Jums ir nepieciešamas likvidēt šo vīrusu pirms steidzaties atšifrēt Jūsu failus. Vairāk vai mazāk bīstamas, ļaunprātīgās programmas ir komplicētas un mēs iesakam tās nemēģinat likvidēt manuāli. Lai izdzēstu šo vīrusu, Jums vajadzēu lietot pret-vīrusu programmu kā FortectIntego.

Kā šis vīruss tiek izplatīs?

La gan nav zināms kā tieši šis vīruss izplatās, bet šis vīruss maskējas kā PDF fails un tas liek domāt, ka tas izplatās tāpat kā vairums vīrusu. Visticamāk tas tiek darīts ar spam e-pastiem un veids kā izvairīties no šī vīrusa ir vienkārši neatvērt šos e-pastus. It sevišķi neatveriet e-pastus, kuri ir Jūsu e-pasta Spam vai Junk mapēs.

Lai uzzinātu kā atšifrēt Jūsu failus un atrast detalizētu AutoLocky vīrusa dzēšanas instrukcijas, lūdzams, dodaties uz otro lapu.

Dzēs AutoLocky vīrusu un atšifrē savus failus

Par laimi, datoru eksperti ir atraduši vājo vietu šim vīrusam, kas palīdzēja radīt rīku, kas var atšifrēt vīrusa šifrētos failus. Tātad, lietotāji, kuru faili ir bloķēi pateicoties šim vīrusam, var droši atšifret inficētos failus. Jūs varat lejupielādēt AutoLocky rīku šeit. Atcerieties, ka pirms Jūs mēģinat atšifrēt bloķētos failus, Jums ir nepieciešams pilnībā izdzēst šo vīrusu un ar to saistītos failus. Ja Jūs esat pieredzējis datora lietotājs, Jūs varat mēģināt atinstalēt šo vīrusu manuāli, kā to darīt varat lasīt zemāk. Tomēr, mēs stipri iesakam Jums izvēlēties drošāku un labāku variantu. Mēs iesakam instalēt FortectIntego, veikt pilnu sistēmas skenēšānu un likvidēt aizdomīgos failus, Tad Jūs droši varat atgūtu Jūsu failus ar atšifrēšanas rīku. Veiksmi!

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā AutoLocky dzēšanas instrukcija

Noņem AutoLocky lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem AutoLocky

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet AutoLocky noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem AutoLocky lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar AutoLocky. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka AutoLocky izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no AutoLocky un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās