Noņem RumbleCrypt vīrusu (Virusu noņemšanas gids)

RumbleCrypt vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir RumbleCrypt izspiedējprogrammatūras vīruss?

RumbleCrypt vīrusa analīze

Tika laists klājā Rumble Crypt vīruss ,un tas izskatās kā vēl viens šifrējoss izspiedējprogrammatūras variants. Šī ļaundabīgā programmatūra, tāpat kā Petya vai Mischa, sola ,ka lieto militārā līmeņa sifrēšanas standartu, lai bloķetu lietotāju failus, kas nozīmētu ,ka pieeja tiem varētu tikt atgūta tikai ar unikālu atšifrēšanas atslēgu .Vīruss atstāj izpirkuma ziņas datorā, kuras iekļauj informāciju par šifrēšanu, un piedāvā Rumble Crypt saiti izpirkuma izmaksašānai. Samaksas vietnē upurim tiek prasīts lietotāja ID, lai varētu turpināt. Gadījumā, ja lietotājiem ir kādi jautājumi, tie var tos uzdot kibernoziedzniekiem rakstot uz e-pasta adresi – [email protected].

Kā jau parasti šis izspiedējprogrammatūras variants pieprasa izpirkumu, kuru ir jāizmaksā ar bitcoins. Tīmekļa vietne piedāvā specifiskas Bitcoin adreses , uz kurām naudai ir jātiek nosūtītai. Upurim ir jāizmaksā izpirkums 2 nedēļu laikā; savādāk atšifrēšanas programmatūra pārstās strādāt. Tas nozīmē, ka kibernoziedzniekiem ir bail, ka viņu tīmekļa vietne tiks slēgta dažādu institūciju dēļ. Šie noziedznieki tik cītigi cenšās pārliecināt upurus izmaksāt izpirkumus, solot, ka viņu datori vairs nekad nekļūs inficēti. Ja tavi faili tika šifrēti ar izspiedējprogrammatūru, tu vari atgūt failus no dublējuma. Ja tu neesi veicis dublējumu, atgriezt failus nebūs iespējams. Pirmām kārtām mēs iesakām noņemt RumbleCrypt izspiedējprogrammatūru no datora. Šis drauds padara tava datora sistēmu un privātumu par ļoti ievainojamiem, tādēļ pārliecinies, ka uzsāc RumbleCrypt nekavējoties! Ātrākais un efektīvākais izspiedējprogrammatūras noņemšanas veids ir noņemt to ar antivīrusa programmu. Tādā gadījumā var izmantot FortectIntego programmu.

Kā izplatās līdzīgi vīrusi?

Šifrējošās izspiedējprogrammatūras tiek izplatītas ar e-pasta vēstulēm. Tu varētu lejuplādēt ļaundabīgos failus ieskaitot RumbleCrypt failu, uzskatot to par drošu e-pasta pielikumu. Tas izskatās pēc pavadzīmes, dokumenta vai kāda cita parasta dokumenta. Viltnieki cenšas padarīt šadus failus par mazāk aizdomīgiem mainot to nosaukumus un slēpjot to pagarinājumus. Noziedznieki nesūtīs tev aizdomīga nosaukuma .exe failus un e-pasta vēstuļu pielikumus, jo masu mediji ir plaši pavēstījuši par līdzīgiem noziegumiem. Varbūt tu nesaņemsi līdzīgus pielikumus tādās vēstulēs, taču tad tu varētu redzēt vairākas saites. Nespied uz tādām saitēm! Tās nekavējoties novirzīs tevi uz citām datoram kaitīgām vietnēm, kas instalēs ļaundabīgās programmatūras tavā datorā. Tiek ieteikts neizmantot trešo pušu tīmekļa vietnes un nelejuplādēt nejaušas lietotnes savā datorā.Internets ir piepildīts ar draudiem un hakeri strādā cītīgi katru dienu , lai kompromitētu legālas un drošas tīmekļa vietnes. Vienīgais veids, kā pasargāt datoru, ir izveidojot drošības slāņus. Pirmais ir antivīrusa programmatūra, ja tev tādas vēl nav, lejuplādē un instalē tādu bez kavēšanās.

Kā noņemt RumbleCrypt izspiedējprogrammatūru?

RumbleCrypt vīruss var iznīcināt kritiski nepieciešamos datora failus uz mūžīgiem laikiem, tādēļ esi ļoti uzmanīgs ar to. Tev nevajadzētu noņemt RumbleCrypt komponentus saviem spēkiem, ja nu vien tu neesi pieredzējis ļaundabīgo programmatūru eksperts, un zini, kādus ierakstus veido līdzīgi vīrusi. Ja nu ut neesi pieredzējis šajā jomā, vienkārši uzsāc antivīrusu, lai noņemtu RumbleCrypt. Esi gatavs tam, ka vīruss centīsies deaktivizēt tava antivīrusa programmu, tādēļ sagatavo savu datoru sekojot tālāk sniegtajām instrukcijām. Mēs nevaram daudz pastāstīt par RumbleCrypt atšifrēšanas atslēgu, jo tāda vēl nav izveidota.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā RumbleCrypt vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem RumbleCrypt lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem RumbleCrypt

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet RumbleCrypt noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem RumbleCrypt lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar RumbleCrypt. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka RumbleCrypt izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no RumbleCrypt un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās