Noņem Jager vīrusu (Uzlabotā instrukcija) - Aug 2016 atjaunināšana

Jager vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Jager vīruss?

jager vīrusa analīze

Hakeri nesēž rokas klēpī salikuši un ir nākuši klajā ar jaunu vīrusu – Jager vīruss, zināms arī kā JagerDecryptor. Šis vīruss ir sarežģīts un labi uzprogrammēts. Tas izmanto gan AES, gan RSA algoritmus, lai bloķētu personīgo informāciju. Šis vīruss vēl nav plaši izplatīts, taču ir gaidāms šī vīrusa sprādziens. Tādēļ ir svarīgi to apturēt pirms tas ir sācis izplatīties. Ja Jūsu dators ir inficējis Jūsu datoru, šajā rakstā mēs ietversim, kā veiksmīgi izdzēst šo vīrusu. Jūs varat instalēt FortectIntego, kas Jums palīdzēs šai cīņā.

Pretēji dažiem vīrusiem kā NoobCrypt, kuri tika ātri atkosti un likvidēti, šis vīruss ir ciets rieksts. Par laimi, datoru drošibas speciālists Jakub Knoustek, ir ieguvis šī vīrusa paraugu, kas dod cerību, ka speciālisti drīz iegūs rīku, bloķēto failu atgūšanai. It īpaši ar AES-256 šifrēšanas palīdzību, Jager vīruss bloķē Jūsu failus. Papildus failu bloķēšanai, vīruss iekļauj RSA atslēgu, kā rezultātā, vienīgā iespēja atgūt failus ir iegūt privātu atslēgu, kas tiek matemātiski saistīta ar publisko atslēgu. ES IV paplašinājums tiek pievienots pie inficētajiem failiem. Kā arī failu nosaukums var saturēt “!ENC”.

Ja Jūsu faili ir ļoti svarīgi, Jums nevajadzētu maksāt izpirkuma maksu. Hakeri nav spiesti atdot Jūsu datus pēc samaksas saņemšanas. Hakeri arī terorizē upurus ar laika termiņiem, kuros ir jāiekļaujas. Tie mudina iegādāties JagerDecryptor, lai atgūtu pieeju Jūsufailiem. Tie arī ļaus Jums atbloķēt failu (līdz 200 KB), lai pārliecinātu, ka šis rīks strādā. Turklāt, ja netiks samaksāts 72 stundu laikā, lietotāju dati tiks zaudēti pavisam. Katru dienu, summa tiek palielināta par 25%. Diemžēl drošības speciālisti vēl nav nākuši klajā ar rīku, ar kuru atbloķēt šos failus. Tādēļ Jums vajadzētu koncentrēties uz šī vīrusa izdzēšanu.

Kad šis vīruss inficēja manu datoru?

Visticamāk šis vīruss izplatās caur nedrošām web adresēm un P2P adresēm. Nevajadzētu arī izslēgt tā izplatīšanos caur SPAM e-pastiem. Hakeri ir ļoti labi apguvuši tieši šo tehniku. Upuri, atverot viltus e-pastus no valdības, utt., inficē datoru ar vīrusiem. Tādēļ mēs iesakam nesteigties ar aizdomīgu e-pastu atvēršanu, it īpaši ja tiem ir pievienoti faili.

Ieteikumi Jager vīrusa izdzēšanā

Mēs iesakam izmantot autmātisko vīrusu dzēšanu. Instalējiet kvalitatīvu pret-vīrusu programmu kā FortectIntego or Malwarebytes. Pret-vīrusu programma atbrīvosies no šī vīrusa īsā laika posmā.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Jager vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Jager lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Jager

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Jager noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Jager lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Jager. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Jager izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Jager un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās