Noņem Nova.Rambler.ru vīrusu (Noņemšānas gids) - Jan 2018 atjaunināšana

Nova.Rambler.ru vīrusa dzēšanas instrukcija

Kas ir Nova.Rambler.ru vīruss?

Nova.Rambler.ru ir viena no Rambler Search versijām

Rambler

Nova.Rambler.ru vīruss (alternatīvi pazīstams kā Rambler Search) ir pārlūku pārtvērējs, kas mēģina izskatīties kā uzticama meklētājprogramma ar dažādām funkcijām. Tā galvenajā lapā jūs varat atrast spēles, ziņas, horoskopus un līdzīgas sadaļas. Tomēr pārāk nesteidzieties uzķerties uz tās spilgtā dizaina un satriecošajiem attēliem, jo jau tiek ziņots, ka tas rada nevēlamas pāradresācijas uz hxxps: //r0.ru, kaitinošas uznirstošās reklāmas un līdzīgas problēmas.

Rambler Search var pārtvert visus jūsu pārlūkus, ieskaitot Google Chrome, Mozilla Firefox un citus plaši izmantotus pārlūkus. Tad tas uzsāk pastāvīgu novirzīšanu uz savu partneru vietnēm, lai palielinātu to apmeklētāju skaitu. Turklāt šī aizdomīgā meklētājprogramma var izsekot savus lietotājus un aizmuguriski vākt nepersonīga rakstura informāciju.

Ja jūs nekad neesat domājis par briesmām, kas saistītas ar šādu darbību, jums jāzina, ka jūsu datora IP adresi, jūsu pieteikumvārdus un līdzīgu informāciju var pārdot apšaubāmām trešajām pusēm. Tomēr jūs vienmēr varat novērst šīs darbības, uzsākot Nova.Rambler.ru noņemšanu no pārlūka Chrome un citām tīmekļa pārlūkprogrammām.

Kā mēs jau minējām, tiek iniciēta novirzīšana uz šo domēnu un līdzīgas nevēlamas darbības, lai izveidotu apmeklētāju trafiku uz konkrētām vietnēm. Šāda darbība ir nelikumīga, jo īpaši, kad jūs savervē šaubīgi reklāmdevēji. Paturiet prātā, ka šī potenciāli nevēlamā programma var jums parādīt visu, ko tā vēlas.

Citiem vārdiem sakot, tā var parādīt sponsorētos meklēšanas rezultātus starp normāliem. Bez tam, Rambler vīruss var tos piepildīt ar maldinošām reklāmām, un viltus ziņojumiem par nepieciešamajiem programmatūras atjauninājumiem. Paturiet prātā, ka jāizvairās no šādiem “piedāvājumiem”, jo lielākā daļa no tiem tiek izmantoti, lai izplatītu ļaunprātīgu programmatūru. .

Bez tam, IT analītiķi ir vairāk nekā pārliecināti, ka šāda pārtvērēju izplatīšana ir veikta, izmantojot nelikumīgas metodes. Ja jūs atradāt šo meklētājprogrammu savā pārlūkprogrammā, jums ir darīšana ar „pārtveršanas” problēmu .

Neatkarīgi no tā, cik pievilcīgs un aizraujošs izskatās šīs vietnes attēls, mēs stingri iesakām noņemt Nova.Rambler.ru. Jūs to varat izdarīt ar FortectIntego vai citu uzticamu pretspiegošanas programmatūru tieši pēc tās instalēšanas un atjaunināšanas uz jaunāko versiju.

Nova Rambler izskatsNova.rambler.ru galvenajā attēlā iekļāutās bildes piesaista daudzu potenciālo upuru uzmanību

Pirms jūs steidzami iestatīt vietni kā primāro, jums vajadzētu iepazīties ar Nova.Rambler.ru Privātuma politikas noteikumiem. Ir kļuvusi par vispārēju praksi ignorēt šo dokumentu, kas ir pilns ar detalizētu un garlaicīgu tekstu. Tomēr Privātuma politika, Galalietotāja līgums un līdzīga informācija vienmēr tiek uzskatīta par vērtīgu , jo tā atklāj, vai jums vajadzētu izmantot programmatūru vai nē.

Vissvarīgākais ir tas, ka Rambler Search atklāj sponsorēto saturu un citu vietnes lietošanas informāciju. Tomēr tīmekļa vietnē netiek sniegta nekāda informācija par to, kā tā nodrošina lietotāju personīgo datu aizsardzību. Tāpēc mums jūs jābrīdina, ka par jums apkopotie dati var tikt kopīgoti ar nezināmiem uzņēmumiem. Interneta privātums ir kļuvis par plaši izplatītu problēmu, jo īpaši tādēļ, ka lietotāji par to aizmirst jau gadiem ilgi.

Lai pasargātu sevi no savas e-pasta adreses, pieteikšanās un līdzīgas informācijas zaudēšanas, paliekoši noņemiet Nova.Rambler.ru.

Vīrusa izplatīšanas metodes

“Komplektēšana” tiek uzskatīta par galveno metodi, ko izmanto šis pārlūku pārtvērējs, lai izplatītos visapkārt. Šī plaši izmantotā metode joprojām ir izdevīgs rīks, jo tīklotāji reti divreiz paskatās pirms pogas “Instalēt” nospiešanas. Rezultātā viņi nemanāmi ielaiž papildu pievienojumprogrammas, kas bieži vien ir nevēlamas reklāmprogrammatūras, pārlūku pārtvērēji, rīkjoslas un spraudņi.

Tāpat viņi to instalē kopā ar vēlamo lietojumprogrammu. Paturiet prātā, ka šāda metode tiek lietota arī tad, ja instalējat Skype vai Adobe Flash Player. Pēdējā popularitāte ir ievērojami pasliktinājusies, jo pastāvīgi tiek ziņots par trūkumiem drošībā .

Turklāt lietojumprogramma kalpoja kā maskēšanās daudziem pārtveršanas paņēmieniem. Īsi sakot, vai lejupielādējat plaši pazīstamu, vai pilnīgi jaunu līdzekli, atlasiet Custom/Pielāgotos iestatījumus. Tie atklās izvēles rīkus, un jūs varēsit no tiem atteikties, pirms tie ielavīsies ierīcē. Tā jūs nākotnē varēsit izvairīties no pārtveršanas.

Norādījumi Nova.Rambler.com noņemšanai

Jūs varat noņemt Nova.Rambler.ru un citus pārlūku pārtvērējus ar divos veidos – ar vai bez pretspiegošanas programmatūras. Kā jau teicām, tā ir potenciāli nevēlama programma, nevis vīruss, tādēļ varat izmēģināt arī manuālo noņemšanas iespēju. Tomēr, ja jūs domājat, ka neesat ļoti pieredzējis vīrusu noņemšanā, vajadzētu uzticēt Nova.Rambler.ru noņemšanu pretspiegošanas programmatūrai.

Šī utilīta atradīs visus elementus un patstāvīgi tos iznīcinās. Bez tam, tā rūpēsies arī par turpmāku jūsu datora aizsardzību.

Turklāt, ja jūs domājat, ka esat spējīgs veikt manuālu vīrusu noņemšanu no sava datora, papildu aizsardzībai mēs iesakām apvienot automātisko un manuālo metodi. Noņemiet vīrusu, izpildot tālāk sniegtos norādījumus. Iztīriet katru pārlūku savā datorā, pat ja jūs tajā neredzat vīrusu.

Noca

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Nova.Rambler.ru vīrusu dzēšanas instrukcija

Noņemiet Nova.Rambler.ru no Windows sistēmām

Lai noņemtu šo pārtvērēju no Windows, jums ir jānoņem visas ievades, kas pieder vienam un tam pašam izstrādātājam, Rambler. Jūs varat arī atbrīvoties no citām programmām, kas tika instalētas jūsu datorā bez jūsu ziņas.

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Nova.Rambler.ru un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Nova.Rambler.ru vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Nova.Rambler.ru no Mac OS X sistēmas

Lai noņemtu Rambler Search no Mac OS X, jums ir jāatinstalē visas aizdomīgās ievades. Mēs ļoti iesakām atinstalēt programmas no viena un tā paša izstrādātāja.

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Izdzēs Nova.Rambler.ru vīrusu no Microsoft Edge

Lai iztīrītu Microsoft Edge, jums nepieciešams izpildīt zemāk dotos norādījumus. Tas palīdzēs jums noņemt Rambler vīrusu no jūsu datora.

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Nova.Rambler.ru ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Nova.Rambler.ru no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Nova.Rambler.ru un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Nova.Rambler.ru noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Nova.Rambler.ru no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Nova.Rambler.ru un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Nova.Rambler.ru dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Nova.Rambler.ru no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Nova.Rambler.ru vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Nova.Rambler.ru noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Nova.Rambler.ru pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Julie Splinters
Julie Splinters - Izspiedējvīrusu noņemšanas eksperte

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Julie Splinters
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās