Noņem Locky decrypter (Atjaunināts)

dzēšanas instrukcija

Kas ir Locky decrypter?

Vai ir vērts lietot Locky decrypter, lai atvērtu slēgtus failus?

Ja Jūs apsverat domu par Locky decrypter lejupielādi, Jūs, visticamāk, esat inficēts ar Bloķēšanas vīrusu. Bloķēšanas vīruss ir ļoti bistama izpirkumu pieprasoša programma, kas, pašlaik, sēj paniku visā pasaulē. Šis vīruss tiek izplatīts caur e-pastam pievienotajiem failiem, iekļaujot informāciju par kaut kādu rēķinu. Vīruss ir kā ZIP fails ar inficētu JavaScriot vai Word dokumentu, kad bloķēšanas vīruss ir iekļuvis lietotāja datorā un ir aktivizēts, tas sāk skenēt datoru, ali atrastu dažadus failu paplašinājumus un šifrē šos failus, izmantojot RSA-2048 un AES-128 algoritmus. Pēc tam, kad vīruss ir šifrējis šos failus, tas pievieno .txt dokumentu – titled_Locky_recover_instructions visās mapēs, kurās ir inficētie faili. Dokuments izskaidro, kā esošie faili ir šifrēti un, ka ir neiespējami tos atvērt bez šifra atslēgas. “Par laimi” šīs programmas radītājiem ir risinājums. Viņi piedāvā Jums iegādāties Locky decrypter, kas Jums palīdzēšot šīs problēmas risināšanai. Viss, kas Jums ir jādara ir jāsavienojas ar anonīmu Tor tīklu un iegādāties Locky decrypter no viņu mājaslapas. Upuriem tiek draudēts, ja tie neveiks pirkumu nedēļās laikā, cena tiks dubultota. Tā ir tīrākā šantāža.

Par nelaimi, lietotāji uzķeras un veic maksājumus, tīri aiz izmisuma, lai atgūtu zaudētos failus. Taču, mēs Jums iesakām NEKĀDĀ GADĪJUMĀ neveikt nekādus maksājums, jo Jums ir darīšana ar kiber-noziedziniekiem, tātad Jums nav nekādas garantijas, ka Jūs saņemsies iegādāto produktu. Pat ja Jūs saņemat apsolīto poduktu, Jūs nevarat būt drošs, ka tas darīs to, kas tam jādara. Tāpēc, ja Jūsu dators ir inficēts ar šo vīrusu, vislabāk likvidēt to uzreiz, nevis mēģināt izpirkt Jūsu failus. Iegādājoties ”produktu” Jūs atbalstat šos noziedziniekus un viņu turpmākos plānus. Mēs Jums iesakam lietot pret-vīrusu programmu kā FortectIntego, lai noņemtu Bloķēšanas vīrusu no Jūsu datora.

Kā es varu saņemt šo programmu?

Kad Jūs esat atvēris izpirkuma pieprasošo dokumentu, Jūs ieraudzīsiet vairākas web adreses, kurās Jūs varat iegādāties Locky decrypter. Locky decryptor var tiekt lejupielādēts, izmantojot tikai anonīmo Tor tīmekli, kas ir ļoti iecienīts krāpnieku vidū. Ir ļoti bīstami izmanotot jebkuru no šīm web adresēm, jo Jūs varat tikt savienots ar citām inficētām web adresēm un inficēt Jūsu programmu ar trojas vīrusiem, parazītprogrammām un datora tārpiem. Tādēļ, mēs iesakam labāk noņemt Bloķēšanas vīrusu , nekā riskēt ar Jūsu datora drošību.

Kā Jūs varat noņemt Locky decrypter?

Locky decrypter funkcionalitāte ir ļoti apšaubāma. Pat, ja esat iegādājies šo programmu un esat atšifrējis slēgtos failus, mēs iesakām noņemt Locky decrypter vīrusu no Jūsu sistēmas. Lai to izdarītu, izpildiet šos trīs soļus. Pirmais, Jums vajadzētulejupielādēt kvalitatīvu pret-vīrusu rīku. Tad atvienot Jūsu datoru no interneta, jo Jūsu dators ir viegls mērķis kamēr tas ir tiešsaistē. Pēdējais solis ir veikt pilnu sistēmas skenēšanu ar pret-vīrusu programmu, kas atklās un noņems Bloķēšanas vīrusu. Ja Jums ir kādas grūtības ar šī vīrusa noņemšanu, Jūs varat aplūkot Bloķēšanas vīrusa noņemšanas gidu mūsu mājalapā.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Locky decrypter dzēšanas instrukcija

Noņem Locky decrypter lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Locky decrypter

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Locky decrypter noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Locky decrypter lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Locky decrypter. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Locky decrypter izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Locky decrypter un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās