Noņem Nginx vīrusu (Sep 2017 atjaunināšana) - Bezmaksas gids

Nginx vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Nginx vīruss?

Nginx vīruss slēpjas zem tukšas lapas

Nginx ļaunprogrammatūras attēls

Nginx vīruss darbojas kā apšaubāms tīmekļa skripts, kas negatīvi ietekmē visas galvenās tīmekļa pārlūkprogrammas, piemēram, Google Chrome, Internet Explorer un Mozilla Firefox. Jūs varat tikt tur pāradresēti, ja jūs bieži pārlūkojat iepirkšanās domēnus. Šī domēna galvenais mērķis joprojām nav skaidrs, jo lietotāji tiek novirzīti uz pilnīgi tukšu lapu, kas sveic lietotājus ar frāzi: “Laipni lūdzam Nginx!”

Tomēr domēns nesniedz nekādu atbilstošu saturu. Turklāt lietotāji var tikt aizvilināti uz citu aizdomīgu tīmekļa vietni – Nginx.org. Protams, jūs varat jautāt, kas ir Nginx.org. No pirmā acu uzmetiena tā izskatās domēns, kas reklamē Nginx lietotņu versijas. Ņemiet vērā, ka jūs nedrīkstat sajaukt šo pārlūku infekciju ar likumīgu lietojumprogrammu, kas tiek reklamēta vietnē nginx.com.

Iespējams, ka šī pārlūku ļaunprogrammatūra nodrošina patvērumu sarežģītākiem draudiem. Ja jūs esat inficēts ar pārlūka pāradresācijas vīrusu, jūs varat ievērot šādas sekas:

 • pāradresācijas uz spēļu un pornogrāfiskiem domēniem
 • uznirstošas reklāmas, kas parādās legālās tīmekļa vietnēs
 • izmainīta mājaslapa

Lai gan Nginx ļaunprogrammatūra “nenolaupa” jūsu pārlūkprogrammu, tās neskaidrā uzvedība noteikti izraisa šaubas. Visbeidzot, domēns nesatur ne EULA, ne privātuma politikas dokumentu. Nav arī informācijas par šīs tīmekļa vietnes izstrādātājiem. Apkopojot, noņemiet Nginx vīrusu skriptus un novērsiet visas jūsu pārlūkprogrammā veiktās izmaiņas.

Tukšā lapa kā maskēšanās?

Diemžēl ir desmitiem, ja ne simtiem līdzīgu domēnu, kuri izturas līdzīgi, piemēram, 1.loadblanks.ru. Tie uzrāda pilnīgi tukšu lapu bez kādiem mājieniem vai satura elementiem. Šādu tīmekļa vietņu skaits liek domāt, ka tām ir kāds slēpts nolūks. Tās var saturēt daudz izsmalcinātāku vīrusu – mūķu komplektu.

Turklāt līdzīgi domēni var kalpot kā domēni, kam ir izsekošanas sīkfaili vai citi elementi. Tādējādi tie izseko, kādas tīmekļa lapas lietotāji visbiežāk apmeklē. Pēc savākto datu pārsūtīšanas attiecīgajām trešajām pusēm, tās var ģenerēt reklāmas, kas atbilst lietotāju interesēm un vajadzībām. Īsāk sakot, tas atvieglo maksā-par –klikšķi (MPK) tiešsaistes mārketingu.

Bez tam jums ir jābūt uzmanīgiem ar Nginx pāradresācijas parādību. Ņemot vērā šī domēna uzvedību, jūs varētu būt novirzīts potenciāli krāpnieciskiem domēniem. Ņemiet vērā, ka pārtvērējs pikšķerē arī mobilo ierīču lietotājus. Ja jūs jau meklējat risinājumu, kā noņemt tālruni Nginx, izmantojiet tālāk sniegtos norādījumus.

Saistītās vietnes nginx.org paraugsNginx.org it kā reklamē legālas aplikiācijas Nginx versijas. Lieki piebilst, ka, instalējot kādu no šī aplikācijām, var radīt problēmas pārlukprogrammai.

Izplatīšanas metodes

Pārlūku ļaunprogramma mēdz izplatīties tīmekļa skriptu veidā, nevis kā pilnīga potenciāli nevēlama programmatūra. Šādas neskaidras formas dēļ jūs varat saskarties ar šo ļaunprogrammu mazāk aizsargātās iepirkšanās vietnēs vai spēļu tīmekļa lapās.

Tādējādi, lai izvairītos no “Nginx uzbrukuma”, jums jāinstalē ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas utilīta, piemēram, FortectIntego vai Malwarebytes, lai jūs atbrīvotu no šādām pāradresācijām.

Atbrīvojieties no Nginx ļaunprogrammatūras jūsu viedtālrunī un datora pārlūkprogrammā

Tā kā šī ļaunprogramma nesatur savu īpašo lietojumprogrammu, Nginx nav jāatinstalē. Tomēr tas nenozīmē, ka jums vajadzētu ignorēt šādu pāradresāciju, pat ja esat kļūdījies vienu reizi. Manuālās Nginx noņemšanas instrukcijas palīdzēs jums izdzēst visus tīmekļa elementus, kas saistīti ar nolaupītāju.

Ja esat mobilās ierīces lietotājs, jūs varat noņemt Nginx no Android, izmantojot Malwarebytes palīdzību. Šī pretļaunatūras lietotne nodrošina pietiekamu aizsardzību arī mobilo ierīču lietotājiem. Šī metode palīdz arī datorlietotājiem noņemt Nginx vīrusu. Franču lietotājiem būtu īpaši jāuzmanās no šīs ļaunprogrammatūras.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Nginx vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet Nginx no Windows sistēmām

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Nginx un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Nginx vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Nginx no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs Nginx vīrusu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Nginx ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Nginx no Mozilla Firefox (FF)

Jūs noņemsiet Nginx no Firefox, ja pievērsīsiet uzmanību visām detaļām. Ātrākā iespēja ir pilnīga pārlūka atiestatīšana.

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Nginx un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Nginx noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Nginx no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Nginx un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Nginx dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Nginx no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Nginx vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Nginx noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Nginx pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Jake Doevan
Jake Doevan

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Jake Doevan
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās