Noņem Js Miner (Noņemšānas gids) - Bezmaksas instrukcija

dzēšanas instrukcija

Kas ir Js Miner?

Js Miner – likumīga elektroniskās naudas rakšanas programma, kuru ļaunprātīgi izmanto hakeri

Js Miner Trojas zirgs

Js Miner ir kripto-racējs, ko vietņu īpašnieki var izmantot, lai gūtu finansiālu labumu no apmeklētāja datora jaudas (CPU un GPU). Katru reizi, kad lietotāji apmeklē mērķētu vietni, tiek izmantots JavaScript kods , lai raktu Monero. Diemžēl sliktie dalībnieki iemācījušies ļaunprātīgi izmantot naudas rakšanas kodus un bez lietotāju ziņas nelikumīgi ieviest tos vietnēs. Tas var lielā mērā ietekmēt ikvienu, kas inficēts ar Trojas zirgu – parasti notiek palēnināšanās un aparatūras atteices, kā arī ievērojami pazeminās kopējā veiktspēja. Ļaunprātīgajai programmatūrai ir vairākas versijas un tā galvenokārt izplatās ļaunprātīgās tīmekļa vietnēs.

KOPSAVILKUMS
Nosaukums Js Miner
Tips Trojas zirgs
Apakšgrupa Kripto-racējs
Varianti
 • JS:MINER-A
 • JS:MINER-B
 • JS:MINER-C
 • JS:MINER-D
 • JS:MINER-E
 • JS:MINER-F
 • JS:MINER-G
 • JS:MINER-H
 • JS:MINER-I
 • JS/CoinMiner
Pazīmes Ievērojami palielināts CPU un GPU izmantojums; datora palēnināšana, atteices vai sasalšana
Izplatīšana Ļaunprātīgas vai inficētas tīmekļa vietnes, surogātpasta e-pasta ziņojumi
Galvenie apdraudējumi Var izraisīt datortehnikas nodilumu, citas ļaundabīgo programmu infekcijas vai novest līdz sensitīvas informācijas noplūdei
Likvidēšana FortectIntego vai SpyHunter 5Combo Cleaner lejupielāde un instalēšana

Atšķirībā no likumīgajiem naudas racējiem, JS: Miner vīruss ietekmē iekārtu katru reizi, kad tā tiek palaista. Tiklīdz mērķa datorā tiek izpildīts ļaunprātīgais vērtums, un faili tiek nomesti AppData, Temp, Windows un citās mapēs, vīruss veic noteiktu iestatījumu pārveidošanu, kā arī sāk plānot uzdevumus ar administratora tiesībām bez jūsu atļaujas. Neapšaubāmi, Js Miner noņemšana ir nepieciešama, jo ilgstoša darbība var sagraut datora aparatūru.

Tiklīdz ļaunprātīga programmatūra iekārtojās ierīcē, tā var uzrādīt šādas pazīmes:

 • ļoti palielināts CPU un GPU izmantojums (virs 70%);
 • pastāvīgas sasalšanas un / vai atteices;
 • programmatūras darbības traucējumi;
 • zema datora veiktspēja, u.tml.

Ir svarīgi atpazīt šīs pazīmes un tās nejaukt ar aparatūras darbības traucējumiem vai datora novecošanu. Šim nolūkam jums vajadzētu veikt datora skenēšanu ar FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai citu uzticamu pretļaunatūras programmatūru. Tā spēj uzreiz noteikt, vai jūsu ierīce ir inficēta.

Js Miner kripto-racējsJs Miner ir bīstams Trojas zirgs, kas spēj pārņemt kontroli pār inficēto datoru un veikt kriptovalūtu rakšanu noziedznieku labā

Js Miner Trojas zirgs – funkcionalitāte

Galvenā kibernoziedznieku interese ir inficēt tik daudz datoru, cik vien iespējams – saslēdzot visas inficētās ierīces vienā rakšanas pūlā. Tā kā skarto datoru skaits palielinās, tāpat arī palielinās vēlamās kriptovalūtas ģenerēšana, kas rada lielāku peļņu hakeriem (vairāk tokenu tiek saņemts vienā rakšanas makā laika posmā).

Dažos gadījumos JS: Miner vīruss var darboties mērķa ierīcē bez failiem un to vietā izmantot pārlūkprogrammu. Tas palielina ļaundabīgās programmas datu bāzi un ļauj automātiski atjaunināt sevi vai pat izveidot pati savas kopijas. Tādējādi tā var darboties pat tad, ja manuāli izdzēsīsit JS Miner galveno izpildfailu. Tāpēc drošības programmatūra ir tik nozīmīga – tā var atklāt visas sastāvdaļas, kas slēpjas dziļi sistēmas failos.

Papildus digitālās valūtas iegādei, ļaunprogrammatūra var arī nozagt personisko informāciju (piemēram, akreditācijas datus), reģistrēt taustiņsitienus, vākt sistēmu, tīklu un programmatūru informāciju, pat uzņemt darbvirsmas ekrānuzņēmumus. Neapšaubāmi jums vajadzētu noņemt JS: Miner tiklīdz jūs pamanāt kaut ko aizdomīgu, jo hakeri var nozagt jūsu naudu vai pat identitāti, kā arī sagraut jūsu ierīces darbību.

Js Miner varianti

Ir daudzi vīrusa varianti, bet vispazīstamākie ir JS: Miner-C un JS / CoinMiner. Līdz šim drošības eksperti atklājuši šādus veidus:

 • JS: MINER-A
 • JS: MINER-B
 • JS: MINER-C
 • JS: MINER-D
 • JS: MINER-E
 • JS: MINER-F
 • JS: MINER-G
 • JS: MINER-H
 • JS: MINER-I
 • JS / CoinMiner

Visu šo vīrusu galvenais mērķis ir slepeni rakt kriptovalūtu uz mērķa ierīces. Tomēr dažiem variantiem ir atšķirīgas iezīmes.

Js Miner-C ļaunatūra

JSMiner-C

JSMiner-C ir vispopulārākais vīrusa veids, kas tiek ieviests lietotāju ierīcēs. Ļaunprogrammatūra izmanto grafiskās kartes un centrālā apstrādes bloka jaudu, lai veiktu kriptovalūtas rakšanas darbības. Darbības laikā ļoti darbojas datora ventilatori tas var ļoti uzkarst. Diemžēl dažreiz nav iespējams noteikt CPU lietojumu, jo tas nav parādīts uzdevumu pārvaldniekā. Mēs iesakām lietotājiem lejupielādēt un instalēt trešās puses programmatūru (piemēram, CPU-Z vai Core Temp), kas spēj detalizēt katra aparatūras komponenta darba slodzi.

JS / CoinMiner

Šī versija arī izmanto JavaScript, lai piesārņotu ierīces. Tas ir salīdzinoši līdzīgs citiem ļaundabīgo programmu variantiem, izņemot to, ka tajā nav citu pazīmju un simptomu, izņemot CPU un GPU izmantojumu. JS / CoinMiner mēģina izvairīties no atklāšanas pēc iespējas ilgāk un klusām rakt kriptovalūtu. Turklāt šis variants var dot iespēju citiem vīrusiem nepamanīti iekļūt datoros un paslēpties dziļi sistēmā. Šī kiberdrauda pretlīdzeklis ir pretļaunatūru rīki, tāpat kā gadījumos ar citiem variantiem.

Dažādi veidi kā izplatās Trojas zirgi

Trojas zirgi ir slēptie vīrusu tipi, un tiem ir daudzi izplatīšanas veidi. Viens no svarīgākajiem ir ar piesārņotiem surogātpasta e-pasta pielikumiem. Ja jūs esat no tiem, kuri atver katru jums nogādātu e-pastu – esiet uzmanīgi, jūs varat inficēt savu datoru ar dažiem klikšķiem. Īpaši, ja atverat failus, kas pievienoti pikšķerēšanas e-pasta ziņojumiem, domājot, ka tas ir legāli. Lūdzu, esiet uzmanīgi, jo kibernoziedznieki izmanto gudru sociālo inženieriju, lai piemānītu upurus un piespiestu tos noklikšķināt uz piesārņotās saites vai ļaunprātīga .txt, .pdf, .doc vai līdzīga faila. Pikšķerēšanas e-pasta piemērs:

Claim Your Tax Refund Online

Dear Taxpayer,

We identified an error in the calculation of your tax from the last payment amounting to $319.95. In order for us to return excess payment, you need to create a e-Refund account after which the funds will be credited to your specific bank account.

Please click “Get Started” below to claim your refund:

Get Started

Vienmēr apšaubiet katru e-pastu, pat ja tas izskatās likumīgs. Lielākajā daļā gadījumu jūsu e-pasta pakalpojumu sniedzējs atzīmēs aizdomīgus e-pastus kā mēstules, tādēļ neignorējiet šos brīdinājumus.

Js Miner pikšķerēšanas piemērs

Papildu veidi, kā Trojas zirgi var iekļūt jūsu datorā:

 • izmantojot aizdomīgas vai uzlauztas vietnes;
 • failu koplietošanas vai gāzmas vietnes;
 • pārpakotas vai uzlauztas programmatūras vai jebkuri citi izpildfaili;
 • krāpnieciskas saites un ļaunprātīgas reklāmas
 • viltus atjauninājumi utt.

Atbrīvošanās no Js Miner, izmantojot jaudīgu drošības programmatūru

Trojas zirgi ir īpaši ļaunprātīgi un bieži izmanto sarežģītu kodu (kā mēs jau minējām, daži varianti var būt sistēmā pat tad, ja nav galvenā izpildāmā faila). Tāpēc mēģināt noņemt Js Miner vīrusu manuāli nav laba ideja, un to vajadzētu veikt vienīgi personām ar pietiekamām IT iemaņām.

Tāpēc kiberdrošības eksperti iesaka lietotājiem izvēlēties automātisko JS: Miner noņemšanu. Tikai lejupielādējiet FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai citu uzticamu pretļaunatūru programmatūru, atjauniniet to un veiciet pilnu sistēmas skenēšanu. Tā kā Trojas zirgi var atspējot normālu drošības programmas darbību, jums ar tīklošanu jāievada Safe Mode, kā paskaidrots tālāk.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Js Miner dzēšanas instrukcija

Noņem Js Miner lietojot Safe Mode with Networking

Lai nodrošinātu, ka vīruss neietekmē normālu drošības programmatūras darbību, ar tīklošanu ievadiet Safe Mode šādi:

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Js Miner

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Js Miner noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Js Miner lietojot System Restore

Jūs varat arī atbrīvoties no Js Miner, izmantojot System Restore/sistēmas atjaunošanu:

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Js Miner. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Js Miner izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Js Miner un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Aizrautīga pētniece interneta jautājumos

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Gabriel E. Hall
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās