Noņem Cerber 3.0 vīrusu

Cerber 3.0 vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Cerber 3.0 izspiedējprpgrammatūras vīruss?

Cerber 3.0 vīruss nonāk uzmanības centrā

Izskatās, ka Cerber vīrusa izstrādātāji strādā čakli, ja jau klājā nākusi vēl viena vīrusa jaunā versija Cerber 3.0 . Šīs dienas versija ir viena no viscītīgāk izstrādātajām un postošākajām failu šifrējošiem virtuālajiem draudiem. Tā nu prot pat runāt ar saviem upuriem. Hakeri nedod vīrusa pētniekiem atpūtu regulāri izstrādājot atjanotās vīrusa versijas . Taču nevajag uztraukties, pat ja vīrusa jaunākā versija ir parādījusies tavā datorā. Atbrīvoties no Cerber 3.0 ir joprojām iespējams. Tikai pēc tā pilnīgas izdzēšanas no datora, var sākt apdomāt datu atgūšanas iespējas. Jaunākā versija ir patiešām interesanta.. Šī izspiedējprogrammatūra tiek uzskatīta par vienu no sarežģītākajiem vīrusiem. Neskatoties uz to IT profesionāļiem bija pa spēkam izveidot atšifrēšanas stratēģijas. Kamēr tu gaidi bezmaksas atšifrētāju, uzzini, cik postoša ir vīrusa jaunākā versija. Raksta nobeigumā tu varēsi atrast Cerber 3.0 noņemšanas pamācību. Kamēr tu to lasi uzsāc FortectIntego instalēšanu , lai paatrinātu likvidēšanas procesu.

Ja tu neesi pazīstams ar slaveno Cerber izstrādes stāstu, ļauj mums ātri to pārstāstīt. Cerber izspiedējprogrammatūra uzsāku darbību kā parasts failu šifrējošs vīruss. Iesākumā tā mērķis bija atsevišķi reģioni un tam bija nepieciešama sistēmas restarts , lai uzsāktu savu darbību. Ar laiku klājā nāca Cerber 2.0 . Pēc datora inficēšanas vīruss izklīda ar a.vma failu. Pēkšņa sieviešu balss paziņoja par šifrētajiem failiem. Vēlāk ,ja datora lietotājs atteicās maksāt izpirkumu , pastāvēja risks ,ka viņu dators tiktu pieslēgts vīrusa sadales datoru tīklam , lai inficētu citus datorus.

Kamēr Cerber 2.0 vēl plosījas internetā , parādījās tenkas par jaunāku versiju . Iepriekšējā versija bija atpazīstama ar failu šifrēšanu un .cerber2 faila pielikumu . Runājot par Cerber 2.0 vīrusu,tas pievieno .cerber3 pagarinājumu atkarīgajiem failiem. Īsā laikā tā nosaukums mainījās uz– .cerber3 pagarinājuma vīrusu. Ļaundabīgā programmatūra tagad piedāvā failu atgūšanas instrukcijas nevis #DECRYPT MY FILES #.txt, bet gan # HELP DECRYPT #.txt. Vīruss tagad pārslēdzas uz ICMP paku lietošanu.Īsumā tās ir kļūdu vēstules. Tu vari sadurties ar daudzām no tām ,ja Cerber 3.0 pārņems tavu operātājsistēmu.

Vīrusa sadales metodes

Tā pārraides īpatnībā nav nekādu izmaiņu. Drauds parasti inficē caur surogātpastu. Hakeri ir kļuvuši ļoti prasmīgi viltīgu epastu vēstuļu radīšanā,piemēram, tie sūta vēstules par nodokļu deklarācijām,pasūtījumu piegādi, telekomunikācija uzņēmumiem . Nesteidzies atvert tāda satura epasta vēstules, pat ja tās uzrunā tevi tavā vārdā . Savādāk, ja tu nebūsi pietiekami uzmanīgs un atversi pavadzīmes failu vai .zip failu, tu vari atbrīvot Cerber ļaundabīgos failus. Uzmanies no vecām programmām ,kas nav tikušas atjaunotas ļoti ilgā laikā. Vīruss var paslēties arī tur. Izvairies arī no mirgojošām reklāmām ,piedāvājumiem lejuplādēt antivīrusa programmu . Ja tās tika radītas ar neuzticamu lietotāju palīdzību, pastāv risks tikt inficētam ar Cerber 3.0 .

Kā es varu izdzēst vīrusu?

Nevajag tā uztraukties, pat ja vīruss ir šifrējis visus tavus failus. Mēs brīdinām, ka pat ja tu izmaksāsi izpirkumu, tas negarantēs tavu datu atgriešanu. Iesākumā uzsāc Cerber 3.0 noņemšanu. Tu to vari paveikt izmantojot FortectIntego vai Malwarebytes. Kad likvidēšanas process būs pilnībā pabeigts, tu var uzsāk failu atšifrēšanu. Mums ir vairāki ierosinājumi , kā failus atkodēt. Ja tev izdodas atgūt failus, pārliecinies ,ka tu regulāri veic svarīgo failu dublējumu un uzglabā to kopijas dažādās portatīvās glabātuvēs. Ja tev neizdodas noņemt Cerber 3.0 , jo tu nevari kontrolēt savu ierīci, pievērs uzmanību piekļuves atgūšanas instrukcijām. Paturi prātā šos ieteiktumus sakarā ar surogātpastu. Piesardzība spēlē lielu lomu šajā jautājumā.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Cerber 3.0 vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Cerber 3.0 lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Cerber 3.0

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Cerber 3.0 noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Cerber 3.0 lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Cerber 3.0. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Cerber 3.0 izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Papildus informācija: Atjauno savus datus

Iepriekš izklāstītie padomi ir paredzēti tam, lai palīdzētu tev noņemt Cerber 3.0 no tava datora. Lai atjaunotu šifrētos failus, mēs rekomendējam sekot viruss.lv drošības ekspertu sagatavotajai instrukcijai.

Ja tavi faili tika šifrēti ar Cerber 3.0, tu vari izmantot dažādus veidus ,lai tos atjaunotu:

Datu atjaunošanas atrisinājums

Šis rīks palīdz atgūt failus pēc datora kļūdām operātājsistēmā.Tas palīdz tikt galā arī ar izspiedējprogrammatūras sekām. Svarīgi piebilst, ka programma var atkodēt failus, ja tika pielietota diezgan vāja šifrēšanas metode. Cerber 3.0 gadījumā tev  varētu neizdoties atgūt visus failus. Tad  tev  vajadzētu gaidīt , kamēr iznāks oficiāls bezmaksas Cerber 3.0 atšifrētājs.

 • Lejupielādēt Data Recovery Pro;
 • Seko Data Recovery uzstādīšanas soļiem un instalē programmu savā datorā;
 • Uzsāc programmu un uzsāc datora skenēšanu, lai atrastu Cerber 3.0 izspiedējprogrammatūras šifrētos failus;
 • Atjauno tos.

Shadow Explorer atrisinājums

Rīks nevar atgūt failus, kas netika saglabāti.

 • Lejuplādē Shadow Explorer (http://shadowexplorer.com/);
 • Seko Shadow Explorer Setup Wizard un instalē šo lietotni savā datorā;
 • Uzsāc programmu un izvēlies nolaižāmo izvēlni augšējā kreisajā stūrī , lai atzīmētu disku ar šifrētājiem failiem. Pārbāudi mapes diskā;
 • Labais klikšķis uz mapi, kuru vēlies atjaunot un atzīmē “Export”. Tu vari arī izvēlēties, kur vēlies to uzglabāt.

Cerber Decrypter solution

Pagāja vairāki mēneši kopš pirmās Cerber verijas,  IT speciālisti ir izveidojuši rīku ,kas palīdz atgūt failus ,kas tika šifrēti ar šo vīrusu. Pastāv liela iespēja ,ka šis rīks nevarēs palīdzēt ar vīrusa jaunāko versija, taču ir vērts to izmēģināt tik un tā.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Cerber 3.0 un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās