Noņem .micro vīrusu (Bezmaksas instrukcija)

.micro vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir .micro failu paplašinājuma vīruss?

Man šķiet, ka esmu inficēts ar .micro failu paplašinājumu vīrusu.

Ja Jūs nevarat atvērt Jūsu failus un redzat, ka aiz to nosaukuma ir parādijies .micro failu paplašinājums, Jūs esat inficēts ar šo vīrusu, kas ir ļoti līdzīgs Teslacrypt. Šis kiber drauds tiek aktīvi izplatīts kā pielikums e-pastam, kas itkā dod upurim kaut kādu atlaidi pirkumam. Ja esat saņemis šādu e-pastu, Jums vajadētu būt ļoti uzmanīgam ar to, jo lejupielādējot pievienoto failu, Jūs esat iekļuvis problēmās. Kādās? Jūsu failu zaudēšana (fotogrāfijas, biznesa dokumenti, mūzika un līdzīgi faili) varētu būt galvenā problēma. Protams, ka Jūs nevēlaties zaudēt Jums vērtīgas atminas un failus, tādēļ lasiet šo rakstu uzmanīgi un veiciet nepieciešamās darbības, lai to novērstu.

Tiklīdz .micro vīruss iekļūst Jūsu sistēmā, tas skenē to, lai redzētu, kādi faili atrodas Jūsu datorā. Rezultātā šis vīruss bloķe un pievieno .micro paplašinājumu šadiem failiem: docx, .docm, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pptm, .pdf, .eps, .ai, .indd, .cdr, .html, .dng, .lnk, .jpg, .png, .pdd, .doc, .jfif, .jpeg, .gif, .bmp, .exif, .txt, .wps, .mp3. Šis vīruss izmanto AES 256 algoritmu, kuru ir ļoti grūti apiet, bez specifisku programmu palīdzības. parasti upuri nevar atvērt un lietot šos failus. Kad tie mēģina to darīt, tie saņem zīmīti no šī vīrusa, kas pieprasa samaksu (Bitcoin valūtā), lai iegūtu atslēgu, lai piekļūtu failiem. 1 Bitcoin ir aptuveni 400 ASV dolāru vērta. Tomēr, lai cik izmisis Jūs esat, Jums nevajadzētu maksāt šo izpirkuma maksu, jo lielākā daļa, no upuriem, kas ir izvēlējušies šo metodi, nav saņemuši solīto. Ja esat atklājis, ka Jūsu datorā ir šis vīruss, Jums ir jāatvieno Jūsu dators no interneta, lai aizkavētu visu Jūsu failu inficēšanu. Kā arī veiciet pilnu sistēmas skenēšanu ar SpyHunter 5 un izdzēsiet ļaunprātīgos failus no Jūsu datora. Tad Jūs varat izmantot savu failu rezerves kopijas, lai atgūtu zaudētos failus. Ja nevarat tos atrast vai Jums nav reerves kopijas, Jūs varat mēģinat atgūt failus izmantojot šos rīkus: Photorec, R-studio.

Kā es varu sevi pasargāt no .micro vīrusa?

Ir zināms, ka šis vīruss var iefiltrēties Jūsu datorā nomaskējies kā noderīgs e-pasta pielikums. Parasti šis e-pasts mēģina pārliecināt upuri, ka tas ir sutīts no respektablas kompānijas unka piedāvā lielas atlaides vai līdzīgus piedavājumus. Protams, ka šiem e-pastiem ir viens ”bet”. Dažreiz tie tiek izplatīti, lai ievilinātu upurus to personīgo datu atklāšanā, dažreiz, lai izplatītu vīrusus. Ko Jūs varad darīt, lai sevi pasargātu? Protams, ka Jums IR jāinstalē kvalitatīva pret-vīrusu programma un jāuztur tā atjaunināta. Tad, pārlieciniets divreiz par e-pastu drošibu, krus saņemat no nepazīstamiem cilvēkiem. Jums vajadzētu pārbaudīt sūtītāju, novērtēt e-pastu un uzmanīgi aplūkot pievienoto failu. Ja pamanat kādu aizdomīgu detaļu vai niansi, Jums jāizdzēš šis e-pasts. Kā arī uzmanieties no viltus reklāmām, kas piedāvā atjaunināt Jūsu programmas kā Java vai Flash Player. Vairumā gadījumu, tās tiek izmanototas vīrusu izplatīšanai. Kopumā, nav tik grūti izvairīties no vīrusa. Jums tikai jābūt piesardzīgam datora lietotājam, kas vienmēr domā divus soļus uz priekšu.

.micro failu paplašinājuma vīrusa dzēšana:

Ja Jūsu dators ir inficēts ar .micro vīrusu un Jūs nevarat atvērt Jūsu failus, Jums ir darīšana ar bīstamu kiber vīrusu. Mēs iesakam jums NEKAVĒJOTIES atbrīvotes no šī vīrusa, lai novērstu draudus nākotnē. Jums vajadzētu atvienot datoru no interneta, brīdī, kad pamanat, ka esat inficēts. Kā arī Jums vajadzētu skenēt Jūsu sistēmu ar kvalitatīvu pret-vīrusu programmu, lai atbrīvotots no šī vīrusa failiem. Pēc sistēmas attīrīšanas, Jūs varat mēģinat atgūt Jūsu failus. Kā jau minējām iepriekš, ja Jums nav failu rezerves kopijas, Jūs varat tā arī neatgūt Jūsu failus.

Detalizēta .micro failu paplašinājumu vīrsua dzēšanas instrukcija ir atrodama šeit:

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā .micro vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem .micro lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem .micro

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet .micro noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem .micro lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar .micro. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka .micro izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no .micro un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās