Noņem “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam (Noņemšānas gids) - atjaunināts Dec 2017

dzēšanas instrukcija

Kas ir “Windows Detected ZEUS Virus” Tehniskā atbalsta krāpnieciskā shēma?

Zeus vīruss atgriežas pie “Windows Detected ZEUS virus” shēmas

Attēls ar Windows Detected ZEUS krāpniecīgajām ziņām

“Windows Detected ZEUS virus” ir viltus ziņojums, kas ir gandrīz identisks “You have a Zeus virus” un “Windows Defender Alert: Zeus Virus” krāpniecībām. Šis ziņojums cenšas pārliecināt nezinošus lietotājus, ka viņi ir inficēti ar bēdīgi slaveno Zeus virus. Ja jūs kādreiz esat dzirdējuši par to, jūs varat nobīties, izdzirdot šo nosaukumu, jo šis trojas zirgs tika izmantots, lai nozagtu cilvēku sensitīvo informāciju.

Par laimi, Zeus vīruss vairs neeksistē. Pēc tam, kad tika atklāts 2012. gadā, šis robottīkls tika galīgi konstatēts un likvidēts 2016. gadā. Tomēr drošības eksperti jau ir ziņojuši par divu dažādu vīrusu atklāšanu, kuri balstās uz vienu un to pašu kodu – Zeus Panda virus un Terdot.

Ideja par Zeus nosaukuma izmantošanu “Windows Detected ZEUS virus” shēmā ir diezgan acīmredzama. Paredzams, ka šis briesmīgais vārds palīdzēs hakeriem, kas mudina lietotājus zvanīt uz īpašo numuru, lai izveidotu savienojumu ar „Microsoft drošības ekspertiem”. Šādu zvanu mērķis ir izvilkt naudu, pierakstot tos dažādiem pakalpojumiem. .

Ņemiet vērā, ka krāpnieki bieži maina “Windows Detected ZEUS virus” ziņojuma saturu un tālruņa numuru, tāpēc pārlūkā var atrast līdzīgus brīdinājumus. Tomēr rakstīšanas brīdī, zvērs “Zeus virus detected” krāpnieki prasa jums zvanīt pa tālruni + 1-866-625-5558, lai atrisinātu problēmu. Šķietamie Microsoft speciālisti palīdzēs noņemt ļaunprātīgu programmatūru.

Viltus ziņojumos var lasīt:

[page name] says:
****Don't Restart Your Computer****

Windows Detected ZEUS Virus. The Infections detected, indicate some recent downloads on the computer which in turn has created problems on the computer.

Call Microsoft support +1-866-625-5558 and share this code B2957E to the Agent to Fix This.

******************************************
A Suspicious Connection Was Trying to Access Your Logins, Banking Details & Tracking Your Internet Activity.

Security Centre & Firewall Services are Disabled, Error code 0x8007042c

Your TCP Connection Was Blocked by Your Firewall. Your Accounts May be Suspended Until You Take an Action.

Visinteresantākais fakts ir tas, ka šis viltus brīdinājuma ziņojums ir pamanīts arī Mac operētājsistēmās. Ja ņem vērā, ka īstais Zeus Trojas zirgs sākotnēji tika izveidots tikai Windows operētājsistēmai, jums vajadzētu būt diezgan mierīgam par saviem pieteikumiem un līdzīgiem akreditācijas datiem pēc tam, kad redzat “Zeus virus detected on Mac” shēmu savā Mac darbvirsmā.

Ja jūs vēlaties atbrīvoties no šī veida krāpšanas, datorā ir jāatrod reklāmprogrammatūras tipa vīruss. Galvenokārt tas izplatās komplektā ar bezmaksas programmatūru un var iekļūt sistēmā nepamanīts. Tāpēc mēs ļoti iesakām izmantot automātisko noņemšanas iespēju, lai pilnībā novērstu Windows Detected ZEUS virus shēmu. Šajā gadījumā mēģiniet izmantot FortectIntego.

"Windows Detected ZEUS virus" ekrānšāviņš"Windows Detected ZEUS virus" ziņojumam līdzīgas ziņas ir izplatītas tehniskā atbalsta krāpnieku vidū

Tālāk analizējot šo shēmu, kļūst skaidrs, ka tā ir diezgan viduvēja. Ziņojumā ir apgalvojumi, kas ir pilnīgi muļķīgi. Bez tam tas tiek rādīts, kamēr pārlūkojat internetu, un tas ir pilnīgs absurds, jo Windows paziņojumi neaizņem pārlūkprogrammas.

Turklāt “Windows Detected ZEUS virus”, šķiet, ir izveidojis robottīkls, kas izsūta šos izkrāpšanas brīdinājumus vairākām inficētām tīmekļa pārlūkprogrammām. Ziņojumā ir īpašs kods, piemēram, “G3468D”, kas kalpo kā upura rādītājs.

Lieki teikt, ka jums vajadzētu vienkārši iziet no šīs krāpšanas ziņas . Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz pogas zemāk “Neļaut šai lapai izveidot papildu dialogus”. Pēc tam jums vajadzētu labot pārlūkprogrammu, izpildot manuālās noņemšanas instrukcijas vai ļaut ļaunprātīgas programmatūras likvidēšanas rīkam parūpēties par Windows Detected ZEUS virus noņemšanu. Tas notīrīs visus atlikušos skriptus un slēptos failus, kas aktivizē šos brīdinājumus.

Nekrītiet kārdinājumā zvanīt uz norādīto numuru, jo jūs varat zaudēt naudu un piešķirt krāpniekiem attālinātu piekļuvi krāpniekiem savam datoram. Tādā gadījumā tie var nomest reālu vīrusu, kas pēc tam rada daudz vairāk problēmu.

Jaunas Zeus vīrusa shēmas nianses (2017 versija)

Neaizsargāta sistēma, novecojis pārlūks un tendence apmeklēt nelegālas filmu straumēšanas vai azartspēļu vietnes var palielināt varbūtību saskarties ar Windows Detected ZEUS virus shēmu. No otras puses, pat ja jūs esat diezgan piesardzīgs, jūs tomēr varētu saskarties ar šo shēmu.

Par laimi šī reklāmprogrammatūras veida krāpšana nerada milzīgu draudu ierīcei. Tomēr šāda veida regulāriem brīdinājumiem jābūt saistītiem ar jums. Šajā gadījumā pārbaudiet, vai sistēma nav inficēta ar izsmalcinātāku ļaundabīgo programmu. Šīs shēmas krāpnieki bieži injicē īpašu kodu attiecīgajos domēnos.

Tāpat būtu gudrāk pārskatīt ikdienas apmeklētos domēnus. Ja tie ir pārpildīti ar daudzām bezgaumīgām reklāmām, tas liecina, ka domēns balstās uz trešo pušu atbalstu. izsmalcinātāki tehniskā atbalsta krāpnieki darbojas, izmantojot ievainojamības ekspluatācijas komplektus, tāpēc, lai mazinātu saskares risku, veiciet regulāru skenēšanu ar savu drošības lietojumprogrammu. Tagad turpināsim ar Zeus shēmas noņemšanas metodēm.

Norādījumi Windows Detected ZEUS virus shēmas noņemšanai

Windows Detected ZEUS virus shēma darbojas vairāk kā reklāmprogrammatūras tipa programma, tādēļ nav jāuztraucas par datu zudumu un līdzīgām problēmām, kas saistītas ar Zeus vīrusu. Turklāt šis fakts vienkāršo visu šī vīrusa noņemšanas procesu.

Jums ir divas iespējas, lai no datora noņemtu “Windows Detected ZEUS virus”: manuāla un automātiska. Ja vēlaties, lai tas būtu ātrs, instalējat kādu no tālāk norādītajām programmām un atjauniniet to pirms skenēšanas. Tālāk tā atradīs visus ar reklāmprogrammatūras vīrusu saistītos objektus, kas ir atbildīgi par šī viltus Zeus brīdinājuma parādīšanu.

Varat arī izmantot manuālās Windows Detected ZEUS virus noņemšanas norādījumus. Tie ir aprakstīti tieši zem šī raksta. Tomēr, ja tos izmantojat, jums ir jābūt ļoti uzmanīgam un jāievēro katrs solis precīzā secībā. Šīs vadlīnijas palīdzēs jums labot operētājsistēmu un tīmekļa pārlūkprogrammas, tostarp Chrome, Firefox, Internet Explorer un arī Microsoft Edge.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam dzēšanas instrukcija

Noņemiet “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam no Windows sistēmām

Lai no Windows noņemtu Windows Detected ZEUS virus, ļoti uzmanīgi ievērojiet šos norādījumus:

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam no Mozilla Firefox (FF)

Lai likvidētu “Windows Detected ZEUS virus” no Firefox, noņemiet visus šīs shēmas elementus un slēptos skriptus, izmantojot šos norādījumus:

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam no Google Chrome

Lai iztīrītu Chrome, veiciet visus šos soļus:

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no “Windows Detected ZEUS Virus” Tech support scam pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās