Noņem com.google.provision vīrusu (Vieglas noņemšanas gids) - Bezmaksas instrukcija

com.google.provision vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir com.google.provision vīruss?

Com.google.provision vīruss uzbrūk Android lietotājiem

Attēls, kurā attēlots Androīda ļaunatūra -com.google.provision

Com.google.provision vīruss ir ļaunprogrammatūra, kas visbiežāk konstatēta Android ierīcēs. Šīs ļaundabīgās programmas klātbūtni nevajadzētu palaist garām, jo tā izrāda apgrūtinošu uzvedību, dublējot sevi pēc neveiksmīgas likvidēšanas.

Tā kā ļaunprogrammatūra darbojas, izmantojot skriptus, tā neizpaužas programmatūras formā. Diemžēl šī īpatnība traucē atklāšanu. Novērojot infekcijas specifikāciju, tā visbiežāk darbojas kā rīks, kas ļauj piekļūt Android ierīces administrēšanas tiesībām un lejupielādēt papildu un, protams, nevajadzīgas lietojumprogrammas.

Diemžēl, tā kā Android OS ir lielāka ievainojamība nekā operētājsistēmai Windows OS, tad šī infekcija kļuva par dominējošo Android ļaunprogrammatūru tipu. Turklāt com.google.provision infekcija izrāda zināmu imunitāti pret rūpnīcas iestatījumu atiestatīšanas funkciju. Lai noņemtu com.google.provision ļaunprogrammatūru, instalējiet Malwarebytes mobilo versiju. Gadījumā, ja tā neko neatrod, atkārtojiet darbību Safe Boot/drošās atsāknēšanas režīmā.

Android ļaunprogrammatūras turpina vairoties

Diemžēl šī infekcija ir tikai viens no šāda veida ļaunprogrammu variantiem. Ir arī citi ļaunprātīgas programmatūras paraugi, piemēram, com.android.gesture.builder. Turklāt šim com.google.provision vīrusam ir arī datora variācijas. Lietotāji ziņoja par šīs ļaunprātīgās programmas atrašanu klēpjdatoros un planšetdatoros.

Papildus potenciāli krāpniecisku lietojumprogrammu lejupielādēšanai ļaunprātīgā programma var savākt tehnisko informāciju par lietotāju datoriem vai ierīcēm vai pat mēģināt atlasīt sensitīvākus datus – personisko informāciju. Kamēr vieni kibernoziedznieki koncentrējas uz izspiedējvīrusu izstrādi, citi noziedznieki izstrādā Android ļaunprogrammatūras.

Ir bijuši daudzi gadījumi, kad tie paslēpa savus vīrusus šķietami nevainīgām Android lietotnēm. Turklāt nesen tika konstatēta vēl viltīgāka ļaunprogrammatūru kampaņa. Lietotnes lejupielāde kļūst riskantāka, jo noklikšķinot uz “lejupielādēt”, jūs varat aktivizēt ļaunprogrammatūru pat tad, ja nav redzams neviens papildu pielikums. Tādējādi, ņemot vērā šīs ļaunprātīgas programmatūras variācijas potenciālu, veiciet ātru com.google.provision noņemšanu.

Androīda virusa -com.google.provision- paraugsCom.google.provision darbojas kā Ierīces administratora rīks, kas var mēģināt jūsu ierīcē lejupielādēt ļaunprātīgu saturu.

Izplatīšanas kampaņa dažādojas

Diemžēl Android izstrādātājiem vēl joprojām tālu līdz sava produkta uzlabošanai. Viens no galvenajiem trūkumiem ir tas, ka trūkst PC identisku pārlūka iestatījumu. Tā kā jūs varat tikai attīrīt kešatmiņu, bet ne atiestatīt pārlūka iestatījumus, vairāki lietotāji nonāk ļaunprogrammatūras slazdos, kas iekļūst slikti aizsargātās tīmekļa vietnēs.

Turklāt mobilie lietotāji joprojām neuzņem nopietni kiberdrošību. Tie nenodrošina savus tālruņus ar pretvīrusu programmatūru. Tādēļ ļaujiet jums sniegt jums dažus padomus, kā stiprināt sava tālruņa drošību:

 • izvairieties instalēt lietotnes no neuzticamiem un nezināmiem avotiem
 • pārbaudiet, vai jūs esat novirzīts uz vēlamo vietni, negūstot apšaubāmu URL saturu pirms galamērķa sasniegšanas
 • instalējiet OS un drošības lietotnes atjauninājumus
 • pārbaudiet, kurai lietotnei ir piekļuve ierīces administrēšanas privilēģijām

Likvidējiet com.google.provision infekciju

Savas slēptās un elastīgās formas dēļ jums, iespējams, var neizdoties veikt manuālo com.google.provision noņemšanu. Tā kā ļaunprogrammatūra var palikt pat pēc rūpnīcas iestatījumu atiestatīšanas, ļaujiet infekciju izdzēst ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīkam.

Varat arī atsāknēt savu mobilo ierīci vai planšetdatoru Safe boot/drošajā atsāknēšanā, palaist programmatūru un noņemt Com.google.provision vīrusu. Gadījumā, ja esat atradis infekciju operētājsistēmā Windows vai Mac OS, izskatiet norādījumus zemāk, kā atiestatīt pārlūka iestatījumus. Ievērojiet, ka tiek mērķēts arī uz lietotājiem, kuriem angļu valoda nav dzimtā valoda, piemēram, čehiem . Visbeidzot, izdzēsiet visas nezināmās lietotnes, kuras instalējusi šī ļaunprogramma.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā com.google.provision vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet com.google.provision no Windows sistēmām

Izvēlieties savu pārlūkprogrammu un atiestatīt iestatījumus, lai likvidētu com.google.provision elementus.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē com.google.provision un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast com.google.provision vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet com.google.provision no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs com.google.provision vīrusu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, com.google.provision ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet com.google.provision no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies com.google.provision un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu com.google.provision noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet com.google.provision no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies com.google.provision un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu com.google.provision dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet com.google.provision no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet com.google.provision vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu com.google.provision noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no com.google.provision pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās