Noņem .zzz File Extension vīrusu (Noņemšanas instrukcijas)

.zzz File Extension vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir .zzz Failu paplašinājumu vīruss?

Cik kaitīgs ir .zzz Failu paplašinājumu vīruss?

.zzz Failu paplašinājumu vīruss ir ļaunprātīga programma, kura bloķē lietotāja failus, pievienojot .zzz paplašinājumu katram failam. Šī programma arīdzan ir iekļaujama izpirkumu pieprasošo programmu kategorijā, jo, lai tiktu pie pieejas saviem failiem, lietotājam ir nepieciešam iegādāties speciālu atslēgu, lai atbloķētu failus. Lūdzu, nekādā gadījumā NEMAKSĀJIET pieprasīto izpirkuma maksu, pirmkārt, lai neatbalstītu šos noziedziniekus un otrkārt, nav nekādas garantijas, ka Jūs saņemsiet šo atslēgu! Ja Jūsu dators ir inficēts, Jums vajadzētu savā datorā meklēt Teslacrypt vai tā jaunākās versijas. Līdzko šī programma iekļūst Jūsu sistēmā, tā noskenē datoru un meklē tai nepieciešamos failus. Parasti tiek meklēti šie faili: .docx, .docm, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .pptm, .pdf, .eps, .ai, .indd, .cdr, .dng, .lnk, .jpg, .png, .pdd, .doc, .jfif, .jpeg, .gif, .bmp, .exif, .txt, .wps, .mp3. Kad faili ir atrasti, tie tiek bloķēti, lietojot RSA-2048 bloķēšanas algoritmu. Papildus tam, tiek rādīti brīdinājuma ziņojumi, ka lietotājam ir jāmaksā izpirkuma maksa, lai atgūtu pieeju failiem. Paturiet prātā, ka šī programma ir spējīg bloķēt fotogrāfijas, mūziku, filmas, video, biznesa dokumentus utt. pieļaujam, ka simtiem datoru lietotāji, jau ir samaksājuši šo izpirkuma maksu. Bet, Jums to nevajag darīt. Pirmā lieta, kas Jums jāizdara, ja esat inficēts ar šo vīrusu ir jāaitvieno dators no interneta. Tad skenējiet datoru ar anti-vīrusu programmu, lai izdzēstu šo vīrusu. Jūs varat lietot FortectIntego labākam rezultātam. Pēc tam, variet mēģināt atbloķēt Jūsu failus. Ja Jums nav failu kopijas, Jūs varat izmantot šos rīkus: R-Studio, Photorec vai Kaspersky virus-fighting utilities. Bet mēs brīdinam, ka Jūs variet arī neatgūt savus failus, jo Jums ir darīšana ar diezgan attīstītu programmu.

Kā es varu tikt inficēts?

Kā jau parasti, šis vīruss, tāpat kā lielākā daļā citu vīrusu, izplatās caur ”svarīgu e-pastu”. Trojas zirga vīruss, kura uzdevums ir inficēt datoru ar šo vīrusu, visticamāk atrodas pievienotajā failā. Lai ievilinātu lietotājus atvērt šos e-pastus, parasti tie rakstīti kā svarīga ziņa no kādas valdības iestādes. Lai pasargātu savus failus un sevipār pārbaudiet šos e-pastus divreiz, bet visprātīgākis ir tos nevērt vaļā.

Ja esat inficēts, var šķist ka samaksāt pieprasīto summu ir vienīgais veids kā atgūt savus failus. Visticamāk 300-500 ASV dolāru apmērā. Tomēr paturiet prātā, ka Jums nav nekādas garantijas, ka atgūsiet savus failus. Lai novērstu Jūsu failu UN naudas zudumu, lasiet nākošo lapu.

.zzz Failu paplašinājumu vīrusa pārskats:

 • Vīruss ir izpirkumu pieprasošo programmu kategorijā;
 • Tas iekļūst datorā ar inficētu e-pastu palīzību;
 • .zzz Failu paplašinājumu bloķē failus ar RSA-2048 algoritmu;
 • Pievieno .zzz paplašinājumu inficētajiem failiem;
 • .zzz Failu paplašinājumuvīrusa izdzēšana nepalīdz atgūt zaudētos failus.

Kā izdzēst .zzz Failu paplašinājumu vīrusu?

Ja Jūsu dators ir inficēts ar šo vīrusu un Jums nav pieeja Jūsu failiem, atvienojiet datoru no interneta. Dariet to pēc iespējas ātrāk, lai nezaudētu vairāk failu. Tad izdzēsiet vīrusu un atgūstat failus. Šis gids Jums palīzēs to izdarīt:

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā .zzz File Extension vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem .zzz File Extension lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem .zzz File Extension

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet .zzz File Extension noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem .zzz File Extension lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar .zzz File Extension. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka .zzz File Extension izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no .zzz File Extension un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Aizrautīga pētniece interneta jautājumos

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Gabriel E. Hall
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās