Noņem NewTab reklāmas (Noņemšānas gids) - Dec 2017 atjaunināšana

NewTab reklāmu noņemšanas instrukcija

Kas ir NewTab reklāmas?

New Tab reklāmas vēl arvien paliek kibertelpā

Attēls ar New Tab reklāmprogrammatūru

New Tab reklāmas piedāvā jums instalēt apšaubāmus pielāgotus pārlūka paplašinājumus. Reklāmprogrammatūra, kas iegūst jaunu formu, jau kopš 2013. gada klejo pa virtuālo telpu. Pat tagad joprojām varat to šur tur pamanīt.

Šī potenciāli nevēlamā programma lielākoties tiek izmantota partneru mārketingā. Tādējādi programma var piegādāt pārmērīgu daudzumu reklāmu, kas informē par dažādiem komerciāliem piedāvājumiem, darījumiem, atlaidēm, kuponiem un līdzīgām lietām, kas saistītas ar iepirkšanos tiešsaistē. Kad noklikšķināsiet uz interesējošās reklāmas, jūs ģenerēsiet savu izstrādātāju ieņēmumus. Tomēr daži no šiem klikšķiem var radīt jums kaitējumu.

Dažas NewTab reklāmas var novirzīt uz apšaubāmām trešo pušu vietnēm, kuras var ne tikai būt piepildītas ar dažādām reklāmām, bet arī mēģināt izplatīt aizdomīgas programmas, piemēram, reklāmprogrammatūras vai pārlūkprogrammu pārtvērējus. Turklāt jums jāapzinās fakts, ka ļaunreklāmas ir viena no populārākajām izspiedējvīrusa izplatīšanas metodēm. Tādējādi, reklāmprogrammatūra datorā palielina risku saskarties ar ļaunprātīgu programmatūru saturošu reklāmu.

Mēs stingri iesakām skenēt datoru ar FortectIntego vai citu uzticamu pretļaunatūras/pretspiegprogrammatūras programmu, tiklīdz jūs pamanāt šīs reklāmas. Drošības programmatūra noņems NewTab vīrusu un citas potenciāli nevēlamas programmas no Firefox, Chrome un citām pārlūkprogrammām.

NewTab reklāmu attēlsNewTab reklāmas rada reklāmprogammatūra, kura iekļūst datorā ar bezmaksas izplatamprogrammatūras palīdzību

NewTab reklāmas var parādīties ļoti uzstājīgās formās, piemēram, uznirstošajā logā, aizmugurējā plāna uznirstošajā logā, reklāmkarogā, tekstā, pilnas lapās publicētās reklāmas un nopietni traucēt jūsu tīmekļa pārlūkošanas darbībām. Pat vairāk, tas var palēnināt datora darbību un pat palielināt drošības ievainojamību. Kā mēs jau minējām, satraucošās NewTab pāradresācijas tendences var palielināt iespēju pārlūkot nedrošas tīmekļa vietnes, kas varētu būt inficētas vai iesaistīt jūs kādā tiešsaistes krāpšanas shēmā.

Viens no galvenajiem iemesliem, kā reklāmprogrammatūra mēģina iegūt jūsu klikšķus, ir uz piegādāt ar interesēm saistītas reklāmas. Reklāmprogrammatūra uzrauga jūsu tiešsaistes darbības, izmantojot izsekošanas sīkfailus . Tā var savākt tādu informāciju kā, piemēram, meklēšanas vaicājumus, apmeklētās vietnes, ievadītos datus, klikšķus, seansus, IP adresi, e-pasta adresi, datora atrašanās vietu un tā tālāk. Tāpēc jums vajadzētu zināt, ka apkopotā informācija tiek tālāk izmantota partneru mārketingā.

Turklāt šī informācija var tikt koplietota vai pārdota citām trešām pusēm, un to var izmantot, piemēram, pārpludinot jūsu e-pastu ar surogātpastu. Tādēļ jums vajadzētu tūlīt uzsākt NewTab noņemšanu.

Potenciāli nevēlamu programmu izplatīšanas metodes

Tā saucamais NewTab vīruss bieži ceļo kopā ar dažādām brīvprogrammatūrām un izplatāmprogrammatūrām un iekļūst jūsu ierīcē komplektā ar tām. Ņemiet vērā, ka bezmaksas programmu lejupielāde un instalēšana no interneta var būt diezgan bīstama. Šī iemesla dēļ jums vajadzētu izvēlēties uzticamus un drošus lejupielāžu avotus un rūpīgi uzraudzīt instalēšanas procesu.

Pārtveršana var notikt, ja jūs instalējat jaunas programmas ar “Pamata” vai “Ieteicams” iestatījumiem, jo tie neizpauž papildu lejupielādes. Ikreiz, kad instalējat bezmaksas programmatūru, atlasiet Advanced vai Custom instalēšanas opciju un pārbaudiet, vai jūsu izvēlētajā brīvprogrammatūrā nesatur papildu elementus.

Ja pamanāt paziņojumu, kurā ieteikts instalēt programmas, piemēram, pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu, spraudni, rīkjoslu vai paplašinājumu, noņemiet no tiem atzīmes un pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Tālāk”. Ja esat jau instalējis New Tab vīrusu, izpildiet norādījumus zemāk un nevilcinoties atbrīvojieties no tā.

NewTab likvidēšanas iespējas

NewTab vīrusu nav grūti noņemt manuāli. Mūsu komanda ir sagatavojusi secīgas instrukcijas, kas palīdzēs jums veikt šo procesu. Jūsu uzdevums ir atrast un izdzēst reklāmpogrammatūru un pārbaudīt, vai jūsu datorā un tīmekļa pārlūkprogrammās nav instalētas aizdomīgas lietotnes vai paplašinājums.

Ja manuāla NewTab noņemšana šķiet sarežģīts un grūts darbs, mums ir vēl viena iespēja. Jūs varat noņemt vīrusu automātiski. Viss, kas jums jādara, ir jāinstalē kāda no zemāk piedāvātajām programmām.

Pēc instalēšanas atjauniniet programmatūru, jo vienīgi atjaunināts rīks spēj pilnībā atklāt un noņemt no sistēmas ar reklāmprogrammatūru saistītos elementus. Kad jūsu rīks ir atjaunināts, veiciet pilnu sistēmas skenēšanu un ļaujiet programmai noņemt NewTab reklāmas jūsu vietā.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā NewTab reklāmu noņemšanas instrukcija

Noņemiet NewTab no Windows sistēmām

Lai iztīrītu Windows OS, uzmanīgi veiciet šos soļus:

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē NewTab un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast NewTab vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet NewTab no Mac OS X sistēmas

Lai noņemtu New Tab no Mac, veiciet zemāk norādītos soļus.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs NewTab reklāmas np Microsoft Edge

Veiciet šos soļus, lai pēc pārtveršanas iztīrītu Microsoft Edge.

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, NewTab ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet NewTab no Mozilla Firefox (FF)

Kaitinošas reklāmas jūsu datorā var iniciēt kāds no aizdomīgiem pārlūka paplašinājumiem, kas, iespējams, ir instalēts Mozilla Firefox bez jūsu ziņas. Atinstalējiet visas aizdomīgās ievades.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies NewTab un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu NewTab noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet NewTab no Google Chrome

NewTab vīruss spēj instalēt trešās puses paplašinājumus. Tāpēc jums ir jānoņem visas aizdomīgās ievades no Google Chrome.

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies NewTab un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu NewTab dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet NewTab no Safari

Izpildiet norādījumus, lai pēc pārtveršanas iztīrītu Safari.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet NewTab vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu NewTab noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no NewTab pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Meistars

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Ugnius Kiguolis
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās