Noņem National Consumer Center reklāmas (Noņemšanas instrukcijas) - Sep 2018 atjaunināšana

National Consumer Center reklāmu noņemšanas instrukcija

Kas ir National Consumer Center reklāmas?

National Consumer Center – shēma, kas maldina ļaudis, liekot tiem domāt, ka tie var saņemt balvas, iesniedzot atbildes viltus aptaujai

National Consumer Center

National Consumer Center shēma ir maldinošs uznirstošais logs, kas cenšas likt lietotājiem domāt, ka neeksistējoša organizācija vēlas tiem dot bezmaksas iPhone vai līdzīgu balvu. Šī krāpniecība ir cieši saistīta ar Amazon Gift Card shēmu, Wallmart shēmu un līdzīgām reklāmām, kuras ir fiktīvas. Parasti tā traucē cilvēkiem, kad tie pārlūko tīmekli un lūdz tiem aizpildīt aptaujas anketas, lai laimētu vērtīgas balvas. Taču apmaiņā pret iPhone vai Samsung Galaxy viedtālruni dalībniekiem parasti tiek lūgts sniegt personīgu informāciju, piemēram, e-pasta adresi, tālruņa numuru vai pat kredītkartes informāciju. Diemžēl National Consumer Center NAV īsts. Lūdzu, NESNIEDZIET šo informāciju, jo rezultātā var tikt nozagta identitāte, zaudēta nauda vai veikti citi kiberuzbrukumi.

Kopsavilkums
Nosaukums National Consumer Center
Veids Krāpniecības shēma
Izplatīšana Parādās inficētajās tīmekļa vietnēs vai saistīto reklāmprogrammatūru likumīgās saites slēpjas mērķa datorsistēmā
Bīstamības līmenis Vidējs. Traucē navigāciju un ar viltu piespiež atklāt personīgu informāciju
Pazīmes Novirzīšana uz aptaujas tīmekļa vietnēm, aizdomīgu reklāmu un uznirstošo logu parādīšanās, tīmekļa pārlūka sasalšana
Ietekmētās OS Android, Windows, Mac OS X
Lai atbrīvotos no National Consumer Center reklāmām, instalējiet FortectIntego un veiciet pilnu sistēmas skenēšanu

Galvenais cēlonis tam, kāpēc lietotāju traucē National Consumer Center krāpšanas shēma, ir reklāmprogrammatūras tipa vīruss, kas slēpjas sistēmas iekšienē. Parasti šādi vīrusi iefiltrējas sistēmā, iejaucas tīmekļa pārlūkotāja darbībā un sāk traucēt savus upurus ar dažādām tiešsaistes krāpšanām.. Jūs varat ciest arī no novirzīšanas uz ļaunprātīgām tīmekļa vietnēm, kaitinošām reklāmām, kas parādās jaunā cilnē un līdzīga satura. Taču šo krāpšanu var ievērot arī ļaunprātīgos domēnos, kuri vienmēr tiek izmantoti šāda satura izplatīšanai.

Šobrīd National Consumer Center ļaunprogrammatūra aktīvi mērķē uz Android lietotājiem, kuri intensīvi meklē paņēmienus, kas varētu palīdzēt tiem savest kārtībā to ierīces. Šajā gadījumā, iespējams, visvienkāršākais veids, kā salabot sistēmu ir atiestatīšana uz rūpnīcas iestatījumiem. Jūs varat nokļūt krāpnieku nagos, arī izmantojot Mac operētājsistēmu. Šajā gadījumā veiciet pilnu sistēmas skenēšanu ar pretvīrusu programmatūru un atiestatiet tīmekļa pārlūkus- Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari un citus.

National Consumer Center krāpnieciskā shēma

Kas slēpjas aiz šīs shēmas

Saskaņā ar upuru ziņojumiem ar šo shēmu saistītās reklāmas parasti tos novirza uz hxxp://electronicpromotionscenter.com/ vai līdzīgām lapām. Krāpnieki mudina piedalīties tiešsaistes aptaujās, lai laimētu Apple iPhone vai citu viedtālruni. Aprakstītais „piedāvājums” var parādīties uznirstošo, uznirstošo aizmugures plāna vai jaunu ciļņu reklāmu veidā.

National Consumer Center vīrussNational Consumer Center vīruss var radīt apdraudējumu jūsu personīgajiem datiem. Ņemiet vērā, ka šī ir viltus organizācija, kuras piedāvājumiem ir tikai krāpnieciska daba.

Par šīm reklāmām ir daudz negatīvu piezīmju, un lietotāji parasti teic, ka National Consumer Center ir vienkārši krāpšana. Daži lietotāji atklāja, ka reklāmas apsolīja bezmaksas iPhone un citas lieliskas balvas un tad izmainīja balvas veidu, piedāvājot laimēt $100 Visa dāvanu karti gadījumā, ja lietotājs iztērēs vismaz 50$ par kādu nevajadzīgu lietu, piemēram, diētas kapsulām vai grāmatām.

Saskaņā ar upuru teikto National Consumer Center shēma cenšas izspiest naudu, pilnus vārdus un e-pasta adreses no neko nenojaujošiem upuriem. Tāpēc mēs iesakām turēties pa gabalu no viltus reklāmām un paturēt savu personīgo informāciju pie sevis, jo krāpnieki var viegli pārdot šos datus trešām pusēm.

National Consumer Center aptauja

Atcerieties, ka jūsu e-pasta adrese var nokļūt mērķa sarakstā, ko izmanto krāpnieki, un, agrāk vai vēlāk, jūs varat sākt saņemt surogātpastus vai pat saņemt ļaunprogrammatūru saturošu ziņojumu. Nav šaubu, ka vienīgais veids, kā izvairīties no kiberdraudiem, ir turēties pa gabalu no aprakstītajām reklāmām un, lai tās bloķētu, jums jāveic National Consumer Center noņemšana, izmantojot spēcīgu pretļaunatūras programmatūru.

Lai gan teorētiski jūs varat mēģināt noņemt National Consumer Center manuāli, mēs jums neiesakām izvēlēties šo iespēju. Tās vietā iesakām skenēt sistēmu ar piemērotu pretļaunatūras programmatūru, piemēram, FortectIntego, lai identificētu visas bīstamā programmas un atrastu izmaiņas, ko tās veikušas jūsu datorsistēmā.

National Consumer Center ļaunatūra

National Consumer Center krāpšana aktīvi mērķē uz iPhone lietotājiem

Gada sākumā bija novērots, ka National Consumer Center krāpšana aktīvi uzbrūk iPhone lietotājiem. Taču uzbrukuma shēma paliek tāda pati. Upuriem tiek lūgts aizpildīt aptaujas anketu, lai iegūtu dārgu balvu.

Tomēr tā vietā, lai saņemtu informāciju par to, kā balvu saņemt, cilvēkiem tiek prasīts atklāt personīgo informāciju tostarp pilnu vārdu, kontaktinformāciju un līdzīgus datus. Tāpēc stingri ieteicams nekavējoties rīkoties un noņemt National Consumer Center no iPad, iPhone un līdzīgām ierīcēm. Jūs varat izmēģināt šīs metodes:

 • notīrīt pārlūkošanas datus un vēsturi;
 • bloķēt reklāmas, instalējot reklāmu bloķētāju;
 • atiestatīt ierīci uz rūpnīcas iestatījumiem.

National Consumer Center PNP

Izvairieties no krāpniecības shēmām, uzmanīgi instalējot sistēmā bezmaksas programmatūras

Reklāmprogrammatūras, kuras ir atbildīgas par jūsu traucēšanu ar krāpšanām, parasti tiek izplatītas ar viltīgu programmatūru marketinga metodi, ko sauc par komplektēšanu. Šī metode ļauj grupēt vairākas programmas kopā un iekļaut to daļu galvenās programmas iestatīšanas laikā. Diemžēl lielais vairums lietotāju ignorē šos nosacījumus, jo steidzas instalēt programmas.

Mēs iesakām izvēlēties Custom/pielāgotos vai Advanced/Advancētos instalēšanas iestatījumus, jo šī izvēle ļauj jums brīvi atlasīt papildu programmas kuras vēlaties instalēt un kuras atmest. Standarta un Default/Noklusēti iestatījumi izskatās uzticami diemžēl tikai no pirmā skata. Tie ir tendēti noslēpt informāciju par sakomplektētajām programmām.

National Consumer Center krāpšana

Atbrīvojieties no National Consumer Center aptaujām

Lai nekavējoties noņemtu National Consumer Center vīrusu, veiciet pilnu sistēmas skenēšanu, izmantojot profesionālu ļaunprogrammatūras noņemšanas programmu. Automātiskās noņemšanas iespēja garantē visērtāko un vislaikietaupīgāko maldinošās reklāmprogrammas noņemšanu.

Taču, ja jūs domājat, ka jums ir laiks un pacietība veikt manuālu National Consumer Center noņemšanu, jums vajadzētu izlasīt zemāk sniegtās pamācības. Lūdzu, esiet uzmanīgs un nesteidzieties, cenšoties atinstalēt bīstamās reklāmprogrammatūras.

Drošības speciālisti no lesvirus.fr atzīmē, ka raklāmprogrammatūras var būt grūti konstatēt un likvidēt bez profesionālas programmatūras. Ja jūs atstājat kādu no ar PNP saistītām ievadēm, jūs varat turpmāk saskarties ar novirzīšanām un reklāmām. Pēc noņemšanas pabeigšanas pārbaudiet savu sistēmu ar pretspiegošanas vai pretļaunatūras programmatūru, lai pārliecinātos, ka neesat atstājis sistēmā nevienu PNP elementu.

Ja shēma parādās Android OS, mēģiniet pārbaudīt, vai nav ļaunprātīgu lietojumprogrammu:

 1. Atrodiet jaudas pogu un nospiediet to uz pāris sekundēm, kamēr redzat izvēlni. Uzklikšķiniet Power off/Izslēgt jaudu.
 2. Kad jūs redzat dialoga logu, kas jums piedāvā atsāknēt Android Safe Mode/Drošajā režīmā, atlasiet šo opciju un OK.*
 3. Atsāknējiet savu ierīci drošajā režīmā ar augstāk dotajiem soļiem.
 4. Kad esat Safe Mode/Drošajā režīmā, ejiet uz Settings/Iestatījumiem. Kad esat tur, noklikšķiniet Apps/Lietotnes vai Application manager/Lietotņu pārvaldnieks (var atšķirties atkarībā no jūsu ierīces).
 5. Šeit atrodiet ļaunprātīgo lietotni/lietotnes un atinstalējiet tās visas.

* Ja šis nenostrādā, vienkārši izslēdziet ierīci un atkal ieslēdziet. Tiklīdz tā kļūst aktīva, mēģiniet nospiest un turēt Menu/Izvēlne, Volume Down/Samazināt skaļumu, Volume Up palielināt skaļumu vai Volume Down/Samazināt skaļumu and Volume Up/Palielināt skaļumu kopā, lai redzētu Safe Mode/Drošo režīmu. Ja tas nenostrādā, meklējiet frāzi “How to put into Safe mode”/Kā iestatīt drošo režīmu un pievienojiet tālruņa modeli. Tad sekojiet instrukcijām.

Ja krāpnieki joprojām jūs traucē, veiciet atiestatīšanu uz rūpnīcas iestatījumiem:

 1. Noklikšķiniet uz Settings/Iestatījumi ikonas. Jūs to varat atrast starp citām lietotnēm.
 2. Atlasiet Privacy/Privāts (Personal/Personīgs) un Factory reset/Rūpnīcas atiestatīšana (jūs varat to atrast arī kā Factory data reset/Rūpnīcas datu atiestatīšana, Backup & reset/Dublēšana un atiestatīšana, u.tml.). Mēs iesakām atlasīt Back up my data/Dublēt manus datus, lai novērstu to zaudēšanu.
 3. Noklikšķiniet Reset device/Atiestatīt ierīci, lai no jūsu ierīces noņemtu Android vīrusu un citus uzkrājumus.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā National Consumer Center reklāmu noņemšanas instrukcija

Noņemiet National Consumer Center no Windows sistēmām

Atveriet Control Panel/Vadības paneli un, izmantojot zemāk dotās instrukcijas, piekļūstiet pašlaik instalēto programmatūru sarakstam. Nekavējoties atinstalējiet nezināmas un aizdomīgas programmas, kas varētu būt saistītas ar National Consumer Center ļaunprogrammatūru. Atbilstoši norādījumiem notīriet pārlūka saīsnes.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē National Consumer Center un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast National Consumer Center vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet National Consumer Center no Mac OS X sistēmas

Pārvietojiet uz Trash/Atkritni aizdomīgās Mac lietotnes. Ja jūs nekad iepriekš neesat mēģinājis atinstalēt Mac lietotnes, izmantojiet šos norādījumus.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs National Consumer Center reklāmas np Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, National Consumer Center ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet National Consumer Center no Mozilla Firefox (FF)

Ja Firefox sāk rādīt rakstā aprakstītās maldinošās reklāmas, izpildiet šos norādījumus.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies National Consumer Center un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu National Consumer Center noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet National Consumer Center no Google Chrome

Lai iztīrītu Chrome pēc National Consumer Center uzbrukuma, izpildiet zemāk dotos norādījumus. Jums nepieciešams likvidēt visus Chrome paplašinājumus, kas jums rada aizdomas.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies National Consumer Center un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu National Consumer Center dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet National Consumer Center no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet National Consumer Center vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu National Consumer Center noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no National Consumer Center pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās