Vīrusa bīstamība:  
  (10/100)

Noņem Hohosearch.com (Noņemšānas gids) - atjaunināts Sep 2020

Ugnius Kiguolis - -   hoho search | Veids: Pārlūku pārtvērējs

Kas man būtu jāzin par Hohosearch.com vīrusu?

Hohosearch.com ir web adrese, kurai būtu jāpiedāvā drošs un noderīgs meklēšanas rīks. Tomēr, arvien biežāk, lietotāji to dēvē par Hoho Search vīruss. Lai gan tas nav tehniski precīzs definējums šai programmai, tā tomēr ietver sevī pazīmes, kas ir raksturīgas vīrusiem. Aizdomīga Hoho search meklēšanas lapa var kļūt par Jūsu nokusējuma lapu un noklusējuma meklēšānas rīku, ja Jūs instalējat to savā datorā. Tas var notikt bez Jūsu ziņas vai atļaujas, tādēļ neesat pārsteigti, ja pēkšņi redzat to savā interneta parlūkā, kaut gan Jūs neatceraties, ka esat kaut ko tādu instalējis. Šajā rakstā, mēs Jums sniegsim informāciju par Hohosearch.com un instrukcijas kā dzēst šo vīrusu no Jūsu datora. Ja Jūs zinat, kas ir šis vīruss un vēlaties pēc iespējas ātrāk no tā atbrīvoties, Jums vajadzētu lejupielādēt kvalitatīvu pret-vīrusu programmu kā Reimage Reimage Cleaner Intego un skenēt Jūsu sistēmu. Pārējais tiks izdarīts automātiski.

Hohosearch tika iepazīstināts ar datoru lietotājiem 2016.gada marta vidū. Kopš tā brīža, mēs esam atklājuši vairākus šī vīrusa atjauninājumus. Pēc šī vīrusa jaunākā atjauninājuma, tas ir spējīgs inficēt Microsoft Edge – nesen palaistu interneta pārlūku, kas ir pilnībā savienojams ar Windows 10 OS. Kā arī, šis vīruss ir sācis izplatīties kopā ar citām programmām tā sauktajos saišķos jeb programmu komplektos, tādēļ turaties pa gabalu no GSearchFinder toolbar (īpaši no 1.08.8.66 versijas), FourFinders, Downware un citām aplikācijām, kuras tiek uzskatītas par aizdomīgām. Ja esat tikko atklājis, ka šis vīruss ir Jūsu sistēmā, Jums pēc iespējas ātrāk vajadzētu no tā atbrīvoties, jo tas var uzsākt Jūsu informācijas ievākšanu (meklēšanas rezultātus, ierīces parametrus, IP adreses, utt.) un tās nopludināšanu trešajām personām. Nav skaidrs kādēļ tas tiek darīts, jo vīrusa galvenais mērķis ir pelnīt uz klikškiem, kurus tas saņem.

Hohosearch.com virus

Hohosearch papildus izraisītās problēmas:

Kā jau minējām iepriekš, šī programma ir viena no potenciāli nevēlamajām programmām. Šī nekrietnā programma mēģina ievilināt upuri šī meklēšanas rīka lietošanā un pēc tam savieno to ar jau iepriekš noteikām web adresēm. Citiem vārdiem, Hohosearch vīruss mēģina attēlot drošu meklēšanas rīku, kamēr tā galvenais mērķis ir piespiet upurus apmeklēt tā partneru web adreses. Lietotāji, kas ir izmēģinājuši šo meklēšanas rīku, ir ļoti vīlušies un meklē kā šo vīrusu/programmu izdzēst. Tiek ziņots, ka šis meklēšanas rīks sniedz normāla izskata atbildes meklējumiem, tomēr tie ir bojāti. Kad klikškinat uz kāu no meklējuma rezultātiem Jūs tiekat savienots ar aizdomīgām web adresēm. Šī “kļūmīte” ir veids kā popularizēt noteiktas web adreses, piegādājot tām klientus. Mēs uzskatam, ka tas tiek darīts, lai iegūtu ienākumus no sadarbības web adresēm. Diemžēl, Jūs nekad nevarat zināt kādā web adresē Jūs nonāksiet un Jūs varat attapties bīštamā un ar vīrusiem pilnā adresē, pēc Hohosearch.com izmantošanas. Tādēļ mēs iesakam izmantot zināmus meklēšanas rīkus kā Google vai Bing.

Papildus tam, Jums nav darīšana tikai ar hohosearch problēmu, šis vīruss atklāj Jūsu datoru uzmācīgām pop-up reklāmām, baneriem un citiem reklamēšanās veidiem. Šīs reklāmas ir tik pat neuzticamas, kā tā sniegtie meklēšanas rezultāti. Nekādā gadījumā neklikšķiniet uz šim reklāmām, lai arī cik vilinošs ir to saturs. Kā arī skenējiet Jūsu sistēmu ar kvalitatīvu pret-vīrusu programmu, lai atrastu visus ar šo vīrusu saistītos failus. Šim darbam mēs iesakam izmantot Reimage Reimage Cleaner Intego, kas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem rīkiem vīrusu atrašanā un likvidēšanā.

Kā šis meklēšanas rīks pārņem datorus?

Šī meklēšanas rīka izplatītāji nav īpaši kreatīvi, kad ir runa par šī vīrusa izplatīšanu. vairumā gadījumu tie paļāujas uz plaši zināmu izplatīsanas metodi kā programmu komplekti jeb saišķi. Tas nozīmē, ka Jūs nejauši varat instalēt šo programmu, kopā ar kādu citu bezmaksas programmu. Pārsvarā Hoho Search tiek izplatīta kopa ar citām aizdomīgām programmām, kas paradzētas PDF konvertēšanai, failu konverteriem utt. Neskatoties uz visiem pūliņiem iekļūt Jūsu datorā nemanāmai, šī programma var tiek apturēta salīdzinoši vienkārši. Viss, kas Jums ir jādara ir Jābūt uzmanīgam instalējot programmu komplektus un Jums jāizvēlas advancētas instalēšanas opcija pār noklusējuma, lai redzētu, ko Jūs instalējat.

Ja esat lejupielādējis šādu programmu komplektu, advancētā instalēšanas opcija ļauj Jums neinstalēt programmas, kuras Jūs nevēlaties savā datorā. Protams, sperot papildus soļus, lai izvairītos no šī vīrusa ir ļoti ieteicama darbība. Jūs varat bruņoties ar spēcīgu firewall un regulāri atjaunināt savu sistēmu, lai izslēgtu iespēju, ka Jums ir kādas vājības Jūsu sistēmā. Jo vairāk drošības pasākumu Jūs veicat, jo mazāka iespēja, ak tiksiet inficēts ar Hoho Search vīrusu. Tomēr, ja Jūsu dators ir inficēts ar šo vīrusu, Jums vajadzētu no tā atbrīvoties nekavējoties. Ja Jūs nezinat kā to izdarīt, netērējiet laiku, lai mēģinātu uzminēt kā tas darāms. Viruss.lv drošības eksperti ir sagatavojuši detalizētu, soli pa solim gidu, kas Jums palīzēs.

Kā izdēst Hohsearch.com no Jūsu datora?

Protams, ka neviens nevēlas sarežģījumus un problēmas sērfojot internetā. Tādēļ, nav iemesls paturēt hohosearch.com savā datorā. Jūs varat apturēt kaitinošās reklāmas, savienošanu ar aizdomīgām web adresēm, izdzēšot šo programmu. Izklausas pēc laikietilpīga darba? Nav tik grūti, kā izklausas. Jūs varat izvēlēties divas metodes, kā atbrīvoties no šī vīrusa:

 1. Manuālā dzēšanas metode;
 2. Automātiskā dzēšanas metode.

Jūs varat sekot zemāk esošajai manuālās dzēšanas instrukcijai un patstāvīgi atbrīvoties no šī parazīta. Taču, paturiet prātā, ka Hohosearch.com var nebūt vienīgais vīruss Jūsu datorā. Kamēr šis vīruss atrodas Jūsu datorā, Jūs varat kļūt par vieglu mērķi veselam lērumam citu vīrusu. Tādēļ, izdzēšot Hohosearch vīrusu, Jūsu dators joprojām var būt inficēts ar kāu ļaunprātīgu programmu. Ja vēlaties pilnībā pārbaudīt Jūsu sistēmu, Jums vajadzētu skenēt Jūsu sistēmu ar kvalitatīvu pret-vīrusu programmu. Jūš varat izmantot kādu no mūsu ieteiktajām programmām:

Ar Reimage Reimage Cleaner Intego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Reimage Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Supported versions Lietojams ar OS X Supported versions
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Reimage Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Reimage Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Reimage Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Reimage, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.
Hohosearch.com momentuzņēmums
Hohosearch.com momentuzņēmums

Manuālā Hohosearch.com dzēšanas instrukcija:

Noņemiet Hohosearch.com no Windows sistēmām

Lai izdzēstu Hohosearch.com no Task Manager, pārliecinaties, ka rūpīgi pārbaudat visu, kas ir iekš Task Manager. Jums jāatinstalē GSearchFinder, FourFinders, Downware un citas aizdomīgas aplikacijas. nav svarīgi cik svarīgas tās izskatās, tās var izraisīt Hohosearch parādīšanos. 

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Hohosearch.com un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Hohosearch.com vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'
 5. Izdzēs Hohosearch.com no Windows saīsnēm
  Ar labo peles taustiņu klikšini uz Mozilla Firefox saīsnes un izvēlies Properties. Labais klikškis uz meklētāja ikonas un izvēlieties 'Properties'
 6. Ej uz Shortcut un atrodi Target lauciņu. Izdzēs ļaunprātīgās URL adreses, kas ir saistītas ar vīrusu. Izvēlieties 'Shortcut' lodziņu un izdzēsiet 'http://isearch.babylon.com...' un citas aizdomīgas web adreses

Atkārto iepriekš minētos soļus ar visām meklētāja saīsnēm, ieskaitot Internet Explorer un Google Chrome. Esi doršs, ka atķeksē visas saīsnes, ieskaitot darbavirsmu, sākuma izvēlni un uzdevumjoslu.

Noņemiet Hohosearch.com no Mac OS X sistēmas

Kadmēginat atinstalēt Hohosearch.com no Mac OS X, Jums ir jāatbrīvojas no visām aizdomīgajām aplikācijām, ieskaitot GSearchFinder, FourFinders un Downware. Šī procedūra novērsīs šī vīrua atgriešanos. 

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet Hohosearch.com no Internet Explorer (IE)

Pēc jaunākā atjauninājuma, Hohosearch ir spējīgs pārņemt jaunāko Internet Explorer versiju. Ja esat atklājis šo vīrusu savā Microsoft Edge interneta pārlūkā, sekojiet šiem soļiem:

 1. Augšējā labajā stūrī atrodat “More actions…” Izvēlaties to un tad “Settings”.
 2. Tad izvēlaties “A specific page or pages” zem “Open With” sekcijas.
 3. Šeit, izdzēsiet Hohosearch un ievadiet Jūsu izvēlēto adresi.
 4. Klikšķiniet uz pluss ikonas, lai atvērtu jaunu lapu.
 5. Tad atkal dodaties uz “Settings” un izvēlaties “Advanced settings section” “View Advanced settings”.
 6. Klikšķiniet “Change” zem Seach adreses.
 7. Izvēlaties meklēšanas rīku, kuru Jūs vēlaties lietot un klikšķiniet “Set as default”. Izdzēsiet Hohosearch.com un aizveriet Microsoft Edge.  

  1. Noņem bīstamos paplašinājumus
   Atver Internet Explorer, klikšķini uz zobrata ikonas (IE izvēlnes) labajā augšējā stūrī un izvēlies Manage Add-ons. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Manage add-ons'
  2. Jūš redzēsiet Manage Add-ons logu. Meklē Hohosearch.com un citus aizdomīgus paplašīnājumus. Atslēdz to sklikšķinot uz Disable: Labais klikšķis uz katras no ļaunprātīgajām vietnēm un izvēlieties 'Disable'
  3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
   Klikškini uz zobrata ikonas (izvēlne) labajā augšējā stūrī un izvēlies Internet Options. Paliec General izvēlnē.
  4. Noņem ļaunprātīgās URL adreses un ievadi vēlamo domeina vārdu. Klikšķini uz Apply, lai saglabātu izmaiņas. Izdzēsiet ļaunprātīgās URL adreses, ievadiet vēlamo domeina nosaukumu un klikšķiniet uz 'Apply', lai saglabātu izmaiņas
  5. Restartē Internet Explorer
   Vēlreiz klikšķini uz zobrata ikonas un izvēlies Internet options. Ej uz Advanced izvēlni.
  6. Izvēlies Reset.
  7. Kad esat jaunā logā, atķeksē Delete personal settings un izvēlies Reset, lai pabeigu Hohosearch.com noņemšanu. Atveriet 'Advanced' un klikšķiniet uz 'Reset'. Tad izvēlaties 'Delete personal settings' un klikšķiniet vēlreiz uz 'Reset'

  Noņemiet Hohosearch.com no Mozilla Firefox (FF)

  1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
   Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
  2. Izvēlies Hohosearch.com un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
  3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
   Klikškini uz izvēlnes (labais augšējais stūris), izvēlies Options General.
  4. Izdzēs ļaunprātīgās URL adreses un ievadi vēlamo mājaslapas adresi vai klikšķini uz Restore to default.
  5. Klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Kad esat iekš 'General', izdzēsiet ļaunprātīgās URl vietnes no 'Home Page' un klikšķiniet uz 'Restore to Default'. Klikšķiniet uz 'OK'
  6. Restartē Mozilla Firefox
   Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
  7. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Hohosearch.com noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

  Noņemiet Hohosearch.com no Google Chrome

  1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
   Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
  2. Izvēlies Hohosearch.com un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
  3. Nomaini mājas lapu un lieto noklusējuma meklētājprogrammu, ja Jūsu bija inficēta ar vīrusu
   Klikškini uz izvēlnes ikonas un izvēlies Settings.
  4. Atver On startup, tad atver Open a specific page or set of pages un klikšķini uz Set pages. Kad esat atvērsi izvēlni un 'Settings', izvēlies 'Set pages'
  5. Tagad Jums vajadzētu redzēt vēlvienu logu. Tajā logā, izdzēsiet ļaunprātīgās adreses un ievadiet jaunu mājaslapas adresi. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
  6. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
  7. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
  8. Restartē Google Chrome
   Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
  9. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
  10. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Hohosearch.com dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

  Noņemiet Hohosearch.com no Safari

  1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
   Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
  2. Izvēleities Extensions un meklējiet Hohosearch.com vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
  3. Nomaini mājaslapu, ja tā ir inficēta ar vīrusu:
   Atveriet Safari interneta meklētāju un izvēlnē klikšķiniet uz Safari. Tad izvēlieties Preferences kā rādīts iepriekš un izvēlieties General.
  4. Skatiet Homepage lauku. Ja Hohosearch.com ir to mainījis, noņemiet nevēlamo linku un ievadiet to, kuru Jūs vēlaties lietot kā meklētāju. Atcerieties iekļāut ”http://” pirms ievadiet adresi. Kad esat iekš 'General' izdzēsiet ļaunprātīgāš URL vietnes un ievadiet vēlamo domeina nosaukumu
  5. Restartē Safari
   Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
  6. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Hohosearch.com noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Source: https://www.2-spyware.com/remove-hohosearch-com.html
Noņemšanas instrukcijas citās valodās

 1. Karina saka:
  October 12th, 2016 at 10:05 am

  Paldies! labi , ka atradu Jūsu lapu, vairs nav vīrusu.

Jūsu viedoklis attiecībā uz Hohosearch.com