Noņem Pokki Start Menu (Noņemšānas gids) - Bezmaksas instrukcija

dzēšanas instrukcija

Kas ir Pokki Start Menu?

Pokki Start Menu – potenciāli nevēlama lietojumprogramma, kas iekļūst Windows ierīcēs, izmantojot programmatūru komplektēšanu

Pokki Start Menu PNP

Pokki Start Menu ir likumīga lietotne, ko Sweet Labs Inc. izveidoja Windows 8 un 10 operētājsistēmām. Parasti šī programma ir iepriekš instalēta ar komplektā iekļauto programmatūru , jo datoru ražotāji bieži izmanto šo metodi, lai gūtu ieņēmumus no trešajām pusēm. Lietotne aizstāj noklusējuma sākuma izvēlni ar to, kas pilnībā atgādina Windows 7 – tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ lietotājiem tā patīk. Viņiem patīk arī pielāgošanas iespējas – var regulēt ikonu lielumu un vietu, kā arī līdzīgus parametrus. Tomēr daži lietotāji diezgan kritiski vērtē tās funkcionalitāti, jo ir zināms, ka tiek savākta dažāda informācija par lietotājiem un tiek parādīti uzmācīgas reklāmas.

KOPSAVILKUMS
Nosaukums Pokki Start Menu
Tips Potenciāli nevēlama programma (reklāmprogrammatūra)
Saderīgās OS Windows 10, Windows 8
Izstrādātājs Sweet Labs Inc.
Pazīmes Modificēta noklusējuma sākuma izvēlne, palielināts reklāmu skaits u.t.t.
Izplatīšana Programmatūru komplektēšana, aizdomīgas tīmekļa vietnes, baneri u.c.
Likvidēšana Automātiski – izmantojiet FortectIntego vai manuāli – sekojiet zemāk sniegtajām instrukcijām.

Drošības eksperti uzskata lietotni par reklāmprogrammu. Daži lietotāji, kuriem ir apnicis tās kaitinošās reklāmas un spiegošanas tendences, to parasti dēvē par Pokki vīrusu. Tehniski šī programma nav vīruss, jo tā tieši nebojā sistēmas vai personīgos failus. Tomēr nav pārsteidzoši, ka lietotāji steidzas meklēt Pokki Start Menu noņemšanas metodes. Par laimi, likvidēšana nav tik sarežģīta, lai arī papildus instalēto programmatūru var būt grūti noteikt manuāli.

Tā kā Pokki Start Menu ir potenciāli nevēlama programma, tā var uzsākt citu nevēlamu lietotņu instalēšanu, proti, pārlūkprogrammas paplašinājumus, uzpūstos programmnodrošinājumus, fiktīvas pretvīrusu programmas, rīkjoslas, multivides atskaņotājus, PDF konvertētājus un tamlīdzīgas. Tāpēc ir ļoti svarīgi turēties pa gabalu no reklāmprogrammatūras – tā ievieš sistēmā dažādus nevēlamus elementus, kas pēc kāda laika var likt ierīcei darboties lēnām.

Lietotāji var arī pamanīt palielinātu reklāmu skaitu uznirstošu logu, piedāvājumu, teksta saišu, automātiskās atskaņošanas videoklipu u. tml. veidā. Šīs reklāmas var uzrasties no nekurienes neatkarīgi no tā, vai izmantojat Google Chrome, Internet Explorer vai Mozilla Firefox pārlūku. Sliktākā ziņa ir tā, ka šīs reklāmas var būt nedrošas un aizvest uz apšaubāmām tīmekļa vietnēm. Tāpēc drošības speciālisti iesaka atturēties no klikšķināšanas uz kādas no šīm reklāmām un nekavējoties tās aizvērt.

Iespējams, ka ir viena no sliktākajām Pokki Start Menu reklāmprogrammatūras pazīmēm ir tās informācijas izsekošana. Šim nolūkam izstrādātāji var izmantot dažādas izsekošanas tehnoloģijas, tostarp:

 • Izsekošanas sīkfailus
 • Bākas
 • Pikseļus
 • JavaScripts uc

Iegūtie dati (meklēšanas vaicājumi, apmeklētās vietnes, IP adrese, klikšķi uz vietnēm utt.) ir būtiski katram mārketinga uzņēmumam, jo ​​tas var tos izmantot mērķtiecīgai reklāmai.

Visā visumā mēs iesakām noņemt Pokki Start Menu vīrusu no datora. Šī lietotne var radīt risku jūsu privātumam un rādīt reklāmas neatkarīgi no tā, vai jūs to vēlaties vai nē. Lai nodrošinātu, ka visas sastāvdaļas ir likvidētas, mēs iesakām skenēt savu ierīci ar FortectIntego. Bez tam, ja vēlaties izmantot vecā tipa sākuma izvēlni, iesakām pazemināt savu OS uz iepriekšējām versijām.

Pokki Start Menu vīruss

PNP zeļ, izmantojot programmatūras komplektēšanu

Lai gan lietotni var lejupielādēt no oficiālās tīmekļa vietnes, tas nav veids, kā tā nonāk mērķa ierīcēs. Nav pārsteidzoši, ka potenciāli nevēlamas lietojumprogrammas parasti netiek instalētas ar nolūku – tās tiek ievadītas ar citu programmatūru, kas iegūta tiešsaistē vai ir iepriekš instalēta klēpjdatoros vai citās ierīcēs.

Lietotāji bieži vien nepievērš uzmanību, kad viņi lejupielādē bezmaksas programmatūru vai izplatāmprogrammatūru, jo viņi vēlas pabeigt procesu, cik ātri vien iespējams. Šī ir viena no lielākajām kļūdām, ko cilvēki pieļauj, jo tā galu galā noved pie nevēlamu lietotņu instalēšanas, kas var mainīt pārlūkprogrammas mājas lapu, rādīt reklāmas un traucēt ikdienas pārlūkošanas sesijas.

Lai izvairītos no reklāmprogrammām un citām nevēlamām lietotnēm, iesakām vienmēr atlasīt Advanced vai Custom instalēšanas režīmu. Pretējā gadījumā, ja izvēlaties Recommended/ieteicamos iestatījumus, iespējams, jums netiks parādīts pilns programmu saraksts, kas tiks instalētas kopā ar vēlamo lietojumprogrammu.

Dažās minūtēs likvidējiet Pokki Start Menu

Pat ja jūs tikko iegādājāties jaunu klēpjdatoru vai datoru un pamanījāt, ka ir kāda apšaubāma programmatūra, iesakām to izpētīt tiešsaistē. Neļaujiet reklāmprogrammatūrām piesārņot jūsu ierīci ar nevēlamām reklāmām un slepenu informācijas izsekošanu vai papildu nevēlamu programmu instalēšanu. Tādēļ iesakām noņemt Pokki Start Menu cik drīz vien iespējams.

Jūs to varat paveikt divējādi: vai nu lejupielādējot un instalējot drošības programmatūru, vai arī likvidējot to, izmantojot tālāk sniegtos detalizētus norādījumus. Ja vēlaties ātri rast risinājumu, ieteicams izmantot pretvīrusu programmatūru. Bez tam, tā var pārbaudīt citas iespējamās infekcijas – veikt pilnu sistēmas skenēšanu.

Jūs varat veikt arī manuālu Pokki Start Menu noņemšanu, neinstalējot papildu programmatūru. Tādā gadījumā jums būs jālikvidē visas sastāvdaļas manuāli un jāatiestata katra pārlūkprogramma. Zemāk mēs izskaidrojam, kā to izdarīt.

Ar FortectIntego palīdzību iespējams atbrīvoties no vīrusa radītajiem datu bojājumiem. Mēs iesakām SpyHunter 5Combo Cleaner un Malwarebytes, lai atklātu potenciāli nevēlamas programmas un vīrusus ar visiem to failiem un reģistra vienībām, kas ar tiem saistītas.

Piedāvājums
Negaidi!
Lejupielādē
Fortect Klientu apmierinātība
garentēta
Lejupielādē
Intego Klientu apmierinātība
garentēta
Lietojams ar Microsoft Windows Lietojams ar macOS
Ko darīt gadījumā, ja noņemšana neizdodas?
Ja jums nav izdevies likvidēt vīrusu radītos bojājumus, izmantojot  Fortect Intego, , iesniedziet jautājumu mūsu atbalsta komandai un sniedziet iespējami daudz informācijas.
Fortect Intego ir ierobežots skeneris, kas pieejams bez maksas. Fortect Intego maksas versija piedāvā daudz padziļinātāku skenēšanu. Kad bezmaksas skeneris ir atklājis problēmas, tās iespējams labot ar bezmaksas manuālo labošanu vai arī varat izmantot maksas pilno versiju automātiskai failu labošanai.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Fortect, izmēģiniet SpyHunter 5.
Alternatīvas programmas
Atšķirīgām programmatūrām ir atšķirīgi mērķi. Ja jums nav izdevies labot bojātos failus ar Intego, izmēģiniet Combo Cleaner.

Manuālā Pokki Start Menu dzēšanas instrukcija

Noņemiet Pokki Start Menu no Windows sistēmām

Noņemiet Pokki Start Menu no Windows šādā veidā:

 1. Noklikšķini uz Start Control Panel Programs and Features (ja lietojat Windows XP, klikšķini uz Add/Remove Programs). Noklikšķini uz 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (ja lietojat 'Windows XP', klikšķini uz 'Add/Remove Programs').
 2. Ja lietojat Windows 10 / Windows 8, ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās Quick Access Menu, izvēlies Control Panel un Uninstall a Program. Ja lietojat 'Windows 10 / Windows 8', ar labo peles taustiņu klikšķini uz ekrāna zemākā kreisā stūra. Kad parādās 'Quick Access Menu', izvēlies 'Control Panel' un 'Uninstall a Program'.
 3. Atinstalē Pokki Start Menu un ar to saistītās programmas
  Mēgini atrast Pokki Start Menu vai citas, nesen instalētas aizdomīgas programmas.
 4. Atinstalē tāš un klikšķini uz OK, lai saglabātu izmaiņas. Klikšiniet ar labo taustiņu uz aizdomīgās vietnes un izvēlieties 'Uninstall'

Noņemiet Pokki Start Menu no Mac OS X sistēmas

 1. Ja lietojat OS X, klikšķiniet uz Go (kreisais augšējais stūris) un izvēlieties Applications. Klikšķiniet uz 'Go' un izvēlieties 'Applications'
 2. Gaidiet līdz parādās Applications mape un meklējiet $2$s vai citas aizdomīgas programmas. Labais klikšķis uz katras no vietnēm un izvēlieties Move to Trash. Izvēlieties visas ļaunprātīgās vietnes un izvēlieties 'Move to Trash'

Noņemiet Pokki Start Menu no Microsoft Edge

Attiestatīt Microsoft Edge iestatījumus (Pirmā metode)

 1. Atver Microsoft Edge aplikāciju un uzspied More ( trīs punkti ekrāna augšējā labajā stūrī)
 2. Uzspied Settings, lai atvērtu vairākas opcijas.
 3. Kad atveras logs Settings, uzspied Choose what to clear pogu zem Clear browsing data opcijas. Savos iestatījumos izvēlies 'Choose what to clear'
 4. Šeit izvēlies visu, jo vēlies izdzēst un uzspied Clear. Izvēlies 'Clear' pogu
 5. Labais klikšķis uz Start pogas (Windows logo). Šeit izvēlies Task Manager. Atver Sākt pogas izvēlni un izvēlies 'Task Manager'
 6. Cilnē Processes, meklē Microsoft Edge.
 7. Uzspied labo klikšķi un izvēlies Go to details opciju. Ja opcija Go to details nav redzama, uzspied More details un atkārto iepriekšējo soli. Labais klikšķis uz 'Microsoft Edge' un izvēlies 'Go to details' Izvēlies 'More details', ja 'Go to details' opcija neparādās.
 8. Kad atveras Details cilne, atrodi visus ierakstus ar Microsoft Edge nosaukumu. Labais klikšķis katram ierakstam un izvēlies End Task, lai pabeigtu šos ierakstus. Atrodi Microsoft Edge ierakstus un izvēlies 'End Task'

Pārlūkprogrammas Microsoft Edge attiestatīšana (Otrā metode):

Ja Pirmā metode nepalīdzēja, tev nepieciešama progresīvā Edge attiestatīšanas metode

 1. Piezīme: Tev nepieciešams datu dublējums (backup) pirms metodes uzsākšanas.
 2. Atrodi šo mapi savā datorā C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Atlasi katru ierakstu ,kas tajā saglabāts un uzspied labo klikšķi ar savu peli. Pēc tam Delete opciju. Atrodi Microsoft Edge mapi savā datorā, labais klikšķis uz katru ierakstu un izvēlies 'Delete'
 4. Uzspied Start pogu (Windows logo) un ieraksti window power Search my stuff rindā
 5. Labais klikšķis uz Windows PowerShell un izvēlies Run as administrator. Atrodi Windows PowerShell, labais klikšķis un izvēlies 'Run as administrator'
 6. Administratorā: Atversies logs Windows PowerShell, ielīmē šo uzdevumu rindu pēc PS C:\WINDOWS\system32> un uzspied Enter :
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  Dublē un ielīmē nepieciešamās komandas un spied 'Enter'

Kad šie soļi ir pabeigti, Pokki Start Menu ir jābūt izdzēstam no tavas Microsoft Edge pārlūkprogrammas.

Noņemiet Pokki Start Menu no Mozilla Firefox (FF)

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atver Mozilla Firefox, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Add-ons Extensions. Klikškiniet uz izvēlnes ikonas un zivēlieties 'Add-ons'
 2. Izvēlies Pokki Start Menu un citus aizdomīgos paplašīnājumus. Klikškini uz Remove, lai izdzēstu. Izvēlieties 'Extensions' un meklējiet ļaunprātīgās vietnes. Klikšķiniet uz 'Remove', lai tiktu no tām vaļā
 3. Restartē Mozilla Firefox
  Klikšķini uz Firefox izvēlnes (augšejais kreisas stūris) un noklišķini jautājuma zīmi. Izvēlies Troubleshooting Information. Klikšķiniet uz izvēlnes ikonas, tad '?'. Izvēlieties'Troubleshooting Information'
 4. Tagad Jūs redzat Reset Firefox to its default state logu ar Reset Firefox pogu. Klikšķini pāris reizes lai pabeigtu Pokki Start Menu noņemšanu. Klikšķini uz 'Reset Firefox' pāris reizes

Noņemiet Pokki Start Menu no Google Chrome

 1. Izdzēs ļāunprātīgos paplašinājumus
  Atver Google Chrome, klikšķini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris) un izvēlies Tools Extensions. Klikšķini uz izvēlnes ikonas. Izvēlies 'Tools' un 'Extensions'
 2. Izvēlies Pokki Start Menu un citus ļaunprātīgos paplašinājumus un izvēlies miskastes ikonu, lai tos izdzēstu. Meklē ļaunprātīgās vietnes un izdzēs katru no tām, klikšķinot uz miskastes ikonas
 3. Noklikškini uz izvēlnes ikonas vēlvienreiz un Search sekcijā izvēlies Settings Manage Search engines. Kad esat iekš 'Settings', izvēlieties 'Manage search engines...'
 4. Kad esat iekš Search Engines..., dzēsiet ļaunprātīgās adreses. Jums vajadzētu atstāt tikai Google vai Jūsu izvēlēto mājaslapu. Klikšķiniet uz 'X', lai izdzēstu nevēlamās URL adreses
 5. Restartē Google Chrome
  Klikškini uz izvēlnes ikonas (labais augšejais stūris iekš Google Chrome) un izvēlies Settings.
 6. Nobrauciet līdz lapas pašām beigām un klikšķiniet uz Reset browser settings. Kad esat iekš 'Settings', nobrauciet lejā līdz 'Reset browser settings' un klikšķīniet uz tā
 7. Klikšķini uz Reset, lai apstiprinātu darbību un pabeigtu Pokki Start Menu dzēšanu. Klikšķiniet uz 'Reset', lai pabeigtu dzēšanu

Noņemiet Pokki Start Menu no Safari

 1. Noņem bīstamos paplašīnājumus
  Atveriet Safari interneta meklētāju un klikškiniet uz Safari, kad esat izvēlnē. Kad esat to izdarījis, izvēlieties Preferences. Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Preferences'
 2. Izvēleities Extensions un meklējiet Pokki Start Menu vai citas aizdomīgas vietnes. Klikšķiniet uz Uninstall, lai atbrīvotos no tām. Ejiet uz 'Extensions' un atinstalējiet ļaunprātīgos paplašinājumus
 3. Restartē Safari
  Atveriet Safari meklētāju un izvēlnē klikškinietuz Safari. Tad izvēlieties Reset Safari.... Klikšķiniet uz 'Safari' un izvēlieties 'Reset Safari...'
 4. Tagad Jūs redzat detalizētu dialoga logu ar restartēšanas opcijām. Visas no opcijām parasti ir atķeksētas, bet Jūs varat specificēt, kuras Jūš vēlaties restartēt. Klikšķiniet uz Reset, lai pabeigtu Pokki Start Menu noņemšans procesu. Izvēlieties visas opcijas un klikšķiniet uz 'Reset'

Pēc tam, kad esat atinstalējis potenciāli nevēlamu programmu (PNP) un esat savedis kārtībās visus web meklētājus, mēs iesakam noskenet Jūsu datoru ar cienījamu anti-vīrusa programmu. Tas Jums palīdzēs tik vaļa no Pokki Start Menu pēdējām vīrusapaliekām un atradīs citas parazītprogrammas vai iespējamās ļaunprātīgāš programmas Jūsu datorā Lai to izdarītu, Jūs varat izmantot mūsu vislabāk novērtētās pretvīrusu programmas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner vai Malwarebytes.

Olivia Morelli
Olivia Morelli

Ja šīs bezmaksas instrukcijas Jums palīzēja un esat apmierināts ar mūsu pakalpojumu, lūdzams, apsveriet ideju par mazu ziedojumu, lai turētu mūsu servisu pie dzīvības. Pat par mazumiņu būšim pateicīgi.

Sazināties ar Olivia Morelli
Par Esolutions uzņēmumu

Noņemšanas instrukcijas citās valodās