Noņem iPhone vīrusu (Noņemšānas gids) - atjaunināts Jul 2018

iPhone vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir iPhone vīruss?

iPhone vīruss ir termins, ko izmanto, lai aprakstītu ļaunprogrammatūras, kuras skar iPhone ierīces

iOS vīrusa attēls

iPhone vīruss ir ļaundabīga programmatūra, kas paredzēta iOS lietotājiem. Kaut arī daži lietotāji ir pārliecināti, ka tā nav OS nav ļaunprogrammatūru un tās nevar pastāvēt, savukārt kibernoziedznieki izstrādā īstas ļaunprātīgās programmatūras MacOS un iOS. Patiešām, ļaundabīgo programmu procentuālais daudzums ir daudz zemāks nekā paredzēts Windows un Android lietotājiem. Tomēr nav šaubu, ka ļaunprātīgo programmatūru apjoms, kas vērsts uz Apple lietotājiem, dramatiski palielinājies. Tādējādi problēmas noliegšana to neatrisinās.

Nosaukums iPhone vīruss
Versijas

Virusi, kas izraisa Safari novirzīšanas

Uzraudzības un tehniskā atbalsta shēmas

Pārlūku pārtvērēji

Spiegotājprogrammatūra

Izspiedējvīrusi
Piemēri

Bing redirect virus, Chrome virus

Win an iPhone X, Congratulations Amazon user, etc.

Search.stuckopoe.com, Chromium virus, Safe Finder, etc. Pegasus Patcher ransomware, KillDisk
Bīstamības līmenis Vidējs Vidējs Zems Augsts Augsta
Izplatīšana Ļaunprātīgas tīmekļa vietnes, komplektēšana Komplektēšana Komplektēšana, ļaunprātīgas tīmekļa vietnes Pikšķerēšana Torrent vietnes, ļaunprātīgi pielikumi
Pazīmes Pārsūtīšana uz apšaubāmām tīmekļa vietnēm Pāaradresē šan uz apšaubām un pikšķerējošām vietnēm, sponsorētām reklāmām, u.c. Pārtvertas maājaslapas un meklētājprogrammatūras, mainīti meklēšanas rezultāti, rekamēšana, pārsūtīšana, u.tml. Pārmērīga spiegošana, (ziņojumu lasīšana un audiofailu klausīšanās) Šifrē dokumentus un attēlus
Likvidēšana Noslēdziet pārlūku un veiciet skenēšanu ar FortectIntego Noslēdziet pārlūku un veiciet skenēšanu ar FortectIntego. Jūs varat arī notīrīt vēsturi un tīmekļa vietņu datus Aizveriet pārlūku un izmantojietFortectIntego, lai noņemtu vīriusu Atgriešanās pie rūpnīcas iestatījumiem Atgriešanās pie rūpnīcas iestatījumiem

Neraugoties uz to, ka daudzi lietotāji iecienījuši Mac OS, tā joprojām ir daudz mazāk populāra nekā Windows operētājsistēma. Tāpēc arī ļaunprātīgo programmatūru apjoms, kas radīts, lai ļaunprātīgi izmantotu šo operētājsistēmu, arī ir mazāks. Tomēr cilvēki joprojām uzskata, ka Mac ir imūna pret vīrusiem un ka viņiem nav nepieciešama pretvīrusu programmatūra, lai saglabātu drošību.

Mac un iOS lietotāji ir pārliecināti, ka viņu ierīces ir imūnas pret iPhone vīrusu dažu iemeslu dēļ:

 • ierobežota piekļuve sistēmfailiem;
 • fragmentēta OS;
 • ierobežota autorizācija trešo pušu lietotnēm.

Diemžēl iPhone ierīces ir tikpat ievainojamas kā citas ierīces. Ja jūs nepievēršat pienācīgu uzmanību saviem pārlūkošanas paradumiem un drošai pārlūkošanas praksei, dažu stundu laikā pēc nedrošas pārlūkošanas jūs varat inficēties ar izspiedējvīrusu, reklāmmprogrammatūru vai pārlūkprogrammu pārtvērēju. Sekas vīriusa nonākšanai uz iPhone var atšķirties atkarībā no jūsu meklēšanas preferencēm, kas sajauktas, lai atklātu, ka jūsu svarīgie dati ir bloķēti.

Pārskatīsim tālāk aprakstītos ļaunprātīgās programmatūras veidus. Ja jums ir jautājums, ko darīt, lai veiktu iPhone vīrusu noņemšanu, pārejiet uz šī ziņojuma pēdējo rindkopu.

iPhone vīruss

Apple produkti ir potenciāli nevēlamu programmu mērķis

Šobrīd kaitinošās reklāmprogrammatūras un skripti ir vienas no visbiežāk izplatītajām potenciāli nevēlamajām programmām (PNP) internetā. Tomēr, ja Windows lietotāji savā ziņo par neapturamām reklāmām tīmekļa pārlūkprogrammā, iPhone lietotāji ziņo par aizdomīgiem tehniskā atbalsta ziņojumiem. .

Parasti šīs tehnoloģiskā atbalsta shēmas informē savus upurus, ka viņu ierīce tika aizņemta vīrusa dēļ, kurš ir spējīgs nozagt to datus. Turklāt šāds iPhone vīruss piedāvā zvanīt uz konkrētu numuru, lai sazinātos ar tehniskās palīdzības komandu, kas ir hakeru grupa, kura mēģina izkrāpt naudu. Ņemiet vērā, ka Apple šādus paziņojumus neparāda nejauši nosūtītajos ziņojumos, kā arī nenorāda tālruņa numuru, pa kuru lietotāji var sazināties ar šo komandu.

Nevajadzētu aizmirst arī parasto tiešsaistes krāpšanos, kurā bez maksas piedāvā iPhone ierīces. Šajā gadījumā krāpnieki vāc upura personīgo informāciju, iesaistot viņus neeksistējošās aptaujās un konkursos.

Traucējošie uznirstošie logi ir vēl viena izplatīta iPhone vīrusa forma. Tā kā tie darbojas, izmantojot pārlūkprogrammā ievietotu tīmekļa skriptu, tie var jūs reizēm apgrūtināt katru reizi, kad jūs palaižat pārlūku. Daži no tiem ir diezgan noturīgi, jo jums nepieciešams aizvērst Safari piespiedu veidā.

Pārlūku pārtvērēji ir izstrādāti arī Apple lietotājiem. Viens no jaunākajiem paraugiem ir search.stuckopoe.com pārtvērējs. Lai gan tas izskatās kā parasts meklētājrīks, tas savāc ne-personalizētu informāciju par saviem lietotājiem un izmanto to “pakalpojumu uzlabošanas” nolūkos. Ja tas parādīti uznirstošos logus ik pa laikam, visnegatīvākais aspekts ir saistīts ar tā likvidēšanu.

Kad jūs ievadāt lapu ar noņemšanas norādījumiem, tā piedāvā instalēt novēršanas rīku, ko sauc par Uninstaller.dmg failu. Problēma ir tā, ka tā ir inficēta ar MacOS: Genleo-BQ reklāmprogrammatūru. Ja savā iPhone ierīcē izmantojat standarta Safari versiju, uzmanieties no šādām pārtveršanām. Lai noņemtu vīrusu no iPhone, jums var būt nepieciešams atiestatīt savu ierīci. Lai uzzinātu vairāk, pārejiet uz izņemšanas norādījumiem, kurus varat atrast šī posta beigās.

Attēls ar iPhone vīrusuPretēji daudzu cilvēku uzskatiem, arī iPhone ierīces var kļūt par ļaunprātīgu vīrusu upuriem

Dažādās iPhone krāpniecības shēmu versijas

Tā kā Apple ierīces ir ļoti vērtīgas, nesen internetu sāka pārpludināt ar iPhone saistītas krāpniecības shēmas. Šo krāpnieku galvenais uzdevums ir likt upuriem noticēt, ka viņiem ir tiesības saņemt dāvanu no Apple – parasti – jaunāko iPhone, iPad vai citu ierīci. Aplūkosim, uz ko krāpnieki ir spējīgi un iedziļināsimies katras shēmas aprakstā.

“The new iPhone X for $1.” Šī shēma lietotājiem piedāvā bezmaksas iPhone X. Viss, kas tiem jādara, ir jāapmaksā piegādes maksa 1 ASV dolāra apmērā. Šķiet, ka tas izdevīgs darījums! Tomēr tā, protams, ir krāpniecība un lietotāji nesaņems apsolīto ierīci.

Paziņojums ir izstrādāts tā, lai izskatītos likumīgs, jo izmantotie logotipi un tēma izskatās tāpat kā Apple. Tomēr pēc turpināšanas lietotāji tiek novirzīti uz vairākām vietnēm, un galu galā tiek lūgti aizpildīt kādu personīgu informāciju un piekrist konkursa noteikumiem. Ko lietotāji neapzinās, ir tas, ka viņi ir tikko parakstījuši dārgu mūzikas pakalpojumu, kas mēnesī izmaksā 49,99 ASV dolārus. Ja vien tie manuāli neatteiksies no piedāvājuma, viņu ikmēneša kredītkarte tiks iztukšota IPhone vīrusa dēļ.

“Win an iPhone X.” Līdzīgi iepriekš aprakstītajai shēmai, šī viltus ziņa arī apsola lietotājiem iPhone X. Upuri var viegli iekļūt šajā slazdā, it īpaši tie, kuri nekad iepriekš nav saskārušies ar digitālajām krāpniecībām. Šīs dārgas dāvanas cena ir minimāla – lietotājiem vienkārši ir jāizvēlas “pareizais” dāvanu lodziņš.

Kā arī sagaidāms, katrs uzminējums ir vienmēr pareizs (tomēr katrs lietotājs to nezina un domā, ka viņiem ir paveicies). Drīz pēc tam, kad “uzminējuši pareizi” lietotāji tiek apsveikti un tiek mudināti ievadīt personīgu informāciju, piemēram, bankas konta informāciju, vārdu, tālruņa numuru un līdzīgus datus. Šo informāciju var izmantot tādiem smagiem noziegumiem kā identitātes zādzība, jo jūs nekad nevarat būt drošs par to, kam jūs atklājat savus personīgos datus.

Iphonewinstoday.com scam. Parasti reklāmprogrammatūras izraisa novirzīšanu uz šo vietni. Tomēr lietotājiem tiek lūgts arī atvērt “pareizo” dāvanu lodziņu, kas dod viņiem iespēju laimēt pavisam jaunu iPhone X. Nav pārsteigums, ka dāvanu lodziņš atkal ir pareizais! Tad upuri tiek novirzīti uz lapu, kurā viņiem ir jāievada personas dati. Tas tiek skaidrots ar to, ka pasta adresi izmantos, ja “laimīgais viesis” laimēs balvu. Tomēr tā ir tikai viltība, lai izspiestu personisko informāciju un izmantotu to nelikumīgiem mērķiem, piemēram, identitātes zādzībai.

Turklāt iPhone vīruss novirza savus upurus uz iphonewinstoday.com un līdzīgām vietnēm, kas varētu popularizēt arī citas viltus dāvanas, piemēram, Samsung Galaxy tālruņus, dārgas dāvanu kartes un tamlīdzīgas. Neatkarīgi no balvas, nevienam no šiem viltus paziņojumiem nevajadzētu uzticēties.

“You've Been Selected To Test iPhone 9.” ir jaunākā veida krāpniecība, kas sāka izplatīties 2018. gada martā. Šī shēma piedāvā lietotājiem iespēju pārbaudīt jaunāko iPhone 9 versiju, pirms tā nonāk sabiedrības uzmanības lokā. Nav pārsteidzoši, ka jebkurš Apple atbalstītājs būtu ļoti sajūsmināts par šādu iespēju. Vēl jo vairāk, krāpnieki piedāvā bez maksas apmaiņu 128GB IPHONE saņemšanai! Viss, kas viņiem jādara, ir vienīgi jāpiedalās īsā aptaujā un jāatbild uz dažiem jautājumiem.

Ir skaidrs, ka jautājumi, ko uzdod iPhone vīruss, ir tikai tāpēc, lai radītu ilūziju, ka dalībnieki faktiski kaut ko dara apmaiņā pret dāvanu. Drīz pēc aptaujas pabeigšanas upuriem tiek prasīts ievadīt pilnu vārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Ir skaidrs, ka Apple nestāv aiz šiem paziņojumiem un nekad šādā veidā nemeklēs dalībniekus. Tāpēc neuzticieties šim viltus uznirstošajam logam, ja jūs saskaraties ar to.

Neatkarīgi no shēmas, ar kuru jūs saskarieties, nekad neiesaistieties tajā. Atcerieties, ka, ja darījums izklausās pārāk skaists, lai būtu patiesība – tā parasti ir krāpšana. Viss, ko krāpnieki vēlas, ir jūsu nauda vai personas dati. Tāpēc ignorējiet šīs shēmas un atinstalējiet reklāmprogrammatūru, kas izraisa šos paziņojumus.

Pegasus ļaundabīgā programma piekopj pārmērīgu Apple lietotāju izspiegošanu

Šī spiegošanas programmatūra ir viens no labākajiem ilustrējošajiem paraugiem, kā Apple, it īpaši iOS ierīces, var tikt inficētas ar ļaunprātīgu programmatūru un patiesībā ir viena no visbiedējošākajām. Tā parādījās 2016. gada augustā. Iespējams, ka ļaunprātīgu programmatūru ir izstrādājusi Izraēlas uzņēmuma NSO grupa , kas, kā zināms, ir pazīstama ar spiegprogrammatūru izstrādi.

Ļaunprogrammatūra nav paredzēta nejaušiem mērķiem, bet tikai izvēlētiem lietotājiem. Tie saņem maldinošas īsziņas ar saitēm. Ja noklikšķina uz tām, jūs varat lejupielādēt spiegprogrammatūru, kas paredzēta neatbloķētām iPhone ierīcēm. Tā darbojas, pamatojoties uz trijiem ievainojamību ekspluatācijas instrumentiem.

Tiklīdz tā tiek pilnībā aktivizēta, tā veiks pilnīgu uzraudzību pār lietotāju. Tas spiego gan viegli pieejamus, gan šifrētus ziņojumus, kā arī var klausīties audio failus. Vēl viena problēma ir tā, ka tā spēj pašlikvidēties, ja tā 60 dienas nav savienota ar attālo vadības un kontroles serveri. Ļaunprātīgas programmatūras izstrādātāji izveidoja arī Pegasus ļaunprogrammatūras Android counterpart.

Sarežģītas uzvedības un struktūras dēļ ir grūti noteikt šo ļaundabīgo programmu. Tā neatklāj nevienu no savas klātbūtnes pazīmēm Aktivitātes monitorā, nemaz nerunājot par iPhone ierīcēm, kurām nav šāda rīka. Jums būs jālejupielādē papildu programmas noteikšanai un jāveic attiecīgas darbības. Sīkāka informācija par Pegasus noņemšanu sniegta šeit.

Izspiedējvīrusu izstrādātājus interesē arī iOS

Tā kā Android izspiedējvīrusi ir kļuvuši par parastu tendenci, var pieņemt, ka pienāks laiks arī iPhone ierīcēm. Šādas aizdomas nav nepamatotas, jo daži no Mac ransomware paraugiem jau ir izlaisti kibertelpā. Viens no tiem izliekas par instrumentu, ko sauc par “Patcher”(Ielāps), kas izveidots pirātiskas programmatūras nolūkos . Tas ir rakstīts ar Swift programmēšanas valodu.

Ļaunprātīgā programmatūra tika izplatīta, izmantojot BitTorrent domēnus. Tā darbojas līdzīgi kā Windows balstīta kripto-ļaunprogrammatūra, jo tā slēpjas mapē .zip. Ļaunprātīgā programmatūra nebija pareizi ieprogrammēta, jo tai bija defektīvs caurredzams izskats un tā nespēja pārvaldīt atšifrēšanas atslēgas, kas galu galā izraisīja atšifrēšanas iespēju zaudēšanu.

Diemžēl tā joprojām šifrē lietotāju dokumentus un fotogrāfijas. Lai gan ir atrasti šādi ļaundabīgo programmu piemēri, kas vērsti uz Mac, arī iPhone lietotājiem vajadzētu kļūt piesardzīgiem.

iPhone krāpniecības shēma

Novērsiet ļaunprogrammatūru infekcijas savās ierīcēs

Dažādi ļaundabīgo programmu draudi tiek izplatīti pa dažādiem kanāliem. Agrāk aplūkotā iPhone reklāmprogrammatūra un pārtvērēji tika izplatīti, izmantojot tīmekļa skriptus. Tā kā tie nav redzami parastajiem lietotājiem, to atklāšana var būt apgrūtinoša. No otras puses, jūs varat ierobežot šāda iPhone vīrusa varbūtību, izvairoties no klikšķināšanas uz saitēm, kas ievietotas vietnēs ar spēlēm, azartspēlēm vai citu apšaubāmu saturu.

Attiecībā uz sarežģītākām ļaunprogrammām iPhone lietotājiem var būt noderīgi šādi padomi:

 • Atjauniniet sistēmas programmatūru, tiklīdz ir izlaisti atjauninājumi
 • Nelejupielādējiet nevajadzīgas trešo pušu lietotnes

Tagad aplūkosim iPhone vīrusa noņemšanas iespējas.

Dzēsiet visus draudus, kuri var bojāt jūsu iPhone

Ja jūsu tālruni pārpludina uznirstošie logi, noņemiet pārlūkprogrammu un šādā veidā noņemiet vīrusu no iPhone. Neuztraucieties, reklāmprogrammatūras un pārlūkprogrammu pārtvērēji nav tik agresīvi kā izspiedējvīrusi. Tehniskā atbalsta krāpnieciskās shēmas gadījumā izejiet no lapas. Ja jūs to nevarat to atcelt, izslēdziet pārlūku piespiedu veidā. Lai pārtrauktu novirzīšanu no atkārtotas pašaktivizēšanās, veiciet šādas darbības:

 1. Ejiet uz Settings/Iestatījumi;
 2. Uzklikšķiniet uz Safari ikonas;
 3. Atlasiet Clear History and Website Data/Notīrīt vēsturi un tīmekļa vietnes datus;
 4. Aizveriet logu.

Ja saskarieties ar nopietnākiem draudiem, noņemiet iPhone vīrusu, izmantojot FortectIntego vai Malwarebytes palīdzību. Ja tālrunī ievērojat neparastu uzvedību, piemēram, fragmentētu lietotni vai bloķētus failus, veiciet iPhone rūpnīcas atiestatīšanu. Šajā iPhone vīrusu noņemšanas opcijā izmantojiet šādus norādījumus:

 1. Ejiet uz Settings/Iestatījumi;
 2. Navigējiet uz General;
 3. Uzklikšķiniet uz opcijas Erase All Contents/Dzēst visu saturu.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā iPhone vīrusu dzēšanas instrukcija

macOSSafari

Noņemiet iPhone no Mac OS X sistēmas

MacOS lietotājiem ir zināmas priekšrocības salīdzinājumā ar iPHone lietotājiem, jo tie var instalēt noteiktas drošības lietotnes, lai dzēstu uzlabotas ļaunprogrammatūras.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'
macOSSafari

Noņemiet iPhone no Safari

Notīriet pārlūkošanas datus, lai pārtrauktu kaitinošo iPhone vīrusu uznirstošo logu atkārtotu parādīšanos.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet iPhone vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu iPhone noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no iPhone pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās