Noņem lijit.com kontrolprogrammu (Noņemšānas gids) - Oct 2018 atjaunināšana

lijit.com kontrolprogrammas dzēšanas instrukcija

Kas ir lijit.com?

lijit.com – domēns, kas saistīts ar reklāmprogrammatūrām

lijit.com reklāmprogrammatūras piemērs

lijit.com ir domēns, kurā jūs varētu nokļūt piespiedu kārtā pēc sistēmas inficēšanās ar reklāmprogrammatūru. Kolīdz šī potenciāli nevēlamā programma (PNP) ir iekļuvusi sistēmā, tā var mainīt pārlūka iestatījumus un izmantot virtuālo slāni, lai rādītu reklāmas jebkurā jūsu apmeklētajā vietnē.

lijit.com vīruss ir atbildīgs par pāradresācijām uz komerciāla rakstura vietnēm. Tam arī ir trīs citas versijas: ap.lijit.com, vap.lijit.com, un ce.lijit.com. Taču to darbības modeļi ir līdzīgi:

 • vīruss tiek izplatīts komplektā ar bezmaksas programmatūru;
 • tas var pārveidot Windows reģistrus vai mainīt pārlūka iestatījumus;
 • tas var izplatīt agresīvas reklāmas, uznirstošos logus, banerus vai cita veida reklāmsaturu;
 • tas veic pāradresāciju uz reklāmu vietnēm;
 • tas seko lietotāju pārlūku izmantošanas paradumiem;
 • tas izplata aizdomīgas programmas vai viltus drošības brīdinājumus.

Taču galvenais lijit.com reklāmprogrammatūras darbības virziens ir pāradresācija uz sovrn.com vietni, kuras mērķis ir iekļaut lietotājus savās reklāmu izplatīšanas aktivitātes. Lai arī šī vietne nevar jūsu datoram vai privātumam radīt tiešus vai netiešus draudus, citas vietnes, kurās jūs pret paša gribu varat nonākt, var izrādīties bīstamas.

Dažas no lijit.com pāradresēšanas tendencēm rada bažas. Jūs varat tikt ievilināti apmeklēt piksķērēšanas, tehniskā atbalsta krāpniecības shēmu vai pat inficētas vietnes. Ir acīmredzams, ka šādas darbības nav jāpiecieš un no PNP nepieciešams nekavējoties atbrīvoties.

Starp citu, ir būtiski ņemt vērā, ka lijit ļaunatūra ir izstrādāta arī, lai analizētu lietotāju pārlūka lietošanas paradumus. Tas ir integrēts pastāvīgajās sīkdatnēs un konfigurēts tā, lai ievāktu informāciju par meklētajiem terminiem, apmeklētajām lapām, datiem, kas ievadīti to apmeklēšanas laikā, IP adreses, e-pasta adreses un tā tālāk.

Problēma slēpjas faktā, ka cilvēki netiek tiešā veidā informēti par sīkdtnēm un to, ka viņu dati tiks apkopoti. Turklāt ievaktā informācija var tikt nodota trešajām pusēm. Tā rezultātā jūs savā pārlūkā varētu saņemt vairāk reklāmu vai surogātpastu (spamus).

Kolīdz esat ievērojuši visas pazīmes, kas raksturīgas reklāmprogrammatūras infekcijai, jums būtu jāizmanto zināma pretvīrusu programma, lai vīrusu dzēstu. Mēs lijit.com noņemšanai iesakām izmantot FortectIntego. Taču jūs varat izmantot arī jebkuru citu programmu pēc savas izvēles, tomēr neaizmirstiet pirms skenēšanas atjaunot tās versiju!

Tāpat pastāv iespēja manuāli dzēst lijit.com reklāmprogrammatūru. Zem šī raksta sniegtajā aprakstā ir izskaidrots, kur sistēmā meklēt PNP un ar tiem saistītos elementus. Taču jābūt rūpīgiem, jo, ja datorā tiks atstāti kādi saistītie faili, reklāmas un pāradresācijas atgriezīsies.

lijit.com vīrusa attēlsPēc lijit.com krāpniecības shēmas īstenošas, jūs varat piedzīvot vairākas pāradresācijas uz aizdomīgām vietnēm

Reklāmprogrammatūra, kas iekļūst sistēmā ar komplektēšanas palīdzību

lijit.com krāpniecība notiek bezmaksas vai izplatāmprogrammatūru palīdzību. Šis PNP visbiežāk tiek pievienots programmatūru komplektā un tiek piedāvāta kā izvēles lejupielāde. Taču aizsardzības speciālisti no bedynet.ru ziņo, ka retais lietotājs zina par šo faktu.

Lai novērstu šādu un tiem līdzīgu PNP instalēšanos savā datorā, jums ir jāpārliecinās, vai bezmaksas programma, ko grasāties ielādēt, satur “izvēles lejupielādes” vai nē. Šim nolūkam izvēlieties “Uzlabotos” (Advanced) vai “Personalizētos” (Custom) instalēšanas iestatījumus un rūpīgi izlasiet visu piedāvāto informāciju.

Ņemiet vērā, ka “Ātrā” (Quick) vai “Ieteicamā” (Recommended) instalēšana neiekļauj šādu funkciju. Tādēļ, lai izvairītos no nejaušas PNP insatlēšanas, jums nevajadzētu paļauties uz šiem iestatījumiem.

Apturiet lijit.com pāradresācijas un atinstalējiet reklāmprogrammatūru

Jums ir divas iespējas, kā noņemt lijit.com pāradresācijas vīrusu. Pirmā iespēja ir manuāla vīrusa dzēšana. Sekojot zemāk sniegtajām instrukcijām, jums ir jāatrod PNP un tās jādzeš kopā ar visām to komponentēm. Pēc tam būs nepieciešama pārlūku pāriestatīšana, lai pārliecinātos ka pastāvīgās sīkdatnes un dažādas failu modifikācijas arī ir dzēstas.

Taču, ja jums neizdodas manuāla lijit.com dzēšana un jūsu sistēmā ir palikušas daži ar šo reklāmprogrammatūru saistīti elementi, jums arī nākotnē nāksies sastapties ar kaitinošām pāradresācijām. Šajā gadījumā nepieciešams lietot pretvīrusu rīku, lai atbrīvotos no jebkādām sistēmā palikušām pēdām. Tāpat jūs jau no sākuma varat veikt automātisko dzēšanu un ietaupīt laiku.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā lijit.com kontrolprogrammas dzēšanas instrukcija

Noņemiet lijit.com no Windows sistēmām

Sekojiet šiem soļiem, lai dzēstu reklāmprogrammatūru no Windows operētājsistēmas:

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē lijit.com un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast lijit.com vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet lijit.com no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs lijit.com pārlūka lidmašīnas nolaupītāju (hijacker) Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, lijit.com ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet lijit.com no Mozilla Firefox (FF)

Atinstalējiet aizdomīgus papildinājumus un atiestatiet Mozilla Firefox.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies lijit.com un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu lijit.com noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet lijit.com no Google Chrome

Šī pamacība jums palīdzēs izdzēst lijit.com no Google Chrome:

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies lijit.com un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu lijit.com dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet lijit.com no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet lijit.com vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu lijit.com noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no lijit.com pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās