Noņem ib.adnxs.com (Noņemšanas instrukcijas) - Mar 2018 atjaunināšana

dzēšanas instrukcija

Kas ir ib.adnxs.com?

Ib.adnxs – potenciāli nevēlama programma, kas rāda reklāmas un novirza uz ļoti aizdomīgām vietnēm

Ib.adnxs reklāmprogrammatūras attēls

Ib.adnxs.com ir aizdomīgs domēns, ko izmanto pārlūkprogrammas novirzīšanai uz dažādām vietnēm. Šīs pēkšņas novirzīšanas aktivizē reklāmprogrammatūra , kas var iekļūt datorā programmatūru komplektā. Pēc pārtveršanas tā nekavējoties maina pārlūkprogrammas iestatījumus un Windows reģistru, lai lietotājiem radītu pārlūkošanas problēmas.

Vienkāršs izskaidrojums tam, kas ir ib.adnxs.com – tā ir potenciāli nevēlama programma (PNP) , ko izmanto negodīgai reklamēšanai. Skartajā ierīcē reklāmprogrammatūra var parādīt maldinošos uznirstošos logus, reklāmkarogus, reklāmas, teksta reklāmas un līdzīgu komerciālu saturu, kas vājina navigāciju.

Ib.adnxs.com vīruss ir saistīts ar pāris domēniem, kuri rāda reklāmas vai aktivizē novirzīšanu uz trešo pušu vietnēm:

 • nym1.ib.adnxs.com;
 • lax1.ib.adnxs.com;
 • m.adnxs.com;
 • adnxs.com.

Galvenais Ib.adnxs.com novirzīšanas vīrusa mērķis ir novirzīt datplūsmu uz konkrētām vietnēm. Vietņu īpašnieki varētu vēlēties palielināt pārdošanas apjomus, reklamēt produktus vai pakalpojumus vai instalēt ļaunprogrammatūras vai spiegprogrammatūras jūsu datorā.

Kā redzat, Ib.adnxs.com popup izņemšana ir vajadzīga ne tikai, lai izvairītos no kaitinošām darbībām, pārlūkojot tīmekli, bet arī lai aizsargātu datoru un privātumu. Reklāmatbalstīta lietotne var piespiest jūs apmeklēt augsta riska tīmekļa vietnes vai rādīt ļaunprātīgas reklāmas. .

PNP bieži izmanto krāpnieki un kibernoziedznieki. Tādējādi adnxi var nebūt izņēmums. Reklāmprogrammatūra var reklamēt fiktīvu pārlūka paplašināšanu, optimizācijas vai drošības rīkus vai mudināt instalēt pieejamos programmatūras atjauninājumus.

Šo ievažu instalēšana var izraisīt ļaundabīgo programmu iefiltrēšanos. Tādēļ jums vajadzētu turēties pa gabalu no Ib.adnxs reklāmām vai uznirstošajiem logiem. Tomēr to novēršana var nebūt tik vienkārša. Reklāmprogrammatūra spēj apkopot informāciju, kas nav personiski identificējama un ar pārlūkošanu saistītu informācija, kuru izmanto mērķtiecīgu reklāmu rādīšanai.

Apkopotu informāciju par apmeklētajām vietnēm vai meklēšanas vaicājumiem parasti izmanto, lai izveidotu lietotāja profilu, kas nepieciešams reklāmai. Tādā veidā reklāmprogrammatūra var ģenerēt reklāmas, ņemot vērā jūsu intereses un preferences. Šī iemesla dēļ jūs varētu būt gatavi klikšķināt uz reklāmām un ļaut izstrādātājiem radīt maksas par klikšķi ienākumus.

Tagad, kad jūs zināt, kas ir adnxs.com, un kāpēc tas traucē jūsu pārlūkošanas sesijas, jums jāzina, ka reklāmprogrammatūras darbības nedrīkst pieļaut. Tādēļ jums vajadzētu iegūt uzticamu pretļaunatūras programmatūru (piemēram, FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner) un skenēt sistēmu ar atjauninātu rīku.

Tomēr, ja nevēlaties izmantot papildu programmatūru, lai noņemtu ib.adnxs.com, raksta beigās varat izskatīt sagatavotos norādījumus manuālai noņemšanai.

Ib.adnxs vīrusa attēlsLietotāja pārvirzīšana uz Ib.adnxs.com un citiem līdzīgiem domēniem ir galvenā reklāmprogrammatūru krāpniecības pazīme.

Reklāmatbalstītās lietotnes izplatās programmatūru komplektos

Programma, kas ir atbildīga par ib.adnxs.com reklāmu piegādi, ceļo kopā ar dažādām bezmaksas programmatūrām vai izplatāmprogrammatūrām. Lietotāji, kuri nepievērš uzmanību instalēšanas procedūrai, bieži instalē PNP, to neapzinoties. .

Lai izvairītos no nejaušas nevēlamu lietotņu instalēšanas, jums vairāk jāpievērš uzmanība programmu aprakstam. Tāpat izvēlieties Custom/Pielāgoto vai Advanced/Advancēto bezmaksas programmatūras instalēšanas režīmu, lai iegūtu iespēju atteikties no aizdomīgiem papildinājumiem.

Drošības speciālisti no viruset.no arī atgādina, ka, uzticamu lejupielādes avotu izmantošana, EULA un Privātuma politikas lasīšana, arī ir nepieciešami piesardzības pasākumi, lai izvairītos no nevēlamu lietotņu vai pat ļaunprātīgu programmatūru instalēšanas.

Dzēsiet ib.adnxs.com vīrusu no datora, lai apturētu nevēlamas novirzīšanas un reklāmas

Lai noņemtu ib.adnxs.com un tā reklāmas, jums vajadzētu skenēt datoru ar atjauninātu pretspiegprogrammatūru un noņemt ļaunprātīgās ievades no sistēmas. Protams, jūs varat arī izvēlēties manuālo šīs PNP noņemšanu, taču šajā gadījumā jums pašam būs jāatrod visas saistītās programmas, pārlūka paplašinājumi un faili. Pretējā gadījumā šī programma var atkārtoti parādīties jūsu datorā.

Ja jūs vēlaties atteikties no automātiskas ib.adnxs.com noņemšanas, jums jāievēro sagatavotie norādījumi raksta beigās. Lūdzu, esiet vērīgi un uzmanīgi, lai izvairītos no svarīgu lietojumprogrammu noņemšanas.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā ib.adnxs.com dzēšanas instrukcija

Noņemiet ib.adnxs.com no Windows sistēmām

Lai noņemtu Ib.adnxs reklāmprogrammatūru no Windows, izpildiet šādas darbības:

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē ib.adnxs.com un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast ib.adnxs.com vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet ib.adnxs.com no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet ib.adnxs.com no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, ib.adnxs.com ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet ib.adnxs.com no Mozilla Firefox (FF)

Lai apturētu Ib.adnxs.com novirzīšanas, ieteicama Firefox atiestatīšana:

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies ib.adnxs.com un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu ib.adnxs.com noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet ib.adnxs.com no Google Chrome

Atinstalējiet aizdomīgās pievienojumprogrammas un atiestatiet Google Chrome, lai pārtrauktu pārlūka pāradresācijas:

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies ib.adnxs.com un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu ib.adnxs.com dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet ib.adnxs.com no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet ib.adnxs.com vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu ib.adnxs.com noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no ib.adnxs.com pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās