Noņem Fastsupport.com (Uzlabotais gids) - Aug 2018 atjaunināšana

dzēšanas instrukcija

Kas ir Fastsupport.com?

Fastsupport.com – likumīgs pakalpojums, ko hakeri ļaunprātīgi izmanto, lai mērķa datorsistēmās instalētu ļaunprātīgas programmatūras

Fastsupport.com attēls

Fastsupport.com ir pilnīgi likumīga programmatūra, kas datorā parādās kā GoToAssist.exe process. Tā ir paredzēta, lai palīdzētu datoru tehniķiem iegūt attālinātu piekļuvi datorsistēmai, lai novērstu tās darbības traucējumus un līdzīgas problēmas. Diemžēl hakeri un līdzīgi ļaunprātīgie dalībnieki ir atraduši veidu, kā izmantot šo ekrāna kopīgošanas pakalpojumu, lai īstenotu savas ļaunprātīgas vajadzības. Viņi sākuši izmantot Fastsupport.com shēmu, cenšoties izplatīt savus nepamatotos pieprasījumus, lai piekļūtu upuru ierīcēm un papildus instalēt savas ļaunprātīgās programmatūras vai uzsākt izmaiņas, kas varētu radīt nopietnas problēmas sistēmai.

Nosaukums Fastsupport.com
Tips Potenciāli nevēlama programma (PNP)
Process GoToAssist.exe
Pazīmes Pārsūta uz fiktīvām vietnēm, lūdzot nodrošināt attālinātu piekļuvi datoram, lai atrisinātu dažas problēmas. Tādējādi hakeri iefiltrē sistēmā ļaunprātīgas programmatūras vai pat mēģināt nozagt konfidenciālu informāciju
Izplatīšana Maldinošas tīmekļa vietnes, kas reklamē shēmu, var parādīties Google pirmajās pozīcijās. Tās var sākt parādīties arī reklāmprogrammatūru dēļ, kas var sasniegt datoru, izmantojot komplektēšanas metodi ​​vai pēc tam, kad lietotājs noklikšķina uz ļaunprātīgas reklāmas
Likvidēšana Eksperti brīdina, ka PNP komponentu atklāšana varētu būt grūts uzdevums. Tāpēc iegūstiet FortectIntego, lai atinstalētu Fastsupport.com automātiski

Mēģinot sasniegt savu mērķauditoriju, hakeri ir radījuši daudzas viltus vietnes, kas ir izveidotas, lai parādītu pirmajās pozīcijās Google Search. Šīs vietnes ir reklamējušas dažādus pakalpojumus, lai padarītu liktu cilvēkiem uzķerties uz Fastsupport.com shēmas, kā visefektīvākā veida, kā savest kārtībā savu sistēmu. Ņemiet vērā, ka katra no iepriekš minētajām vietnēm izskatās neticami līdzīga likumīgajām. Tāpat cilvēki, kas nespēj konstatēt krāpšanu, var tikt pierunāti sniegt attālinātu piekļuvi savam datoram un ļaut kibernoziedzniekiem uzsākt dažādas darbības tiem aiz muguras.

Turklāt GoToAssist.exe/Fastsupport.com shēma var parādīties reklāmas formā, kurā apgalvots, ka sistēma ir bojāta, un ka jums jāatļauj “sertificētiem Microsoft tehniķiem” pieslēgties jūsu datoram un to salabot. Ņemiet vērā, ka šādus priekšlikumus nevajadzētu pieņemt, jo klikšķināšana uz šādām reklāmām var inficēt jūsu ierīci ar nopietnu ļaunprogrammu, kas var viegli mēģināt pārņemt jūsu sistēmu. Visvienkāršākais veids, kā pamanīt, ka izpildfails ir neīsts, ir pārbaudīt CPU izmantojumu uzdevuma pārvaldniekā CPU .

Parasti noziedznieki, kas mēdz lietot Fastsupport.com un līdzīgu ekrāna koplietošanas programmatūru, lai iefiltrētu upuru sistēmās bīstamas infekcijas, mēģina inficēt tās ar šādām ļaunprātīgām programmatūrām:

 • banku Trojas zirgi;
 • spiegprogrammatūras ;
 • izspiedējvīrusi;
 • potenciāli nevēlamās programmas (PNP).

Tāpēc, ja jūs pastāvīgi saskaraties ar šo tiešsaistes krāpšanu, mēs ļoti iesakām aizvērt cilni vai logu, kas liek jums izmantot bezjēdzīgus pakalpojumus un meklēt aizdomīgas programmas savā datorā. Vairumā gadījumu reklāmprogrammatūras, pārlūku pārtvērēji un līdzīgas PNP ir atbildīgas par kompromitētu meklēšanas rezultātu un reklāmu rādīšanu. Pretējā gadījumā jūsu datorā var iekļūt nopietna ļaunprogramma vai jūs varat tikt piemānīts, liekot atklāt savus personīgos datus.

Paturiet prātā, ka oficiālajai programmatūrai un tās izstrādātājiem nav nekāda sakara ar šīm krāpniecībām, kas kādu laiku jau izplatās visapkārt. Ja jūsu dators ir inficēts, jūs varat noņemt Fastsupport.com, izmantojot profesionālu pretvīrusu, piemēram, FortectIntego.

Kad Fastsupport.com noņemšana ir pabeigta, pārliecinieties, ka esat atiestatījis katru no ietekmētajām pārlūkprogrammām, tostarp Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari, Google Chrome utt. Mēs esam sagatavojuši detalizētas vadlīnijas tiem, kuri nav pietiekami pieredzējuši un vēlas saņemt kādu palīdzību. Jūs tās varat atrast zemāk.

Fastsupport.com ilustrācijaFastsupport.com ir legāla programmatūra. Taču internetā var atrast tās kopiju, kas apkrāpj lietotājus.

Cilvēki tiek ievilināti Fastsupport shēmā ar maldinošām metodēm

NoVirus.uk eksperti ir analizējuši saņemtos ziņojumus un brīdināja, ka visizplatītākais veids, kā cilvēki saskaras ar krāpniecību, ir noklikšķinot uz tā Google meklēšanas rezultātos. Izskatās, ka viltus tīmekļa vietne, kas ir paredzēta, lai ļaunprātīgi liktu lietotājiem dot attālinātu piekļuvi datoram, šķiet gandrīz identiska likumīgajai.

Turklāt ievērojama daļa upuru neapzināti instalējusi fiktīvu lietotni kopā ar citu bezmaksas programmatūru. Šī izplatīšanas metode ir pazīstama kā komplektēšana un plaši izplatīta visā pasaulē. Tādējādi cilvēki, kuri nepievērš uzmanību instalēšanas procesam, var inficēt savas sistēmas ar vīrusu.

Ja vēlaties izvairīties no visām potenciāli nevēlamajām programmām, jums:

 1. jānoraidat Quick/ātrie / Recommended/ieteicamie iestatījumi;
 2. jāizvēlas Advanced / Custom iestatījumi;
 3. jānoņem atzīmi no iepriekš izvēlētiem lodziņiem, kas ļauj instalēt papildu programmas;
 4. jāpārbauda sistēma ar spēcīgu pretvīrusu.

Atbrīvojieties no Fast support.com shēmas un bloķēt attālināto piekļuvi savam datoram

Ja jūs pēdējā laikā ir apgrūtinājuši krāpnieki, jums jāpārbauda, ​​vai jūsu sistēmā nav potenciāli ļaunprātīgu ievažu, kas varētu būt saistītas ar šo shēmu. Lai sāktu Fastsupport.com noņemšanu, jums jāinstalē profesionāla ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas programmatūra. Ņemiet vērā, ka ir svarīgi izvēlēties uzticamu programmu, ja vēlaties būt droši, ka tā ne tikai likvidēs infekciju, bet arī novērsīs tās atkārtotu parādīšanos. Lai to izdarītu, izskatiet mūsu ieteiktās zemāk.

Kad esat noņēmis Fastsupport.com shēmu, pārliecinieties, ka esat atiestatījis iestatījumus katrā pārlūkprogrammā, kuru izmantojat. Pastāv būtisks risks, ka tos ir izmainījusi potenciāli nevēlama programma, lai parādītu krāpniecisku tīmekļa vietni un liktu jums uzķerties uz krāpšanu.

[GI=safari][/ GI]

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Fastsupport.com dzēšanas instrukcija

Noņemiet Fastsupport.com no Windows sistēmām

Ja datorā pamanāt kādu aizdomīgu darbību, nekavējoties sameklējiet neatļautas programmas Windows sistēmā un atinstalējiet tās.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Fastsupport.com un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Fastsupport.com vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Fastsupport.com no Mac OS X sistēmas

Šeit ir norādījumi par to, kā atbrīvot Mac no nezināmām programmām:

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet Fastsupport.com no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Fastsupport.com ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Fastsupport.com no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Fastsupport.com un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Fastsupport.com noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Fastsupport.com no Google Chrome

Ja jūs nepārtraukti tiekat novirzīts uz Fastsupport.com un lūgts sniegt personas datus, ņemiet vērā, ka jūsu pārlūks Chrome ir pārtverts. Tāpēc izdzēsiet visas aizdomīgās ievades un atiestatiet pārlūkprogrammu, kā parādīts zemāk.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Fastsupport.com un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Fastsupport.com dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Fastsupport.com pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās