Noņem Mysearch vīrusu (Noņemšanas instrukcijas) - atjaunināts May 2018

Mysearch vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Mysearch vīruss?

Mysearch ir neuzticama meklētājprogramma, kas var sabojāt pārlūka iestatījumus

Ekrānšāviņš ar Myserch pārlūka pārtvērēju

Mysearch, ko izstrādājusi APN, LLC ir maldinošs meklēšanas domēns, kas kopš 2014. gada ir klasificēts kā pārlūku pārtvērējs un potenciāli nevēlama programma (PNP). Lai gan tas ir ieviests kā spēcīga meklētājprogramma, kas pastiprināta ar Google, tas diez vai spēj nodrošināt lietotājus ar atbilstošiem rezultātiem. Tā uzdevums ir vadīt apmeklētāju datplūsmu uz partneru vietnēm un radīt maksas par klikšķi ieņēmumus. Tāpēc tas tiek izplatīts ar komplektēšanu un ar varu ievadīts Chrome, Firefox vai citās tīmekļa pārlūkprogrammās. Tāpēc, ja jūs konstatējat http://www.mysearch.com/ sākumlapu un Mysearch meklētājprogrammu, kas bez jūsu atļaujas iestatīta pēc noklusējuma, nekavējoties apsveriet sistēmas skenēšanu ar pretļaunatūras programmu

Nosaukums Mysearch
Klasifikācija Pārlūku pārtvērējs, PNP
Pazīmes Sākumlapa, meklētājprogramma un jauna cilne URL mainīta bez atļaujas, uznirstošo reklāmu pieaugums, regulāra novirzīšana uz nezināmām vietnēm
Izplatīšana Programmatūru komplektēšana, ļaunprātīgi atjauninājumi
Bīstamības līmenis Zems. Tieši nekaitē sistēmai. Tomēr var pakļaut lietotājus potenciāli bīstamām vietnēm.
Lejupielādējiet FortectIntego un veiciet skenēšanu, lai atbrīvotos no Mysearch

Mysearch vīruss nav visbīstamākais drauds, kas izplatās internetā. Neskatoties uz to, ka tas tiek iedalīts starp kiberinfekcijām ar zemu bīstamības pakāpi, nenovērtējiet par zemu tā iespējas. Visbiežāk vietne bez atļaujas negaidīti uznirst lietotāja pārlūkā, tādējādi uzlaužot sākuma lapu, meklēšanas pakalpojumu sniedzēju un jauno cilnes URL. Veiksmīgi iestatot Mysearch.com domēnu, iespējams, pamanīsit interneta pārlūkprogrammas palēnināšanos, iesaldēšanu un līdzīgas nevēlamās parādības.

Viens no iemesliem, kāpēc mēs iesakām nekavējoties noņemt MySearch no datora, ir risks tikt novirzītam uz bīstamām tīmekļa vietnēm, tostarp, bet ne tikai:

 • Pikšķerēšanas vietnēm;
 • Viltus tiešsaistes aptaujām;
 • Tehniskā atbalsta shēmām;
 • Azartspēļu vai spēļu vietnēm;
 • Vietnēm ar pornogrāfisku saturu;
 • Ļaunprātīgu programmatūru lejupielādes vietnēm, u.tml.

Tomēr spēja novirzīt tīmekļa pārlūkus uz neatbilstošām URL nav vienīgā pazīme, ko izrāda Mysearch vīruss. Virusi.hr pētnieki apgalvo, ka šī apšaubāmā meklētājprogramma var arī izsekot jūsu pārlūkošanu internetā, apkopot ne tikai meklēšanas datus, bet arī dažādu personīgi identificējamu informāciju (e-pasta adresi, datora atrašanās vietu vai pat jūsu vārdu). Lai gan kompānija paziņo, ka savāktie dati netiek kopīgoti ar trešajām personām, jūs nekad nevarat būt pārliecināti par to..

Lai gan nav iespējams izkontrolēt visas tīmekļa vietnes, kas sasniedz tīklotājus ar meklētājprogrammām, respektablas vietnes, piemēram, Google vai Bing dara visu iespējamo, lai aizsargātu savus apmeklētājus no neatbilstoša vai uzmācīga satura. Tomēr mēs nevaram to pašu teikt par Mysearch ļaunprogrammatūru. Kā norādīts tās noteikumos:

A central part of the Site Services includes links to other World Wide Web (“Web“) sites or resources. Because APN has no control over such sites and resources, you acknowledge and agree that APN is not responsible for the availability of such external sites or resources, and does not endorse and is not responsible or liable for any content, advertising, products, or other materials on or available from such sites or resources.

Ar šādiem apgalvojumiem šīs PNP izstrādātāji noraida visu atbildību par saturu, kuru tās partneri var mēģināt reklamēt, neskatoties uz to, ka tas varētu būt uzmācīgs vai bīstams. Tāpēc ņemiet vērā, ka jūs izmantojat šo meklēšanas domēnu uz savu risku, un neviens netiks vainots, ja tas sāks novirzīt uz pikšķerēšanas vietnēm un piespiedīs jūs lejupielādēt ļaunprātīgu programmatūru. Tāpēc mēs noteikti iesakām lejupielādēt FortectIntego un veikt pilnu sistēmas skenēšanu, lai pilnībā noņemtu Mysearch.

Mysearch ir vīruss, kas var izplatīt saites uz aizdomīgām vietnēmMysearch ir PNP, kas uzstāda Mysearch.com kā meklētājprogrammu un pārņem vadību pār lietotāja pārlūkā veiktajām darbībām

Vēl viena lieta, kas būtu jāpiemin- pēdējā laikā parādījusies arī Mysearch Android versija. Daži cilvēki ziņoja, ka tie tikuši novirzīti uz mysearch.com, izmantojot hxxp://m.web-search.click, apmeklējot nejaušas vietnes Chrome pārlūkā. Android lietotājiem arī jāveic Mysearch noņemšanu, skenējot sistēmu ar Reimage Mobile.

PNP izplatīšanas metodes

Šī programma parasti tiek izplatīta, izmantojot aizdomīgu izplatīšanas metodi, kas pazīstama kā “komplektēšana”. Šī metode ir kļuvusi ļoti populāra starp reklāmprogrammatūru, pārlūku pārtvērēju un līdzīgu potenciāli nevēlamu programmu (PNP) izstrādātājiem.

Lielākajā daļā gadījumu nevēlama programma kā izvēles programma tiek pievienota citām bezmaksas programmām, piemēram, lejupielādes pārvaldniekiem, PDF veidotājiem, video straumēšanas programmatūrai utt. Tomēr tur ir lamatas. Šie pielikumi tiek instalēti pēc noklusējuma, ja datora lietotājs izvēlas Quick/Ātro vai Basic/Pamata uzstādīšanas metodi.

Lai aizsargātu sistēmu no PNP iebrukuma, sāciet pārbaudīt, kuras programmas jūs lejupielādējat savā datorā. Pirms lejupielādējat jaunu rīku, izlasiet cilvēku atsauksmes, Galalietotāja licences līgumus un citu informāciju. Ja jūs nekonstatējat neko aizdomīgu, atlasiet Custom/Pielāgoto vai Advanced/Advancēto instalēšanas iespēju un rūpīgi pārraugiet visu instalēšanas procesu, lai atrastu un noņemtu atzīmes no pārlūka pievienojumprogrammām, rīkjoslām vai citiem nevēlamiem pielikumiem.

Norādījumi Mysearch vīrusa noņemšanai

Mysearch.com noņemšana nav sarežģīts process. PNP pašu iespējams atinstalēt no sistēmas tāpat kā jebkuru citu lietotni. Tomēr tai var būt daudzi palīgelementi, piemēram, atjauninātāji vai palīgi.

Lai noņemtu Mysearch vīrusu kopā ar visiem saistītajiem elementiem, jums vajadzētu izmantot profesionālu drošības rīku. Lejupielādējiet to un veiciet skenēšanu vai atjauniniet to, kas paslaiki darbojas jūsu datorā.

Tiklīdz jūs sākat Mysearch noņemšanu, jums vajadzētu atiestatīt sava tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus. Mēs ļoti iesakām mainīt visu pārlūkprogrammu iestatījumus, nevis tikai noklusētā. Detalizētus norādījumus par to, kā likvidēt pārlūkprogrammas pārtvērēju un atjaunot tīmekļa pārlūka iestatījumu skatiet zemāk.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Mysearch vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet Mysearch no Windows sistēmām

Turpmākie soļi izskaidro, kā likvidēt Mysearch search un Mysearch.com sākumlapu no Windows OS:

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Mysearch un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Mysearch vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Mysearch no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs Mysearch vīrusu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Mysearch ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Mysearch no Mozilla Firefox (FF)

If malware corrupted Mozilla Firefox, here’s what you have to do to restore its settings to default:

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Mysearch un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Mysearch noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Mysearch no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Mysearch un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Mysearch dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Mysearch no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Mysearch vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Mysearch noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Mysearch pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās