Noņem Csrss.exe trojan (Noņemšānas gids) - Oct 2018 atjaunināšana

dzēšanas instrukcija

Kas ir Csrss.exe Trojas zirgs?

Csrss.exe Trojas zirgs – ļaunprātīgs datorvīruss, kas var nozagt finanšu informāciju un lietotāja personas datus

Csrss.exe Trojas zirga attēls

Csrss.exe Trojas zirgs ir ļaunprātīgs vīruss, kurš izstrādāts, lai lietotāju datoros veiktu vairākas kaitīgas darbības. Ņemiet vēra, ka pastāv pavisam LEGĀLS Microsoft process, kas darbojas zem tāda paša nosaukuma – csrss.exe. Tas ir radīts, lai pārvaldītu grafiskos instrukciju kopumus Windows operētājsistēmā. Šī iemesla dēļ lietotājiem iesakām pārbaudīt izpildītājfailu, veicot sistēmas skenēšanu ar uzticamas pretvīrusu programmas palīdzību, lai pārliecinātos, ka tas nav inficēts ar Trojas zirgu, kuram ir tāds pats nosaukums kā šim procesam. Citādāk pastāv iespēja ka Csrss.exe izsekos jūsu aktivitātes internetā un nelikumīgi iegūs jūsu finanšu datus.

Nosaukums Csrss.exe Trojas zirgs
Tips Trojas zirgs
Bīstamības līmenis Augsts
Reģistrēts kā
 • Trojan.W32.Rontokbro;
 • Trojan.W32.Sober;
 • Trojan.W32.VIRKEL
Iespējams saistīts ar TrustedInstaller
Pazīmes Traucēta datora darbība: nepārtraukta programmu avarēšana, dažas no tām var ielādēties lēnāk vai nemaz neatvērties
Izplatīšana Bīstamas programmatūras, ļaunprātīgas reklāmas un saites, surogātpasts
Potenciālie draudi Personas datu, bankas datu un pierakstīšanās informācijas zaudēšana
Likvidēšana Nemēģiniet paši atinstalēt Csrss.exe Trojas zirgu. Izmantojiet profesionālu pretvīrusu rīku, tādu kā FortectIntego

Vairums lietotāju nav informēti par draudiem, kurus var radīt Csrss.exe Trojas zirgs. Pēc tam, kad vīruss bez lietotāja piekrišanas ir iekļuvis sistēmā, tas darbojas procesiem fonā un veic virkni darbību, kas tiek uzskatītas par sevišķi bīstamām. Saskaņā ar datorspeciālistiem šis vīruss pakļauj riskam jūsu datoru, veicot sekojošas darbības:

 • Kriptovalūtu rakšana izmantojot augstus centrālā procesora jaudas apjomus;
 • Taustiņsitienu un peles kustības fiksēšana ar nolūku iegūt pierakstīšanās datus un paroles;
 • Attālinātas pieejas nodrošināšana hakeriem, lai tie inficētajā sistēmā varētu instalēt citas bīstamas programmatūras.

Bīstamā Csrss.exe Trojas zirga identificēšana sistēmā

Speciālisti ir brīdinājuši mūsu lietotājus par to, ka legālajam Microsoft failam būtu jāatrodas C:\Windows\System32/ direktorijā. Gadījumā, ja atklājat procesu ar tādu pašu nosaukumu, taču tas atrodas citur, veiciet pilnu sistēmas skenēšanu, izmantojot drošu pretvīrusu programmatūru, lai pārbaudītu ļaunatūru klātbūtni datorā.

Ja Csrss.exe Trojas vīruss netiks noņemts, pastāv augsta iespējamība, ka jūsu pierakstīšanās informācija un citi sensitīvi dati var nokļūt ļaunprātīgu cilvēku rokās. Attiecīgi jūs varat nonākt situācijā, kurā zaudējat naudu vai pat notiek jūsu identitātes zādzība.

Turklāt jūs, iespējams, ievērosiet, ka Csrss.exe Trojas zirga darbības dēļ jūsu dators uzvedās neparasti un lēni. Tā iemesls – ļaunatūras spēja izmantot datora resursus digitālo kriptovalūtu, Bitcoin, Monero, ZCash u.c., rakšanā. Citiem vārdiem sakot, sistēma var tikt piespiesta darboties augstā jaudā ilgstošā laika periodā. Šis var izraisīt sistēmas avārijas, paaugstinātu gaidīšanas laiku un programmu apstāšanos.

Csrss.exe Trojas zirga attēls

Tādēļ mēs stingri iesakām pārbaudīt datoru un, ja tas nepieciešams, veikt Csrss.exe Trojas zirga noņemšanu. Ņemiet vērā, ka šāda veida ļaunatūras galvenokārt tiek veidotas tā, lai tās spētu paslēpties dziļi sistēmā un izvietot tās komponentes dažādās operētājsistēmas vietās.

Tāpat jums nevajadzētu mēģināt manuāli noņemt Csrss.exe Trojas zirgu. Cilvēki, kuri jau ir mēģinājuši apturēt šo procesu ar Uzdevumu pārvaldnieka palīdzību, ir informējuši par šāda kļūmes ziņojuma parādīšanos:

You don't have the permission from TrustedInstaller to make changes in the file.

Lai novērstu šādas problēmas, kamēr mēģināt labot sistēmu un aizsargāt savus personas datus, noteikti izmantojiet automātiskās vīrusu noņemšanas metodes. Šajā gadījumā mēs iesakām izmantot FortectIntego, kas ne tikai var likvidēt vīrusu, bet arī labot bojājumus, ko šī programma ir veikusi jūsu datora sistēmā.

Veidi, kādos apturēt Trojas zirgu darbību sistēmā

Galvenais veids, kādā ļaunprātīgas programmas iekļūst jūsu datora sistēmā ir caur neuzticamām vietnēm, kurās tiek piedāvāta aizdomīgu programmatūru instalēšana. Vairumā gadījumu ir grūti noteikt, vai lietotne ir legala, un lietotāji bez rūpīgākas izpētes mēdz instalēt nevajadzīgas programmas.

Kibernoziedznieki augšupielādē Trojas zirgus, kas maskēti kā nevainīgas programmatūras vienādranga (P2P) failu koplietošanas vietnēs, un gūst labumu no lietotājiem, kas uzķeras uz šīm lamatām. Tādēļ ir būtiski lejupielādēt un instalēt lietotnes tikai no tādām vietnēm, ka sir autorizētas.

Turklāt, arī dažas tiešsaistes reklāmas un hiperlinki ir radīti ar nolūku fiktīvu skriptu palaišanā, kas automātiski instalē ļaunatūras. Šī iemesla dēļ nekad neklikšķiniet uz nezināmu tiešsaistes reklāmsaturu un vienmēr izmantojiet profesionālas drošības programmas, lai aizsargātos pret ļaunatūrām.

Lai dzēstu Csrss.exe Trojas zirgu uzreiz pēc tā identificēšanas, izmantojiet īpašu programmatūru

Ja esat ievērojuši, ka jūsu datorsistēmā darbojas aizdomīgi procesi, ņemiet vērā, ka tas var būt Csrss.exe Trojas zirgs, kas uzreiz būtu jālikvidē. Jūs varat pārbaudīt izpildfaila atrašanās vietu datorā, lai pārliecinātos, ka tas nav potenciāli bīstams. Drošajam failam ir jāatrodas C:\Windows\System32/ direktorijā.

Ja esat atklājuši, ka tas ir Csrss.exe Trojas zirgs, jūs to varat dzēst, veicot datora skenēšanu ar jaudīgas pretvīrusu programmas palīdzību. Ir būtiski izvēlēties labāko, jo Trojas zirgiem ir vairākas papildkomponentes, kuras ir pilnībā jālikvidē. Šo procedūru var veikt vienīgi profesionāli drošības rīki.

Mūsu top ieteikumi Csrss.exe Trojas zirga noņemšanai ir sekojošas pretvīrusu lietotnes: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes. Mūsu speciālisti ir sadarbojušies ar BedyNet.ru komandu, lai daviem lasītājiem atlasītu tikai labākas iespējas. Papildus šai informācijai iepazīstieties ar zemāk sniegtajām instrukcijām, lai uzzinātu, kā labāk sagatavot savu datora sistēmu vīrusa likvidēšanai.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Csrss.exe trojan dzēšanas instrukcija

Noņem Csrss.exe trojan lietojot Safe Mode with Networking

Tā ka Trojas zirga iefiltrēšanās var būt slēpta dziļi datora sistēmā un ir teju neiespējami to atklāt manuāli, jums vajadzētu palaist savu datoru Drošajā režīma ar tīklu pirms veikt automātisko Csrss.exe Trojas zirga noņemšanu.

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Csrss.exe trojan

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Csrss.exe trojan noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Csrss.exe trojan lietojot System Restore

Vēl viens veids, kādā palaist savu datoru Drošajā režīmā ar komandu uzvedni

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Csrss.exe trojan. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Csrss.exe trojan izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Csrss.exe trojan un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās