Noņem HotShoppy reklāmas (Noņemšanas instrukcijas) - Jan 2017 atjaunināšana

HotShoppy reklāmu noņemšanas instrukcija

Kas ir HotShoppy reklāmas?

Kāpēc būtu jāuzmanās no HotShoppy reklāmām?

HotShoppy ir sponsorēti paziņojumi, ko cilvēki bez pieredzes par tīmekli var uzskatīt par interesantiem. Tomēr mēs neiesakām ņemt šīs reklāmas nopietni, jo tās ģenerē reklāmprogrammatūras . Vairums šādu reklāmu aktīvi izmantotas, lai pāradresētu datorlietotājus uz trešo pušu tīmekļa vietnēm, kas pilnas ar ļaunprogrammatūrām. Jāpiebilst arī kā šo īpašo piedāvājumu daudzums, atgādinājumi par izpārdošanām un adresētās reklāmas, kuras parasti rada HotShoppy vīruss, ir samērā liels, tā, ka jūs tās varat viegli atrast, mēģinot pārlūkot tīmekli ar tām savā darbvirsmā. Visbeidzot, tieši tāpat kā tūkstošiem citu programmu, tas var izsekot jūsu darbībām internetā un tad izmantot šo informāciju, lai parādītu jums vilinošākās reklāmas. Nav svarīgi, cik nekaitīga šāda darbība šķiet, paturiet prātā, ka jūs nevarat zināt, kādi cilvēki var iegūt šīs ziņas un izmantot savām vajadzībām! Drošākais veids, kā rīkoties – izņemt HotShoppy no sistēmas. Ņemiet vērā, ka tas var vienādi piesaistīt Windows OS un Mac OS X. Šī reklāmprogrammatūra ir savietojama ar Safari un Google Chrome tīmek;ļa pārlūkiem, bet tās izstrādātāji jau ir apsolījuši Windows un mobilās versijas to lietotājiem.

Ja jūs esat kaislīgs tiešsaistes pircējs, jūs varat viegli iekrist ar šo lietojumprogrammu. Tomēr, pat ja jūs nevēlaties instalēt šo reklāmprogrammatūru savā datorā, jūs tāpat varat ievērot HotShoppy reklāmas savu meklējumu laikā. Tas ir tāpēc, ka tā ir aktīvi izplatīta, izmantojot citu programmatūru kā palīgelementu. Internets ir pilns ar līdzīgām lietojumprogrammām, kuras ir pietiekoši nekrietnas, lai iekļūtu sistēmā ar paketēšanas palīdzību, piem., BestWeb, EasyShopper, LiveShoppers. Dažas no tām ir lietderīgas, bet dažas – nē. Tomēr, tā vietā, lai būtu lietderīgas, tās piepilda pārlūkus ar komerciālu saturu, kas tiek izvietots mērķa vietnēs, izmantojot virtuālo slāni. Tāpēc jūs nevarat atbrīvoties no šie sponsorētajiem paziņojumiem, un vienīgais veids, kā to izdarīt, ir noņemt HotShoppy. Šim nolūkam jūs varat izmantot zemāk dotos norādījumus vai FortectIntego, kas ieteicams šai procedūrai.

Ja HotShoppy reklāmas ir jūs kādu brīdi garlaikojušas, jums jau bija jāievēro, ka tās tiecas aptvert vajadzīgo saturu. Dažām no tām nav arī pat X pogas, vai pēc uzklikšķināšanas tās pāradresē jūs uz reklāmas tīmekļa vietnēm. Ir viegli ieiet ļaunprātīgās tīmekļa vietnēs, saskaroties ar HotShoppy pāradresācijas problēmām, jo šīs vietnes stingri uzrauga reklāmprogrammatūru izstrādātāji. Tātad, jums nepieciešams tikai viens klikšķis, lai beigās nonāktu aizdomīgā tīmekļa vietnē, kas radīta ļaunprogrammatūras izplatīšanai . Pat šīs programmas Terms & Conditions /Noteikumi un nosacījumi nosaka, ka izstrādātāji neuzņemas nekādu atbildību par trešās puses domēnu drošību un uzticamību. Tāpēc jums jāparūpējas par sevi un jānoņem no datora šī reklāmprogrammatūra.

Izplatīšanas metodes

Šai reklāmprogrammatūrai ir oficiāla vietne, no kuras lietotāji var lejupielādēt lietotni. Tomēr tā nav galvenā izplatīšanas metode. Parasti šī potenciāli nevēlamā programma iekļūst datorā ar citu programmu palīdzību, kuras lietotāji lejupielādē no interneta. Izstrādātāji izmanto vienu no maldinošām marketinga metodēm, ko sauc par „paketēšanu” , lai pievienotu savu programmu kā papildinājumu parastajai programmatūras paketei. Lietotājiem, kuri vēlas izvairīties no HotShoppy pārtveršanas un citām potenciāli nevēlamām programmām, „jāizpako” programma, atlasot “Advanced” /advancēto vai “Custom”/Pielāgoto instalēšanas režīmu. Šis iestatījums ļauj redzēt izvēles rūtiņu ar papildu programmām, kuras tiek piedāvātas instalēšanai. Lai izvairītos no dažādām ar datoru saistītām problēmām, jums jānoņem atzīmes no visām iepriekš atlasītām lietotnēm un jāturpina instalēšana. Paturiet prātā, ka “Quick”/ātrais vai “Standard”/standarta instalēšanas iestatījums nepiedāvā šo funkciju un instalē papildu programmas pēc noklusējuma.

Kā atbrīvoties no HotShoppy vīrusa?

Ja HotShoppy reklāmas turpina jūs apgrūtināt, jums nevajag izniekot savu laiku vai mēģināt sarast ar uzmācīgām reklāmām. Jo ilgāk jūs kavēsieties ar reklāmprogrammatūras noņemšanu, jo lielāka iespēja, ka jūs uzklikšķināsiet uz ļaunprātīgas reklāmas un saskarsieties ar nopietniem kiberdraudiem. Jūs varat viegli tikt vaļā no šīs kaitinošās datora infekcijas, izmantojot atzītu pretļaunatūras programmu. Lai noņemtu HotShoppy reklāmas no datora, jums jāinstalē vai jāatjaunina drošības programma un jāveic pilna sistēmas skenēšana. Pēc pāris minūtēm reklāmprogrammatūra ar visiem tās elementiem aizies uz neatgriešanos. Bez tam, jūs varat to noņemt manuāli. Raksta beigās jūs atradīsiet sīkas manuālas HotShoppy noņemšanas instrukcijas.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā HotShoppy reklāmu noņemšanas instrukcija

Noņemiet HotShoppy no Windows sistēmām

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē HotShoppy un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast HotShoppy vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet HotShoppy no Mac OS X sistēmas

Hot Shoppy vīrusu var būt grūti noņemt manuāli, jo jums nepieciešams atrast un noņemt reklāmprogrammatūru, programmu, kura ieviesusi to jūs datorā un citas papildu programmas, kas varētu būt instalētas bez jūsu piekrišanas. Pārliecinieties, ka jūs noņemat visus ar reklāmprogrammatūru saistītos elementus. Ja šīs reklāmas turpina uznirt jūsu ekrānā, izvēlieties automātisko noņemšanu.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs HotShoppy reklāmas np Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, HotShoppy ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet HotShoppy no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies HotShoppy un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu HotShoppy noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet HotShoppy no Google Chrome

Pārbaudiet paplašinājumu sarakstu un sameklējiet apšaubāmus ierakstus, kuri varētu būt instalēti uz Google Chrome. Meklējiet aizdomīgus paplašinājumus, pievienojumprogrammas vai rīkjoslas, kas varētu būt saistītas ar HotShoppy vīrusus un atinstalējiet tās, kā parādīts zemāk

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies HotShoppy un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu HotShoppy dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet HotShoppy no Safari

Lai pilnībā noņemtu HotShoppy reklāmas, jums jāatrod un jānoņem visi apšaubāmi un aizdomīgi pārlūku paplašinājumi vai rīkjoslas. Reklāmprogrammatūra var būt instalējusi dažādus ierakstus, kuri jums jānoņem bez vilcināšanās.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet HotShoppy vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu HotShoppy noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no HotShoppy pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Lucia Danes
Lucia Danes - Vīrusu pētniece

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Lucia Danes
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās