Noņem Google Customer Reward Program scam (Noņemšanas instrukcijas) - 2018 atjaunināšana

dzēšanas instrukcija

Kas ir Google Customer Reward Program krāpnieciskā shēma?

Google Customer Reward Program/Google klientu atlīdzināšanas programma – tipiska shēma, kas pieliek visas pūles, lai izmānītu jūsu personīgo informāciju

Google Customer Reward Program krāpnieciskā shēma

Google Customer Reward Program ir vēl viena shēma , kas tika izmantota, lai izmānītu lietotāju personīgo informāciju, liekot tiem noticēt, ka viņi ir laimējuši vērtīgu balvu. Parasti to izraisa reklāmprogrammatūras tipa programma, kura var pārtvert uzreiz visus pārlūka lietotājus un papildus sākt uzrādīt ļaunprātīgu saturu skartajā pārlūkā. Tiklīdz šī shēma iefiltrējas jūsu datorā ar dažādiem programmatūru komplektiem, tās sāk ražot savus viltus paziņojumus. Saskaņā ar IT speciālistu teikto , tas viss tiek darīts, lai novirzītu lietotājus uz iepriekš noteiktām tīmekļa vietnēm un izmānītu to personīgo informāciju. Vēl vairāk, Google Customer Reward Program vīruss var ar viltu piespiest jūs sazināties ar īstiem krāpniekiem, kuri var pat piespiest jūs instalēt ļaunprātīgas programmatūras savā datorā.

Nosaukums Google Customer Reward Program
Veids Reklāmprogrammatūra/krāpniecības shēma
GALVENAIS mērķis Izmānīt lietotāju personīgo informāciju, inficēt to sistēmas ar ļaunprogrammatūrām, nopelnīt naudu ar maksa-par-klikšķi metodi
Izplatīšana Viltus reklāmas, ko rada reklāmprogrammatūra, kas iekļūst mērķa sistēmās ar programmatūru komplektiem
VEIDI, kādos izvairīties Izmantojiet vienīgi oriģinālos instalētājus, neapmeklējiet aizdomīga izskata vietnes, instalējiet pretvīrusu programmatūru
Likvidēšana Jūs varat atbrīvoties no šīs ar reklāmprogrammatūru saistītās shēmas, izmantojot FortectIntego. Veiciet pilnu skenēšanu, lai atrastu katru ļaunprātīgo kompenentu

Kā mēs jau minējām, Google Customer Reward Program shēma ir cieši saistīta ar reklāmprogrammatūru, kura ar komplektēšanu var viegli iefiltrēties sistēmā. Tiklīdz nokļuvis tajā, vīruss pārtver mērķa tīmekļa pārlūku, lai sāktu izraisīt lielu skaitu novirzīšanu uz iepriekš noteiktām tīmekļa vietnēm. Tā vietā, lai parādītu parastās reklāmas, šis vīruss veido maldinošu uznirstošu paziņojumu, kas izliekas ka sūtīts no Google. saturs parasti ietver šādu informāciju:

Congratulations!
You can win the new Samsung Galaxy S9, iPhone X or iPad Pro. the only thing you have to do to receive a gift is to answer the following 8 questions.

Remember: 100 randomly selected users have received this invitation.
The number of gifts is limited. You have 0 minutes and 00 seconds to answer the following questions before ew give your gift to other graceful users! Good luck!
What device do you see now?
PC/Notebook
Smartphone
Tablet
Other

Alternatīvas šīs shēmas versijas izskatās līdzīgas šai:

Google Customer reward program
Congratulations!
We wish to thank you for the long use of a services from Google!
Every Monday we randomly select several users to take a short survey. In return, we offer them the chance to receive a valuable gift from our sponsors. This survey allows us to better understand users and make our products better. It will not take mew than 30 seconds of your time.
You can win the new Samsung Galaxy S9, Movie Card Streaming or iPad Pro. All you need to do to receive a gift is to answer the following 8 questions.
Remember: 10 randomly selected users have received this invitation. The number of gifts is limited.
You have 4 minutes to answer the following questions before we give your gift to another happy user. Good Luck!

Kā jūs varat redzēt, šie viltus uznirstošie ziņojumi steidzina upurus veikt nepieciešamās darbības, lai laimētu viedtālruni vai tamlīdzīgu balvu. Taču mēs varam apgalvot, ka nekādu balvu nav un ka pēdējais jautājums Google Customer Reward Program shēmā ietver personīgu informāciju. Mēs NEIESAKĀM atklāt nekādu ar jums saistītu informāciju, piem., adresi, tālruņa numuru, finanšu informāciju, u.tml., jo jūs varat kļūt par identitātes zādzības vai līdzīga nozieguma upuri.

Bez tam, tāpat kā citas reklāmprogrammatūru tipa programmas, šī varētu arī vākt ar pārlūkošanas darbībām saistītu informāciju. Lapas un saites, kurās jūs ieejat, saglabātās grāmatzīmes, IP adreses un citi līdzīgi dati var tikt pārsūtīti uz hakeru serveriem, un tad tiem var piekļūt kibernoziedznieki.

Lai izvairītos no apkrāšanas, mēs stingri iesakām jums noņemt Google Customer Reward Program vīrusu no savas datorsistēmas. Jūs varat izmantot FortectIntego kā profesionāļu palīdzību, lai likvidētu šādas problēmas. Paturiet prātā, ka cilvēki, kuri slēpjas aiz šīs krāpniecības, var viegli mēģināt izkrāpt jums naudu, parakstoties par bezjēdzīgiem pakalpojumiem, vai vienkārši nozogot jūsu finanšu datus.

Ja jūs apsverat manuālu Google Customer Reward Program noņemšanu, mums jūs jābrīdina, ka mēs nevaram nosaukt precīzu reklāmprogrammatūru, kas ir atbildīga par šīs viltus paziņojuma parādīšanu. Ja jūs joprojām vēlaties manuāli savest kārtībā savu tīmekļa pārlūku, jums vajadzētu izdzēst visus šaubīgos pārlūka papildu elementus, paplašinājumus un spraudņus. Bez tam, atiestatiet savus pārlūkus uz to sākotnējo stāvokli.

Google Customer Reward Program krāpnieciskā shēmaGoogle Customer Reward Program krāpnieciskā shēma ir viltus uznirstošais logs, kuru izplata reklāmprogrammatūrai līdzīga programma.

Ņemiet vērā, ka reklāmprogrammatūras var izplatīties dažādos veidos

Ja jūs vēlaties noskaidrot galvenos veidus, ko izmanto reklāmprogrammas, lai izplatītos visapkārt, ļoti svarīgi saprast, ka šādas lietotnes iekļūst sistēmā ar lietotāja līdzdalību. Visbiežāk sastopamās reklāmprogrammatūru tipa programmu izplatīšanās metodes ir:

 • Programmu komplekti. Izvairieties no trešo pušu programmatūru lejupielādēšanas, lai izvairītos no papildu komponentiem, kuri var būt tai pievienoti. Parasti šādi komponenti nav pienācīgi atklāti, tāpēc vienīgais veids, kā izvairīties no tiem, ir izmantot Custom/Pielāgoto vai Advanced/Advancēto instalēšanas režīmu. Tad atceliet komplektā piedāvātos papildu komponentus.
 • Trešās puses instalētāji. Trešās puses instalētāji parasti pilni ar papildu programmatūrām, jo tas ir galvenais veids, kā to izstrādātāji var gūt labumu no savām programmatūrām. Jums vajadzētu izvairīties no šādām lietojumprogrammām, lai saglabātu drošību. Tomēr, ja jūs joprojām izmantojat papildu programmas, izvēlieties Custom/Pielāgotos vai Advanced/Advancētos iestatījumus un rūpīgi izskatiet visas ienākošās lejupielādes. Jums vajadzētu arī atcelt visas nepazīstamās programmas.
 • Šaubīgas saites vai lapas. Pievērsiet uzmanību tam, kāda veida tīmekļa vietnes apmeklējat. Šādas vietnes var saturēt saites uz nedrošiem resursiem vai lapām, kas pilnas ar bīstamu saturu.

Lai izvairītos no krāpniekiem, nodrošiniet, lai uz jūsu datora būtu instalēta uzticama pretvīrusu vai pretspiegošanas programmatūra. Bez tam, uzturiet to atjauninātu, lai tā pienācīgi rūpētos par jūsu sistēmu.

Atbrīvojieties no Google Customer Reward Program shēmas, likvidējot saistītās reklāmprogrammatūras

Lai noņemtu Google Customer Reward Program vīrusu, jums jāatbrīvo sava sistēma no reklāmprogrammatūras un citiem kaitīgiem komponentiem. Tie ietver pārlūku paplašinājumus, dažādas nevajadzīgas lietotnes un pārlūku spraudņus, kurus jūs nezināt vai neatceraties instalējis. Šim nolūkam, jūs varat skenēt savu sistēmu ar atjauninātu pretspiegošanas programmatūru, vai izpildīt zemāk dotos norādījumus, lai atbrīvotos no šiem vīrusiem manuāli. Atcerieties, ka pilnīgai reklāmprogrammatūras tipa infekcijas likvidēšanai nepieciešams atiestatīt tīmekļa pārlūkus.

Ja jūs vēlaties iztīrīt savu sistēmu ātrāk, mēs iesakām instalēt pretļaunatūras rīku. Zemāk sniegtās programmas izvadīs jūs cauri visam Google Customer Reward Program noņemšanas procesam. Pirms sākat pilnu sistēmas skenēšanu, atjauniniet šīs programmas lai uz visiem laikiem atbrīvotos no visiem ļaundabīgajiem komponentiem. Pēc krāpniecisko shēmu noņemšanas apsveriet savu paroļu nomaiņu.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Google Customer Reward Program scam dzēšanas instrukcija

Noņemiet Google Customer Reward Program scam no Windows sistēmām

I Ja jūs pārlūkošanas laikā sākat ievērot šo shēmu, izpildiet zemāk dotos norādījumus, lai atbrīvotu Windows OS no Google Customer Reward Program uznirstošā loga:

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Google Customer Reward Program scam un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Google Customer Reward Program scam vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Google Customer Reward Program scam no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet Google Customer Reward Program scam no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Google Customer Reward Program scam ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Google Customer Reward Program scam no Mozilla Firefox (FF)

Izņemiet kaitīgo saturu no sava Firefox pārlūka, izmantojot šos norādījumus:

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Google Customer Reward Program scam un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Google Customer Reward Program scam noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Google Customer Reward Program scam no Google Chrome

Lai paliekoši izdzēstu šo shēmu no Google Chrome, izpildiet šos norādījumus:

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Google Customer Reward Program scam un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Google Customer Reward Program scam dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Google Customer Reward Program scam no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Google Customer Reward Program scam vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Google Customer Reward Program scam noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Google Customer Reward Program scam pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās