Noņem .zzzzz vīrusu (Uzlabotais gids) - Iekļauti atšifrēšanas soļi

.zzzzz vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir .zzzzz faila paplašinājuma vīruss?

Sliktas ziņas: Locky slēpjas zem .zzzzz faila paplašinājuma

Atklājies, ka .zzzzz faila paplašinājuma vīruss ir vēl viena baiga Locky vīrusa versija. Pašreizējie notikumi rāda, ka Locky ir veiksmīgi atguvis savu kā visbīstamākā kiberdrauda titulu. Interesanti, ka pastāv redzama sacensība starp šī drauda un Cerber hakeriem, kuri ieviesa arī savu 6. laidienu – Cerber 4.1.6 . Locky izstrādātāji varētu pelnīt īpašu uzslavu par savu humora izjūtu, jo tie pārgāja no mitoloģijas iedvesmotām infekcijām, tādām kā ODIN un Thor uz tādiem vīrusiem kā .shit virus, .aesir, un .zzzzz failu paplašinājumiem. Jaunā versija arī attiecīgi tika nosaukta pēc pievienotā paplašinājuma. Tomēr nav vajadzības krist panikā, jo jums jākoncentrējas uz .zzzzz vīrusa noņemšanu. Neizniekojiet laiku un instalējiet FortectIntego, lai paātrinātu procesu.

Kamēr tikai laiku pa laikam parādījušies stāsti par šo izspiedējvīrusu, kas pārtver medicīnas iestāžu un lielo uzņēmumu datu bāzes, parastie lietotāji varēja pārāk neuztraukties par savu kiberdrošību. Tas bija tikai laika jautājums, kad šīs biedējošās kiberinfekcijas autori uzsāka vēl viltīgu kampaņu. Strauji izplatījās ziņas par Facbook konstatēto vīrusu, kas maskējies kā .svg fails. Šajā gadījumā krāpnieki palaida „rezerves” – .zzzzz ļaunprogrammatūru. TNav daudz atjauninātu raksturojumu. Galvenais ir izmanītais bojātajiem datiem pievienotais paplašinājums. Tagad vērtīgie dokumenti, attēlu faili, audio un mediju faili ir marķēti ar [8_nejauši _simboli]-[4_nejauši _simboli]-[4_nejauši_simboli]-[4_nejauši_simboli]-[12_nejauši_simboli].zzzzz paplašinājumiem. Vīruss izsaka savas prasības INSTRUCTION.html, _6-INSTRUCTION.html, un -INSTRUCTION.bmp failos.

$|$+$**
|+__.-
!!! IMPORTANT INFORMATION !!!
All of your files are encrypted with RSA-2048 and AES-128 ciphers.
More information about RSA and AES can be found here:
hxxp://en.wikipedia.org/wiki/RSA (cryptosystem)
hxxp://en.wikipedia.org/wiki/Advanced Encryption Standard
Decrypting of your files is only possible with the private key and decrypt program, which is on our secret server.
To receive your private key follow one of the links:
If all of this addresses are not available, follow these steps:
1. Download and install Tor Browser: hxxp://www.torproject.org/download/download-easy.html
2. After a successful installation, run the browser and wait for initialization.
3. Type in the address bar:
4. Follow the instructions on the site.
_$+=$.$-*$$$
+*-++|| *==_*-a-
__+$|+++-$-.+

Runājot par izpirkuma paziņojumu, pašreizējais izpirkums ir 740 USD, bet tas joprojām variē atkarībā no tā, vai inficētais lietotājs ir parastais vai korporatīvais lietotājs. Diemžēl datu uzlaušana, iesaistot Office of Personnel Management/Personāla vadības pārvaldi tikai atvieglo .zzzzz pārtveršanas kiberkampaņu. Pēc tam, kad krāpnieki ir ieguvuši personīgos datus no miljoniem federālo darbinieku, tie nāk klajā ar vēl daudz destruktīvākām inficēšanas metodēm. Neatkarīgi no tā, cik bīstams šīs vīruss var izskatīties, tūlīt pat noņemiet .zzzzz izspiedējvīrusu. Visbeidzot, mēs gribam brīdināt, neinstalēt hakeru reklamēto Locky Decrypter. Nav garantijas, ka jūs izgūsiet failus pēc naudas pārskaitīšanas. Programma var atšifrēt failus, bet apmaiņā atstāt sistēmā inficētos failus, kuri turpmāk var atkārtoti aktivizēt pārtveršanu.

Locky reappaears as .zzzzz file virus

Kā dators var inficēties ar vīrusu?

Izspiedējvīruss paplašina savus izplatības kanālus, mērķējot uz lietotājiem ar e-pastu pielikumu palīdzību. Diemžēl tie paliek ienesīgs rīks lai piegādātu .zzzzz vīrusu. Nesenie gadījumi atklāj, ka šī ļaunprogrammatūra spēj maskēties zem Amazon un sūtīt jums e-pastu ar .zip pielikumu, kas, domājams, ietver informāciju par jūsu pasūtījumu. Alternatīvi, daži no OPM sūtīti e-pasti var nepatiesi apvainot nelegālā darbībā. Neuzķerieties uz šādu maldināšanu un tā vietā atjauniniet savas drošības lietotnes. Paturiet prātā, ka vīruss izplatās ar Trojas zirgiem. Tie var ielavīties tīmekļa vietnēs, aktivizējot pirātisku saturu vai līdzīgos P2P datnes koplietošanas domēnos.

Atbrīvošanās no .zzzzz izspiedējvīrusa

Tā kā infekcijai ir rūpīgi izstrādāta struktūra, jums nevajadzētu tērēt laiku manuālai .zzzzz noņemšanas procedūrai. Tā vietā instalējiet un atjauniniet pretspiegošanas programmatūras lietotnes, piemēram, FortectIntego vai Malwarebytes, kuras spēj noteikt arī Trojas zirgus, kuri nes šo izspiedējvīrusu. Pēc tam, kad jūs esat pilnībā noņēmis .zzzzz vīrusu, izskatiet ieteikumus datu atjaunošanai. Vislabākais veids, kā izdarīt, ir izmantot rezerves kopijas. Ja jums to nav, izmantojiet šādas ieteiktās utilītas. Visbeidzot, pievērsiet uzmanību saņemtajām mēstulēm un parastajiem e-ziņojumiem. Pat ja jūs saņemat ziņojumus no zināmām kompānijām, skatieties gramatiku un drukas kļūdas. Tās var būt mājieni, ka kāda no Locky versijām cenšas uzbrukt jūsu ierīcei.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā .zzzzz vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņem .zzzzz lietojot Safe Mode with Networking

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Networking
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Safe Mode with Networking no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Networking iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Networking'
 • 2 solis: Noņem .zzzzz

  Pieslēdzies Jūsu inficētajam lietotājam un atveriet meklētāju. Lejupielādējiet FortectIntego vai jebkuru citu pretvīrusu programmu. Atjauniniet to pirms pilnas sistēmas skenēšanas un noņemiet visus ļāunprātīgos failus, kas saistīti ar izpirkumu pieprasošo programmu un pabeidziet .zzzzz noņemšanu.

Ja izpirkumu pieprasoša programma bloķē Safe Mode with Networking, pamēģiniet nākošo metodi.

Noņem .zzzzz lietojot System Restore

 • 1 solis: Atsāknē datoru līdz Safe Mode with Command Prompt
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Klikšķini uz Start Shutdown Restart OK.
  2. Kad dators kļūst aktīvs, sāciet spiest F8 vairākas reizes līdz Jūs redzat Advanced Boot Options logu.
  3. Izvēlieties Command Prompt no saraksta Izvēlies 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Nospiediet Power, kad parādas pieslēgšanās logs. Tad nospiediet un turiet Shift (atrodas uz tastatūras) un klikšķiniet uz Restart..
  2. Tagad izvēlieties Troubleshoot Advanced options Startup Settings un beidzot nospiediet Restart.
  3. Kad dators kļust aktīvs, izvēlieties Enable Safe Mode with Command Prompt iekš Startup Settings loga. Izvēlies 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • 2 solis: Atjaunojiet rūpnīcas iestatījumus
  1. Kad parādās Command Prompt, ievadietcd restore un noklikšķiniet uz Enter. Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  2. Tad ierakstiet Enter un vēlreiz nospiediet Enter . Ievadiet 'Enter' bez pēdiņām un nospiediet 'Enter'
  3. Kad parādās jauns logs, klikškini uz Next un izvēlieties atjaunošanas laiku pirms inficēšanas ar .zzzzz. Pēc tam klišķiniet uz Next. Kad parādās 'System Restore' logs, uzvēlieties 'Next' Izvēlieties atjaunošanas laiku un klikšķini uz 'Next'
  4. Tagad klikškini uz Yes, lai sāktu sistēmas atjaunošanu. Klikškini uz 'Yes' un sāc sistēmas atjaunošanu
  Pēc sistēmas atjaunošanas pēc iepriekšējā datuma, lejuplādes un skenēšanas ar FortectIntego pārliecinies, ka .zzzzz izdzēšana tika pabeigta veiksmīgi.

Papildus informācija: Atjauno savus datus

Iepriekš izklāstītie padomi ir paredzēti tam, lai palīdzētu tev noņemt .zzzzz no tava datora. Lai atjaunotu šifrētos failus, mēs rekomendējam sekot viruss.lv drošības ekspertu sagatavotajai instrukcijai.

Ja tavi faili tika šifrēti ar .zzzzz, tu vari izmantot dažādus veidus ,lai tos atjaunotu:

vai datu atjaunošanas programma/ Data Recovery Pro palīdzēja?

Ja jums nav savu failu kopijas, šī utilīta varētu būt jūsu vienīgā iespēja atkopt vismaz vienu no svarīgākajiem failiem. Sākumā šī utilīta palīdz izgūt bojātos vai zudušos failus.

 • Lejupielādēt Data Recovery Pro;
 • Seko Data Recovery uzstādīšanas soļiem un instalē programmu savā datorā;
 • Uzsāc programmu un uzsāc datora skenēšanu, lai atrastu .zzzzz izspiedējprogrammatūras šifrētos failus;
 • Atjauno tos.

Windows iepriekšējo versiju funkcijas efektivitāte

Ja ir iespējota System Restore/sistēmas atjaunošana, jūs varat piekļūt iepriekš saglabātajām savu dokumentu kopijām. Tomēr šī metode var būt vairāk laikietilpīga.

 • Atrodi šifrēto failu, kuru tev vajag atjaunot un uzspied uz to labu klikšķi;
 • Atzīmē “Properties” un spied uz “Previous versions” cilni;
 • Šeit atzīmē visas pieejamās faila kopijas “Folder versions”. Tev jāizvēlās versija, kuru vēlies atjaunot un jāuzspiež un noklikšķiniet “Restore”.

Kā darbojas ShadowExplorer?

Galvenā šīs programmas priekšrocība ir tās spēja piekļūt ēnu sējuma kopijām un izveidot zudušo failu kopijas. Tomēr šī metode ir veiksmīga tikai gadījumā, ja .zzzzz faila paplašinājuma vīruss tās iepriekš neizdzēš.

 • Lejuplādē Shadow Explorer (http://shadowexplorer.com/);
 • Seko Shadow Explorer Setup Wizard un instalē šo lietotni savā datorā;
 • Uzsāc programmu un izvēlies nolaižāmo izvēlni augšējā kreisajā stūrī , lai atzīmētu disku ar šifrētājiem failiem. Pārbāudi mapes diskā;
 • Labais klikšķis uz mapi, kuru vēlies atjaunot un atzīmē “Export”. Tu vari arī izvēlēties, kur vēlies to uzglabāt.

Visbeidzot, JUms vajadzētu padomāt par aizsardzību pret šifrēšanas-izpirkumu pieprasošām programmām. Lai pasargātu Jūsu datoru no .zzzzz un citām kaitīgām programmām, izmantojiet pretvīrusa programmas kā FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās