Noņem Chrominio Message Center vīrusu (Noņemšānas gids) - Pamācība

Chrominio Message Center vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Chrominio Message Center vīruss?

Chrominio vīruss ir uznirstošais ziņojums, kas piedāvā instalēt apšaubāmas programmas

Chrominio Message Center vīruss

Chrominio Message Center vīruss ir reklāmprogrammatūra un viens no Chromium vīrusa variantiem. Viltus uznirstošie logi uzrāda paziņojumu, kas mudina lietotājus atjaunināt Chromium. Tomēr pēc tam upuri tiek novirzīti uz apšaubāmām tīmekļa vietnēm, kas reklamē viltus programmatūras, tādas kā, piemēram, optimizācijas rīkus, pievienojumprogrammas, rīkjoslas, pārlūku paplašinājumus un līdzīgas. Bez tam Chrominio vīruss var novest pie dažāda citāda sponsorēta satura, uzrādot viltus meklēšanas rezultātus, kuri ir iegulti tieši Google Chrome, Mozilla Firefox vai citā pārlūkā, kā arī novirzīt lietotājus uz bīstamiem domēniem.

Nosaukums Chrominio Message Center vīruss; Chrominio vīruss
Saistīts ar Chromium vīrusu
Veids Reklāmprogrammatūra
Bīstamības līmenis Vidējs. Spēj instalēt viltus utilītas, bet nebojā sistēmu tieši
Pazīmes Uzrāda uznirstošas reklāmas viltotu rīku iegādes piedāvājumiem
Izplatīšana Programmu komplektēšana, ļaunprātīgas tīmekļa vietnes, uznirstošas reklāmas
Likvidēšana Vislabākais rīks PNP noņemšanai ir FortectIntego

Google forumos ir daudzi posti ar sūdzībām par aizdomīgu Chrominio ziņojumu. Piemēram, tēma ir “Vai Chrominio Message Center ir jūsu darbs?” Ir acīmredzams, ka lietotāji ir neizpratnē, vai Google un Chrome ir saistīti ar šiem viltus uznirstošajiem logiem, vai nē. Mēs varam jums galvot, ka tas tā nav un šiem viltus ziņojumiem nav nekā kopīga ar respektablu organizāciju. Bez tam lietotāji stāstīja, ka ierīces skenēšana ar pretļaunatūras programmatūru atrada daudzus elementus, un drīz pēc tam viņi atbrīvojās no reklāmprogrammām.

Kaitinošais Chrominio Message Center brīdinājums var tikt ierosināts jebkad tīmekļa pārlūkošanas sesiju laikā. Tā kā uznirstošais logs parādās negaidīti un izskatās tā, it kā tam būtu visi oficiālie Chromium logo (likumīgs, brīvi pieejams pārlūkošanas rīks, ko izlaidis Google), lietotāji var apmulst un uztvert šo viltojumu par īstu paziņojumu. Logam nav “X” pogas, lai to aizvērtu, un vienīgais pieejamais ir “Configure./Konfigurēt”

Uznirstošajā logā parādās šāds paziņojums:

Chromino Message Center
New Chromium version is available
Would you like to install the latest version?
[configure] button

Ja lietotāji uzklikšķina uz pogas “Configure”, tie tiek mudināti ievadīt savu personīgo informāciju, piemēram, vārdu, e-pasta adresi, vai pat bankas informāciju, vai arī tiem tiek piedāvāta viltota programmatūra, kas ir pilnīgi nederīga. Bez tam lietotāji var nejauši parakstīties uz pakalpojumiem, kuri tiem nav vajadzīgi, un viņu kredītkarte tikt iztukšota (parastā summa ir ap $50) katru mēnesi vai pat katru nedēļu. Diemžēl upuri pat neapzinās, ka viņi to paši akceptē. Tāpēc esiet uzmanīgi tiešsaistē – mācieties atpazīt krāpniekus.

Chrominio Message Center reklāmprogrammatūraChrominio Message Center vīruss ir programma, kas izplata vairākas ļaunprātīgas, reklāmas saturošas ziņas

Chrominio vīruss tika radīts ar vienu mērķi – radīt ienākumus no nevainīgiem upuriem. katru reizi, kad lietotājs ar viltu tiek pierunāts instalēt aizdomīgu lietotni, reklāmprogrammatūru izstrādātāji gūst finansiālu labumu. Šī veida shēmu sauc par maksa par instalēšanu, un tā dod labumu viltus programmatūru izstrādātājiem, kā arī reklāmprogrammatūru autoriem. Tāpēc nekavējieties ar Chrominio Message Center vīrusa noņemšanu, neļaujiet krāpniekiem pārvērst naudā jūsu kompromitēto navigēšanu.

Reklāmprogrammatūras parasti vāc dažādu nepersonīgi identificējamu informāciju (dažos gadījumos kāda aizdomīga programmatūra var vākt sensitīvu informāciju – drošības eksperti to sauc par spiegprogrammatūru), un Chrominio Message vīruss nav izņēmums. Programma spēj:

 • uzraudzīt jūsu darbības Twitter vai citos sociālajos tīklos;
 • piekļūt jūsu meklēšanas vēsturei un pārbaudīt, kādai tirdzniecībai, akcijām un piedāvājumiem jūs dodat priekšroku;
 • redzēt jūsu iecienītākās filmas, spēles vai mūziku;
 • redzēt informāciju par jūsu interneta pakalpojuma sniedzēju un jūsu IP adresi.

Šī informācija vēlāk tiek izmantota reklāmas nolūkos. Virusai.lt grupa vēlas, lai jūs zinātu, ka publicētāji rada, pielāgo un maina savu saturu, balstoties uz jūsu preferencēm, lai apmānītu jūs. Tādā veidā reklamētāji var nodrošināt, ka produktu, kas jums patīk, jūs iegādāsieties no viņiem, nevis likumīgiem mazumtirgotājiem.

Jums jānoņem Chrominio vīruss no datora kopā ar visiem saistītajiem elementiem. Vislabākais veids, kā to izdarīt, ir izmantojot FortectIntego vai citu pretļaunatūras programmatūru. Šīs profesionālās programmas var skenēt visu sistēmu un noņemt visus draudus, tostarp tos, kurus reklāmprogrammatūra var būt instalējusi bez jūsu ziņas.

Chrominio vīruss

Chrominio Message Center var būt paslēpts programmatūru komplektā

Potenciāli nevēlamas programmas tiek radītas, lai dotu labumu saviem izstrādātājiem un nevis lietotājiem. Tāpēc reklāmprogrammatūru upuri apzināti neinficē savas ierīces ar nevēlamiem reklāmu parazītiem, kas tiem nepārtraukti uzbrūk – nevienam cilvēkam tas nepatiktu. Tāpēc apšaubāmu programmatūru autori izmanto programmatūru komplektēšanu, lai inficētu pēc iespējas vairāk datoru.

Šī marketinga metode ļauj bezmaksas programmatūru un izplatāmprogrammatūru izstrādātājiem pievienot instalētājā papildu elementus un paslēpt tos Advanced vai Custom instalēšanas režīmā. Lietotāji parasti nav īpaši uzmanīgi, instalējot bezmaksas lietotnes, jo viņi vēlas to paveikt pēc iespējas ātrāk. Šī iemesla dēļ viņi vienmēr izvēlas Recommended/ieteicamo vai Quick/ātro instalēšanas režīmu, kā rezultātā tiek instalēta reklāmprogrammatūra vai cita PNP.

Pēc Advanced iestatījumu izvēles, noņemiet visas atzīmes pie optimizācijas rīkiem, pārlūku paplašinājumiem, PDF veidotājiem un citām šaubīgām lietotnēm. Mēs varam galvot, ka lielākā daļa no piedāvātajām programmām ir nederīga un vienīgi piebāzīs jūsu datoru ar krāmiem.

Chrominio Message Center vīrusa noņemšana

Lai pienācīgi noņemtu Chrominio vīrusu, jums jāizmanto profesionāls pretļaunatūru rīks un jāveic pilna sistēmas skenēšana. Šī izvēle ļauj jums bez pūlēm atrast visus komponentus, ko reklāmprogrammatūra varētu būt instalējusi, un ātri tos visus likvidēt.

Chrominio Message viltus ziņojumi

Ja jūs esat prasmīgs datorlietotājs, jūs varat izmēģināt arī manuālo Chrominio Message Center noņemšanu. Šī metode var būt nedaudz laikietilpīgāka un arī prasīt no jums pilnīgu uzmanību. Pēc pilnīgas reklāmprogrammatūras likvidēšanas jums jānodrošina, ka visi pārlūka iestatījumi ir iestatīti uz noklusējumu, jo dažas PNP tos izmaina bez brīdinājuma. Tāpēc paritiniet uz leju un paskatieties, kā iestatīt visus instalētos pārlūkus atpakaļ uz noklusējumu.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Chrominio Message Center vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet Chrominio Message Center no Windows sistēmām

Atbrīvojiet Windows OS no Chrominio Message Center vīrusa ar šādiem soļiem:

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Chrominio Message Center un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Chrominio Message Center vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Chrominio Message Center no Mac OS X sistēmas

Ja jūs vēlaties noņemt  PNP no Mac OS X, izpildiet šādus norādījumus:

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs Chrominio Message Center vīrusu no Microsoft Edge

Lai atiestatītu Microsoft Edge, veiciet šādas darbības:

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Chrominio Message Center ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Chrominio Message Center no Mozilla Firefox (FF)

Padariet Firefox pārlūku atkal tīru:

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Chrominio Message Center un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Chrominio Message Center noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Chrominio Message Center no Google Chrome

Google Chrome nepieciešams iestatīt uz noklusējuma šādi:

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Chrominio Message Center un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Chrominio Message Center dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Chrominio Message Center no Safari

Gadījumā, ja potenciāli nevēlama programma ir inficējusi Safari, veiciet šādas izmaiņas:

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Chrominio Message Center vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Chrominio Message Center noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Chrominio Message Center pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās