Vīrusa bīstamība:  
  (10/100)

Noņem Trotux.com vīrusu (Uzlabotais gids) - atjaunināts Jan 2021

Lūsija Deinsa - - | Veids: Pārlūku pārtvērējs

Ko dara Trotux.com vīruss, kad tas iekļūst jūsu datorā?

Trotux.com vīruss var šķist ne tik draudīgs, salīdzinot ar citiem ļaunprātīgiem kiberdraudiem, kuri šobrīd klejo internetā. Tomēr kiberdrošības eksperti brīdina būt jums modriem, jo tā tomēr potenciāli nevēlama programma un var negatīvi ietekmēt datoru, tāpēc jums nevajadzētu to ignorēt, ja jūs redzat, ka tas ir pārņēmis jūsu pārlūku. Trotux spēj viegli bez jūsu atļaujas iefiltrēties jūsu datorā, kas ir skaidra norāde, ka kaut kas ir aizdomīgs attiecībā uz šo programmu. Tomēr slepena sistēmas pārtveršana ir tikai sākums. Tiklīdz Trotux.com pārtveršana ir pabeigta, šis vīruss nekavējoties uzbrūk jūsu pārlūkam un pārņem tā iestatījumus. Tāpēc iespējams, ka pirmā lieta, ko jūs ievērosiet, kad šis vīruss būs iekļuvis jūsu datorā, būs izmaiņas jūsu pārlūkā. Neesat pārsteigti, ja kādu dienu, atverot savu pārlūku, jūs konstatēsiet šo pārlūka pārtvērēju savas parastās meklētājprogrammas vietā. Šajā gadījumā jums vajadzētu zināt, ka šis vīruss centīsies palikt jūsu pārlūkā pēc iespējas ilgāk, izmainot jūsu DNS iestatījumus un instalējot papildu programmatūru, rīkjoslas un paplašinājumus. Trotux.com sadarbība ar citu pārtvērēju, ko sauc par iwatchavi.com, ir vēl viens iemesls, lai turētu aizdomās šo programmu.

A screenshot of the Trotux.com search engineTrotux.com vīruss

Ja jūs domājat, ka Trotux.com noņemšana nav jūsu laika vērta, jūs maldāties. Šī nekrietnā programma var neizskatīties nopietna, bet radīt problēmas jūsu datoram. Tāpēc, ja jūs nevēlaties apgrūtināt sevi ar tās noņemšanu, vienkārši skenējiet sistēmu ar ReimageIntego vai kādu citu profesionālu pretļaunatūras rīku, kurš automātiski izdzēsīs Trotux vīrusu.

Bez pārlūka iestatījumu pārtveršanas Trotux.com pāradresācijas problēma arī ir starp vissvarīgākajām īpašībām, ko vērts pieminēt, runājot par šo programmu. Šī meklētājprogramma nav uzticības vērta. Lai gan šis vīruss ir parasts pārlūku pārtvērējs, lietotāji arī meklē, kā noņemt Trotux reklāmprogrammatūru no saviem datoriem. Tas ir galvenokārt tāpēc, ka bez krāpnieciskiem rezultātiem, šis vīruss ģenerē arī lielu daudzumu reklāmu, kas paredzētas, lai pāradresētu lietotājus uz iepriekš noteiktām tīmekļa vietnēm, lai palielinātu to trafiku. Bez tam Trotux pārtver datorus, lai izspiegotu jūs un radītu vēl pārliecinošākus un valdzinošākus piedāvājumus. Dienas beigās jūs joprojām nokļūsiet uz tām pašām apšaubāmajām vietnēm, ko šis pārtvērējs reklamē. Ir svarīgi noņemt Trotux.com meklētāju no jūsu pārlūka, jo tie ir  tieši vārti, lai potenciāli nevēlamas programmas iekļūtu jūsu datorā

Vai jūs varat apturēt šī vīrusa darbošanos savā datorā?

Ir daudz veidu kā datorvīrusi var iekļūt datoros. Tomēr katrai kiberdraudu saimei ir savi tipiskie izplatīšanās veidi. Potenciāli nevēlamo programmu gadījumā, piemēram,Trotux.com tās ir programmatūru pakotnes. Īsi sakot, potenciāli nevēlamās programmas slepeni instalējas ar citām programmām bez lietotāja piekrišanas. ‘Šo maldinošo marketinga metodi sauc arī par „komplektēšanu’. Lai izvairītos no pievilināšanas potenciāli bīstamas programmatūras instalēšanā, vienmēr izlasiet EULA /galalietotāja licences vienošanosun citus programmatūras dokumentus. Lejupielādēto programmu iestatīšanā izvēlieties “Advanced” instalēšanas režīmu un pārbaudiet visas programmas programmatūras pakotnes satura sarakstā. Ja jūs redzat kādas aizdomīgas lietotnes, nekavējoties tās atceliet un turpiniet instalēšanu, kā parasti. Diemžēl, ja jūsu dators jau ir inficēts ar šo pārlūku pārtvērēju, jums jānoņem Trotux neizšķērdējot laiku.

Kas jums jāzina par Trotux.com noņemšanu?

Ir divi veidi kā padzīt potenciāli nevēlamas programmas, tādas kā Trotux, no inficētās ierīces uz visiem laikiem. Vairāk pieredzējušie lietotāji parasti izvēlas manuālo pieeju. Tomēr, ja jūs iepriekš neesat nodarbojies ar vīrusu noņemšanu, viss Trotux.com noņemšanas process var šķist diezgan biedējošs. Par laimi jūs varat nodzēst šo infekciju no sava datora arī automātiski. Ar drošām pretvīrusu utilītām jūs varēsiet to panākt ar dažiem klikšķiem. Bez tam programmatūra skenēs visu datoru, lai atrastu citu ļaunprogrammatūru, kas iespējami noslēpusies sistēmā. Tomēr, ja jūs vēlaties noņemt Trotux.com manuāli, izlasiet zem šī raksta dotos norādījumus, lai izvairītos no noņemšanas kļūdām. Ja jūs saskarieties ar kādām Trotux atinstalēšanas problēmām, sazinieties ar mums un mēs darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu jums tikt vaļā no šī neatlaidīgā vīrusa.

Kā izlabot DNS iestatījumus?

Kā mēs jau minējām, šis pārlūku pārtvērējs var mēģināt sabojāt jūsu DNS iestatījumus. ja jūs vēlaties pārliecināties, ka tie ir pareizi, tūlīt pēc Trotux noņemšanas veiciet šādus soļus:

 1. Ejiet uz “Control Panel”-> “Network and Internet” -> “Network and Sharing Center”-> “Change Adapter Settings”. Šeit jums vajadzētu redzēt savu aktīvo interneta savienojumu.
 2. Ar labo peles pogu uzklikšķiniet uz šo opciju un atlasiet “Properties”.
 3. Sameklējiet “Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)”, atlasiet to un vēlreiz noklikšķiniet uz “Properties”.
 4. Tiklīdz parādās “Properties” logs, atlasiet “Obtain an IP address automatically” un “Obtain DNS server address automatically!”. Kā mēs jau jūs brīdinājām, Trotux var mēģināt mainīt šos iestatījumus.
 5. Atlasiet “OK”, lai saglabātu izmaiņas.

Ar ReimageIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Supported versions Lietojams ar OS X Supported versions
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Reimage Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Reimage Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Reimage Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Reimage, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Trotux.com vīrusu dzēšanas instrukcija:

Noņemiet Trotux.com no Windows sistēmām

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Trotux.com un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Trotux.com vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'
 5. Izdzēs Trotux.com no Windows saīsnēm
  Ar labo peles taustiņu klikšini uz Mozilla Firefox saīsnes un izvēlies Properties. Labais klikškis uz meklētāja ikonas un izvēlieties 'Properties'
 6. Ej uz Shortcut un atrodi Target lauciņu. Izdzēs ļaunprātīgās URL adreses, kas ir saistītas ar vīrusu. Izvēlieties 'Shortcut' lodziņu un izdzēsiet 'http://isearch.babylon.com...' un citas aizdomīgas web adreses

Atkārto iepriekš minētos soļus ar visām meklētāja saīsnēm, ieskaitot Internet Explorer un Google Chrome. Esi doršs, ka atķeksē visas saīsnes, ieskaitot darbavirsmu, sākuma izvēlni un uzdevumjoslu.

Noņemiet Trotux.com no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet Trotux.com no Internet Explorer (IE)

 1. Noņem bīstamos paplašinājumus
  Atver Internet Explorer, klikšķini uz zobrata ikonas (IE izvēlnes) labajā augšējā stūrī un izvēlies Manage Add-ons. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Manage add-ons'
 2. Jūš redzēsiet Manage Add-ons logu. Meklē Trotux.com un citus aizdomīgus paplašīnājumus. Atslēdz to sklikšķinot uz Disable: Labais klikšķis uz katras no ļaunprātīgajām vietnēm un izvēlieties 'Disable'
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Klikškini uz zobrata ikonas (izvēlne) labajā augšējā stūrī un izvēlies Internet Options. Paliec General izvēlnē.
 4. Noņem ļaunprātīgās URL adreses un ievadi vēlamo domeina vārdu. Klikšķini uz Apply, lai saglabātu izmaiņas. Izdzēsiet ļaunprātīgās URL adreses, ievadiet vēlamo domeina nosaukumu un klikšķiniet uz 'Apply', lai saglabātu izmaiņas
 5. Restartē Internet Explorer
  Vēlreiz klikšķini uz zobrata ikonas un izvēlies Internet options. Ej uz Advanced izvēlni.
 6. Izvēlies Reset.
 7. Kad esat jaunā logā, atķeksē Delete personal settings un izvēlies Reset, lai pabeigu Trotux.com noņemšanu. Atveriet 'Advanced' un klikšķiniet uz 'Reset'. Tad izvēlaties 'Delete personal settings' un klikšķiniet vēlreiz uz 'Reset'

Noņemiet Trotux.com no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Trotux.com un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Klikškini uz izvēlnes (labais augšējais stūris), izvēlies Options General.
 4. Izdzēs ļaunprātīgās URL adreses un ievadi vēlamo mājaslapas adresi vai klikšķini uz Restore to default.
 5. Klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Kad esat iekš 'General', izdzēsiet ļaunprātīgās URl vietnes no 'Home Page' un klikšķiniet uz 'Restore to Default'. Klikšķiniet uz 'OK'
 6. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 7. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Trotux.com noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Trotux.com no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Trotux.com un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Nomaini mājas lapu un lieto noklusējuma meklētājprogrammu, ja Jūsu bija inficēta ar vīrusu
  Klikškini uz izvēlnes ikonas un izvēlies Settings.
 4. Atver On startup, tad atver Open a specific page or set of pages un klikšķini uz Set pages. Kad esat atvērsi izvēlni un 'Settings', izvēlies 'Set pages'
 5. Tagad Jums vajadzētu redzēt vēlvienu logu. Tajā logā, izdzēsiet ļaunprātīgās adreses un ievadiet jaunu mājaslapas adresi. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 6. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 7. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 8. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 9. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 10. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Trotux.com dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Trotux.com no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Trotux.com vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
  Atveriet Safari interneta meklētāju un izvēlnē klikšķiniet uz Safari. Tad izvēlieties Preferences kā rādīts iepriekš un izvēlieties General.
 4. Skatiet Homepage lauku. Ja Trotux.com ir to mainījis, noņemiet nevēlamo linku un ievadiet to, kuru Jūs vēlaties lietot kā meklētāju. Atcerieties iekļāut ”http://” pirms ievadiet adresi. Kad esat iekš 'General' izdzēsiet ļaunprātīgāš URL vietnes un ievadiet vēlamo domeina nosaukumu
 5. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 6. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Trotux.com noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'
Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-trotux-com-virus.html
Noņemšanas instrukcijas citās valodās

Jūsu viedoklis attiecībā uz Trotux.com virus