Noņem Globe vīrusu (Bezmaksas instrukcija)

Globe vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Globe izspiedējprogrammatūras vīruss?

Cik daudz posta var paveikt Globe vīruss?

Hakeri ir laiduši klājā vēl vienu failu šifrējošu draudu – Globe vīrusu. Tā būtība maz atšķiras no citiem izpirkuma pieprasošiem vīrusiem.Tas pieprasa naudu apmaiņā pret šifrētiem failiem. IT speciālisti uzskata, ka tas pieder pie ļaundabīgo programmatūru grupas, kas inficē datorus ar surogātpasta pielikumiem.Ja arī tavs dators ir kļuvis par vīrusa upuri, tev pirmām kārtām vajadzētu koncentrēties uz tā noņemšanas iespējām. Droši vien vīrusa ietekmei būs bēdīgas sekas. Tas varētu pamudināt speciālistus izveidot bezmaksas atšifrēšanas programmatūru. Uzzini vairāk par Globe vīrusa īpatnībām un tā noņemšas ierosinājumiem.

Vīruss varētu būt tikai iesākuma posmā, ja jau tas vēl nav nodarījis tik lielu postu. Izskatās ,ka centrālās Āzijas iedzīvotāji ir pirmie šī vīrusa upuri . Izpirkuma summa ir dažāda katru reizi. Zināms, ka tas pieprasa no 1 līdz 3 BTC (bitcoin). Pastāv uzskats, ka vīruss varētu attīstīties tādā mērā ,ka tas sāktu uzbrukt maziem un lieliem uzņēmumiem. Laimīgā kārtā pētnieki jau ir ieguvuši Globe vīrusa paraugu. Izpirkumu ziņa ir īsa, taj neseko papildus informācija. Tā vietā ir fails “How to restore your files.hta“ , kas satur svarīgu informāciju par to ,kā atgūt failus. Pēc izpirkuma izmaksāšanas , tiek gaidīts ,ka upuri sazināsies ar hakeriem caur šo epasta adresi – [email protected].

[email protected] pagarinājums ir pievienots visiem bloķētajiem failiem. Salīdzinājumā ar citiem vīrusiem tas izmanto Blowfish šifrēšanas metodi nevis AES. Dažu sekunžu laikā , vssadmin.exe,
bcdedit.exe, bcdedit.exe the .exe faili tiek atbrīvoti un vīruss pabeidz atšifrēšanu . Tas ir diezgan agressīvi , jo pastāv iespēja sabojāt Programmas failus un vietējos diskus. Vīruss pats par sevi ir diezgan agresīvs, jo tas turpina šifrēt vairāk un vairāk failus pēc katra jauna sistēmas restarta. Globe vīruss izdzēš dublējumus un atslēdz Windows Startup Repair. Tādēļ ir nepieciešams likvidēt vīrusu pēc iespējas ātrāk . Lai to paveiktu tev nepieciešama FortectIntego palīdzība . Nobeigumā mēs vēlētos brīdināt cik nedroša varētu būt failu atšifrējoša programmatūra vai Globe Decrypter,kas ir hakeru ietiekta. Te varētu iznāk atšifrēt savus failus, taču atkārtota inficēšanās iespēja ar vīrusu ,izmantojot šādas programmatūras, ir ļoti augsta .

Kā vīruss ielavās operātājsistēmā?

Kā jau iepriekš tika pieminēts, vīruss iekļūst datorā caur inficētiem epasta vēstuļu pielikumiem. Ja tu seko ziņām IT pasaulē, tu varētu zināt , cik pieredzēti ir hakeri savās viltībās, kas izskatās pēc tīras patiesības. Viņi izveido gandrīz identiskas formas nodokļu deklarācijām un citām formām. Bieži vien viņi izdodas par telekomunikāciju darbiniekiem, kuriem nepieciešama kāda konfidenciāla informācija. Daži krāpnieki pierunā lietotājus atvērt pielikumus, lai pārskatītu un apstiprinātu savu sūtījumu pavadzīmes. Jebkurā gadījumā esi ļoti uzmanīgs, saņemot tādas vēstules un atverot pielikumus, pat ja tās izskatās patiesas . Pajautā uzņēmumam , vai tas ir sūtijis ,kādu no tiem, lai novērstu visas šaubas .

Atbrīvojies no drauda

Neskatoties uz šīs izspiedējprogrammatūras īptanībām un atjaninājumiem , tev vajadzētu izdzēst Glove vīrusu nekavējoties. Instalē FortectIntego vai SpyHunter 5Combo Cleaner , kas ātri uzsāks vīrusa likvidēšanu. Šīs programmas sniedz spēcīgu aizsardzību visai operātājsistēmai. Šāds rīks ir nepieciešams, atceroties, ka izspiedējprogrammatūras var inficēt caur Exploit Kit. Taču aizsardzības programmas nevar atšifrēt failus, tādēļ tev vajadzēs atrasta datu atgūšanu programmas. Ja nu tev nesanāk uzsāk Glove vīrusa noņemšanu ,jo operātājsistēmas funkcijas nestrādā, izmanto ieteikumus, kas piedāvāti raksta beigās.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Globe vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Globe lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Globe

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Globe noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Globe lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Globe. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Globe izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Globe un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās