Noņem Bitcoin vīrusu (Noņemšanas instrukcijas) - Aug 2017 atjaunināšana

Bitcoin vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Bitcoin vīruss?

Galvenie fakti par Bitcoin vīrusu

Bitcoin virus

Bitcoin vīruss (zināms arī kā BitcoinMiner vai Bitcoin Mining vīruss) ir ļaunprātīgs trojas vīruss, kas iefiltrējas datorā un liek tam veikt kompleksas darbības. Apmaiņā pret to, vīruss ģenerē Bitcoin tā radītājiem.

Bitcoin ir virtuāla valūta, kas saniegusi 13 milijonu lielu apgrozījumu. Jūs varat iegādāties vienu Bitcoin par 429 ASV dolāriem un ir gaidāms, ka cena var uzkāpt līdz pat tūkstotim. Pat atpazīstamākās kompānijas pieņem šo valūtu. Taču šo valūtu nerada centrālā naudas aģentūra, bet gan datori, kas veic intensīvus šifrēšānas aprēķinus, tādēļ nav brīnums, ka krāpnieki mēģina šō valūtu radīt nelegāli.

Zināmākās programmas ir CPU Miner un Vnlgp Miner. Par nelaimi, ir pagrūti konstatēt, to, ka Jūsu dators ir inficēts ar Bitcoin vīrusu. Balstoties uz ekspertu viedokli, šis vīrus strādā tikai tad, kad Jūs lietojat datoru. Taču Jūs varat pamatīt Bitcoin vīrusu vērojot Jūsu datora ātrumu. Jūsu procesora noslogojums krietni palielināš, ja esat inficēts ar Bitcoin vīrusu, tādēļ neignorējiet šīs izmaiņas. Esat droši, ka noskenējat Jūsu datoru ar FortectIntego vai SpyHunter 5Combo Cleaner, lai pārbaudītu Jūsu sistēmu un atbrīvotos no Bitcoin vīrusa.

Bitcoin virus

Bitcoin izpirkumu pieprasošais vīrus: jauna Bitcoin vīrusa paaudze

Bitcoin izpirkumu pieprasošais vīruss ir specifiska Bitcoin vīrusa versija, kas iefiltrējas Jūsu datorā bez Jūsu ziņas un tad šifrē katru no Jūsu failiem. Šis vīrus tika noķerts vienā no ASV medicīnas centriem un bija pārņēmis visu tā tīklu. Taču, tas var arī inficēt arī parastu datora lietotāju un atstāt to bez bez failiem.

Līdzko šis vīruss ir beidzis pārņemt datoru, Bitcoin vīruss parāda brīdinājuma ziņu, pieprasot maksu 1.5 Bitcoin valūtas apmērā, lai atdodtu Jūsu failus. Lūdzams, NEMAKSĀJIET šo izpirkuma maksu, jo Jūs, visticamāk, paliksiet bešā. Paturiet prātā, ka Jums ir darīšana ar krāpniekiem, kas saņemuši maksājumu, nesniegs Jums vajadzīgo kodu vai programmu, lai tiktu pie Jūsu datiem. Šajā gadījumā Jums vajadzētu izmantot FortectIntego, lai izdzēstu šo vīrusu no Jūsu datora un atšifrēt Jūsu failus ar Photorec un R-studio.

Kā es varu inficēt datoru ar Bitcoin vīrusu?

Saskaņā ar drošības ekspertiem, Bitcoin vīruss tiek izplatīts caur Skype tīklu, taču tas ir pamanīts arī citos sociālajos tīmekļos. Parasti, šis vīruss paļaujas uz spam ziņām, kurās bieži ir rakstītas kā ”šī ir mana mīļākā bilde ar Tevi” un iekļauj ļaunprātīgu failu. Protams, ka vīrus mēģina parliecinā datoru lietotājus lejupielādēt šo failu Jūsu datorā.

Kad lietotājs ir lejupielādējis šo ”bildi”, lietotājs ne tikai ir ļāvis šīm vīrusam iekļūt datorā, bet arī atļāvis vīrusam savienoties ar datora komand-un-kontrol serveri. Kad vīruss ir iekļuvis sistēmā un ir aktīvs, tas pārvērš Jūsu datoru Bitcoin ģenerātorā. Taču tas var tikt radīt arī kā vīruss, kas zog bankas datus, saglabā to ko Jūs rakstat uz klaviatūras vai lejupielādē vairākas citas ļaunprātīgas programmas un vīrusus. Tādēļ Jums no šī vīrusa ir jāatbrīvojas pēc iespējas ātrāk.

Kā es varu izdzēst Bitcoin vīrusu

Ja Jūs domājat, ka Jūsu dators ir inficēts ar Bitcoin vīrusu, Jums vajadzētu skenēt Jūsu datoru ar pret-vīrusa programmu kā FortectIntego vai SpyHunter 5Combo Cleaner.Esat droši, ka Jūs parbaudat Jūsu datora sistēmu tiklīz pamanat kaut ko aizdomīgu vai arī Jūsu dators neuzvedas kā parsti.

Citu vīrusu parādīšanas un Jums svarīgu datu zaudēšāna ir Bitcoin vīrusa sekas. Šīm programmām vajadzētu JUms palīzēt atbrīvoties no Bitcoin vīrusa. Tomēr, dažreiz šie vīrusi bloķē to dzēšanas mēģinājumus. Ja Jums ir šobrīd ir šāda problēma, sekojiet gidam, kas ir zemāk:

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Bitcoin vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Bitcoin lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Bitcoin

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Bitcoin noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Bitcoin lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Bitcoin. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Bitcoin izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Bitcoin un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās