Noņem Zeus Trojan (Noņemšānas gids) - Aug 2017 atjaunināšana

dzēšanas instrukcija

Kas ir Zeus Trojan?

Zeus Trojan valda visbīstamāko ļaunprogrammatūru saraksta augšējās pozīcijās

Viltus Zeus atklāšanas brīdinājums

Zeus Trojan, kas pazīstams arī kā Zbot Trojan, ir spēcīgs un klusu darbojošies Trojas zirgs , kas izmanto savas ļaunprātīgās tehniskās iespējas, lai zagtu sensitīvu, personīgi identificējamu informāciju un banku rekvizītus.

Šis vīruss bija viens no ļaunprogrammatūru variantiem, kas tika izstrādāts, lai pārņemtu personu banku rekvizītus, tāpēc nav pārsteidzoši, ka ir simtiem avotu, kuri ziņo, ka gandrīz katrā banku Trojas zirgā ir daļa no Zeus vīrusa. Faktiski, mainot konfigurēšanas failus Trojas rīkkopā, šo vīrusu iespējams pielāgot, lai virtuāli ievāktu jebkādu informāciju, ka kibernoziedznieki vēlas iegūt.

Esiet uzmanīgi, jo šis vīruss jau ir inficējis desmitiem miljonu datoru un palīdzējis hakeriem nozagt simtiem miljonu dolāru. Tiek uzskatīts, ka oriģinālā Zeus trojan īpašnieks atcēla ļaunprātīgās darbības, 2011. gadā tiešsaistē publicējot tā pirmkodu 2011. Tomēr, ja ļaunprogrammatūras pirmkods tiek nopludināts, tas vienkārši paātrina tā pielāgoto versiju izstrādi.

Nav pārsteidzoši, ka drošības speciālisti turpina ziņot par tā iefiltrēšanās gadījumiem, tāpēc nodrošiniet, ka jums datorā ir instalēta uzticama pretspiegošanas programmatūra, ja jūs vēlaties aizsargāt savus bankas datus un citu sensitīvu informāciju. 2-Spyware grupa iesaka izmantot FortectIntego programmatūru. Ir daudz veidu, kā Zeus Trojan var ievākt informāciju. Speciālisti vienojas par diviem vispopulārākajiem:

 • Tiklīdz vīruss inficē datoru, FTP, POP3 vai Internet Explorer paroles tiek automātiski ievāktas no Protected Storage (PStore)/aizsargātās atmiņas.
 • Zeus arī kontrolē tīmekļa vietnes, kuras jūs apmeklējat un ik pa laikam pievieno papildu laukus aizpildāmajām formām, kuru faktiski nav oriģinālajā tīmekļa vietnē, prasot lietotājiem ievadīt papildu informāciju. Piemēram, šajos papildu laukos jums var prasīt sniegt informāciju par jūsu dzimšanas dienu vai telefona numuru oriģināli pieprasītā lietotājvārda un paroles vietā.

Bez šīm funkcijām Zeus Trojan var arī kontaktēties ar komandas un kontroles serveri, kas tam ļauj veikt inficētajā datorā citas ļaunprātīgās darbības. Tas var lejupielādēt failus, noslēgt un atsāknēt jūsu ierīci, dzēst sistēmas failus, kas var izraisīt jūsu oeprētājsistēmas atteici. Tā rezultātā vīrusa upuris var būt spiests veikts pilnīgu sistēmas pārinstalēšanu.

Zeus Trojan attēlsZeus Trojan ir bīstama Trojas zirga versija, kas uzlauž datorus un nozog privāto informāciju

Zeus nosaukumu tehniskā atbalsta krāpnieki izmanto, lai biedētu datorlietotājus

Kā ļaunprogrammatūru pētnieki un analītiķi, mēs esam novērojuši jaunu tendenci kibernoziegumu pasaulē. Krāpnieki turpina reklamēt viltus tehniskā atbalsta pakalpojumus, inficējot upura ierīci ar viltus pretvīrusa programmām, kas uzrāda uznirstošos logus ar lietotāja noklusēto tīmekļa pārlūku. Tāpēc, ja jūsu pārlūks pēkšņi palaiž aizdomīgu URL, kas aktivizē uznirstošo logu, kas informē „Windows konstatējis ZEUS vīrusu” vai “Konstatēts Zeus un ievietots karantīnā,” visticamāk, ka tie ir meli, kuriem jums nevajadzētu ticēt.

Vienīgā programmatūra, kas spēj noteikt, vai jūsu dators ir kompromitēts ar Zeus vai nē, ir atbilstoša pretļaunatūras programmatūra, un noteikti ne jūsu pārlūks. Krāpnieki izmanto Zeus nosaukumu, jo tas ir bēdīgi slavenas ļaunprogrammatūras piemērs, un diezgan daudzi lietotāji vismaz reizi dzīvē ir par to dzirdējuši. Cita acīmredzama krāpniecības pazīme ir tehniskā atbalsta numurs uznirstošajā logā, kas informē par šķietamo Zeus vīrusu.

Tiek ziņots, ka ļaunprogrammatūra, kas reklamē viltus tehniskā atbalsta pakalpojumus, uzrāda šādus numurus: 1-800-014-8826, 1-844-324-6233, 1-844-680-1071 un simtiem citu. Nezvaniet šiem krāpniekiem! Visticamāk, ka sistēmā nav Zeus vīrusa un neviens nevāc jūsu personīgos datus, tāpēc vienkārši izmantojiet pretļaunatūras programmatūru un dzēsiet šo viltus pretvīrusu programmu. Krāpnieki grib jūs iebiedēt un pārliecināt zvanīt tiem pēc „palīdzības”.

Balstoties uz upuru ziņojumiem, mēs varam teikt, ka šie krāpnieki prasa tiem iegādāties nederīgas programmas, pakalpojumus vai pat sniegt personīgu informāciju vai nodrošināt attālinātu piekļuvi datoram. Nedodiet krāpniekiem nekādu šādu informāciju, jo tie noteikti gatavojas to izmantot ļaunprātīgos nolūkos! Šeit jūs varat izlasīt vairāk par tehniskā atbalsta krāpniekiem.

Ar Zeus Trojan saistītu ļaunprogrammatūru versijas

Zbot.

Zbot ir vēl viens Zeus Trojan nosaukums, ko izmanto daudzi drošības speciālisti. Jajūsu drošības programmatūra konstatē sistēmā Zbot, tas nozīmē, ka jūs esat inficēts ar nopietnu ļaunprogrammatūru, kas klusām izseko jūsu darbības, reģistrē paroles un citu sensitīvu informāciju. Jums nekavējoties jānoņem Zbot un pēc iespējas ātrāk jānomaina visas paroles!

GameOver Zeus.

Vēl viens ļaunprātīgs Trojas zirgs, kas balstīts uz Zeus vīrusa elementiem. Saskaņā ar ziņojumiem šīs ļaunprogrammatūra tiek izplatīta, izmantojot Cutwaii robottīklu. Trojas zirgs izmanto šifrēto vienādranga komunikācijas shēmu, lai komunicētu ar tā atzīmētajiem un komandas un kontroles serveriem. Maldinošā ļaunprogrammatūra tika izmantota bēdīgi slavenā CryptoLocker izspiedējvīrusa izplatīšanai.

GameOverZeus darbība tika apturēta 2014. gada jūnijā, tiklīdz bija pārtverta un noslēgta saziņa starp Trojas zirgu un komandas un kontroles serveri. Gadu vēlāk FBI izsludināja $3 million atlīdzību par informāciju attiecībā uz Krievijas hakeri Jevgēņiju Mihailoviču Bohačevu. Hakeris vēl nav noķerts.

“Windows Detected ZEUS Virus” Tehniskā atbalsta viltus programma.

Šīs viltus programmas darbība balstās uz pikšķerēšanas vietnēm, kuras uzrāda maldinošu informāciju jebkuram, kurš tajās ieiet. Parasti upuris piedzīvo pāradresāciju uz šādām krāpnieciskām vietnēm pēc tam, kad tiek inficēts ar noteiktu reklāmprogrammatūru vai krāpniecisku tehniskā atbalsta ļaunprogrammatūru. Krāpnieciskā vietne parasti atskaņo audio ziņojumu, uzrāda brīdinājumu un mudina upurus zvanīt atbalstam uz 0800-014-8826 , jo sistēmā „Windows konstatējis ZEUS vīrusu”.

Šādas vietnes uzrāda brīdinājumus, neskatoties uz to, vai dators ir inficēts ar norādīto ļaunprogrammatūru, vai nē. Aiz šīs viltus programmas darbojas krāpnieki, kuri cenšas izkrāpt naudu no datorlietotājiem, pārliecinot tos iegādāties fiktīvas drošības programmatūras vai pieprasot sniegt sensitīvu informāciju.

“You Have A ZEUS Virus” Tehniskā atbalsta viltus programma.

Šī ir vēl viena viltus programma, kas mudina zvanīt tehniskā atbalsta krāpniekiem uz 1-844-859-0337 un, iespējams, citiem līdzīgiem numuriem. Tiklīdz šāda ļaunprogrammatūra uzlauž upura sistēmu, tā uzsāk pāradresēšanu uz viltus tīmekļa vietnēm, kas uzrāda dažādus viltus brīdinājumus.

Parasti “You Have A ZEUS Virus”/Jums ir ZEUS vīruss viltus programmas mērķis ir pārliecināt upuri nekavējoties zvanīt krāpniekiem, norādot, ka viss cietais disks tiks dzēsts, ja upuris aizvērs tīmekļa vietni, kura uzrāda brīdinājumu. Šeit nav loģikas upuriem vajag nekavējoties aizvērt šādu vietni, lai sāktu ļaunprogrammatūras noņemšanu, izmantojot uzticamus pretļaunatūras rīkus. Šis vīruss ir ļoti līdzīgs ļaunprogrammatūrai “Your Computer Has Been Infected With Virus”/Jūsu dators ir inficēts re vīrusu.

“Windows Defender Alert: Zeus Virus” Tehniskā atbalsta viltus programma.

Šis ļaunprātīgais vīruss aktivizē pāradresācijas uz viltus tīmekļa vietnēm, kas izveidotas, lai izskatītos līdzīgas Windows zilajam nāves ekrānam. Šīs tīmekļa vietnes satur Windows logotipus un uzrāda informācijas sarakstu, ko Zeus vīruss nozags, ja upuris nekavējoties nesazināsies ar tehniskā atbalsta dienestu.

Ir simtiem vietņu, kuras uzrāda šādus viltus brīdinājumus un aicina zvanīt uz +1-844-313-7003 un citiem numuriem pēc „palīdzības”. Ja jūs sāk apgrūtināt šādi ziņojumi, veiciet sistēmas pārbaudi, izmantojot pretļaunatūras programmatūru, lai dzēstu tehniskā atbalsta ļaunprogrammatūru. Visticamāk, ka sistēmā nav Zeus vīrusa un ļaunprogrammatūra vienkārši mēģina savest jūs kopā ar krāpniekiem.

Izplatīšanas metodes

Zeus Trojan tiek aktīvi izplatīts ar maldinošiem e-pastiem, kuri ziņo par nepiegādātiem izstrādājumiem. Uzmanieties, jo tie izskatās ļoti uzticami un sevi uzrāda kā Fedex, Royal Mail un citas uzticamas kurjerkompānijas. Ja jūs saņemat šādu e-pastu, ignorējiet to un nekad neklikšķiniet uz saiti, kura noved jūs pie Zeus Trojan iefiltrēšanās. Tomēr ir zināms, ka šī ļaunprogrammatūra tiek izplatīta, izmantojot dažādas metodes, tostarp slēpto lejupielādēšanu.

Bez tam mēs arī iesakām izvairīties no nelegālām tīmekļa vietnēm, nelicencētām programmām un maldinošiem ziņojumiem sociālajos tīklos, jo arī tie var būt iesaistīti šīs Trojas zirga izplatīšanā. Tiklīdz tas iekļūst sistēmā, tas modificē tās iestatījumus un sāk iniciēt bīstamas darbības. Lai izvairītos no savas kredītkartes informācijas un naudas zaudēšanas, netērējiet laiku un noņemiet vīrusu no sistēmas.

Zeus Trojan noņemšana no uzlauzta datora

Ja jūs vēlaties noņemt Zeus Trojan no sava datora, jums jāskenē sistēma ar FortectIntego vai Malwarebytes. Izmantojiet atjauninātas versijas, lai būtu drošs, ka šīs pretļaunatūras programmas nepalaiž garām šo Trojas zirgu. Atinstalējot vīrusus, ir arī lietderīgi atvienot datoru no tīkla.

Šī stratēģija var jums palīdzēt ierobežot procesus, ko šis ļaunprātīgais vīruss var būt veicis jūsu datorā, kā rezultātā notiks ātrāka un rūpīgāka Zeus Trojan noņemšana.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Zeus Trojan dzēšanas instrukcija

Noņem Zeus Trojan lietojot Safe Mode with Networking

Viens veids, kā apturēt Zeus Trojan ļaunprātīgos procesus, ir darbināt ierīci drošajā režīmā. Zemāk mūsu speciālisti izskaidro, kā pareizi iespējot drošo režīmu/ Safe Mode. Neaizmirstiet pēc tam skenēt savu ierīci.

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga.
 • 2 solis: Noņem Zeus Trojan

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet Zeus Trojan noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem Zeus Trojan lietojot System Restore

Cita metode, kas atvieglos noņemšanas procesu ir sniegta pamācībā zemāk:

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga.
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter.
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter .
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar Zeus Trojan. Pēc tam klišķiniet uz Next.
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu.
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka Zeus Trojan izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Zeus Trojan pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās