Noņem .locky vīrusu (Atjaunināts gids)

.locky vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir .locky failu paplašinājumu vīruss?

Kas ir zināms par .locky vīrusu un tā darbību?

.locky vīruss ir izpirkumu pieprasoša tipa vīruss. Šis vīrusu paveids ir vispopulārākais un ienesīgākais vīrusu tips, tādēļ hakeri bez apstājas rada jaunas versijas katru dienu. Katru dienu mēs dzirdam par jauniem šāda tipa vīrusu versijām; pēdējā laikā ir populārākais ir Locky vīruss vai Locky izpirkumu pieprasošais vīruss un šodien mēs sniegsim Jums informāciju par to kā šīs vīruss darbojas.

Pirmā lieta, kas Jums būtu jāzin, ir kā .locky vīruss var iekļūt Jūsu datorā. Paturiet prātā, ka hakeri mēģina ievilināt naivos datoru lietotājus klikšķināt uz ļaunprātīgām saitēm, kas ir maskētas kā uzticamas un drošas. Citiem vārdiem, hakeri var noslēpt .locky vīrusu zem lejupielādes saites, kas izskatās pilnīgi droša un nekaitīga. Esiet modri un piesardzīgi un izvairieties no aizdomīgām web adresēm.

Tomēr, hakeri visbiežāk izplata .locky vīŗusu ar krāpnieciskiem e-pastiem, kas satur word dokumentu. Šis word dokuments satur kodu, kas tiek aktivizēts nekavējoties pēc faila atvēršanas ar Macros funkciju. Ja macros ir atslēgti, lietotājiem tiek rādīta zīmīte: “Enable macro if the data encoding is incorrect.

Kā jau minējām iepriekš, Macros aktivē kodu, kas ir radīts, lai lejupielādētu .locky vīrusu no servera. Šis vīruss skenē Jūsu sistēmu, atrod lietotāja privātos failus un bloķē tos, lietotjot RSA-2048 un AES-128 algoritmus. Ne velti .locky vīruss tiek saukts par .locky failu paplašinājuma vīrusu, jo šis vīruss pievieno .locky aiz katra no inficētajiem failiem. Šie faili kļūst nepieejami; šādā veidā vīruss nostāda upuri nepatīkamā situācijā. Protams, ka glabājiet svarīgu informāciju datorā un šo failu bloķēšana varradīt stresu un izmisumu. Tomēr šis vīruss atstāj arī izpirkuma zīmīti, kura izskaidro, kas ir noticis un vienīgais veids kā atgūt savus failus ir maksāt izpirkuma maksu (0.5 Bitcoin jeb 207 ASV dolāru apmērā).

Mēs iesakam nekādā gadījumā nemaksāt šo izpirkuma maksu. Nav svarīgi cik daudz Jums jāmaksā, hakeri vēlas tikai nopelnīt. Nav nekādas garantijas, ka Jūs atgūsiet pieeju saviem failiem. Neatbalstiet šos noziedziniekus!

Kā pasargāt sevi no .locky vīrusa un līdzīgiem vīrusiem:

 1. Visieteicamākais risinājums ir taisīt regulāras Jūsu failu kopijas. Mēs iesakam glabāt svarīgāko failu kopijas uz ārējiem cietajiem diskiem, jo vīrusi var iekļūt virtuālajās datu glabātuvēs.
 2. Instalējiet kvalitatīvu pret-vīrusu programmu (piemēram, FortectIntego), lai pasargātu savu datoru no vīrusiem.
 3. Kad lejupielādējiet failus izvēlieties “Save” opciju nevis ”Run/Open”. Šādā veidā Jūs iegūstat laiku, kurā pret-vīrusu programma var pārbaudīt šī faila drošību.
 4. Regulāri atjauniniet Jūsu pret-vīrusu programmu. hakeri var izmantot novecojušu programmu vājās vietas savā labā.
 5. Izvairieties no aizdomīgām web adresēm un lejupielādējiet failus tikai no drošām web adresēm.

Kā atbloķēt .locky vīrusa skartos failus?

Diemžēl, ir gandrīz neisepējami atbloķēt šī vīrusa skartos failus, Vienīgais veids kā tos atgūt ir izmantot Jūsu failu rezerves kopijas vai arī varat mēģināt izmantot kādu no šīm programmām – Photorec, Kaspersky virus-fighting utilities vaiR-Studio. Ir svarīgi izdzēst .locky vīrusu nekavējoties. Jo ātrāk Jūs to izdarīsiet, jo vairāk failu Jūs izglābsiet. Ja plānojat izmantot rezerves kopijas, izdzēsiet šo vīrusu pilnībā līz ar visiem, ar to saistītajiem, failiem. Iesakam izmantot automātisko vīrusu dzēšanu, lai iznīcinātu .locky vīrusu, taču, ja vēlaties to darīt manuāli, instrukcijas atrodas zemāk.

.locky vīrusa FAQ:

Question: Es šodien saņēmu aizdomīgu e-pastu. Tā temats ir: ATTN: Invoice J-98223100. Šim e-pastam arī bija pievienots fails ar nosaukumu invoice_J-98223100.doc. Es zinu, ka šis e-pasts ir neuzticams unka man nevajadzētu to atvērt…Tomēr kā word documents var būt tik bīstams? Vai Jūs varētu to izskaidrot, ko man darīt ar šo e-pastu?

Atbilde: NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEATVERIET šo e-pastu! Šis word dokuments satur failu, kas lejupielādēs .locky vīrusu Jūsu datorā.

Locky vīruss izmanto jaunu taktiku, lai inficētu lietotāju datorus. Word dokuments satur kodu, kas lejupielādē šo vīrusu Jūsu datorā brīdī, kad Jūs atverat šo dokumentu. Jums vajadzētu izdzēst šo e-pastu nekavējoties.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā .locky vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem .locky lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem .locky

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet .locky noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem .locky lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar .locky. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka .locky izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no .locky un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās