Noņem Thor vīrusu (Noņemšanas instrukcijas) - atjaunināts Dec 2016

Thor vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Thor izspiedējvīruss?

Kas ir Thor izspiedējvīruss?

Thor izspiedējvīruss ir kripto veida ļaunprogrammatūra, kura pieskaitāma krāpnieciskajai Locky izspiedējvīrusu saimei. Kopā ar šo draudu drošības pētnieki ir atklājuši Perl izspiedējvīrusu, .Shit faila paplašinājuma vīrusu and Odin vīrusu. Thor nav vienkārši parasts šīs vīrusu grupas elements, jo tas spēj šifrēt failus ar vairāk kā 400 dažādiem failu paplašinājumiem. Lai padarītu upura failus nederīgus, tas izmanto RSA un AES šifru kombināciju, kas izkropļo katra faila struktūru un nošifrē faila nosaukumu , pievienojot tiem .thor faila paplašinājumu. rezultātā jūs viegli varat ievērot faktu, ka šis izspiedējvīruss ir pārņēmis jūsu datoru. Protams, skartie faili nav pieejami brīvai izmantošanai – lai sāktu tos atkal izmantot, jums nepieciešams samaksāt 0.5 bitkoinus. Šī Thor vīrusa versija izmanto divus failus, lai „informētu” savu upuri par tā failu šifrēšanu un nepieciešamību samaksāt īpašu maksu. Dokumenti, kuri paredzēti, lai to atklātu, parādīti kā _WHAT_is.html and _WHAT_is.bmp. Vēl ļaunāk ir tas, ka vīruss ir programmēts tā, lai turpinātu skenēt sistēmu. Tiklīdz tas atklāj jaunu pievienotu failu, tas uzsāk jaunu šifrēšanas procesu, tā, ka bez šaubām jums jāsāk Thor noņemšana no sava datora tiklīdz jūs esat atraduši kādu no šiem šifrētajiem failiem. Šim nolūkam izmantojiet FortectIntego.

Thor izspiedējvīrusa mērķis ir padarīt failus nepieejamus un piespiest upuri maksāt izpirkumu. Šis vīruss prasa apmēram 0.50 Bitkoinus, lai atbrīvotu upura failus, un šī summa ir 330 dolāri. Izpirkuma maksas pieprasījuma norādes, ka Thor vīruss paliek uzlauztajā sistēmā, paskaidro upurim kā lejupielādēt Thor pārlūku, kurš nepieciešams, lai piekļūtu izpirkuma samaksas vietnei. maksājuma vietne prasa ievadīt personīgo identifikācijas numuru, kas norādīts izpirkuma norādē, vai ievadīt jebkura šifrētā faila nosaukumu. Ja šis izspiedējvīruss ir sabojājis jūsu failus, jums ir divas iespējas – nosūtīt naudu kibernoziedzniekiem un gaidīt, kamēr tie nodrošinās atšifrēšanas programmatūru (maz ticams), vai noņemt Thor vīrusu, izmantojot pretļaunatūras rīku un atjaunot savus failus rezerves kopijām. Ja jums nav rezerves kopiju, baidāmies, ka jums nav iespēju atjaunot bojātos datus, bet jūs tomēr varat izmēģināt dažās datu atjaunošanas metodes, kas aprakstītas zemāk zem šī raksta.

Kā mani var inficēt?

Katra Locky vīrusa versija izmanto līdzīgas metodes, lai iespiestos upuru datoros. Dažas no tām tiek piegādātas ar ļaunprātīgiem e-pastiem, citas inficē mērķa datorus ar mūķu komplekta palīdzību, un citas izplatās ar ļaunprogrammatūru saturošām reklāmām. Thor izspiedējvīruss parasti uzrodas .vbs, .dll, .zip, .js, .hta vai .doc faila veidā un var tikt izpildīts negribot. Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā, ka tie vispār neizskatās aizdomīgi. Diemžēl neaizsargāti datori nespēj cīnīties pret izspiedējvīrusa uzbrukumu, tāpēc tie tiek inficēti. Ka mēs jau minējām iepriekš, nav veida kā atjaunot bojājumus, ko nodara izspiedējvīruss, ja vien upurim nav uz ārējās ierīces uzglabātas datu rezerves kopijas. Lai aizsargātu savus failus, jūs varat izmanto ārējos cietos diskus, USB-uzkrājējus un līdzīgus risinājumus. Ja jūs vēlaties izmantot tiešsaistes dublēšanas risinājumus, tādus kā mākoņpakalpojumus, pārliecinieties, ka tie visu laiku ir atvienoti, lai aizsargātu savus datus no pilnīgas zaudēšanas. Inficēšanas gadījumā obligāti noņemiet Thor vīrusus no sava datora un izmantojiet rezerves kopijas, lai atjaunotu šifrētos failus.

Kā noņemt Thor izspiedējvīrusu?

Ja jūsu dators jau ir inficēts ar šo izspiedējvīrusu, jums pilnībā jānoņem Thor vīruss, jo tas var mēģināt šifrēt jūsu jaunākos failus un failus, kuri tiek uzglabāti tīklā. Lai to izdarītu, jums jāizmanto uzticams pretļaunatūras rīks pēc atjaunināšanas. Ja jums nav nevienas drošības programmatūras, jūs varat izvēlēties kādu no zemāk dotajām. lai atjaunotu savus failus bez dublēšanas, mēs stingri iesakām izpildīt „Datu atjaunošanas „ soļus, kuri norādīti zem Thor noņemšanas soļiem. Lūdzu, NEDOMĀJIET maksāt izpirkumu, jo tas ir veids, kā jūs varat radīt savu datu UN naudas zaudēšanas risku. Paturiet prātā, ka cilvēki, ar kuriem jūs sadarbojaties, ir hakeri. Tie darīs visu, lai pavairotu savus ienākumus.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Thor vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem Thor lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem Thor

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Thor noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Thor lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Thor. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Thor izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no Thor un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās