Noņem StartPageing123 vīrusu (Vieglas noņemšanas gids)

StartPageing123 vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir StartPageing123 vīruss?

Galvenā informācija par StartPageing123 vīrusu

Startpageing123 vīruss (pazīstams arī kā StartPageing123.com vīruss) pieder pie lielas potenciāli nevēlamo programmu grupas (PUP). Savu raksturojumu dēļ tas tiek klasificēts kā pārlūku pārtvērējs. Šis kiberparazīts izplatās programmatūru pakotnēs un izliekas par oficiālu meklētāprogrammru, kas nodrošina “izcilu tiešsaistes meklēšanas procesu.” Atbilstoši izstrādātājiem tas palīdz atrast vislabākos meklēšanas rezultātus tīmekļa vietnē. Patiesībā programma piegādā rezultātus no Google tīmekļa vietnes, attēliem, video un ziņu kategorijām. Tomēr tas izskatās kā parasta meklētājprogramma. Kiberdrošības speciālisti iesaka turēties no tās pa gabalu. StartPageing123 pārlūku pārtvērējs var pārņemt par mērķi izraudzītos tīmekļa pārlūkus un izmainīt to iestatījumus. Pēc pārtveršanas cilvēki var ievērot, ka to mājaslapa, noklusētā meklētājprogramma un jaunas cilnes URL adrese ir nomainīta ar šo. Tās nomainīšana ar citu var arī būt neiespējama, jo pārtvērēji bieži modificē reģistru vai saīsnes un kavē veikt jebkādu pielāgošanu. Pārlūku pārtvērēji tiek parasti izmantoti kā marketinga rīki. Tādejādi pilnīga kontrole pār tīmekļa pārlūkiem palīdz reklamēt dažādus produktus vai pakalpojumus. Vienīgi StartPageing123 noņemšana ļauj izvairīties no nevēlamas pāradresācijas, agresīvām reklāmām un apšaubāmām saitēm. Tāpēc, ja ievērojat šo tīmekļa vietni kā noklusētu mājaslapu, ieteicams skenēt datoru ar FortectIntego vai citu uzticamu pretļaunatūras programmu un tikt vaļā no šīs kiberinfekcijas.

StartPageing123 vīruss ir cieši saistīts ar citiem aizdomīgiem meklēšanas pakalpojumiem Mylucky123.com vai LuckySearch123.com. Viena no galvenajām problēmām saistībā ar apšaubāmiem meklētājiem ir tā, ka tie var būt spējīgi izmainīt meklēšanas rezultātus. Tomēr šī meklētājprogramma uzreiz sniedz rezultātus no Google. Šī situācija var ātri mainīties. Bez tam pārlūku pārtvērējs var piegādāt pārmērīgu tiešsaistes reklāmu, reklāmjoslu, uznirstošo logu, iekštekstu, u.tml. daudzumu. Tiešsaistes reklāmas ir kaitinošas. Tomēr pārklāts saturs un iesaldēts pārlūks nav nekas salīdzinājumā ar StartPageing123 pāradresācijas problēmām. Dažas no saitēm vai reklāmām var aizvest uz bīstamām tīmekļa vietnēm, kur jūs varat saskarties ar ļaunprogrammatūru vai tikt vilināts instalēt viltus programmatūru. Šīs reklāmas var būt ārēji pievilcīgas un interesantas, jo pārtvērējs ievāc informāciju par lietotājiem. Apkopotā informācija tiek izmantota, lai sniegtu personalizētas reklāmas. Tomēr ir viegli uzķerties un uzklikšķināt uz reklāmu ar ļaunprogrammatūru. Bez tam informācija par jums var tikt izplatīta vai pārdota trešajām pusēm. Tāpēc mēs neiesakām turēt šo programmu uz datora. Labāk noņemt StartPageing123 tiklīdz tā parādās pārlūkā.

StartPageing123 vīrusa attēlsStartPageing123 vīruss var uzbrukt pārlūka mājaslapai un galvenajai meklētājprogrammai

Kā vīruss var inficēt datoru?

Pārlūku pārtvērēji nav īsti vīrusi, tāpēc tie nevar ceļot un iefiltrēties datoros paši. Tie izplatās kā papildu elementi programmatūru pakotnēs. Šī iemesla dēļ ir svarīgi instalēt uzmanīgi no interneta lejupielādētas bezmaksas programmas. StartPageing123 pārtveršana var notikt, instalējot brīvprogrammatūras vai izplatāmprogrammatūras ar Quick, Basic vai Recommended iestatījumiem. Šie iestatījumi atklāti neizpauž papildu lietotnes un instalē tās pēc noklusējuma. Tādējādi pārlūku modifikācijas bieži ir pārsteigums daudziem datorlietotājiem. Lai izvairītos no pārlūku pārtvērējiem un citām potenciāli nevēlamām programmām, svarīgi ir paļauties uz Advanced/advancētajiem vai Custom/pielāgotajiem instalēšanas iestatījumiem. Tomēr, nav pietiekoši izvēlēties šīs opcijas. Lietotājiem jākontrolē katrs instalēšanas solis, jo kāds no tiem var ietvert papildu lejupielāžu sarakstu. Parasti šīs ievades ir iepriekš atlasītas. Tātad, steidzoties noklikšķināt “Next” pogu, var ļaut tām ielavīties iekšā. Svarīgi atcelt visas papildu lietotnes vai paziņojumus, kas piekrīt padarīt StartPageing123.com vai citu šaubīgu tīmekļa vietni par jūsu mājaslapu.

StartPageing123 noņemšanas iespējas

Izmanīti pārlūka iestatījumi ir galvenā pazīme par pārlūka pārtvērēja atrašanos sistēmā. ieteicams nekavējoties veikt StartPageing123 noņemšanu, jo pārtvērējs var būt spējīgs instalēt trešās puses lietotnes, paplašinājumus vai spraudņus, izsekojot informāciju par lietotājiem un dalīties ar partneriem un radot citas problēmas. Vieglākais un ātrākais veids, kā atrast un noņemt pārlūka pārtvērēju ir veikt pilnu sistēmas skenēšanu ar pretļaunatūras /pretspiegošanas programmu. Bez tam jūs varat šo procedūru veikt manuāli. Mūsu sagatavotās instrukcijas zemāk palīdzēs atrast un noņemt StartPageing123 no datora un tīmekļa pārlūkiem kopā ar visiem tā komponentiem.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā StartPageing123 vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet StartPageing123 no Windows sistēmām

Izpildiet norādījumus uzmanīgi, lai manuāli noņemtu StartPageing123 vīrusu no sistēmas. Bez tam neaizmirstiet pārbaudīt visus jūsu ierīcē instalētos tīmekļa pārlūkus. Pārlūku pārtvērējs ir savietojams ar Google Chrome un Mozilla Firefox. Tomēr tas var būt instalējis aizdomīgus paplašinājumus vai spraudņus arī citos tīmekļa pārlūkos.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē StartPageing123 un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast StartPageing123 vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet StartPageing123 no Mac OS X sistēmas

Lūdzu, izpildiet mūsu sagatavotos norādījumus un noņemiet StartPageing123 vīrusu no Mac.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs StartPageing123 vīrusu no Microsoft Edge

Pēc StartPageing123 pārtveršanas, veiciet šos soļus, lai atjaunotu Microsoft Edge.

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, StartPageing123 ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet StartPageing123 no Mozilla Firefox (FF)

Mozilla Firefox ir viena no visvairāk par mērķi izraudzītajiem pārlūkiem. Tāpēc jums jānoņem StartPageing123 no tā un citas aizdomīgas ievades. Tad atiestatiet pārlūka iestatījumus.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies StartPageing123 un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu StartPageing123 noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet StartPageing123 no Google Chrome

Zemāk dotās norādes palīdzēs jums noņemt StartPageing123 no Google Chrome un atiestatīt pārlūka iestatījumus.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies StartPageing123 un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu StartPageing123 dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet StartPageing123 no Safari

Pārliecinieties, ka nekādi aizdomīgi paplašinājumi vai spraudņi nav instalēti uz Safari.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet StartPageing123 vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu StartPageing123 noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no StartPageing123 pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās