Noņem Hohosearch.com (Noņemšānas gids) - atjaunināts Sep 2016

dzēšanas instrukcija

Kas ir Hohosearch.com?

Kas man būtu jāzin par Hohosearch.com vīrusu?

Hohosearch.com ir web adrese, kurai būtu jāpiedāvā drošs un noderīgs meklēšanas rīks. Tomēr, arvien biežāk, lietotāji to dēvē par Hoho Search vīruss. Lai gan tas nav tehniski precīzs definējums šai programmai, tā tomēr ietver sevī pazīmes, kas ir raksturīgas vīrusiem. Aizdomīga Hoho search meklēšanas lapa var kļūt par Jūsu nokusējuma lapu un noklusējuma meklēšānas rīku, ja Jūs instalējat to savā datorā. Tas var notikt bez Jūsu ziņas vai atļaujas, tādēļ neesat pārsteigti, ja pēkšņi redzat to savā interneta parlūkā, kaut gan Jūs neatceraties, ka esat kaut ko tādu instalējis. Šajā rakstā, mēs Jums sniegsim informāciju par Hohosearch.com un instrukcijas kā dzēst šo vīrusu no Jūsu datora. Ja Jūs zinat, kas ir šis vīruss un vēlaties pēc iespējas ātrāk no tā atbrīvoties, Jums vajadzētu lejupielādēt kvalitatīvu pret-vīrusu programmu kā FortectIntego un skenēt Jūsu sistēmu. Pārējais tiks izdarīts automātiski.

Hohosearch tika iepazīstināts ar datoru lietotājiem 2016.gada marta vidū. Kopš tā brīža, mēs esam atklājuši vairākus šī vīrusa atjauninājumus. Pēc šī vīrusa jaunākā atjauninājuma, tas ir spējīgs inficēt Microsoft Edge – nesen palaistu interneta pārlūku, kas ir pilnībā savienojams ar Windows 10 OS. Kā arī, šis vīruss ir sācis izplatīties kopā ar citām programmām tā sauktajos saišķos jeb programmu komplektos, tādēļ turaties pa gabalu no GSearchFinder toolbar (īpaši no 1.08.8.66 versijas), FourFinders, Downware un citām aplikācijām, kuras tiek uzskatītas par aizdomīgām. Ja esat tikko atklājis, ka šis vīruss ir Jūsu sistēmā, Jums pēc iespējas ātrāk vajadzētu no tā atbrīvoties, jo tas var uzsākt Jūsu informācijas ievākšanu (meklēšanas rezultātus, ierīces parametrus, IP adreses, utt.) un tās nopludināšanu trešajām personām. Nav skaidrs kādēļ tas tiek darīts, jo vīrusa galvenais mērķis ir pelnīt uz klikškiem, kurus tas saņem.

Hohosearch papildus izraisītās problēmas:

Kā jau minējām iepriekš, šī programma ir viena no potenciāli nevēlamajām programmām. Šī nekrietnā programma mēģina ievilināt upuri šī meklēšanas rīka lietošanā un pēc tam savieno to ar jau iepriekš noteikām web adresēm. Citiem vārdiem, Hohosearch vīruss mēģina attēlot drošu meklēšanas rīku, kamēr tā galvenais mērķis ir piespiet upurus apmeklēt tā partneru web adreses. Lietotāji, kas ir izmēģinājuši šo meklēšanas rīku, ir ļoti vīlušies un meklē kā šo vīrusu/programmu izdzēst. Tiek ziņots, ka šis meklēšanas rīks sniedz normāla izskata atbildes meklējumiem, tomēr tie ir bojāti. Kad klikškinat uz kāu no meklējuma rezultātiem Jūs tiekat savienots ar aizdomīgām web adresēm. Šī “kļūmīte” ir veids kā popularizēt noteiktas web adreses, piegādājot tām klientus. Mēs uzskatam, ka tas tiek darīts, lai iegūtu ienākumus no sadarbības web adresēm. Diemžēl, Jūs nekad nevarat zināt kādā web adresē Jūs nonāksiet un Jūs varat attapties bīštamā un ar vīrusiem pilnā adresē, pēc Hohosearch.com izmantošanas. Tādēļ mēs iesakam izmantot zināmus meklēšanas rīkus kā Google vai Bing.

Papildus tam, Jums nav darīšana tikai ar hohosearch problēmu, šis vīruss atklāj Jūsu datoru uzmācīgām pop-up reklāmām, baneriem un citiem reklamēšanās veidiem. Šīs reklāmas ir tik pat neuzticamas, kā tā sniegtie meklēšanas rezultāti. Nekādā gadījumā neklikšķiniet uz šim reklāmām, lai arī cik vilinošs ir to saturs. Kā arī skenējiet Jūsu sistēmu ar kvalitatīvu pret-vīrusu programmu, lai atrastu visus ar šo vīrusu saistītos failus. Šim darbam mēs iesakam izmantot FortectIntego, kas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem rīkiem vīrusu atrašanā un likvidēšanā.

Kā šis meklēšanas rīks pārņem datorus?

Šī meklēšanas rīka izplatītāji nav īpaši kreatīvi, kad ir runa par šī vīrusa izplatīšanu. vairumā gadījumu tie paļāujas uz plaši zināmu izplatīsanas metodi kā programmu komplekti jeb saišķi. Tas nozīmē, ka Jūs nejauši varat instalēt šo programmu, kopā ar kādu citu bezmaksas programmu. Pārsvarā Hoho Search tiek izplatīta kopa ar citām aizdomīgām programmām, kas paradzētas PDF konvertēšanai, failu konverteriem utt. Neskatoties uz visiem pūliņiem iekļūt Jūsu datorā nemanāmai, šī programma var tiek apturēta salīdzinoši vienkārši. Viss, kas Jums ir jādara ir Jābūt uzmanīgam instalējot programmu komplektus un Jums jāizvēlas advancētas instalēšanas opcija pār noklusējuma, lai redzētu, ko Jūs instalējat.

Ja esat lejupielādējis šādu programmu komplektu, advancētā instalēšanas opcija ļauj Jums neinstalēt programmas, kuras Jūs nevēlaties savā datorā. Protams, sperot papildus soļus, lai izvairītos no šī vīrusa ir ļoti ieteicama darbība. Jūs varat bruņoties ar spēcīgu firewall un regulāri atjaunināt savu sistēmu, lai izslēgtu iespēju, ka Jums ir kādas vājības Jūsu sistēmā. Jo vairāk drošības pasākumu Jūs veicat, jo mazāka iespēja, ak tiksiet inficēts ar Hoho Search vīrusu. Tomēr, ja Jūsu dators ir inficēts ar šo vīrusu, Jums vajadzētu no tā atbrīvoties nekavējoties. Ja Jūs nezinat kā to izdarīt, netērējiet laiku, lai mēģinātu uzminēt kā tas darāms. Viruss.lv drošības eksperti ir sagatavojuši detalizētu, soli pa solim gidu, kas Jums palīzēs.

Kā izdēst Hohsearch.com no Jūsu datora?

Protams, ka neviens nevēlas sarežģījumus un problēmas sērfojot internetā. Tādēļ, nav iemesls paturēt hohosearch.com savā datorā. Jūs varat apturēt kaitinošās reklāmas, savienošanu ar aizdomīgām web adresēm, izdzēšot šo programmu. Izklausas pēc laikietilpīga darba? Nav tik grūti, kā izklausas. Jūs varat izvēlēties divas metodes, kā atbrīvoties no šī vīrusa:

 1. Manuālā dzēšanas metode;
 2. Automātiskā dzēšanas metode.

Jūs varat sekot zemāk esošajai manuālās dzēšanas instrukcijai un patstāvīgi atbrīvoties no šī parazīta. Taču, paturiet prātā, ka Hohosearch.com var nebūt vienīgais vīruss Jūsu datorā. Kamēr šis vīruss atrodas Jūsu datorā, Jūs varat kļūt par vieglu mērķi veselam lērumam citu vīrusu. Tādēļ, izdzēšot Hohosearch vīrusu, Jūsu dators joprojām var būt inficēts ar kāu ļaunprātīgu programmu. Ja vēlaties pilnībā pārbaudīt Jūsu sistēmu, Jums vajadzētu skenēt Jūsu sistēmu ar kvalitatīvu pret-vīrusu programmu. Jūš varat izmantot kādu no mūsu ieteiktajām programmām:

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Hohosearch.com dzēšanas instrukcija

Noņemiet Hohosearch.com no Windows sistēmām

Lai izdzēstu Hohosearch.com no Task Manager, pārliecinaties, ka rūpīgi pārbaudat visu, kas ir iekš Task Manager. Jums jāatinstalē GSearchFinder, FourFinders, Downware un citas aizdomīgas aplikacijas. nav svarīgi cik svarīgas tās izskatās, tās var izraisīt Hohosearch parādīšanos. 

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Hohosearch.com un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Hohosearch.com vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Hohosearch.com no Mac OS X sistēmas

Kadmēginat atinstalēt Hohosearch.com no Mac OS X, Jums ir jāatbrīvojas no visām aizdomīgajām aplikācijām, ieskaitot GSearchFinder, FourFinders un Downware. Šī procedūra novērsīs šī vīrua atgriešanos. 

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet Hohosearch.com no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Hohosearch.com un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Hohosearch.com noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Hohosearch.com no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Hohosearch.com un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Hohosearch.com dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Hohosearch.com no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Hohosearch.com vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Hohosearch.com noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Hohosearch.com pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās