Noņem Central Security Treatment Organization vīrusu (Noņemšānas gids)

Central Security Treatment Organization vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Central Security Treatment Organization izspiedējvīruss?

Vai jums jābaidās no Central Security Treatment Organization brīdinājuma?

Ir izlaists jauns izspiedējvīrusu variants, ko sauc par Central Security Treatment Organization izspiedējvīrusu. Šis vīruss darbojas kā lielais vairums kriptoizspiedējvīrusu un izmanto tradicionālo stratēģiju upuru iebiedēšanai – tas izliekas par saistītu ar oficiālu organizāciju. Diemžēl šais ļaunprogrammatūrai nav nekā kopīga ar Central Security Treatment Organization, jo tā ir domāta, lai šifrētu upura datus un pieprasītu izpirkumu, kas ir nelikumīga darbība. Šis izspiedējvīruss izmanto RSA-4096 šifrēšanu, padarot failus pilnīgi nederīgus. Vienīgi šī izspiedējavīrusa autori zina, kāda atslēga nepieciešama, lai atšifrētu šifrētos datus, bet tie nevēlas to dot par brīvu. Central Security Treatment Organization vīrusa autori pieprasa 1.136 bitkoinus, kas ir apmēram 625 USD. Visa informācija par atšifrēšanu atrodama !Recovery_[random_symbols].html izpirkuma paziņojumā. gadījumā, ja jūs vēlaties ātri noņemt Central Security Treatment Organization vīrusu, instalējiet FortectIntego un skenējiet ar to savu datoru.

Šis izspiedējvīruss izplatās līdzīgi kā Trojas zirgs, kas nozīmē, ka tā izstrādātāji izplata to nelegāli, uzrādot kā drošu failu. Tiklīdz tas instalēts un izpildīts, tas sāk šifrēt visus failus, ieskaitot mūziku, video, foto, dokumentus, datubāzes un citus saistītus dokumentus, ko tas atrod sistēmā. Pēc faila šifrēšanas tas pievieno .cry faila paplašinājumu. Tiklīdz faili ir šifrēti, tos nav iespējams atvērt. Tāpēc ir ļoti svarīgi aizsargāt savu datoru pret izspiedējvīrusa uzbrukumiem. Kibernoziedznieki mūsdienās ir ļoti radoši un spēj injicēt ļaunprātīgus skriptus pat oficiālās tīmekļa vietnēs. Šāds vīruss var viegli ietekmēt lietotāju, ja tas nav veicis piesardzības pasākumus, lai aizsargātu datoru no ļaunprogrammatūrām.. ja vīrusam izdevies inficēt sistēmu, mēs neiesakām maksāt izpirkumu, ko tas pieprasa, jo:

 1. tas var neatšifrēt jūsu failus;
 2. tas varētu atšifrēt, bet ienest datorsistēmā papildu ļaunprogrammatūru, kas, protams, jums vēlāk sagādās problēmas.

Tāpēc, ja jūs esat inficēts, mēs iesakām jums padomāt par Central Security Treatment Organization noņemšanu, nevis sniegties pēc savas kredītkartes.

Kā šī ļaunprogrammatūra izplatās?

Kā mēs jau iepriekš īsumā aprakstījām, šis vīruss izplatās līdzīgi kā Trojas zirgs, cenšoties maskēties par drošu failu. Parasti blēži to nosūta ar e-pastu Word, JS vai ZIP failu formā. Uzbrucēji izmanto vairākas metodes, lai padarītu šos failus ļaunprātīgus. dažiem no tiem jābūt vienīgi izpildītiem, lai tie sāktu savas graujošās darbības, bet daži, piemēram, viltus Word faili prasa aktivizēt Macros funkciju. Uzbrucēji var arī likt upurim atvērt ļaunprātīgos failus ar viltotiem failu paplašinājumiem un likt tam noticēt, ka ļaunprātīgais fails ir drošs. Dabiski – cilvēki tiecas uzskatīt .exe failus kā bīstamākus, tāpēc blēži faila nosaukumā iekļauj viltus faila paplašinājumu, piemēram, image.jpg.exe. Parasti Windows neuzrāda faila paplašinājumus pēc noklusējuma. Tāpēc upuris redz vienīgi image.jpg.

Ļaunprātīgie faili var būt lejupielādēti arī ar viltus Java vai Adobe atjauninājumiem, tāpēc ir svarīgi zināt, no kurienes lejupielādēt drošus atjauninājumus. Vienalga, kādu programmatūru jūs meklējat instalēšanai vai atjaunināšanai, pārliecinieties, ka jūs meklējat šos failus oficiālajās programmatūru izstrādātāju tīmekļa vietnēs. Pretējā gadījumā jūs varat saskarties ar tā sauktajiem viltus atjauninājumiem, kuri izplata ļaunprogrammatūras.

Kā noņemt Central Security Treatment Organization?

Jāatzīmē, ka Central Security Treatment Organization noņemšana nav viegli izdarāma lieta. Vispār mēs neiesakām to darīt manuāli, ja vien jūs neesat ļaunprogrammatūru analītiķis vai pieredzējis IT speciālists. Lai noņemtu Central Security Treatment Organization vīrusu, mēs iesakām izmantot profesionālu ļaunprogrammatūras noņemšanas rīku, kas programmēts, lai automātiski identificētu un noņemtu ļaunprātīgus failus. Jūs varat atjaunot savus failus no rezerves kopijām, bet, ja jums tādu nav, mēs iesakām nogaidīt – reizēm ļaunprogrammatūru pētniekiem izdodas izveidot bezmaksas atšifrēšanas rīkus konkrētiem izspiedējvīrusiem. Tomēr daži no tiem ir tik komplicēti, ka paies mūžība, lai uzlauztu vīrusu un izveidotu atšifrēšanas rīku, tāpēc mēs vienmēr iesakām lietotājiem veikt aizsardzības pasākumus pirms izspiedējvīruss uzbrūk jūsu datoram.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Central Security Treatment Organization vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Central Security Treatment Organization lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Central Security Treatment Organization

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Central Security Treatment Organization noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Central Security Treatment Organization lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Central Security Treatment Organization. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Central Security Treatment Organization izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Papildus informācija: Atjauno savus datus

Iepriekš izklāstītie padomi ir paredzēti tam, lai palīdzētu tev noņemt Central Security Treatment Organization no tava datora. Lai atjaunotu šifrētos failus, mēs rekomendējam sekot viruss.lv drošības ekspertu sagatavotajai instrukcijai.

Ja tavi faili tika šifrēti ar Central Security Treatment Organization, tu vari izmantot dažādus veidus ,lai tos atjaunotu:

Data Recovery Pro

instalēšana

Jūs varat izmēģināt šo rīku, lai atšifrētu savus failus. Tā var būt spējīga izlabot .cry failus. Izpildiet zemāk dotās instrukcijas:

 • Lejupielādēt Data Recovery Pro;
 • Seko Data Recovery uzstādīšanas soļiem un instalē programmu savā datorā;
 • Uzsāc programmu un uzsāc datora skenēšanu, lai atrastu Central Security Treatment Organization izspiedējprogrammatūras šifrētos failus;
 • Atjauno tos.

Windows Previous Versions method

Jūs varētu mēģināt atjaunot savus failus, izmantojot Windows Previous versions funkciju. Šī metode palīdz jums atgūt atsevišķus failus. Lūdzu, ievērojiet, ka šī metode darbojas tikai tad, ja uz jūsu datora ir iespējota Windows Previous Versions funkcija.

 • Atrodi šifrēto failu, kuru tev vajag atjaunot un uzspied uz to labu klikšķi;
 • Atzīmē “Properties” un spied uz “Previous versions” cilni;
 • Šeit atzīmē visas pieejamās faila kopijas “Folder versions”. Tev jāizvēlās versija, kuru vēlies atjaunot un jāuzspiež un noklikšķiniet “Restore”.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Central Security Treatment Organization un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās