Noņem Luckysite123.com vīrusu (Noņemšānas gids) - Aug 2017 atjaunināšana

Luckysite123.com vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Luckysite123.com vīruss?

Vai varat gūt labumu no Luckysite123.com?

Luckysite123.com vīruss nedarbojas kā standarta meklētājprogramma. Tā uzvedības dēļ IT pētnieki to ir apzīmējuši par pārlūku pārtvērēju. Šis meklēšanas rīks tiek apsūdzēts par peļņas gūšanu ar maksā-par-klikšķi monetizācijas metodi. Jūs to atradīsiet savā pārlūkprogrammā tūlīt pēc šīs pārlūku pārtvērēja instalēšanas. Galu galā, jūs aizkaitinās Luckysite123.com pāradresēšanas parādības traucējošās sekas.

Reklāmas novirzīs jūs uz dažādiem sponsorētiem domēniem, kurus kontrolē trešo pušu kompānijas. Pašlaik šī potenciāli nevēlamā programma visvairāk problēmu rada Google Chrome un Mozilla Firefox pārlūkprogrammām. Tomēr tā ir sakritīga arī ar citiem pārlūkiem. Bez tam privātuma politika ir pilna ar noteikumiem, kuri atklāj tās krāpniecisko uzvedību un šī pārlūkošanas rīka galveno uzdevumu. Palasiet šo izvilkumu no dokumenta:

Luckysite123 may request or collect personal information from online users in a variety of ways, including through online forms […];
Luckysite123.com uses log files. This information can include Internet protocol (IP) addresses, type of browser, Internet service provider (ISP), referring/exit pages, platform type, date/time mark, and number of clicks;
Our customers and users will occasionally receive newsletters or emails with information on products, services, or special offers;

LuckySite123.com meklētāja un "Par mums" lapas attēlsLuckySite123 ilgstoša izmantošana var paaugstināt risku privātuma drošībai

Kā jūs redzat, jums var prasīt ievadīt savu personīgo informāciju ar tiešsaistes formām, kā arī jūs var kontrolēt Lucky Site123’s izsekošanas sīkdatnes, kuras vāks arī neidentificējamo personīgo informāciju. Šie dati var tikt izmantoti marketinga nolūkos. Viņi min, ka personīgā informācija var kalpot izpētes mērķiem.

Īpašnieki noliedz šīs informācijas pārdošanu trešām pusēm. Taču, apvienošanās gadījumā šī informācija tiks nodota jaunajiem īpašniekiem. Ja jūs esat piesardzīgs attiecībā uz personīgo informāciju, šādi noteikumi var patiešām raisīt bažas. Ja surogātpastu saņemšana ar individualizētiem piedāvājumiem nešķiet pievilcīga iespēja, mēs jums iesakām nesniegt nekādu personīgu informāciju vai e-pastu nekādās formās, ko šī krāpnieciskā tīmekļa vietne jums iesaka.

Šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jums jāveic LuckySite123 noņemšana. Tagad vissvarīgākā lieta, kam jums jāpievērš īpaša uzmanība, ir meklēšanas rezultāti, ko piegādā šis rīks un arī reklāmas, ko tas uzrāda. Mēs iesakām jums neklikšķināt uz tiem/tām, vienalga cik interesanti, noderīgi vai kārdinoši tie/tās izskatītos. Jūs varat tikt aizvesti uz bīstamām vietnēm, kas pilnas ar maldinošu informāciju vai cita tipa materiāliem, no kuriem jums jāturas pa gabalu.

Jums var pieprasīt reģistrēties krāpnieciskās tīmekļa vietnēs, saņemt ieteikumus instalēt fiktīvus Java vai Flash atjauninājumus , vai savai datorsistēmai pievienot citus programmu veidus. Nepieņemiet šādus piedāvājumus! Šādas lejupielādes var radīt jums šokējošus pārsteigumus, piemēram, spiegprogrammatūras vai ļaunprogrammatūras.

Ņemot vērā to, ka šis meklēšanas rīks, iespējams, sniedz saites uz krāpnieciskām tīmekļa vietnēm, jums jānoņem Luckysite123.com no sistēmas, izmantojot pretspiegošanas vai pretļaunatūras programmatūras. Jūs varat izmantot FortectIntego, Malwarebytes vai arī izpildīt manuālās Luckysite123.com likvidēšanas pamācības, kas dotas zemāk.

Padomi, kā izvairīties no potenciāli nevēlamām programmām

Potenciāli nevēlamas programmas parasti izplatās kopā ar citām programmatūrām, tāpēc, lai tās instalētu, jums jāzina, kā pareizi instalēt katru programmu. Galvenais ir izvēlēties pareizos instalēšanas iestatījumus. Ja jūs visu laiku izvēlaties “Standard” iestatījumus, nav brīnums, ka jūs beigās instalējat spiegprogrammatūru.

Jums vienmēr jāizvēlas “Custom”/pielāgotie vai “Advanced”/advancētie iestatījumi un jāizskata trešo pušu ieteiktās programmas, un tad jāatsaka to instalēšana. Lai noraidītu šos pielikumus, atceliet atzīmes pie šiem pielikumiem.

Atcerieties šo padomu nākošreiz, kad jūs instalēsiet jaunas programmas savā datorā – programmatūru instalētāji bieži noklusē informāciju par papildu trešo pušu programmatūrām, tāpēc ir ļoti svarīgi izlasīt visu informāciju, kas rakstīta ar maziem burtiem. Turklāt jūs varēsiet izvairīties ne tikai no LuckySite123 pārtvērēja, bet arī no daudz briesmīgākiem apdraudējumiem.

Ātri un efektīvi noņemiet Luckysite123.com

Ja jūs esat pieredzējis datorlietotājs, jūs varat viegli noņemt Luckysite123.com vīrusu. Taču mazāk pieredzējušiem lietotājiem varētu būt samērā grūti to atinstalēt, un ir pilnīgi normāli.

Īstenībā šis pārlūku pārtvērējs ir ietiepīgs, un tā atinstalēšana prasa lielu pacietību, tāpēc, lūdzu, uzmanīgi izlasiet šīs Luckysite123.com noņemšanas instrukcijas pirms sākat tā dzēšanu no sistēmas. Visdrošākā izvēle ir izmantot automātisko spiegprogrammas noņemšanas rīku, lai ļautu tam iztīrīt datoru jūsu vietā.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Luckysite123.com vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet Luckysite123.com no Windows sistēmām

Izpildiet šos norādījumus un neaizmirstiet izdzēst visas aizdomīgās programmas, kuras jūs nevarat atcerēties būt instalējis.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Luckysite123.com un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Luckysite123.com vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Luckysite123.com no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs Luckysite123.com vīrusu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Luckysite123.com ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Luckysite123.com no Mozilla Firefox (FF)

Firefox pārlūkā atjaunojiet mājas lapu un noņemiet Luckysite123 meklētājprogrammatūru sadaļā  “Manage Search Engines/Pārvaldīt meklētājprogrammas”. Izmantojiet zemāk dotos norādījumus.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Luckysite123.com un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Luckysite123.com noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Luckysite123.com no Google Chrome

Chrome pārlūkā dzēsiet Luckysite123.com mājas lapas saiti, kā paskaidrots zemāk, un arī sadaļā Appearance dzēsiet Luckysite123.com saiti.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Luckysite123.com un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Luckysite123.com dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Luckysite123.com pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās