Noņem Princess Locker vīrusu (Feb 2017 atjaunināšana) - atjaunināts Feb 2017

Princess Locker vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Princess Locker izspiedējvīruss?

Princess Locker izspiedējvīruss kopē Cerber metodes

Princess Locker vīruss ir vēl viens kriptoizspiedējvīrusa piemērs. Šim vīrusam nav nekā īpaša. Tas darbojas līdzīgi citām ļaunprātīgām datoru infekcijām un, pārsteidzoši, dažas detaļas atgādina Cerber izspiedējvīrus. Tas rosina domāt, ka Princess Locker vīruss ir Cerber mazā māsa – bet mazāk bīstama par tās lielāko brāli. Pēc sistēmas inficēšanas Princess Locker izspiedējvīruss sāk šifrēt upura failus ar AES šifru. Tiklīdz nošifrēti, faili kļūst nepieejami un vienīgais veids, kā tos atjaunot ir iegūt unikālu atšifrēšanas atslēgu. Vīruss ģenerē unikālu faila paplašinājumu katram upurim un pievieno to katram šifrētajam failam. Tiklīdz fails ir bloķēts, izspiedējvīruss izveido un saglabā izpirkuma paziņojumus divos dažādos formātos:

 • !_HOW_TO_RESTORE_[unikālais faila paplašinājums].TXT;
 • !_HOW_TO_RESTORE_[unikālais faila paplašinājums].HTML.

Tiklīdz atvērti, šie faili sagaida upuri ar lielu rindu: Jūsu faili ir šifrēti! Turpmākā informācija sastāv no upura ID, unikālā faila paplašinājuma, kas pievienots šifrētajiem failiem, un paskaidrojuma, kā atšifrēt uzlauztos failus. Vīruss sniedz tradicionālos izspiedējvīrusu norādījumus – upurim jāinstalē Tor pārlūks un jāpiekļūst konkrētai .onion tīmekļa vietnei, kas pazīstama kā “maksāšanas vietne.” Tagad lietas kļūst aizdomīgas. Maksāšanas tīmekļa vietne šķiet Cerber maksāšanas vietnes kopija, tikai ar “Princess” logo uz tās. Līdzīgi kā Cerber tā piedāvā 12 valodas, no kurām izvēlēties, prasa ievadīt upura ID, lai piekļūtu maksāšanas vietnei un tad sniedz šādu informāciju:

Your files are encrypted!

It means that your files have been transformed on a structural level and became inaccessible. In order to be able to access them again, you have to transform them back to the original state. This can be done only with the help of special software – «Princess Decryptor» which can be purchased only on this website. Each copy of «Princess Decryptor» works individually for each pair ID + Extension. Therefore, you have to purchase your own one as any other user whose files have also been encrypted. We accept only Bitcoin.

Vīruss prasa ļoti lielu naudas summu – 3 bitkoinus. Šāds naudas daudzums ir apmēram vienāds ar 1812 USD. Vīruss neļauj upurim sakrāt naudu- izpirkums jāsamaksā noteiktā laikā. Pretējā gadījumā dekriptora cena divkāršosies. Princess Locker grib pierādīt, ka tā nodomi ir reāli, tāpēc tas ļauj upurim pārbaudīt deskriptoru, augšupielādējot vienu šifrēto failu. Tīmekļa vietne atbloķē failu un nodrošina upurim derīgu faila versiju. Ja Princess Locker ļaunprogrammatūra ir nošifrējusi jūsu failus, netērējiet savu naudu, maksājot izpirkumu. Tas tikai pastiprinās noziedznieku centienus un ļaus tiem turpināt savas darbības. Bez tam, ļaunprogrammatūru pētnieki smagi strādā, lai cīnītos ar šo vīrusu un radītu atšifrēšanas rīku un izglābtu upuru failus, tāpēc esiet pacietīgi. Tikmēr noņemiet Princess Locker vīrusu ar spēcīgu pretvīrusu rīku, piemēram, FortectIntego. Sīkāka informācija par Princess Locker noņemšanu sniegta zem šī raksta.

Kā izplatās Princess Locker vīruss?

Līdzīgi kā Cerber vai jebkurš cits izspiedējvīruss Princess Locker vīruss tiek izplatīts ar e-pastu, ar ļaunprogrammatūru ielādētām reklāmām un mūķu komplektiem. Vīruss var nomest savu vērtumu sistēmā pēc ļaunprātīga e-pasta pielikuma atvēršanas. Apzinieties, ka ļaunprātīgu failu pielikumi ir izstrādāti tā, lai izskatītos droši – noziedznieki pārdēvē failus par „invoice”, “speeding_ticket,” “test_results” vai līdzīgi. Galvenais veids kā novērst izspiedējvīrusu uzbrukumus ir izvairīties no aizdomīgiem e-pastiem, kurus nosūtījušas nezināmas personas. Cits veids kā lejupielādēt ļaunprogrammatūru ir bezrūpīga klikšķināšana uz viltus reklāmām un šaubīgu tīmekļa vietņu pārlūkošana. Uzmanieties no ļaunprātīgām pāradresācijām, kuras var jūs aizvest uz kaitīgām tīmekļa vietnēm, kuras satur mūķu komplektus! Tomēr mēs saprotam, ka pat visuzmanīgākie lietotāji var tikt piekrāpti ar maldinošām metodēm, kuras izmanto noziedznieki. Visdrošākais veids kā aizsargāt savu datoru pret ļaunprogrammatūru uzbrukumiem ir instalēt drošu pretļaunatūras rīku.

Kā noņemt Princess Locker vīrusu?

Princess Locker vīr lielā mērā bīstama datoru infekcija, tāpēc, lūdzu, nemēģiniet to noņemt manuāli. Mēs iesakām jums darbināt spēcīgu ļaunprogramamtūras noņēmēju un ļaut tam atrast un noņemt failus, kuri pieder šim vīrusam. Tiklīdz Princess Locker noņemšana ir pabeigta, izskatiet zemāk dotās datu atgūšanas iespējas. Lai gan vēl nav pieejams bezmaksas atšifrēšanas rīks, šie padomi varētu jums palīdzēt atjaunot vismaz daļu no jūsu failiem.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Princess Locker vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Princess Locker lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Princess Locker

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Princess Locker noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Princess Locker lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Princess Locker. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Princess Locker izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Papildus informācija: Atjauno savus datus

Iepriekš izklāstītie padomi ir paredzēti tam, lai palīdzētu tev noņemt Princess Locker no tava datora. Lai atjaunotu šifrētos failus, mēs rekomendējam sekot viruss.lv drošības ekspertu sagatavotajai instrukcijai.

Lūdzu, nemaksājiet izpirkumu. Noziedznieku piedāvātais deskriptors ir ļoti dārgs, tomēr nav garantijas, ka tas darbojas. Bez tam noziedznieki kopā ar tā saucamo deskriptoru var nosūtīt jums citu ļaunprātīgu programmu. 

Ja tavi faili tika šifrēti ar Princess Locker, tu vari izmantot dažādus veidus ,lai tos atjaunotu:

Atšifrējiet savus failus ar Data Recovery Pro/datu atjaunošanas programmu

Jūs varat mēģināt atjaunot ar Princess Locker izspiedējvīrusu nošifrētos failus , izmantojot Data Recovery Pro/datu atjaunošanas programmu. Zemāk doti norādījumi, kā izmantot šo rīku.

 • Lejupielādēt Data Recovery Pro;
 • Seko Data Recovery uzstādīšanas soļiem un instalē programmu savā datorā;
 • Uzsāc programmu un uzsāc datora skenēšanu, lai atrastu Princess Locker izspiedējprogrammatūras šifrētos failus;
 • Atjauno tos.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Princess Locker un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās