Noņem DuckDuckGo (Noņemšānas gids) - atjaunināts Jan 2018

dzēšanas instrukcija

Kas ir DuckDuckGo?

DuckDuckGo meklētājs ir uzticama meklētājprogramma ar vairākiem mīnusiem

DuckDuckGo vīruss

DuckDuckGo NAV vīruss! Mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar to, lai jums neveidotos nepareizs priekšstats par programmatūru, kura saņem vidējo trafiku 15,5 miljonu mēnesī. Ņemot vērā tā popularitāti, iespējams, ka jūs kādreiz esat saskāries ar Duck Duck Go, jo īpaši, ja meklējat jaunu meklēšanas rīku, kas nespiego jūsu tiešsaistes darbības.

Kā mēs visi zinām, privātums ir ļoti reta iezīme meklētājprogrammās , un pastāv izplatīta pārliecība, ka šo meklētājprogrammu var izmantot, lai izvairītos no izsekošanas . Tomēr jums jāpatur prātā, ka DuckDuckGo ir izmantojis aktīvas izplatīšanas stratēģijas. Tātad, var gadīties, ka meklētājprogramma var parādīties jūsu pārlūkprogrammā bez jūsu tiešas atļaujas.

Šādas programmatūras izplatīšanas tendences nav jaunas un tiek uzskatītas par likumīgām. Tomēr tos ir aktīvi izmantojuši gan uzticami izstrādātāji, gan apšaubāmi meklēšanas pakalpojumu sniedzēji. Ja jūs tikko atradāt DuckDuckGo savā Mac, iPhone, Android vai datorā, vienīgā persona, kas vainojama šī meklēšanas pakalpojuma sniedzēja iekļūšanai sistēmā, esat jūs. Jūs jautāsiet, kāpēc tā?

Tas ir tāpēc, ka jūs esat vienīgais, kas pieļauj komplektā iekļauto programmu instalēšanu, izlaižot svarīgas bezmaksas programmatūras instalēšanas darbības. Ja vēlaties uzzināt, kādas darbības jums jāveic, lai izvairītos no Duck Duck Go meklētājprogrammas, skatiet tālāk minētos punktus.

Vēl jo vairāk, tūlīt pēc tam, kad esat iegājis programmatūras oficiālajā tīmekļa vietnē, jūs varat uzreiz ievērot, cik lielu stresu šī pārlūkprogramma uzliek jūsu pārlūkošanas paradumiem. Tā varētu traucēt jūsu pārlūkošanas sesijām, jo tā reizēm tiecas novirzīt savus lietotājus uz citiem domēniem.

Šī parādība var kļūt par kaitinošu, jo tā cenšas popularizēt sponsorētās vietnes un palīdzēt palielināt apmeklētāju datplūsmu. Ja nevēlaties saskarties ar šiem pāradresācijas gadījumiem, ieteicams noņemt DuckDuckGo meklētājprogrammu. Lai taupītu laiku, instalējiet FortectIntego.

Šī meklēšanas instrumenta jaunākās versijas ir saderīgas ar Android un iOS. Ja jūs savā viedtālrunī vai planšetdatorā saskarieties ar kādu no šīm versijām, tās bez kavēšanās atinstalējiet. Bez iepriekš minētās novirzīšanas tendences, pārtvērējs var pievienot jūsu pārlūkprogrammai saistītus spraudņus . Ja jūs ar to neesat apmierināts, DuckDuckGo noņemšana ir jūsu pašreizējā prioritāte.

DuckDuckGo reklāmprogrammatūras vietneAttēls ar galveno, oficiālās DuckDuckGo vietnes sākumlapu

Tūlīt pēc tam, kad atverat šī meklēšanas rīka Privātuma politiku vai Galalietotāja licences līgumu, jūs varat redzēt, ka tā izstrādātāji uzskata, ka privātums ir galvenā rūpe. Viņi apgalvo, ka nevāc nekādu personisku informāciju par saviem lietotājiem un nedalās ar to ar trešajām personām. Tomēr, ja jūs lasāt tālāk, jūs varētu redzēt šādus noteikumus, kas ir pretrunā viens otram:

“When you search at DuckDuckGo, we don't know who you are and there is no way to tie your searches together.

We also save searches, but again, not in a personally identifiable way (…) Similarly, we may add an affiliate code to some eCommerce sites (e.g. Amazon & eBay) that results in small commissions being paid back to DuckDuckGo when you make purchases at those sites.”

Mēs arī saglabājam meklējumus, bet atkal, ne personiski identificējamā veidā (…) Tāpat mēs varam pievienot partnera kodu dažām e-komercijas vietnēm (piemēram, Amazon & eBay), kā rezultātā, nelielas komisijas maksas tiek atmaksātas DuckDuckGo, ja jūs veicat pirkumus šajās vietnēs.”

Īsi sakot, katra tīmekļa vietne apkopo vairāk vai mazāk tehnisku informāciju par lietotājiem. Tas notiek ne tikai mārketinga nolūkos, bet arī savu tīmekļa vietņu drošības uzturēšanai. Izmantojot šo meklētājprogrammu, laiku pa laikam varat saskarties ar DuckDuckGo novirzīšanu. Tas nozīmē, ka tīmekļa lapa var jūs aizvadīt uz savu partneru domēniem.

Tāpat šīs trešās puses var izmantot dažādas izsekošanas tehnoloģijas , lai savāktu informāciju, kas nosaka jūsu personiskās pārlūkošanas preferences. Pēc šādu datu iegūšanas tiešsaistes reklāmas uzņēmumi var pārpildīt jūsu pārlūkprogrammu ar apgrūtinošiem personalizētiem komerciālajiem piedāvājumiem.

Nevēlamu meklēšanas pakalpojumu iegūšanas iemesli

Parasti, potenciāli nevēlamas programmas iekļūst datoros, slēpjoties zem brīvprogrammatūras . Arī lietotāji veicina šādu izplatīšanu, jo tie steidzas cauri instalēšanas vednim, pat neapzinoties, ka ar likumīgām lietojumprogrammām kopā nāk arī “bonusa” programmas.

Lai nākotnē izvairītos no DuckDuckGo pārtveršanas, mainiet parasto instalēšanas kārtības secību:

 1. Palaidiet programmatūras instalēšanas vedni un atlasiet “Advanced”/Advancēto režīmu.
 2. Tad jums vajadzētu pamanīt vairākas izvēles rūtiņas, kas lūdz jūs piekrist lejupielādēt papildu pievienojumprogrammas. Noņemiet atzīmi no tām visām.

Ja jūs nejauši tās aktivizējāt, un pēc tam tās tiek instalētas, esiet mierīgs, jo potenciāli nevēlamas programmas iespējams viegli noņemt.

Viegls veids, kā noņemt DuckDuckGo

Ja vēlaties datorā veikt DuckDuckGo noņemšanu, ievērojiet tālāk norādītās manuālās noņemšanas darbības. Lai atbrīvotos no tā Jums ir nepieciešams atinstalēt šo meklētājprogrammu, kā arī atiestatīt savas pārlūkprogrammas.

Kad esat pabeidzis šo procedūru, jums būtu arī jāapsver pilnīga sistēmas skenēšana ar pretspiegošanas programmatūru, lai pārliecinātos, vai jūsu dators ir pilnīgi drošs un bez nopietniem datora kaitēkļiem. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešama viena no drošības programmām, kas norādītas zemāk, atjauniniet to jaunākajā versijā un veiciet pilnu sistēmas skenēšanu.

Parasti DuckDuckGo vīrusa noņemšana no ierīces aizņem tikai dažas minūtes. Visbeidzot, neaizmirstiet, ka personīgā piesardzība ievērojami samazina iespēju saskarties ar kiberdraudiem.

BUJ:

Jautājums: DuckDuckGo vietne ir aizstājusi manu mājas lapu. Lai gan tā patiešām izskatās kruti, tas palēnina manu datoru un rāda dažādas kaitinošas reklāmas. Es nolēmu, ka man nav vajadzīga šī meklētājprogramma, kā arī nevēlos to izmantot … Vai jūs varat man pateikt, ko man darīt?

Atbilde. Ja meklētājprogramma DuckDuckGo ir parādījusies kā jūsu noklusējuma sākumlapa un arī kā primārā meklētājprogramma, iespējams, esat bijis neuzmanīgs, instalējot citu lietotni savā datorā. Tomēr tas NAV vīruss, tāpēc jūs to varat izmantot saviem meklējumiem. Ja iepriekš izmantotā meklētājprogramma jums šķiet labāka, mēs iesakām no sava datora noņemt DuckDuckGo meklēšanu. Zemāk jūs atradīsiet noņemšanas norādījumus.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā DuckDuckGo dzēšanas instrukcija

Noņemiet DuckDuckGo no Windows sistēmām

Lai noņemtu DuckDuckGo manuāli, jums nepieciešams veikt zemāk norādītos soļus. Atinstalējiet visu, kas saistīts ar šo kompāniju.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē DuckDuckGo un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast DuckDuckGo vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet DuckDuckGo no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet DuckDuckGo no Microsoft Edge

Lai iztīrītu Microsoft Edge, jums nepieciešams noņemt ar DuckDuckGo saistītās pievienojumprogrammas. Jūs varat izvēlēties arī atiestatīt šo pārlūku.

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, DuckDuckGo ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet DuckDuckGo no Mozilla Firefox (FF)

lai pārtrauktu DuckDuckGo izmantošanu, jūs varat atbrīvot Mozilla no  saistītajām pievienojumprogrammām vai atiestatīt pārlūku.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies DuckDuckGo un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu DuckDuckGo noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet DuckDuckGo no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies DuckDuckGo un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu DuckDuckGo dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet DuckDuckGo no Safari

lai noņemtu DuckDuckGo no Safari, jums nepieciešams atiestatīt šo tīmekļa vietnes pārlūku. Tas nav vīruss, tāpēc jūs varat arī mēģināt izmainīt savu sākumlapu un noklusēto meklēšanas pakalpojumu sniedzēju, kā parādīts norādījumos zemāk.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet DuckDuckGo vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu DuckDuckGo noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no DuckDuckGo pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās