Noņem ByteFence bevēlamu savienojumu (Bezmaksas instrukcija) - Jul 2018 atjaunināšana

ByteFence savienošanas noņemšanas instrukcija

Kas ir ByteFence pāradresācija?

ByteFence ir drošs rīks ar vairākām problēmām

Bytefence

Kas ir Bytefence? ByteFence ir likumīga pretļaunatūras programma, ko izstrādājis uzņēmums Byte Technologies. Tas nav vīruss. Šīs programmatūras galveno izpildfailu sauc bytefence.exe, kas droši darbojas apakšmapē “C: \ Program Files” pēc programmas instalēšanas. Ar vienīgo darbības principu šī programma ir ļoti līdzīga AVG antivīrusu programmai.

Tomēr, neskatoties uz to, ka lietotne pati par sevi ir nekaitīga, tiešsaistes kopiena sūdzas par tā izplatīšanu – saskaņā ar tiem, Bytefence var instalēt pati sevi datorā bez brīdinājuma. Šajā gadījumā jums jāzina, ka jūs varat instalēt šo lietotni savā datorā komplektā ar citu programmatūru kā “bezmaksas” komponentu.

Šīs izplatīšanas metodes dēļ daži drošības risinājumu pārdevēji (Malwarebytes, eGambit, Jiangmin u.c.) to iekļāvuši kategorijā “potenciāli nevēlama programma”. Visa to drošības programmu analīze, kas joprojām konstatē šo pretļaunatūras programmu kā vīrusu ir šeit.

Bytefence pāradresē uz Yahoo.com. Vai tas ir nopietni?

Tā nav liela problēma, ka Bytefence jūs novirza uz Search.yahoo.com. Tomēr jums vajadzētu zināt, ka šī problēma var sākt jūs apgrūtināt, tiklīdz jūs instalējat šo programmatūru. Jūs to varat novērst, izslēdzot programmas piedāvājumu mainīt sākumlapu un noklusējuma meklētājprogrammu uz šo meklētājprogrammu, ko jūs varat redzēt instalēšanas procesa laikā.

Sākumā programmatūra tika pāradresēta uz Search.ByteFence.com, kas ir pārlūku pārtvērējs, kas mazāk kā pirms gada apturēja darbību. Ja jums gadījies nonākt saskarē ar šo meklēšanas pakalpojumu sniedzēju, noņemiet to, jo par likumīgu tiek uzskatīta vienīgi oficiālā Byte Fence programma.

Lai nākotnē izvairītos no programmatūru pakotnēm , jums ir jābūt ļoti uzmanīgam, instalējot šo pretļaunatūras programmatūru savā datorā. Pretējā gadījumā jūs varat pieļaut sistēmas izmaiņas un papildu elementu, piemēram, sīkfailu, instalēšanu.

ByteFence attēlsLai gan ByteFence nav vīruss, tā meklētājprogramma Search.Bytefence.com var būt diezgan uzmācīga un to var būt grūti noņemt no pārlūka, neskatoties uz dažādiem atinstalēšanas mēģinājumiem. Augstāk redzamajā attēlā ir šīs vietnes ekrānšāviņš.

Programmas izplatīšanas stratēģijas

ByteFence varat lejupielādēt savā datora sistēmā no tās oficiālās tīmekļa vietnes. Jums vienkārši jāievada tās galvenā vietne un jānoklikšķina uz pogas “Bezmaksas lejupielāde”, kas atrodas centrā. Pašlaik pretļaunatūras programmatūra ir saderīga ar operētājsistēmu Windows, un to nevar izmantot operētājsistēmā Mac OS X.

Agrāk tās izstrādātāji izmantoja komplektēšanu, lai palielinātu pretļaunatūras programmas izplatīšanas ātrumu. Mazāk nekā pirms gada lietotāji vēl ziņoja par šīs programmas atrašanu pēc tādu programmu atjaunināšanas / lejupielādes, kā, piemēram, Format Factory pārveidotājs, dažādas spēles un citas programmatūras.

Lai novērstu programmatūru komplektu instalēšanu, vienmēr, kad instalējat bezmaksas programmatūras (lejupielādes pārvaldniekus, PDF veidotājus, video straumēšanas programmatūru un līdzīgas bezmaksas programmas), vienmēr vajadzētu izvēlēties Advanced vai Custom instalēšanas procesu un pēc tam atteikties instalēt “izvēles instalācijas” . Par laimi, komplektēšanu vairs neizmanto, lai reklamētu šo pretļaunatūras programmu.

Rezumējot: ar Bytefence saistītās viskaitinošākās lietas

Mēs uzskatām, ka ir daudz pretspiegošanas programmu, piemēram, FortectIntego vai SpyHunter 5Combo Cleaner, kas ir daudz uzticamākas nekā šis rīks. Tomēr mums vēlreiz jāpasaka, ka šī programma vispār nav kaitīga. Faktiski tā varētu palīdzēt jums izvairīties no ļaunprogrammatūrām, spiegprogrammatūrām un iepriekš instalētam lietotnēm (vismaz tas, kas ir minēts tā oficiālajā tīmekļa vietnē).

Tomēr, pirms lejupielādējat pretļaunatūras programmu savā datorā, noteikti ņemiet vērā šādus faktus:

 • Spēja ieiet sistēmā bez SKAIDRAS atļaujas prasīšanas. Iepriekš bija zināms, ka ByteFence izplatās kā cita bezmaksas programmatūras izvēles sastāvdaļa. Tā jau ir pārtraukusi izplatīšanos ar komplektēšanas palīdzību.
 • Spēja izmainīt sistēmas iestatījumus. Kad ByteFence tiek lejupielādēta, tā var piedāvāt mainīt sākumlapu, noklusējuma meklētājprogrammu, jaunu cilnes lapu utt. Jums vajadzētu izslēgt šos piedāvājumus, jo tie var izraisīt pāradresācijas, palēnināšanos un komerciālās reklāmas jūsu meklēšanas rezultātos.
 • Spēja palēnināt datoru un traucēt lietotāju ar savām reklāmām. Ja jums gadās lejupielādēt sistēmā šo pretļaunatūras programmu, ziniet, ka, izmantojot datoru, jūs varat pamanīt palēnināšanos. Arī šī programma var radīt nevēlamus brīdinājuma ziņojumus un reklāmas, kurās tiek lūgts iegādāties pilnu tās versiju.

ByteFence potenciāli nevēlamās programmas noņemšana

Jūs vienmēr varat noņemt ByteFence manuāli, izmantojot tradicionālo metodi, jo tā ir likumīga pretļaunatūras programmatūra. Tomēr, mēģinot atbrīvoties no saistītās meklētājprogrammas, jums tas var neizdoties, jo, iespējams, nevarat atrast visus tās failus , kuri instalēti datorā.

Neatkarīgi no tā, ka tas šķiet nesvarīgs uzdevums, ir svarīgi atbrīvoties no visiem Search.ByteFence.com vīrusa partneriem, jo tie var izraisīt nepārtrauktu šī pārlūkprogrammas pārtvērēja atkārtotu parādīšanos . Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir izvēlēties automātisku noņemšanas iespēju.

Lai palīdzētu jums iztīrīt savu datoru, drošības eksperti atlasījuši vairākus pretspiegošanas rīkus.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā ByteFence savienošanas noņemšanas instrukcija

Noņemiet ByteFence no Windows sistēmām

Ja vēlaties atbrīvoties no ByteFence, varat izmantot tālāk sniegto pamācību. Pārliecinieties, ka atinstalējat visus programmas partnerus, lai novērstu tās atkārtotu parādīšanos.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē ByteFence un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast ByteFence vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Izdzēs ByteFence novirzīšanu no Microsoft Edge

Ja jūs varat redzēt ByteFence Search savā Microsoft Edge, varat to likvidēt, izpildot šos norādījumus:

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, ByteFence ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet ByteFence no Mozilla Firefox (FF)

Neļaujiet pārlūkprogrammas pārtvērējam pārņemt Mozilla. Noņemiet to no pārlūkprogrammas, kā paskaidrots norādījumos šeit:

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies ByteFence un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu ByteFence noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet ByteFence no Google Chrome

Lai dabūtu savu noklusējuma sākumlapu uz Google Chrome, no savas pārlūkprogrammas noņemiet Search.ByteFence.com un ar to saistītās sastāvdaļas šādi:

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies ByteFence un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu ByteFence dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet ByteFence no Safari

Iztīriet Safari, izpildot šādus norādījumus:

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet ByteFence vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu ByteFence noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no ByteFence pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās